Mroczne Tajemnice

Bezi_Łowca

Member
Dołączył
7.12.2007
Posty
84
Podaj linka skąd dokładnie to ściągałeś. "Zerznij" to ze strony poziomek albo na pcforum. Ja ściągałem na pcforum i mi działa elegancko
 

krzysztof29

New Member
Dołączył
8.3.2008
Posty
1
mam taki problem z GI Mroczne tajemnice poszedlem z Morgharem zalatwic tych gosci od listu i tuz po przekroczeniu mostka gra mi sie wylacza i wyskakuje problem z acces violation do tego momentu takich problemow nie mialem pomozcie i doradzcie mi co robic zainstalowalem patcha 1.03 i dalej to samo co na patchu 1.01 najlepiej piszcie na gg. 8704877
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Witam! Mam problem, gdy zaczynam grę i gadam z Diego, to on daje mi mapę z położeniem obozu przemytników. No to ok daje mi ją, kończymy rozmowę a po chwili patrzę na mapę i co widzę!? Na mapie nic nie ma, jest tylko zaznaczone położenie strzałką gdzie ja jestem a cała mapa wygląda jak przybliżenie skały!
Proszę o pomoc, powiedzcie przynajmniej gdzie jest obóz przemytników, bo jak patrze na screeny to wydaję mi się, że jest na tej plaży obok starego klasztoru ale tam nic nie ma! :(
 
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Mam pare pytań:

1.Jaki jest dobry magiczny miecz bo mam ostrze chwały(zamraża)ale na trolla za słabe możecie pomóc?

2.Gdzie jest obóz pradawnych??

3.Kto uczy kowalstwa???

4.Najlepsza zbroja????

5.Gdzie ten ORK z pradawnej areny(czy jakoś tak)(no wiecie niedaleko miejsca gdzie kamień ogniskujący dla y.beriona,tam gdzie jest uriziel,) pokonałem Psycho,tego Najemnika,Beowulfa,ale orka nie ma gdzie o jest?????

6.Czy z tej areny da się Uriziela wyciągnąć??????
 

Fajeth_Modder

New Member
Dołączył
30.1.2008
Posty
7
CYTAT(Bezimienny12010 @ 21-03-2008, 08:33) index.php?act=findpost&pid=174644
Mam pare pytań:

1.Jaki jest dobry magiczny miecz bo mam ostrze chwały(zamraża)ale na trolla za słabe możecie pomóc?

2.Gdzie jest obóz pradawnych??

3.Kto uczy kowalstwa???

4.Najlepsza zbroja????

5.Gdzie ten ORK z pradawnej areny(czy jakoś tak)(no wiecie niedaleko miejsca gdzie kamień ogniskujący dla y.beriona,tam gdzie jest uriziel,) pokonałem Psycho,tego Najemnika,Beowulfa,ale orka nie ma gdzie o jest?????

6.Czy z tej areny da się Uriziela wyciągnąć??????

1. Przy okazji przechodzenia wątku z wyspą Uriziela znajdziesz najlepsze bronie w grze.

2. Na ziemiach orków jest krater, po uderzeniu meteoru. Tam jest wejście do niego.

3. Taki jeden kowal w NO, tam gdzie był kiedyś topielec od Homera.

4. Ze Smoczych Łusek. Ten kowal ją robi.

5. Stoi sobie przy niej.

6. Nie.

Jest maj, a Bezimienny pytał o to wszystko w marcu... Trochę dziwne, nie? Następnym razem tak nierób i patrz na daty, bo będzie warn...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
No to masz najzwyklejszego w świecie buga.
Na szczęście nagroda którą idzie tam zdobyć nie jest specjalnie przydatna... (mimo iż bardzo efektowna, efektywna i oryginalna w PvP) ... na etapie gry w który da się ją w uczciwy sposób zdobyć.

Z tą arena jest tylko jeden quest związany, ale nie dotyczy on całej fabuły i można go spokojnie ominąć.
 

jedrak11

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
4
Mam taki problem. Zainstalowałem mroczne tajemnice wszystko działa tylko jest jeden problem- Nie ma większości ludzi z dodatku!! Jak przychodzę do tych od starej kopalni to w obozie nikogo nie ma!! A obóz przemytników i fanatyków w ogóle nie istnieje!! (mam player kita)
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Jak uruchamiasz przez Player Kita to dobrze, ale uruchamiasz tam taką uśmiechniętą ikonkę? Czy po prostu uruchamiasz ikonkę Gothic I?
 

jedrak11

New Member
Dołączył
8.6.2008
Posty
4
Uruchamiam uśmiechniętą buźkę. Może to wina moda bo ściągałem z torrentów.org??
 

Tyfus

Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
32
Napisz na moje gg. ja postaram się załatwić dla Ciebie... zobaczysz co jak napiszesz xD
 

lolx

New Member
Dołączył
17.6.2008
Posty
1
Mam Pytanie mam 48 lvl i nie wiem gdzie sie nauczyć do 60 mistrzowskiego poziomu kuszy Jaki NPC uczy do 60 bo jak obeszłem prawie Wszystkich POMÓŻCIE :huh:
 

kuki1992

New Member
Dołączył
24.6.2008
Posty
1
CYTAT(jedrak11 @ 13-06-2008, 14:03) index.php?act=findpost&pid=186058
Uruchamiam uśmiechniętą buźkę. Może to wina moda bo ściągałem z torrentów.org??


Podobnie jak Pan ktory mial problem z mapka - zle instalujecie moda. Mialem to samo. Napewno zamiast tła z czaszka i napisem costam o honorze, macie zwykle tlo gothica? : > A na poczatku na placu wymian nie ma straznikow, alchemik nie istnieje i te pe .?


Problem jest nastepujacy - Jesli instalujecie patcha 1.03 , a wczesniej mieliscie wersje MT od razu spatchowana na 1.01 (nie sciagaliscie oddzielnie 1.00 i patcha 1.01 tylko od razu 1.01), to w pliku dm.ini trzeba zmienic linijke

vdf=dm.mod patch.mod patch3.mod
na
vdf=dm.mod patch3.mod

Teraz - jezeli macie wersje wlasnorecznie spatchowana - NIE NALEZY NIC ZMIENIAC. Dla niektorych moze to byc oczywiste, jednak ja tego nie doczytalem, zmienilem ta linijke mimo ze mialem wersje 1.00 spatchowana na 1.01, i mialem te same problemy co Panowie wyzej. I nikt nie wiedzial jak mi pomoc : p

Pozdro, i milej gry
 

Kraver Lynch

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
24.2.2008
Posty
334
Mam problem, o którym nie udało mi się znalezc informacji. Problemem jest chromanin w Mrocznych Tajemnicach, a dokładnie jego ostatni tom. Po rozmowach z Eremitą księgi te znajdowały się w innych mijescach niż dotychczas, tj. w zwykłej odsłonie gry.
Jeżeli ktoś wie, gdzie znajduje się ostatni i udzieli mi pomocy, będę wdzięczny.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
CYTAT
- A szóstą ma przy sobie Thangor z obozu przemytników (da nam księgę TYLKO jak załatwimy dostawę rudy dla Przemytników, czyli jak ktoś zwali to zadanie to ma pecha).


Fragment solucji Kraverku ;] Poszukaj następnym razem, google nie bolą ;]
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
@lolx skorpion uczy mistrzowstwa w kuszy od 1-3 rozdzialu znajdziesz go w zamku ale uczy tylko straz, a od 4 do konca gry obok chaty cavalorna.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Dobra, musze się przyznac że zje**łem.
Mam pytanie, jestem w tym takim podziemnym świecie Pradawnych, jest tam sobie taka babka i jej 3 cieniostworopodobne istoty.
Zabiłem 2 z nich i zapisałem, babka sie na mnie wpieniła, mówiła ze mnie zabije ale jednak nie zabiła. Chwile potem dostałem jakiegos tam questa z tymi zwierzaczkami.
Moje pytanie brzmi, czy ich śmierc bedzie miała potem jakis wpły na rozgrywke ?? Bo teraz jeszcze przy ciałach stoje i w razie co moge spróbowac kodem ożywić.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Zdobyć poparcie tej babki można, robiąc tego questa dotyczącego tych zwierzaczków obok jej chaty. Jeśli nie zrobisz questa a będziesz chciał grać po stronie dobra, nie uzyskasz jej poparcia, nie będziesz mógł dalej robić głównej fabuły moda, jeśli zaś będziesz chciał iść stroną zła, może [ale tutaj nie wiem] nie będziesz musiał się za to w ogóle zabierać. Nie wiem co się stanie jak ożywisz je kodami. Ale powinno działać.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Dobra już sobie z tym poradziłem bez kodu, wszystko pięknie cacy tralala...
Ale zrąbałem z drogą 7 kroków czy jakos tak. Mianowicie, dorwałem sie do młota beliara, zabiłem wszystko co trzeba było oprocz tego ognistego cieniostwora. Teleportowałm się do świątyni i młot mi się popsuł.
Wie ktoś czy młot znajdzie się ponownie w tym miejscu w którym go wcześniej znalazłem ?? A jak tak to jakie to było miejsce bo teraz gdy wszystko zabiłem trudniej mi szukac będzie :D
Ewentualnie poprosze o kod na zabicie zwierzaka, choć to będzie ostatecznośc. Albo na przyzwanie tego młota.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Jesli chcesz podazac droga Innosa to nie zabijaj tych cieniostworow tylko idz do aligiriona (chyba) i powiedz co ci kazal zrobic ten na B a potem do tego na F i na ci atrape krwi dla niego a on ulotni sie i sie okaze zdrajca ;p
 
Do góry Bottom