Najfajniejsza Kraina

Nheero

New Member
Dołączył
29.9.2010
Posty
14
Chyba Jarkendar... Ma w sobie o wiele więcej z klimatu niż Khorninis i Górnicza dolina razem wzięte. Te zacne questy i zaznajomienie z ciekawymi waćpanami jest wysublimowanym czy też szykownym podejściem twórców do Gothica.
 

Kamil96p

Member
Dołączył
17.10.2010
Posty
109
Ja też jestem zdecydowanie za Jarkendarem. Panuje tam bardzo fajny klimat jak już inni pisali no i gdy już sie tak zasiedzi w tej krainie to aż chce sie zostać w niej do końca gry :) no ale niestety tak się nie da... Gdyby się dało to nawet bym tam zamieszkał :) a najbardziej w Jarkendarze podoba mi się chyba obóz piratów
 

auditore09

New Member
Dołączył
5.12.2010
Posty
19
Ja nie mogę wybrać pomiędzy Górniczą Doliną a Khorinis. Mnie strasznie kręcą zamki, te wszystkie tajne przejścia, lochy itp występujące na zamku i w Górskiej Twierdzy (tam gdzie jest kamienny smok). Za to w Khorinis jest ciekawe miasto, klasztor, las na północy i moje ulubione(nie wiem dlaczemu) - wieża Xardasa i jej okolice. Do jarkendaru jakoś mniej mnie ciągnie.
 

Nelson

New Member
Dołączył
7.12.2010
Posty
11
W mej opinii takową krainą jest zdecydowanie Jarkendar. Wspaniała flora i fauna, nowe potwory, nowi ludzie, nowe zadania. Tajemnicza, niebezpieczna i zarazem ciekawa. GD przyznaję, była fajna, jednak miałem cały czas wrażenie, że to już było. A Khorinis, zwyczajna wyspa, ot co.
 

PerylPL

New Member
Dołączył
15.12.2010
Posty
8
Mi bardzo podoba się pustynia a najbardziej lubie kopalnie zwiedzać:p
 

605534619

New Member
Dołączył
28.2.2011
Posty
31
Najfajniejszy korinis dużo do zwiedzania fajna roślinność wszystko pod ręką dużo zadań a ulubione miejsce to miejsce stacjonowania najemników.
 

Rydalt

New Member
Dołączył
24.6.2011
Posty
29
Górnicza Dolina, bo tam przypominają się dzieje z Gothica I.
 

Myszor23

New Member
Dołączył
6.6.2011
Posty
2
Dla mnie najlepszą krainą jest Górnicza dolina ( Kolonia). Mnóstwo orków, niesamowity klimat, dreszczyk emocji przy nocnych wyprawach, nie wiadomo z kąd Cie zaatakują.
 

Szef Poszukiwaczy

New Member
Dołączył
10.7.2011
Posty
18
Kanion w jarkendarze bez dwóch zdań-Odkryłem pierwsze w historii mojego grania w gothic2 noc kruka brzytwiaki i kąsacze z krwawymi ogarami
 

Avallac'h

New Member
Dołączył
2.9.2011
Posty
1
Moją ulubioną krainą w NK jest Jarkendar. Przede wszystkim ma on niesamowity. przesiąknięty tajemnicą i starożytnością klimat, pasujący jak ulał do Gothica. Jest tam sporo prastarych ruin, pięknych miejsc widokowych, ukrytych lokacji i tajnych przejść. Najbardziej spodobała mi się Dolina przecięta gigantycznym wąwozem, wielka jaskinia między kanionem a bagnami oraz sam kanion. (choć pustynia z początku nie pasowała mi do tej gry). Obóz piratów jakoś nie przypadł mi do gustu, tak samo jak bagna, które, choć wyjątkowo piękne, pełne są na każdym kroku niebezpieczeństw, co mocno irytuje.
Khorinis również jest ładną i dużą krainą, szczególnie dostrzega się i docenia jej piękno i swojski klimat gdy powraca się z ponurej Kolonii Karnej. Miasta i gospodarstwa tętnią życiem, tak samo jak bezdroża, lasy i pola, choć tam łatwiej natknąć się na bestie.
I na koniec Górnicza Dolina. Trudno mi opisać, co o niej myślę, ponieważ jest to kraina, w której odbywała się cała fabuła Gothica 1. Teraz jest spalona i opanowana przez smoki i orków. Z zielonej i spokojnej stała się mroczna, ponura i niebezpieczna. Jałowa, splugawiona ziemia rozciąga się niekiedy do horyzontu. Niestety, niezbyt mi się podoba.
 

Draxler

New Member
Dołączył
5.8.2015
Posty
8
Jarkendar jest zdecydowanie najlepszy. Przyzywanie duchów i strasznie klimatyczny obóz bandytów wraz ze Świątynią Adanossa
 

Mixer86

New Member
Dołączył
25.9.2015
Posty
11
Co do czaru to Deszcz Ognia , Ciezka kula ognia i wszelkiego rodzaju przyzwania 
 
Do góry Bottom