Najfajniejsza misja.

Status
Zamknięty.

Sekciarz

New Member
Dołączył
10.1.2005
Posty
24
Mam pytanie która misja najbardziej się wam podobała a która naj mniej.Mi najbardziej podobała się misja w której musiałem odbić wolną kopalnie.A najmniej to chyba ta w której musiałem znależdż koło zębate Jana.Jęśli takie pytanie już było to sory.
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
Moja ulubiona misja to chyba zdobywanie kamieni ogniskujących bo przy każdym z kamieni pomagal ci jakiś przyjaciel a najmniej lubiana przeze mnie misja to misja w cmentarzysku orków.
 

GO_RN!!!

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
472
Ja lubię misje gdzie trzeba dużo walczyć np.
:arrow: zdobycie składników ulu-mulu
:arrow: kamienie ogniskujące
:arrow: Cmentarzysko orków
:arrow: Świątynia Śniącego
Oraz takie samowolne jak zabicie Gomeza :twisted:
 

George*

Member
Dołączył
1.12.2004
Posty
124
Moim ulubionym zadaniem jest, odwet na wolną kopalnię. Dlaczego ? Otóż, widok Gorna rzucającego się, na każdego strażnika w kopalni, dostarczył mi sporą dawkę śmiechu. Wiadomo jednak, że wszystko ma swoje wady... w tym przypadku, można przypadkowo trafić swojego kompana z kuszy. Przez co stanie się wrogo nastawiony do naszego bohatera i będzie nas atakował... Ale to chyba jedyna wada dostrzeżona przeze mnie w tej misji, reszta to same zalety :wink:
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Ja najbardziej lubie misje, dzięki którym zostajemy przyjęci do któregoś z obozów. Jaka radocha jak już przyjmą
smile.gif


A nie lubie misji z cmentarzyskiem orków i świątynia Śniącego :?
 

Paladyn

Member
Dołączył
21.11.2004
Posty
32
Moja ulubiona misja to świątynia Śniącego, a moja nieulubiona to zbieranie kamieni ogniskujących.




____________
Jedno jest pewne, jeszcze się spotkamy.

Od tej pory uzasadniamy 5 linijkami - Gothi
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Najfajniejsza misja

Moimi ulubonymi misjami są:

:arrow: przyjęcie do któregoś z obozów, ponieważ wykonujemy tam bardzo dużo przyjemnych zadań

:arrow: misja z kamieniami ogniskującymi, ponieważ walczymy u boku naszych przyjaciuł

:arrow: misja ze zdobyciem składników ulu-mulu, ponieważ musimy przemierzyć dużą część koloni , aby je znaleźć

Nie podobają mi się misje:

:arrow: znalezienie gniazda pełzaczy, bo po prostu prawie nic tam nie widać

:arrow: mije na cmentarzysku orków i w świątyni śniącego , bo są ponure
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Najbardziej lubię misje:
a. Kamienie Ogniskujące - można sobie nabić duży lvl. Zabija się dużo potworów, co daje dużą satysfakcję. No i pkmagają nam nasi kumple (Diego, Gorn, Milten i Lester)
b. Świątyni Śniącego - masa exp i duuuuuuuuuuuużo potworów do zabicia. No i lubię gadki tych Nieumarłych Szamanów, ale lepsze są odpowiedzi bezimiennego
c. odbicie Wolnej Kopalni - fajnie się zabija strażników i patrzy jak Gorn ich dobija :twisted: :twisted:

Nie lubię za to:
a. Cmantarzysko Orków - nie chcę mi się chodzić po tych korytarzach z tym frajerem ( Ball Lukor)
b. Kamień Ogniskujący dla Guru - głupio się tam idzie
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Najlepszą misją jest znalezienie Neka
laugh.gif
A tak na serio to uwielbiam misje gdzie trzeba wyjąć swój miecz i wyjaśnić kogoś :twisted: Np. Cmentarzysko Orków. Lubie tuningować Orków :twisted: Misja z odbiciem Wolnej Kopalni też jest supcio
smile.gif
zwłaszcza kiedy można nakopać Szakalowi i jego kumplom ze Straży do d... :!: A misji której nie lubie to chyba nie ma. Każde z zadań ma swój urok i chęć która mnie napawa do jego wykonania. Pozdro 8)
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

A więc najlepsza misja jest takich kilka:
:arrow: Przyniesienie almanach cor kalomowi
:arrow: odbicie wolnej kopalni
:arrow: kamienie ogniskujące
A teraz misji których nielubie;
:arrow: wydzielina pełzaczy dla cor kaloma
:arrow: zwiad w cmentarzysku orków
 

gryf

Member
Dołączył
11.1.2005
Posty
285
Fajne misje według mnie to:
:arrow: przystąpienie do obozów ( można nabić sobie dużo exp)
:arrow: misja dostania się do Xardasa ( golemy to cienkie bolki)
:arrow: misja z kamieniami ( dzięki pomocy są diablo proste
:arrow: odbicie kopalni ( rzeżnia)
:arrow: dobrowolne zabicie wszystkiego co się rusza
smile.gif
 

Bonifacy

Member
Dołączył
31.10.2004
Posty
379
Moje ulubione misje:
:arrow: Przyjecie do obozu(a nie wiem jakos mi sie podobaja)
:arrow: Misja z krolowo pełzaczy(zawsze po niej sie awansuje i jest w ogole git)
:arrow: Kamienie ogniskujace(bo przy kazdym kamieniu pomagał ci jakis spoko ziomek)
:arrow: Cmentarzysko orkow(długa i ciekawa)
:arrow: Zabic sniacego(bo fajnie jest tak duzo ciachac jak juz sie wymiata)
 

Alrik

Member
Dołączył
2.12.2004
Posty
76
Misje które lubie:
:arrow: Wydzielina dla Kaloma
:arrow: Kamienie ogniskujące
Misje których nie lubie
:arrow: Cmetarzysko orków
:arrow: Świątynia Śniącego
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
A oto te co ja lubię:
ohmy.gif
Przyjęcie do jakiegoś obozu!
ohmy.gif
Kamienie Ogniskujące
ohmy.gif
Cmentarzysko Orków
ohmy.gif
No i oczywiści Świątyni śniacego
 

radzio

Member
Dołączył
23.11.2004
Posty
43
Hmmmm... najbardziej mi się spodobała misja w cmentarzysku orków- oprócz walki, która jest też trudna trzeba trochę pomyśleć a nie jak niektóre inne misje to zwykła nawalanka mniej przyemna. Ponadto bardzo fajny klimat i muzyka jest tam i niewiadomo co będzie na końcu. Fajnie było mi jak znalazłem się w pomieszczeniu w wizji. Jedyne co mi się nie podobało to to że był bug w grze i musiałem od początku grać. Ale mimo to podobało mi się. Najmniej podoba mi się cały 1 rozdział. Nic ciekawego tylko dołączanie się do jakiegoś obozu wykonując całą masę zadań podczas których nie działo się nic ciekawego. Tylko chodziłem w tę i spowrotem jak chłopiec na posyłki. Nudziły mnie te wędrówki i kończyły się one rozmowami z innymi ludźmi. Albo pokonaniu jakiejś grupki kretoszczurów i znalezienie Neka i powrót. Misja Dextera? Do Bractwa i spowrotem. Nuda na maxa jak dla mnie.
 

IMac...

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
335
Misje, które lubię i nie...

Lubię misje:
:arrow: Kamienie ogniskujące (ogólnie sympatyczna misja)
:arrow: Cmentażysko Orków (wiecie jak się tam da obłowić w przedmioty i doświadczenie?)
:arrow: Przyjęcie do któregokolwiek obozu (ogólnie przyjemne...)

Nie lubię:
:arrow: Misji (nie pamiętam nazwy), w której musimy zabić królową pełzaczy (brrr... Czy wspominałem już, że mam Arachnofobię?),
:arrow: Nosiwoda w służbie Lewusa (dzisiaj po raz dziesiąty ją robię...),
:arrow: Nowi wyznawcy dla bractwa (Stary Obóz, Bractwo, Stary Obóz...)

Gothi, zadowolony?
smile.gif


Co to za poufałość z Modem? Baczność i zwracać się do mnie Jaśnie Oświecony, ew. Jaśnie Panie. Rozumiesz? Żeby mi to było ostatni raz
tongue.gif


A po za tym, bywało lepiej
tongue.gif


Jaśnie Wielce Oświecony Mod Gothi
tongue.gif
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
ehhh
Bitwa na Cmentarzysku orków:
Klimat w tym miejscu wymiata, głosy orków odbijają się echem od ścian przygrywa niezła muzyczka, jeżeli PB zrobili by g1 dokładniej to na dźwięki przedśmiertlne orków niesione przez echo reagowaliby ich kumple i zaraz by sie zlecieli do denata, dałoby wtedy rade schować się i wyciąć ich z łuku lub magii, następne plusy tej misji to jej tajemniczość ot tak idziemy na Opuszczony i zapuszczony cmentarz zielonoskórych orków by porozmawiać z jakimś guru a tu okazuje się to krwawą jatka, lol poprostu lol, następnie idziemy przez korytarze i natrafiamy na walczącego guru, i jak mu tu nie pomóc?? Potem odkrywamy kolejne tajemnice grobowca, aż po tajemniczy zwój i ukrytą komnatę grobowcową.. przez co nasz były "kumpel" oszalał i próbuje nas zabić gdyż tak się wkurzył że aż oszalał a potem ucieczka z katakumb aż by się chciało żeby katakumby zaczęły się zawalać a my byśmy uciekali z tamtąd by wypowiedzieć gorzką prawde Cor Angarowi prosto w twarz..
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
misje kture lubie:
:arrow: świątynia śniącego-niezła zadyma
:arrow: odbicie kopalni-to samo co wyrzej
:arrow: początek misji z zabiciem krówej pełzaczy kiedy otwierają dżwi i atakuje nas stado pełzaczy pużniej po 10 minutach błądzenia w ciemnościach znowu pojawiam się w miejscu bujki z pełzaczami
 

Szczawik

Member
Dołączył
23.12.2004
Posty
56
Ja uwielbiam misje gdzie się walczy np.

:arrow: Dwie misje w Starej Kopalni (Koło zębate i Zabić Królową pełzaczy)
:arrow: Składniki do broni Ulu-Mulu
:arrow: Zdobyć Kamienie Ogniskujące
:arrow: Iść do starej zapomnianej wieży Xardasa i wziąść z tamtąd zbroje

Lubie jeszcze latać sobie tak sam po lasach i różnych cmentarzach,wieżach i pokonywać wszystkie potwory.
 

Hunter

Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
70
w sumie byB taki temat ale w G2 i ja go zaBo|yBem ale co z tego moj ulbiona misja :
:arrow: kamienie ogniskujace
:arrow: przystapienie do obozu
:arrow: ulumumu
A teraz sobie powróżę. Od tej chwili posty w tym temacie będą miały minimalnie pięć linijek sensownego tekstu. Wszystkie inne okraszone zostaną ostrzeżeniami dla autora.- MB

Spóźniłeś się. Ja to jush wcześniej wprowadziłem
tongue.gif
Spróbuj innym razem - Gothi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom