Max Payne 2 !!!

Status
Zamknięty.

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Ta gra ma naprawde fabułe !!! Leszpsza od 1 o 100% ~~~!!! ale co wy sądzicie na ten temat ???? GRA JEST COOl 8)
 

Ziom Xardas

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
132
gra jest spox tylko ze w nia gralem tak dawno temu ze juz nie pamietam kiedy :!: :!:
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Gra fabuła wszystko jest lepsze prucz tego że wygląd bohatera sie całkowicie zmienił
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
Jest to chyba jedna z kilku gier w której dostrzegłem wspaniałą fabułę, i chciało mi się grać, byłem również ciekaw jak gra potoczy się dalej naprawdę gra majstersztyk grafika jeszcze lepsza, polecam tą grę. Ulepszony tryb strzelania w ogóle lepiej się gra niż w pierwszą część, szczerze mówiąc mało gier FPS ma niepowtarzalną fabułę, Half-Life 2, właśnie Max Payne 2, i jeszcze, dwa tego podobne tytuły... reszta gier wnosi to co zawsze zabijać hordy wrogów, ocalić świat przed złem i zagładą... to już było to samo z II Wojną Światową, ten temat się już skończył te gry się powtarzają, tylko firmy produkujące je ścigają się kto zrobi lepszą grę o tej tematyce... Max Payne na pewno do nich nie należy miło się gra w takie gry, to nie tylko strzelanie w banie trzeba też (ale mało) pokombinować żeby np. uniknąć walki, najbardziej nie lube gier serii Quake tournaments, Uneral Tournament, Serious Sam, i Painkiller, chodzisz i zbijasz bąki sub plazmową bronią. Trzeba iść o krok w przód, niektóre gry robią postępy a niektóre się cofnęły (można dobierać).Powiem tyle Max Payne jest grą godną polecenia to jest gra z urokiem. Polecam grę: Malcolm.
 

~DaNkAn~

Member
Dołączył
8.1.2005
Posty
132
Ja sam grałem w to w wakacje (praktycznie pół roku temu), ale dobrze pamietam momenty gry. Siedziałem przy tym bardzo długo. W Max Payne I fabuła jest taka mroczna, że szczerze nie chciało mi się w to grać (chodzimy po "domu uciech" i zabijamy coraz wieksze hordy napastników z kałasznikowem). a w dwójce jest juz mniej mrocznie i to mi się podoba. Także polecam grę. wart mieć w swojej kolekcji
tongue.gif

.PoZdRo.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
No więc tak Max grałem i to dosć długo jest to bardzo wspaniała gra w które fabuła i akcja jest przemyślana do ostatniej chwili! Jest tam naprawde mroczny klimat który wciąga coraz bardziej! II jest lepsza od I i to o sto razy polecam te gre wszystkim!
 

Bennetis

Member
Dołączył
9.11.2004
Posty
350
mi się ta gra spodobała ale jedno mnie zdziwiło przynajmniej dla mmnie najlepszą bronią były 2 puistolety 9mm
 

Bender

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
64
Fajna, dynamiczna, ładna, ciekawa.... krótka.

Dla kogoś kto średnio lubi strzelaniny i taki dosyć ciężki klimat to gra na jeden raz.
 

Shady

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
31
Swietna Fabuła grafa na dobrym poziomie i moja ulubiona rzecz mianowicie system rag-doll
smile.gif
:)ladnie wykonane sa tez dzwieki otoczenia i broni

To na tyle
 

Kruk_

Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
36
No giera super i ten bajer spowalniający (bullettime czy jakoś tam )oraz znakomita fabuła gry Sprawia że to naprawdę świetna strzelanina przygodowa.Według mnie lepsze od Matrixa.Z resztą jest na pewno lepszą gierą od matrixa.
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Gra jest bardzo dopracowana i ma zajebista fabułe
pozatym można sobie poszczelać ja naj bardziej lubiłem szotgana
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Uważam że Max lepiej wypadł w I części ze względu na fabułe. Misje są w II dużo lepsze i trudniejsze. Grafika i dzwięk tesh fajna. Polecam.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
To jest najlepsza strzelanka ze wszystki!!

[ : Nie Lut 13, 2005 8:08 pm ]
Max Payn2 to najlepsza strzelanka ze wszystkich
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Morze najlepsza to nie jest jak dla mnie ale do tych lepszych należy bo gdyby nie możliwosć spowolniania czasu w 1 to w 2 bym nawet nie zagrał
 

***LOTH@R***

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
94
grafa zarąbista i fabuła lepsza od jedynki wogole bardzo mi się podoba
i to zwolnione tempo achhhhh
 

pejta

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
17
Gra jest najleprza w swojej klasie!!!!
Spodobało mi sie to że płynnie chodziła na 128mb ram a w wymaganiach pisało 256 :shock:
w stosunku do jedynki jest o 300% leprzy tylko ten Max w dwujce jakiś koślawy im wyszedł
laugh.gif
 

Don Tomek

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
21
Max Payne 2 to dobra gra chyba was głowa boli to najgorszy tpp jaki znam pamiętam jak grałem w pierwszą część nie mogłem się od niej oderwać wspaniała grafika bullet time i ta wspaniała fabuła jakiej nie spotkamy w innych grach tego typu. Człowiek utożsamiał się z bochaterem a w dwójce co gów..o gra jest bez fabuły a i grafika nie zachwyca.
JEDYNKA tak
DWÓJKA nie
 

Noctrune

New Member
Dołączył
26.3.2005
Posty
8
Gra mi się podoba fajn jest fabuła, grafika, triki itp. Max Peyn2 ma gorszą grafike ale do 1 nie mam nic do zażucenia podoba mi się !! tekstury są znakomicie wykonane ! ma doskonałą fabułe ta gra jest spoko :wink:
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Wypowiem się choć nie przeszedłem tej gry , ponieważ zacieła mi się przy siódmym rozdziale , czyli prawie na początku , ale to już inna bajka. Więc co do samej gry to ja osobiście nie widziałem zbyt duzej różnicy między jej pierwszą , a drugą odsłoną , więc stawiam je na równi, ale jak już pisałem wcześnij nie przeszedłem tej gry więc nie mogę się do końca wypowiedzieć , ale moje pierwsze wrażenie jest takie że ta nie odbiega prawie niczym od pierwszej części .
 

Shaki

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
50
obie gry sa super i 1 i 2!!!

2 nawet trochę lepsza

a don tomek gada o grach hoć pewnie nie gral o morrowindzie też wymyslał że na 3 lvl rozwalil bez kodów gildie wojow gra do dupy itp.
NIE SŁUCHAC GO!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom