Moja Badziewna Grafika

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Dobra. Trza połknąć tą żabę:

Avatary:

avatarryuzakiegopz1.png


Jeżeli nie wiecie o co biega z R to macie wytłumaczenie w sygnie:

sigryuzakioh9.png


I jeszcze kiedyś z nudów zrobiłam sobie sygnaturkę:

kyrogesygled5.png


I co? Załamani?

Pozdrowionka
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ocenię twoją galerię :). Wcale nie jest badziewna ^^

1. Cóż.. nie jest źle, aczkolwiek tło mi się nie podoba ; ). Nie nadawaj tego filtru. O ile się nie mylę, to ''pastele''. Dawaj jakieś smużenia, wirowania, tylko nie to ;]. Poza tym mi się ramka podoba.. No i render ^^. 6/10
2. I znów nie podoba mi się tło ;]. Takie.. Kamieniaste.. Napis ma zły kolor. A render nawet fajnie pasuje ; ). Ramki, staraj sie robić takie jak w pierwszej pracy ; ) - 5,5/10
3. O i ta jest niezła. jedynie tło mogło być inne. Za to render fajny, oraz napis, prosty biały. Jedyne co nie pasuje, to ta czerwona ramka ^^ - 7/10.

Ogólnie, jak na początkującego to prace są bardzo dobre : ).

Pozdrawiam.
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Świeża porcja:

Syga, może kiedyś wykorzystam:

sygalxdkh4.png


No i logo (Light mnie udusi :<)

logonewbe7.gif


Pozdro
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Grafika jest całkiem niezła. Nie znam się, ale ocenię tak jak widzę:
1. Tło w rybie łuski sprawia, że obrazek jest bardzo niewidoczny, ale sam (to jest smok?;) wygląda ciekawie 7/10
2. Do tego nie mam zastrzeżeń. Może inny odcień tła poza tym jest OK 8/10
3. Najlepsze tło i w ogóle najlepiej wykonane 8,5/10
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Fajne jak na początek, ale dobra rada, mniej używaj tekstur. Tła niektóre fajne, ale przydała by się jakaś ramka. Ogólnie fajne prace :D
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Skoro już tu jestem, mam następną grafikę:

nearbykyrogetw4.png


Pozdrowionka i dzięki za komenty :)
 

Elektric

Member
Dołączył
20.6.2008
Posty
60
Takie grafiki jak twoje całkiem przyjemnie się komentuje! Logo jak mówiłem już wczoraj w SB jest super. Może ten moment z napisem Dragon Mouintains jest trochęnieczytelny ale to kropla w morzu. 8/10
Ta ostatnia też bardzo ciekawa podoba mi się, że zrobiłeś czarno-białąpostać 7,5/10
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
A teraz świeża porcja ;)

Kto zna Bleach chyba kojarzy tego Zabójcę Dusz do egzekucji (nie pamiętam imienia). Jak miał zabić to wtedy pojawiał się taki jakby płomienny, ognisty ptak. A tu coś podobnego, od razu z imieniem :)

zareihatatorifa9.jpg


I ten sam temat, tyle, że z innej perspektywy:

zareihatatori2os1.jpg


A tak BTW: Jeżeli chodzi o imię, jeżeli byście chcieli, mogę ujawnić skąd jest ;)

Pozdrowionka :D
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Czy to mi monitor fiksuje...? Nie! To Kyroge władowała takie kolory, że facet co za Cafee kasuje może owe grafiki "odcyfrować".
Sic girl! Kto Cię uczył kolorów dobierać?
O ile ten ostatni "ptaku" za całokształt zasługuje na 10/10 (mistrzostwo pędzla) o tyle reszta woła o pomstę. I daruj, że to mówię ale to nie dla Ciebie.
Trzymaj się brush'ów, pędzli itp. Wydaję się, iż w tym właśnie leży Twój talent.
Próbowałaś Open Canvas?
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Kurka wodna, a co to Open Canvas?
Niestety nikt (poza AS'em) nie chce mi pomagać, więc sama się wszystkiego uczyłam ;P a tak na marginesie: to Twój koment mam przyjąć jako komplement? Bo dla mnie to piekielnie groźnie zabrzmiało :p
A to właśnie było robione brushem i pędzlem, nie ma mnie kto nauczyć porządnie rysować.
I nowa porcja jeszcze:

mikatsukihontoio2.jpg


Wiem, że to bezczelne z mojej strony dawać takie dziadostwo, ale jak trochę kto mnie "podreperuje" to może kiedyś...
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Podstawa, jak chcesz rysować na komputerze, to powinnaś mieć opanowaną tą sztukę na kartce.
Jeśli jednak masz talent na kartce, to priorytetem do wykonywania dobrych grafik rysunkowych jest Tablet, czyli ta deseczka z rysikiem ;]
Dobry tablet kosztuje w granicach 500+, te tańsze właściwościami prawie nie różnią się od myszki, przez co kupowanie ich jest stratą kasy.

Co do tego że nikt nie chce Ci pomóc nauczyć wykonywać grafik, to ja nie wiem. Ja sam poświęciłem na to ze 3 dni, obejrzałem ponad 100 filmów instruktażowych do Photoshopa, później jak miałem problem jakiś to pisałem do bardziej obytych na gg.
Moim zdaniem porządne tutoriale to podstawa na początek, później zabieraj się za grafikę.

Co do samych grafik, to nie wiem sam, ale szczerze to nie bardzo mi się podobają, ale ja tam gustu nie mam ;]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Tak jak pisze Feo, nieco tutoriali? Nie zgodzę się jednak z tym rysowaniem iRL. Nie trzeba umieć "zamiatać ołówkiem" by dobrze działać przy programach graficznych. O ile oczywiście jedno może się przydać przy drugim o tyle te dwie rodzaje "sztuki" nie są od siebie zależne. Znam ludzi co ołówkiem/pędzlem/itp. tworzą takie rzeczy, że przyprawia o zawrót głowy i zmniejsza poczucie własnej wartości o 80%. Zaś przy komputerze nie zawsze sobie radzą.

Jednakowoż... Mając opanowane "rysowanie/malowanie" iRL tablet wydaję się naprawdę dobrym pomysłem.

A co do "Open Canvas" >> Tu

PS: Poprzednia wypowiedź nie była ani komplementem ani żadnym negatywem to była (imho) wyłącznie konstruktywna opinia.
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Ja za bardzo nie znam sie na tworzeniu galeryjek,ale umiem rozponać czy człowiek sie stara trzeba być pewny siebie i mieć fantazje z pomysłem oraz dokładnosć mi zawsze brakuje czegoś do perfekyu i nie wiem czego więć trzeba miec plan.Twoja galerie jest świetna 5/5 oczekuje nowych prac..
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
OK, miałam troszkę czasu i nowa pracka ;] Coś podobnego narysowałam sobie w realu (dobrze, że nie w Tesco :D)

ichirukixdqb5.jpg


BTW: "Truskawcia" jest odnośnie Ichigo (tego chłopaka) i można się domyślić, że ten napis jest komunikatem od Rukii (czyli tej dziewczyny) do "przechodniów" :)

Pozdro
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
No to tak render bardzo fajny i nawet w dobrym miejscu umieszczony.
Co do tła nom... trochę takie.... no mogło być o wiele lepsze.
Napis ten pierwszy czyli "tu śpi moja truskawica" to nawet fajny ale ten drugi trochę jakby nie pasował do klimatu pracki.
Ta praca jest chyba najlepsza ze wszystkich twoich.
Kyroge pracuj, pracuj i jeszcze raz pracuj jeszcze długa droga cie czeka w świecie grafiki, ale się nie bój ja jeszcze gorzej zaczynałem :p. Ogólnie za pracke 6/10
 

Kyroge

Member
Dołączył
14.4.2008
Posty
351
Ostatnio miałam trochę czasu i strzeliłam se nówki na forum:

Av:

avkyroge13xc3.jpg


Sig:

sigkyroge13nw3.jpg


Pozdro
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
robisz grafii podobne do AS.

Dwie porady:

1. Sciagni ksiazke o PhotoShop i przeczytaj,
2. Obserwuj prace innych dobrych (na tym forum nie ma takich, jest kilka slabych).

Za te prace 0,5/10
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
Nie radze uczyć się z tutków. Nic nie dają, kiedyś się uczyłem i nic. A co do cesc'a, mi się wydaje że na tym forum są dobrzy graficy. Kyr, robi bardzo fajne grafiki, widać że się stara. Ty od początku robiłeś z tutków, może i wyglądały "profesjonalnie", ale były nudne.


Wiem że są o wiele lepsi, są tysiące osób lepszych od nas, ale my to robimy dla zabawy, dla tego że komuś się podoba, żeby się rozwijać, robić WŁASNE rzeczy, a nie ściągnięte z tutków. To tak samo jak grasz, możesz grać sam, odkrywać, bawić się, albo możesz otworzyć poradnik i stracić przyjemność.

Kyr, rób dalej grafikę, jest super, kształcisz się :). Cescem się nie przejmuj, odkąd ma tą stronkę o G4, zrobił się bardzo nadąsany :p.

P.S. (w nowych grafikach dałaś trochę za dużo tego efektu "słońca", staraj się dawać je z umiarem :))
 

cesc

Member
Dołączył
22.12.2006
Posty
178
CYTAT
Nie radze uczyć się z tutków. Nic nie dają, kiedyś się uczyłem i nic. A co do cesc'a, mi się wydaje że na tym forum są dobrzy graficy. Kyr, robi bardzo fajne grafiki, widać że się stara. Ty od początku robiłeś z tutków, może i wyglądały "profesjonalnie", ale były nudne.


Nigdy nie robilem z tutkow sygnatur. Jedynie raz tapete i efekt odbicia.

Czyli mam powiedziec supe grafika, nie ucz sie juz jestes pro.

Jak dajesz do oceny to ja mam wyciagnac wszystkie bledy. a na forum tylko PELE cos potrafi(malo ale potrafi). Ja tez robie slabe.
 

Arminas

Wybraniec Adonix'a
Dołączył
2.6.2007
Posty
994
CYTAT
Czyli mam powiedziec supe grafika, nie ucz sie juz jestes pro.


Trochę czasu mineło zanim to zrozumiałem, ale już wiem o co ci chodziło. Nie, nie musisz tak mówić. Ale jeśli komusz powiesz że jego prace są do d**, to nie wydaje mi się żeby go to bardzo do pracy zachęciło. Ciebie to może zachęca. Cesc, zmieniłeś się. Kiedyś można było z tobą normalnie pogadać... Byłeś fajny... Teraz zrobiłeś się nadąsany.
 
Do góry Bottom