niezle odchyly niektorych postaci

Status
Zamknięty.

olszes

New Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
7
Ja miałem taką dziwną sytuację z Gomezem w 6 rozdziale. Wpadam do jego komnaty z rządzą mordu i zaczyna sie rozmowa. Po rozmowie Gomez dostaje kilka ciosów, ALE WCALE MI NIE ODDAJE :shock: Porażająca siła spokoju.
laugh.gif
Tylko mówi "schowaj tę cholerną broń". No to ja chowam Uriziel, a on sobie tak po prostu siada na tron. Leje go znowu i znowu ta sama gadka.

Inny przykład. Strzelam do dwóch orków i oni zaczynają mnie gonić. Uciekam do Starego Obozu. Zaden strażnik nawet nie wyjął broni. Dopiero jak orkowie mnie zabili wyciągneli swe wichajstry. Wczytałem grę i powtórzyłem to co wyżej napisałem. Tym razem strażnicy zareagowali. Krzyczeli żebym schował broń! Dobijające.

Pamiętacie jeszcze Talasa, tego tchórza z Bractwa. Zauważył jak zabijam strażnika i mnie zaatakował! W 6 rozdziale! A goblinów to się bał.

Wpisałem kod na łuk Diego. Mam go na plecam i mijam Diego, a on do mnie krzyczy, że ukradłem mu broń! Chociaż ma ją na plecach! No i oczywiście mnie atakuje.
 

Nowicjusz

Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
139
Ja miałem ciekawy bug:
Ide sobie do NO by qpić od sharkiego troche broni a tu nagle głos"teraz ci mam" i nagle jak spod ziemi zaatakował mnie cały nowy obóz ale była rozróba.Gdy przestali mnie gonić zaczeli sie lać między sobą.
biggrin.gif

Post2:
ja mam jeszcze jeden bug(nie nie z Gornem) mianowicie pwenego dnia mówie sobie"ide odwiedzić jaśnie oświeconego martwego Y'Beriona"
ide sobie wyjmuje broń dla jaj a tu nagle wypada Y'berion i rzuca na mnie
pirokineze aż do skutku czyli aż go uspiłem
PoZdRo
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Wczoraj udałem sie pod kamienny krąg z Milltenem w celu zdobycia Kamienia i talizmanu... musiałem tą misję powtarzać 2 razy, bo Millten z fireballem wbiegł w ściane i nie dało sie go zatrzymać :/
 

kaoss

New Member
Dołączył
10.10.2004
Posty
11
JA miałem fajnego buga z Gornem przy poszukiwaniu kamienia ogniskującego, Gorn sobie walił w zembacze aż tu nagle wypadł mu topór, no to ja go biorę. A jak dostałem zadanie z tym że mam powiadomić gorna o spotkaniu to mnie zaczoł atakować i walnoł tekst " nie będziesz beskarnie grzebał w moich żeczach"
 

olszes

New Member
Dołączył
4.12.2004
Posty
7
Postanowiłem zabić Cavalorna. Wyjąłem kuszę, przycelowałem, a wtedy Cavalorn zaczął uciekać. Ponieważ nie miałem szans go dogonić postanowiłem przespać się w jego chacie. Budzę się i od razu zuważam Cavalorna, który wrócił na teren swego domu. Zanim jeszcze wyjąłem broń pacan zaczął uciekać, ale tym razem go zabiłem. BARDZO DALEKO OD CHATY. Przespałem się jeszcze raz w jego chacie. Budzę się... a Cavalorn leży obok łóżka. Do dziś nie wiem kto go tam zaniósł.
smile.gif


W Wolnej Kopalni kazałem Gornowi wrócić się do wyjścia. Problem w tym, że coś mu się popierdasiło i spadł do pełzaczy. NAWET NIE WYJĄŁ BRONI! Tylko szedł na ścianę. Jak mówi przysłowie: "głową muru nie przebijesz" tak więc szedł na tę ścianę w nieskończoność. Na szczęście jak wyszedłem z Kopalni to w magiczny sposób przeniosło go ze mną. (Może to ta sama obca siła co wprzypadku Cavalorna)

W 6 rozdziale wszedłem do świątyni Y'Beriona, bo chciałem się przespać. Wchodzę do jednej z komnat... i widzę na podłodze Jaśnie Oświeconego Martwego Już Od Długiego Czasu Y'beriona. Zacząłem go bić Urizielem, on sie zapalił, wstał, odtańczył taniec "płonących gaci" i... dalej stał. Chciałem z nim porozmawiać ale do wybrania był tylko KONIEC. (To pewnie kolejny atak tej Obcej Siły)

Mam zadanie polegające na znalezieniu leczących ziół dla Y'Beriona. W świecie gry minął jakis tydzień (a może nawet i więcej), ale w końcu daje te roślinki Cor Angarowi i słyszę: "Niestety! Mimo twej BŁYSKAWICZNEJ pomocy Y'Berion zmarł"

I na koniec odchył nie związany z żadną postacią, ale mimo wszystko jest to jakiś odchył. Przy pomocy czaru Telekineza chciałem opuścić na dół posążek Sniącego. Opuszczam go coraz niżej, niżej, niżej... tak nisko aż zapadł sie pod ziemię :shock:
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
Wiecie ze exp za zabicie postaci zalezy od poziomu jej? jezeli ma 30 poziom to dostaniesz 300 exp i tak do kazdej liczby poziomu dodajemy zero jak ma 34 lv to 340 exp dobre no nie jka ma sie marvina wpisanego naciskajcie "H"
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
:)

wedlug mnie najlepsze jest to ze na samym poczatku gry mozna se wejsc
do zamku w SO tylko najlepiej zrobic se 2lvl w otwieraniu zamkow
pozdro 4 all
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom