Kupicie?...

Czy kupisz Risen 2: Dark Waters?


  • Total voters
    0

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Już pierwsze solidne informacje za nami. Wiemy, że do premiery Risen 2: Dark Waters dzieli nas około 3 kwartały. Wiadomo, że lepiej później wypuścić grę, bardziej dopracowaną, niż babola z błędami. Pierwszy Risen, pomimo fabularnie słabej końcówki był udaną grą. Nie żałuję oryginalnego pudełka na półce. Co do drugiej części. Myślę, że obdarzę ją takim samym ładunkiem zaufania, co przy zamówieniu Wiedźmina 2. Nowe zmiany mogą naprawdę wydać się ciekawe, szczególnie z połączeniem z wielowątkową fabułą. Ja kupię, jak tylko pojawi się pre-order u polskiego dystrybutora, a Wy?
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Oczywiście że kupię , przecież to Risen jest, motyw z piratami podoba mi się coraz bardziej, a Risena oryginalnego trzeba mieć. Chociaż wydaje mi się , ze trochę za wcześnie na takie stwierdzenia, mało wiemy o grze.
 

Biafra

Balotelli
Weteran
Redakcja
Dołączył
8.10.2010
Posty
2677
Kupię, co więcej, gdy będzie dostępny pre-order, to zamówię w tej właśnie formie i na pewno będzie to kolekcjonerka :D. W zasadzie, nie mam większych wątpliwości, że będzie to gra udana. Można dywagować, czy otrze się o wybitność lub przynajmniej miodność i klimatyczność, ale jeżeli, w najgorszym wypadku, okaże się tylko dobra, to mi wystarczy, aby ją kupić, a jak pisałem wcześniej, tego jestem niemal pewny.
 

mickos42

Member
Dołączył
4.2.2010
Posty
294
Nie dla mnie takie wydatki, zakupię napewno, gdy stanieje tak do 50 zł, muszę jesczcze zakupić dragon age 2, ale jeżeli Risen 2 wyjdzie na PS3, to sobie długo poczekam na tanią cenę :lolface:
 

rado96xd

Member
Dołączył
5.10.2010
Posty
201
Risena 2 na pewno kupię, ale nie od razu :rolleyes:. Trochę zdziwił mnie motyw z piratami z bronią palną. Mam nadzieję, że druga cześć będzie tak samo lub jeszcze bardziej ciekawsza od pierwszej części.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Zobaczymy, nie stac mnie, aby kupić tę gre od razu w dniu premiery, poczekam troche, aż stanieje i przy okazji poczytam sobie wasze opinie o tej grze :) z Risenem 1 zrobiłem to samo i wyszło mi na dobre :) Nawet jeśli opinie nie będą za bardzo pozytywne, to i tak prędzej, czy później Ją zakupie :)
Pozdrawiam, Hadler :)
 

tomisakis

Whiskas
VIP
Dołączył
11.1.2009
Posty
1536
Na ten moment kupię na pewno. Może nawet kolekcjonerke tylko w zależy co w niej będzie. W zasadzie to tylko strasznie wysokie wymagania odstraszyły mnie od kupna.
 

manles11

New Member
Dołączył
22.2.2011
Posty
48
Nie powiem w tym momencie, bo nie wszystko wiem o tej grze. Sądzę jednak, że gra będzie dobra, bo ma się duże nie zmienić.
 

Binek7

Member
Dołączył
26.9.2010
Posty
533
Hmm, jak na razie to te wszystkie wiadomości o piratach mnie nie przekonywują, więc nie wiem. Z tego co widzę jedynka bardzo różniła się od nadchodzącej dwójki, ale inne nie znaczy gorsze. Co prawda nie widzi mi się opcja kupowania kolejnej oryginalnej gry od razu po premierze, gdy cena jest mocno zawyżona, może jedynie poczekam aż stanieje i cena będzie bardziej adekwatna do produktu. :)
 

Vidok

New Member
Dołączył
19.12.2010
Posty
16
Oczywiście ze kupię PB niejednokrotnie pokazało że warto kupować ich produkcję, Jedynka mi się podobała, choć czegoś mi w niej brakowało, mam nadzieję że dwójka uzupełni ta lukę. No i po zniesmaczeniu z Arcanią przy tej produkcji smak mi się na pewno poprawi :)
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Wiadomo że kupie . Pierwsza część Risena mi sie podobała i wciągła choć przeszedłem ją tylko dwa razy to napewno kupie . Risen ma swój klimat mam nadzieje że w drugiej części go niezabraknie i również mnie wciągnie . :D
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Się zastanawiam cały czas, kto w Polsce będzie rozprowadzał Risen 2. I czy ujrzymy EK tej części. Przy zakupie jedynki nie żałowałem pieniędzy. Pomimo nudnego końca gra podobała mi się. Czy wiedząc, że gra kosztować będzie 130zł - kupilibyście ją?
 

Level

Member
Dołączył
6.9.2010
Posty
37
Ja bym kupił i tak kupuje gry na Xboxa po 200zł to 130 zł to nie jest tak drogo :D
 

Dami 1200

Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
174
Myślę, że kupię. Jedynka była solidną grą, która swym klimatem nawiązywała do sagi Gothic. Kupię choćby po to, by zobaczyć jak wyszła im ta broń palna. Mam nadzieję, że gra będzie warta swej ceny i na tyle przyjemna by chciało się do niej wracać. Jeśli gra zostanie wydana na jesień to z pieniędzmi nie będzie problemu, bo zarobię przez lato. Pozostaje tylko czekać :)
 

Frag

New Member
Dołączył
25.1.2011
Posty
89
Ja kupię na 100%
Gothic 1 -4 + dodatki kupowałem, Risen kupiłem, więc Risen 2 też kupię.
Wszytki te pudełka zdobią moją Komodę Chwały liczącą ok 50 gier :D. Risen 2 Będzie pięknie wyglądał na kolejnej półce. Kasa na gry zawsze się znajdzie. Zarobków jest sporo...
 

Souler

New Member
Dołączył
25.7.2011
Posty
46
Pierwszego Risena kupił mój brat i przyznam że to była bardzo dobra gra. Myślę że Risena 2 tez kupię, ale poczekam jeszcze trochę z decyzją . Najpierw poczekam na jeszcze więcej informacji lub na ewentualne demo.
 

mati179_97

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
18
Zdecydowanie tak. Właściwie to ja nie robię nic innego niż czekam aż wyjdzie i zbieram pieniądze na zakup tej gry.
 

ILikeSpam

New Member
Dołączył
31.7.2011
Posty
8
Piraci zamiast mnie przekonać.. To mnie odpychają. Jakoś mnie to nie kręci. Chociaż może :p
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Sprawa też lekko się zmieniła, wiadomo, że Risen 2 będzie dystrybuowany przez platformę Steam. Podejrzewam, że wielu z Was jeszcze nigdy nie korzystało ze Steama. U mnie prawdopodobnie pójdzie gładko, konto mam od długiego czasu i jeśli cena będzie przystępna to kto wie.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Niee, przez Steama nie kupię na pewno. Nie to że go nie lubię, ale wolę mieć pudełko na półce :). A może i kolekcjonerkę, jeśli będzie interesująca i z normalną ceną (nie to co przy Skyrim :D).

Ave
 
Do góry Bottom