Kupicie?...

Czy kupisz Risen 2: Dark Waters?


  • Total voters
    0

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Wersja pudełkowa jak i wersja Steam mają swoje zalety, jednak ja zostaję przy wersji box, jakoś tak bezpieczniej się czuję mając grę w rękach, a nie "na Steamie"
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ja prawdopodobnie będę czekał na świąteczne obniżki. Dawniej ceny były w dolarach, teraz w ojro. Co niekorzystnie wpływa m.in na sprzedaż wśród polskich użytkowników. Ja na pewno nie kupię produktu za 49,99 Euro
 

Assargadon

New Member
Dołączył
24.8.2011
Posty
4
Ja raczej nie kupię, bo tak jak Electric Dragon poczekam na promocje. A poza tym bardziej mnie kręci Mass Effect 3 niż nowy Risen w pirackich klimatach... Najpierw trochę pooglądam screenów, a potem zadecyduje.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Ja mam opory przed Steam'em. I nie wiem czy to ostatecznie mnie nie zniechęci do zakupu. No ale ktoś z naszych musi mieć ;D
 
M

Makiavelli

Guest
Najprawdopodobniej zakupie, jeśli pieniążków starczy to może i kolekcjonerkę. Co do Steama, to gra zapowiada się wspaniale, a wtedy problemów z "parą" nie mam.
 

lechita

New Member
Dołączył
6.10.2010
Posty
5
Myślę że jak większość fanów grę zakupię i mimo że to jest oczywiście moim zdaniem całkowicie inna gra , nie mająca nic wspólnego z pierwowzorem , to jednak zaufanie do "Piranii" u mnie nie znikło ;) :D
 

belianos

New Member
Dołączył
24.11.2010
Posty
16
Na pewno kupie. Nie mogę się jużdoczekać premiery. Czytałem ostatnio dużo na temat Risena 2 i jakna razie zapowiada się dość dobrze.


00d0e89d1417e2b84e0453cdd54c0395.gif

 
Do góry Bottom