Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?

Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Crasch

New Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
4
Najlepszymi przujaciułmi bezimiennego są Diego i Xardas a i nie zapomne Gorna i mIltene wraz z Lesterem z kolonji.
W drugiej częsći to ki na razie tylko biff pomugł oczywiście za mała opłatą
dry.gif
 

Jesper

Member
Dołączył
29.10.2004
Posty
112
mi sie podobał lee z koloni podobała mi sie jego opowieść jak stał na tamie
a jusz nie muwie o balu lukorze z grobowca orków ----> GIŃ NIEWIERNY to mnie rozwaliło moja czwórka diego,gorn,lee,milten sory piątka ->Lester
 

Mati_Bartoch

Member
Dołączył
28.3.2005
Posty
46
Najlepszymi kumplami Bezimiennego jest GORN który lubi kopać tyłki na Dworze Irdorath
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
Najlepszym kumplem Bezimiennego jestm Oczywiście Gorn to on nam zawsze pomaga i lubi bijatyki (och tak pokrewna dusza bezimiennego ... także moja
biggrin.gif
)
 

Karol

New Member
Dołączył
7.2.2005
Posty
14
ja tam mysle ze xsardas bo to dzieki niemu zabilismy sniacego i smoki i mimo ze wzial dusze ozywienca to i tak jest z nami
 

Jodełko

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
28.9.2004
Posty
2362
QUOTE (Karol @ Apr 10 2005, 10:13 AM) ja tam mysle ze xsardas bo to dzieki niemu zabilismy sniacego i smoki i mimo ze wzial dusze ozywienca to i tak jest z nami
te chyba nie oglądaęłś filmiku (zakończającego G2) do końca Xardas tam się przyznaje że ona nas wykożystywał więc jak nas wykożystywał to jak moze być naszym przyjacielem .
 
Dołączył
10.4.2005
Posty
16
Ja uważam że w I części Gothica najlepszym przyjacielem Bezimiennego był Diego, a w II części Milten. No i oczywiście niegdy nie zapomnę Gorna Lestera i Lee!!!
 

Kolnid

New Member
Dołączył
9.4.2005
Posty
10
Ja uważam że Diego. Lubię go ze wszystkich części. W g2 bardzo mnie zaskoczyło to że zają mieszkanie. Lee też może być, ale Diego na 1 miejscu.
 

<GORN>

Member
Dołączył
10.4.2005
Posty
51
Diego, Gorn, Lester, Lares, Milten, Lee, Wilk, Torlof, dużo by ich trzeba wymieniać ja kubię wszystkicj z jedynki co są w 2
biggrin.gif
 

Pi3tia

New Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
27
Według mnie w GII to Lares. Taki jakiś najbardziej przyjazny i wogóle jak się z bezimiennym wita na początku. A Diego to cię tak jakby olewa w drugim Gothicu
unsure.gif
 

Mati_Bartoch

Member
Dołączył
28.3.2005
Posty
46
Zależy kto kim gra. Jeśli gramy magiem to Milten,jeśli najemnikiem to Lee. A tak ogólnie to Lee jest jego najlepszym przyiacielem bo jest najlepszym wojownikiem.
 

Smok

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
58
UWAŻAM ŻE NAJLEPSZYM KUMPLEM BEZIMIENNEGO JEST DIEGO NIEDOSYDŹ ŻE POMAGAŁ NA W RUŻNYCH SYTUACJACH TO ZNAMUY GO OD POCZĄTKU PRZYGODY BEZIMIENNEGO
smile.gif
 

BazA

Member
Dołączył
27.4.2005
Posty
32
Dla mnie to Diego nie był prawdziwym przyjacielem. Fakt ratował mu dupę kilka razy ,ale w G2 bezimiennego wykorzystywał. Xardas... Hmmm... Mieszane mam uczucia w stosunku do niego. g0rn - chyba jeden z większych przyjaciół. Kto wie czy nie najlepszy. Milten tak samo. Ale Milten jest za słaby na najlepszego przyjaciela bezimiennego
tongue.gif
Lares to chyba jest na 2 miejscu.

A dobrzy znajomi ?? To zależy od Gildii. Chyba kobietki w Czerwonej Latarni
biggrin.gif
 

Luke Flamesword

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
5
Uważam, że najlepszy jest Diego. W końcu to jego poznajemy na początku. Drugą fajną osobą jest Gorn. Tyle razy razem walczyliśmy!!!!!!!!!!!! Oczywiście Milten i Lares też są spoko. Lee też bardzo lubię, ale traktuje go bardziej jko szefa niż kumpla.
 

Aaron14

New Member
Dołączył
28.4.2005
Posty
16
gorn i diiego to najwieksi ziomale w gothicu z nimi zawsze sie cos dzieje
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom