Najlepszy Przyjaciel

Status
Zamknięty.

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak dla mnie Milten jest najmilszy i najżyczliwszy. Polubiłem go szczególne, jest on najuczciwszy z całej czwórki. Nigdy nas nie oszukał, zawsze służt pomocą. Jak dla mnie ten NPC jest the best :p. Na drugim miejscu jest Gorn, później Diego oraz Lester (sorry chłopcy :p)
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Diego i Gorn.
- Diego za pomoc, za wpieranie, radę i pomoc. Ogólnie spoko ziom
- Gorn za odwagę. Lubię go za to że nie boi się wejść w największe g*wno. Zawsze gotowy do walki. Też ziom :)

CYTAT
dział ogólne o Gothic powstał dopiero dziś czy jutro, nie pamiętam

widze że masz świetnie wyrobioną świadomość czasu :lol: RESPECT AS!
 

Diego158

New Member
Dołączył
4.6.2007
Posty
5
Moim zdaniem najlepsi są: Diego, Lee i Gorn. Czyli najlepsze postacie ;)
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
U mnie sytuacja przedstawia sie tak :

1. Pierwsze miejsce - DIEGO ( przyjaciel od samego początku , sprytny , poradny , zawsze służył radą i czynem . ) :p

2. Drugie miejsce - GORN ( prostoduszny wojownik , silny , potężnie zbudowany , bezinteresowny pomocnik . ) ;)

3. Trzecie miejsce - LESTER ( pomocny , sprytny i pomysłowy . nie brak mu tagże doswiadczenia w walce . ) :lol:
 

Goru

New Member
Dołączył
2.4.2007
Posty
4
Jak dla mnie najlepszym przyjacielem jest Diego to on nas wprowadza w ten cudowny świat to on udziela nam pierwszych wskazówek.Pozatym niezły z niego cwaniak,który zawsze stara się nam pomóc :) Z drugiej strony dobrym przyjacielem okazuje się Milten,który jest taki mądry,miły itd :D(to właśnie dzięki niemu w G1 dołączyłem do Magów Ognia)
 

Zgrzytx

New Member
Dołączył
2.6.2007
Posty
25
Wrzód! :D :p

a tak na serio dla mnie najlepszy ziom to diego za to że wprowadza nas w świat kolonii. Trochę cwany ale spox (niezły w kanionie trolli jak z jakimś zardzewiałym mieczem leci na trolla ;))

na drugim miejscu gorn bo silny mądry i ogólnie spox.

na trzecim ten ziom przy pierwszym kamieniu ogniskującym (nie pamiętam nicka) bo śmieszny jak myśli że jest jedynym cieciem śniącego :D
 

Tanner

Member
Dołączył
27.5.2007
Posty
85
Gorn rulezzz!
Uwielbiam go najbardziej z całej czwórki, ma świetną broń i dobrze walczy. A ten jego styl chodzenia....najlepszy z możliwych w gothicu!
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
Ja chyba najbardziej polubiłem Lee. Jest bardzo tajemniczy i stanowczy. Ma wielki Respekt. Potrafił zjednać sobie mnóstwo podwładnych zarówno w Górniczej dolinie jak i na Khorinis. Potrafił także osiągnąć wysoki status w klanie ognia. Jest wielkim strategiem i ma fajny głos. Lubię go zarówno jako silnego wojownika jak i dobrego przyjaciela. W końcu zawsze służył nam pomocą.
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Hmm... Najlepszy przyjaciel, szczerze mówiąc trudno wybrać. Ale chyba jednak najbardziej do gustu przypadł mi Milten, taki typowy mag, spokojny zawsze chętny do pomocy.
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Ogólnie w G2, ta przyjaźń jest mniej widoczna niż w G1. Lester jakiś tajemniczy, Gorn taki małomówny, Diego cwaniakowaty.
Jedynie Milten wydaje się być nadal w pełni w porządku. W sumie to my nie mamy przyjaciół, wszystko robimy sami i ratujemy tylko cudze tyłki. Bezi to jakiś rodzaj wolontariusza.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Mój ulubiony kumpel to Lee. Taki człowiek honoru, a jednak nie boi się powiedzieć 'daj mi spokój z tym gównem' - mój styl człowieka :p
 
Dołączył
31.8.2007
Posty
60
Diego i Gorn.
Diego,bo uratował Bezimiennemu życie i zawsze służył mu pomocą i radą.
Gorn,bo nieraz przelał krew za Bezimiennego,a poza tym jest bardzo odważny.
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
Ja najbardziej lubię Diego lubię go ponieważ to on nam uratował skórę przed Bullitemi to on nam udziela najlepszych wskazówek i jest prawdziwym przyjacielem .a kolejny jest Milten jest zaufany mądry i jest magiem magowie w drużynie są przydatni hehe.
 

Cuddy

New Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
14
Ja najbardziej polubiłem Lestera ponieważ mam sentyment do obozu :D...a pozatym Diego,Milten i Gorn są spox...intryguje mnie również postać Cor Angara.Również Ciphera bo sprzedawał bagienne ziele i ta akcja za kuchnią w 2 części ^^
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom