niezle odchyly niektorych postaci

Status
Zamknięty.

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Najśmieśniejsze jest to że gdy Gorn powalił mnie na ziemię to dostałem doświadczenie.
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
QUOTE Najśmieśniejsze jest to że gdy Gorn powalił mnie na ziemię to dostałem doświadczenie.



Heheh ja też, a dokładnie to 230
biggrin.gif
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Tez miałem to z gornem. A w g2 raz przyzwałem se demona i go walnalem to mnie zabił i dostałem chyba 340 exp.
 

Koko

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
333
Najlepsze to są babki Y'beriona. Po jego śmierci wachlują puste krzesło! A Y'berion leży w pokoju obok na ziemi
smile.gif
.
 

Qaq

Member
Dołączył
11.11.2004
Posty
72
właśnie okradłem skrzynki w kuźni w zamku SO i mimo że robiłem to w dzień na oczach Stone'a i Skipe'a, nic mi nie zrobili
biggrin.gif
spokojnie zgarnąłem łupy ;]
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
to normalne. tak samo jest u tego kowala w SO niedaleko areny, w kuzni w OB i u Lee w NO
 

Snake

Member
Dołączył
25.9.2004
Posty
267
Behe, dobre z tymi babkami..aż kusi by siąść na jego miejscu...
biggrin.gif
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Ja w kopalni zabiajłem normalnie z Gornem, po za tym szakala zabiłem jeszcze przed misją z kopalnią
 

Muro

Member
Dołączył
7.11.2004
Posty
246
ja to sie zlałem wtedy kiedy na filmiku przebudzenia śniącego Y'Beriona wynosili, a po filmiku on tam nadal lezał,a Cor Angrar kiedy sprawdzał czy jeszcze zyje to wyglądało to jak by go okradał
laugh.gif
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Gorn

Może on się wacha po której stronie być czy wybrać stary czy nowy obóz
laugh.gif
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Z tym bugiem z Yberionem najsmieszniejsze było to, że kiedy on leżał w pokoju obok, to oddychał i co jakis czas się podnosił a nad nim były te takie iskierki, które sie pojawiaja, kiedy ktos zasypia. A ja sprzedałem wszystkie zioła usypiające w Starym Obozie, więc pobiegłem do niego, zasnałem, rano poszedłem do sprzedawcy i odkupiłem. Mimo to, Con Angar mówił mi, że nawet moja "błyskawiczna pomoc" niw pomogła Yberionowi.
A bug Gornem to ja miałem taki, że kiedy sie znalazł w miejscu, gdzie byli kopacze lu cienei, to oni uciekali, a on za wszelka cene musiał cih dogonic i zabić. Przez to raz utknał w skale biegnąc do przodu. Wiecie, co wtedy zrobiłem? Toporknałem go pierdolkiem to wtedy sie ruszył
smile.gif
A najgorsze to były bugi z Gornem podczas poszukiwania Kamienia ogniskującego. Albo spadł do klifu, albo nie umiał przejść przez kost zrobiony z pnia. To była tragedia.
 

Robhar II

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
182
Gorn

Ja jak się wkurzyłem na dziada to dwa tygodnie gry nie włączełem ale później jakoś mi się udało przejsć przez tą wredną kłodę ( a jeszcze te zębacze...) 8)
laugh.gif
8)
 

sylwanas15

New Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
23
mialem taka sama sytuacje z Gronem ja dobijam ktoregos z kolei straznika a tu do mnie Gorn podchodzi i mowi : zabiłes mojego przyjaciela. Wyciaga miecz i mnie leje
tongue.gif
i tak mialem pare razy

No bardzo super, ale nie musicie się już chwalić poraz setny Gornem. To miał przecież prawie każdy. Jak ktoś wyskoczy raz jeszcze z Gornem ostrzeżenie+zamykam temat - Gothi
 

Shardzik

New Member
Dołączył
27.11.2004
Posty
27
A ja oprócz ww. (żeby tego incydentu z G. nei powtarzać) miałem najlepszy: w 5 rozdziale, klapa od kopalni jest zamknięta, ale ja tak chodzilem dookoła tej kraty, i (bez czitów) bezek przeniknął przez kraty, ale to nei koniec
- Później jakimś cudem, wczytał się teren kopalni, i zszedłem na dół byli tam wszyscy, ale jeden Strażnik, powiedział 'za to cie zabije' i załadował w ręku rune ognistego pocisku, zaciekawiony patrzyłem czy strażnik(nie świątynnny) zaatakuje ale niestety włączylo się acces volation
biggrin.gif
 

vizjereia

New Member
Dołączył
26.11.2004
Posty
12
rfajne bugi macie ale czy ktos mial takiego buga ze jak sie idze po kamien ogniskujacy na zlecenie Y`Beriona to Talas cos tam chwile gada i po chwili mowi musze spadac :shock:
ohmy.gif
i zaczyna uciekac moze i to jest czesty bug ale ja go mialem pierwszy raz zawsze on sie na mnie rzucal a ja go rozwalalem bez niczego.
 

Zelda

Member
Dołączył
3.12.2004
Posty
71
No hee

Albo Gomez.Wpisałam sobie kod na nieśmiertelność i wyrzynałam sobie tych wszystkich kucharzy.Wtedy wyskakuje Gomez i zaczyna mi gadać coś w stylu "Nie przeszkadzaj mi"
I odchodzi.Wyciągam miecz on przyłazi i gada coś znowu :pCo za ludzie
tongue.gif


Za to o Gornie powinno być ostrzeżenie, ale dla nowych taryfa ulgowa. Ale to ostatni raz - Gothi
 
Dołączył
30.11.2004
Posty
40
Diego dlatego mówi (sprawdziłem na kodach) bo ma 6 krąg magii. Tak jak wszyscy w 2 też jest ten błąd.

Najlepszy błąd miałem przy śniącym. Podchodze do tych co się modlą, rzucam kulę ognia na tego szurniętego balla i tak do skutku. Zabijam go a tamci wreszcie wstaja i mnie atakują ,a tu nagle śniący wali W NICH kulami ognia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom