Max Payne 2 !!!

Status
Zamknięty.

Don Tomek

New Member
Dołączył
10.2.2005
Posty
21
Jak mnie nie słuczac max 2 jest do dupy i to jest prawda a co do morrowinda tez nie skłamałem moze niebył to 3 ale 4 lev ale wyjebałem wszystkich wojów w jwdnym mieście bez tipsów po prostu miałem dobrą zbroje i miecz
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
gra jest sooper grafa, mowa maksa, muzyka, ja osobiscie nie moglem przejsc tej misji z tym klaunem czy z ta maskotką bo on mi do garazu wiał i nie wiem co dalej ;] jak by co to powiedzcie
 

Shady

Member
Dołączył
9.2.2005
Posty
31
ehh poprostu zabijasz wszystko co sie rusza (oprucz tego klauna) musisz go ochraniac
ph34r.gif
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
gra jest super 1 przeszlem, dwojke przeszlem do 3 chaptera bo jakis blad mi wyskakuje zawsze po filmiku w chapterze...;///
 

jacek_89

Member
Dołączył
30.4.2005
Posty
54
Bardzo mi się podobał Max Payne II. To była bardzo ciekawa gra. Najbardziej mi się podobały sny w tej grze.
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
QUOTE (Don Tomek @ 30-03-2005, 16:58) Jak mnie nie słuczac max 2 jest do dupy i to jest prawda a co do morrowinda tez nie skłamałem moze niebył to 3 ale 4 lev ale wyjebałem wszystkich wojów w jwdnym mieście bez tipsów po prostu miałem dobrą zbroje i miecz
No nie wiem czu jest tak do d**y grafika na wysokim poziomie,dziwięk na wysokim poziomie grywalność także nie wiem co masz do tej gry ale moim zdaniem gra ta naprawde jest bardzo dobra
laugh.gif
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No ja se właśnie ostatnio pykam w tę gierkę i jest o wiele lepsza niż 1... jestem narazie w 6 rozdziale 1 części ale to dopiero poczatek...
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
 

bobek_666

sex beast
Weteran
Dołączył
30.8.2004
Posty
1130
Max Paina 2 przeszedłem i nie jestem zadowolony z gry. Choć grafika i dzwiek stoją na wysokim poziomie drugiej czesci przygód gliniarza brak jest iskry. Praktycznie w MP 2 się gra tylko się go ogląda. Filmiki trawią dłużej niż sama rozgrywka. Dodam jeszcze, że gierka jest krótka i polega na: QUICK save, QUICK load...QUICK save, QUICK load...itd.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom