Najfajniejsza misja.

Status
Zamknięty.

Junior

New Member
Dołączył
21.1.2005
Posty
10
hm... moje ulubione zadanie... trudno powiedzieć =] Może lista dla diego którą po drodze oddam Laresowi
biggrin.gif
A potem diego. =] Hehe a tak na prawde to moją ulubioną misją (Jeśli można to tak nazwać) jest zbieranie Chromaninów (Dobrze napisałem?) Zawsze lubiłem zagadkowe zadania w których trzeba sie wykazać sprytem , a przy okazji odkryć jakąś "Legende" danego regionu jeśli można tak powiedzieć
biggrin.gif
Przy okazji sie zwiedzi fajne miejscówki.
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
(Do kogos tam powyżej): skoro masz arachnofobię, to właśnie powinienes lubić tą misję - można sie przy niej nieźle bać. Ja już po pewnym czasie przestałem sie bać pełzaczy. Moje ulubione misje to: dołączenie do obojetnie jakiego obozu, poszukiwanie kamieni ogniskujących, skladników ulu-mulu, topielec na tamie, świątynia śniącego. Najbardziej nie lubię odbijania wolnej kopalni. Czemu? Misja jest monotonna, bezsensowna (we dwójke przeciw armii strażników????), Gorn co chwila robi cos głupiego (na przykład włazi na platworme, gdzie jest Kopacz i zabja go, a potem biega na niej w kółko i nie może zejść).
 

OnUa

New Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
12
Najlepsze misje to wg mnie:
:arrow: Dostanie sie do obozów - poprostu wymiatają, najbardziej lubie do starego się ubiegać, najmniej do śniącego, za duzo latania ;p
:arrow: Kamienie ogniskujące - Fajne są bo można spotkać znajomych którzy pomagają w misji.
:arrow: Odbicie nowej kopalni - Gincie bezbożni słudzy Gomeza xD

Najgorsza misja to cmentarzysko orków, nienawidze tej misji...
 

Arom

New Member
Dołączył
11.12.2004
Posty
27
Najlepsze misje to :
:arrow: Odbicie nowej kopalni
:arrow: Kamienie
:arrow: Lista Iana
:arrow: Dom Krzykacza
:arrow: Gniazdo Pełzaczy
 

<=BANAN=>

Member
Dołączył
22.1.2005
Posty
63
Najbardziej nie lubie misji:
:arrow: Cmentarzysko orków
:arrow: Świątynia Śniącego
:arrow: Odbicie wolnej kopalni

A moje ulubione misje to:
:arrow: Przyjecie do ktoregos z obozów
:arrow: Zdobywanie kamieni ogniskujacych
:arrow: Gniazdo pełzaczy
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Njabardziej lubie misje
:arrow: kopalnia (jak się idzie po jaja)
:arrow: jak się naładowuje uriziela
Nie lubię misji
:arrow: z almanachem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom