[lineage 2]

xenex

Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
561
Szczurek, nie pogardziłbym linkiem do prawidłowej wersji gry (chodzi o klienta) Lineage II aby z tobą pograć.

Link może być poprzez PW.
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ta rasa to Kamael i zamiata szybciej dwuręcznym mieczem niż tyrant fistami O_0
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie L2 stał się za bardzo przebajerowaną grą. Nie mam pojęcia do czego te wszystkie transformacje, jakieś skille niepotrzebne i jeszcze zamiany klas (np c4 mag zjeżdżał każdego, a w c5 łucznik).
Tego Kamaela to już w ogóle nie obczajam. Za c3 było lepiej, nic nie było zbędne i do szczęścia nie brakowało nic ponad DC light set i Soul Separator (albo Blood Orchid jak kto woli). Ogólnie po c5 wszystko się zaczęło sypać, niepotrzebne Interulude'owskie itemy, w C1 Kamael i nowy interfejs, a potem fenrir......
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Fakt, już w c4 jak dla mnie było za dużo ;] zaczynałem od c1 ;]
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Grałem kiedyś na Supreme L2. I rzeczywiście, ogarnąć to wszystko jest trudno. Pododawano tyle nowych pierdół, że głowa boli. Skończyłem jednak z Lineage. Nie mam czasu w to grac. Ale to najlepsze MMORPG w które grałem :)
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Akurat na L2 Supreme świetnie mi się grało. Z tego co pamiętam to server nazywał się Nanaki, (x15 chyba). To było C5 więc to jeszcze nie aż tak tragicznie (jeżeli chodzi o skille, to był to dopiero początek pojawiania się bezsensownych umiejętności).
A co do eq ..... set'ów Oath albo Apellla to nigdy nie używałem (bo nie było kiedy[wolałem szybko w manticore dobić do 40 i załozyc Thece]). A co do samego Supreme, niedawno wstał ponownie. W każdym razie Aerith jest po wipe ( od tygodnia chyba), a co do Nanaki to nie wiem, ale jeszcze wipe nie było.
 

wersus

Esteta ekstraordynaryjny
Dołączył
18.11.2007
Posty
1597
Zgadzam się, Supreme to bardzo dobry serwer. Powstał ponownie chyba 10 kwietnia bo dostałem maila a taką informacją. Jak będę miał czas to może ponowię grę... Jak tak czytam to znowu mi się grac zachciało :p
 

Corvet

Member
Dołączył
14.6.2007
Posty
35
Wracajac do l2 supreme ..... To zainstalowalem klienta c5 i przypomnialem sobie stare dobre czasy i ...... Wciagnalem sie na dobre xD. Zapraszam wszystkich na server Celes x7/x7/x7/x7/x7. Moj nick to Corvet
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
Ech, przypominają mi się nieprzespane noce, spędzone na expieniu :D grałem na Gravelandzie, wcześniej na White Eagle bodajże, na jakimś zagranicznym, którego nazwy nie pamiętam. Kurde, aż chciałoby się wrócić do tego lamienia przed kompem. Ale nie, L2 to taki pożeracz czasu, że aby już w niego nie grać, odinstalowałem i wywaliłem instalkę xD płytkę z instalką oddałem kumplowi.

Ta nowa rasa to się zwie Kamael, przedstawia jakiegoś upadłego anioła czy cuś (z jednym, postrzępionym skrzydłem) i ma skilla na transformację w namiatakę. Poza tym ma skille na punkty duszy czy inne dziwadło, za każdego zabitego moba dostaje te punkty, srutututu. Normalne postacie sa lepsze. Destro/tyrek i SH/SS wymiatają :]

Nie, nie będę w to znowu grać. Chyba że w wakacje, jak będę miał za dużo czasu :p
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Znalazłem ostatnio instalke do L2 ... tylko teraz ... czy ktoś gdzieś gra i ew. poleciłby i pomógł się odnaleźć komuś kto 3 lata w to nie grał ? ;]
 
Do góry Bottom