Ludzie Ludziska Stało sie cos pieknego!!!!!!!!!!!!!!!

Status
Zamknięty.

ARAKON

New Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
19
Poszperałem w necie i poprostu byłem w szoku!!!!!Wytwórnia 20 th Century interesuje sie gra Gothic od poczatku jej powstania.To co wyczytałem na jednej ze stron było wprost nieprawdopodobne po wyjsciu na rynek Gothic 3 maja sie zaczac pierwsze zdjecia do filmu"Gothic the Magic Barrier"Wysłałem email do kumpla z Chicgo od niego tez cos wiem widzał on w jednym z czasopism filmowych poruszony własnie ten temat!!!!
 

Lord Dragon

Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
80
zarąbiście że zrobiąm film gothica
biggrin.gif
(mam nadzieje że to nie są jakeś kity) pewnie film wyjdzie pod koniec 2006 roku jak nie dalej
sad.gif
 

BrZyDaL

Member
Dołączył
30.11.2004
Posty
256
No Fajnie by wyglądał film o Gothicu ciekawe jakby to zrobili .... i oczywiście główna rola
biggrin.gif



P.S- ARAKON możesz dać jakiś link do miejsca w którym to wyczytałeś ? to tak dla pewności czy nie wciskasz nam kitu żadnego :?
 

ARAKON

New Member
Dołączył
25.1.2005
Posty
19
Linka nie pamietam bo z wrazenia szybko na forum wjechałem ale.
Wpisz w google gothic film+game była to strona angielska za 10 zakładka!!Troche trzeba sie dokopac!!!
 

Gorn 2

Member
Dołączył
21.12.2004
Posty
437
odpowiedz do tematu

No jestem pod wielkim wrażeniem i jeszcze wielce zaskoczony bo film miał być tylko w naszych mażeniach ciesze się i niemoge doczekać filmu jak to nie żart napewno pobije wszelki rekordy tak uważam no i oczywiśćie czekam także na premiere gothic 3.
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
Ja myślę ze film byłby dobrym rozwiązaniem, nawiązującym do gry... Lecz wolał czym widzieć jak w/w firma robi filmy dajcie przykład, bo jak to ma być kolejny Tomb Rider to ja dziękuje. Jak Gothic III ma wyjść w II Kwartale 2006 to film będzie w tym samy czasie
tongue.gif
, tylko że rok później. Jeśli ten film ma być prawdą to niech się przyłożą bo oni chyba też chcą zarobić. Sukcesem chyba będzie dorównanie serii LOTR, choć będzie to trudne, jest możliwe w końcu Gothic bije ostatnio wszelkie rekordy popularności, a najlepszą sprawą w tej grze jest to że można do niej wrócić. Grając w inne gry serii LOTR nie mogłem już wrócić, coś mnie hamowało do Gothic wracam 4 raz, to chyba o czymś świadczy, to samo mają moi kumple maniacy wszystkie książki przeczytane po 5 razy, ale do gry nie wrócą, prędzej filmu... sami macie werdykt a więc powodzenia 20th Century
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Dla mnie poprostu szok
ohmy.gif
ohmy.gif
ohmy.gif
Niespodziewałem sie czegoś takiego. Jeśli to prawda to wielkie dzięki za info. Pozostaje nam sie modlić, aby ten film był udany i aby niczego nie sknocili. Aaaaa polska premiera chyba jest planowana, bo jak nie to nic tylko kulka w łeb pozostaje.
 

Gothi

Pain Donkey
Weteran
Dołączył
22.8.2004
Posty
2717
Ja tam byłbym ostrożny. Póki nie zobacze linku do wiarygodnej strony nie uwierze. Zwyczajnie. Pod nazwą "Gothic the Magic Barrier" w google nie ma nic godnego uwagi, a więc jak dla mnie lipa, ale poszukać nie zaszkodzi...

EDIT>Przejrzyj sobie jakie strony ostatnio otwierałeś, to powinieneś znaleźć tamtą stronę, a jak nie to cush :roll: najwyraźniej ściemniasz...
 

GreybiX (Diego)

New Member
Dołączył
13.1.2005
Posty
23
zarabiscie
biggrin.gif
, ale jedno mnie zastanawia !!

Czy film bedzie mial tyle samo czesci co Gra !!??

:?:

[you] niezalamuj sie, i tak nie przezyjesz !!
smile.gif
 

Arch

Member
Dołączył
24.11.2004
Posty
146
To ze bedzie film slychac juz od roku wiec nie mozna sie za bardzo podjarac i tak mam byc tyle samo czesci co gry ?( pod warunkiem ze 1 odniesie sukces)
 

Carlos

Member
Dołączył
3.1.2005
Posty
234
Tak tylko czy film będzie dobry czy raczej zrobią z niego jakąś "parodię" jak np. Resident Evil? Ehh ... mam nadzieję, że zrobią cudo, a nie film :|
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
ale wypas nawet jak nie bedzei dobry to zobaczyc przygody bezimiennego w kinie to taki wypas ze szok no skumaj stary oboz i takie wypasy i zabicie snaicego na bank bedzie to amerykanska hala ale nic niech bedzie i hala ale gothic to gothic i do kina pojde
 

DarkBlade

Member
Dołączył
4.1.2005
Posty
317
tiaaa ja nie wierze w ekranizacje gothica bo którą drogę by wybrał Bezimenny? a jakby wyglądała walka niee niemożliwe dobre gry nie mają dobrych ekranizavji o ile je mają Warcraft,Diablo2,Heroes3,Morrowind czy któraś z tych gier pojawiła się na wielkim ekranie nie.. więc co sie jarać jak nie ma dowodów daj linka to ci uwieże bo skoro mówisz że to tak łato znaleźć to znajdź i pokaż...
 

<SATURAS>

Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
51
ja tez w to nie wieze troche i ise zgadzam z darkblade np w gothicku 2 jak by to wyglądała czerwona latarnia i to co tamrobił ciekawe od ilu to by był ten film lat chyba 18

[ : Pon Lut 07, 2005 4:11 pm ]
ja sie zgadzam z darkblade bo to w końcu ty wybierałeś miecze i wszystko oni by musieli by zmienic pare zeczy a ciekawe jak by wyglądala czerwona latarnia
tongue.gif


[ : Pon Lut 07, 2005 4:14 pm ]
a i jak sie daje jakies zdiencie
 

Malcolm

Member
Dołączył
30.1.2005
Posty
66
Szukałem ponad godzinę i nic nie znalazłem o Gothic film, nawiązanie było by dobre lecz nie wyobrażam sobie tego w filmie mamy do wyboru 3 obozy a w filmie co będzie, szczerze mówiąc jestem ciekaw jak owa firma ma zamiar to zrobić, tylko ze ja z niecierpliwością nie będę czekać, w grze jest o wiele więcej możliwości i mamy na własną rękę ocalić świat a tu będą aktorzy i jedna ścieżka a wątpię czy będą robić 3 wersje filmu
biggrin.gif
.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
...

Hehehe - jeśli to prawda to mój temat - "Film z serii Gothic" był odpowiedni i do tego jego treść może sie zyścić. Jak tylko będz9ie premiera tego filmu ( o ile będzie :roll: - tu sie zaczyna gdybanie :cry: ) to od razu pcham sie do kina nawet jak bilety stałyby po 50 zł
smile.gif
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
A tak przeczuwałem że zrobią filmek i strasznie się cieszę. Ale jak koleś bajerujesz to cie złapie choćby na końcu świata nawet w Khorinis.
tongue.gif
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mam nadzieję że to co tu wyczytałem to jest prawda! Oglądac film o Gothicu to będzie coś ale nie był bym tego taki pewien bo oni zawsze dużo mówią a mało robią więc nie uwierze jak nie zobaczę! Ale mam nadzije ze zrobia cudo a nie jakąs komerche i kiczowate gówno!! ciesze się!
 

abadon

Member
Dołączył
17.1.2005
Posty
130
Łoł!!! Gothic w kinie to by było coś
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

tylko mam nadzieje że to nie jakaś ściema
A jeśli chodzi o to jaką drogę wybiorą to będzie to pewnie stary obóz
z dwóch powodów
:arrow: jest naj większy i naj ważniejszy
:arrow: jest naj częściej wybieranym obozem
pozatym nie uchwycą wszystkich wątków ponieważ film trwał by pare dni
i... to by było na tyle
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Hehehe, ja tam wieżę, nie będe szukał o tym informacji w necie, ponieważ...
I WANT TO BELIEVE
biggrin.gif

Tylko żeby nie było obsady typu Bruce Wills, Arnord Shwarzenneger (tak to sie pisze?
biggrin.gif
), Gary Oldman, Leonardo di Caprio, Cezary Pazura... no dobra, rozpędziełm się. Tylko niech muzyką zajmie się Kai Rozenkratrz, a nie jakiś ćwok z Ameryki... mam NK i dopiero w soundtracku słychać, jaka ta muzyka jest piękna... i niech nie przerobią fajek wodnych na maszynki do puszczania baniek mydlanych, jak to zrobili w The Sims
biggrin.gif
I wolę także, żeby akcja się nie okręcała tylko w okół Bezimiennego... powinna dotyczyć wszystkich mieszkańców Kolonii i mieć, oprócz pokonania Śniącego, jeszcze wiele innych i niepowiązanych z tym wątków. A bohater powinien dołączyc do Nowego Obozu, bo by zdecydował, że po tym, co mu zrobił Bullit, SO nie zasługuje, żeby go przyjąć
smile.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom