Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?

Kto jest najlepszym przyjacielem Bezimiennego?


  • Total voters
    0
Status
Zamknięty.

Kael

New Member
Dołączył
2.3.2005
Posty
15
Moim zdaniem najlepszym przyjacielem bezimiennego jest Lares, ponieważ prawie zawsze mi pomagał. Możę zaprowadzić nas na farmę Onara. Właśnie wróciłem z Nowego Świata i Lares przywitał mnie najmilej choć odrazu musiałęm mu pomóc. Aha Lares może nas także zaprowadzić do siedziby magów wody.
smile.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Moim zdaniem to Diego i Lee są najlepszymi kumplami bezmiennego nie wspomne o Gornie i Miltenie bo i oni należą do zgranej paczki ale cóż po prostu Diega i Lee najbardziej lubie
tongue.gif
Dziwie sie tym którzy piszą że Xardas większej bzdury wymyśleć sie nie dało Xardas nawet nie lubił bezimiennego on go wykorzystał aby zdobyć moc która uciekła mu w świątyni Śniącego gdy przejoł ją od smoka ożywieńca dopełnił celu fakt może czuje sentyment do bezimiennego ale nie sądze żeby go lubił :?
 
S

Sir Karolus

Guest
Według mnie wszyscy są ok tylko, że nie pamiętacie co się dzieje na końcu G2. Przeciez Xardas przejmuje moc smoka orzywieńca i mówi nam, że wszystko toczy sie zgodnie z jego planem(czyli jest zły) - wychodzi na to, że Xardas jest samolubem i się odwraca przeciwko nam :evil:
 

Blizna

Member
Dołączył
10.3.2005
Posty
592
No na pewno jest Diego bo gdyby nie on to bezimienny by nie zaszedł tak daleko
smile.gif
 

luk@sz

Member
Dołączył
15.2.2005
Posty
47
Ja sądze, że najlepszym przyjacielem Bezimiennego jest Milten, bo zgadzam się ze zdaniem innych, że mówi do nas miłym i spokojnym głosem. Wogóle spoko ziom
biggrin.gif
 

lee_najemnik

Member
Dołączył
17.3.2005
Posty
39
xardas

znowu zapomniano o xardasie przecież gdyby nie on to nasz bohater jeszcze leżałby pod głazami w świątyni śniącego
 

Mr-bak

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
38
Przyjaciel

Myślę że najlepszym kumplem bezimiennego jest Diego. On nam najbardziej pomaga w kolonii
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
najlepszym przyjacielrm jest Diego, w jedynce on nas wprowadza, opowiada o koloni, Była tez ta czworka przyjaciol Gorn, Lester, Milten, Diego, Milten moze byc ale do lestera i gorna jakos sie nie przekonalem.
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ja sądze że najleprzym kumplem jest Gorn bo on nam pomógł nie tylko w kolonii ale też póżniej a Diego tylko w kolonii(wtedy jego najbardziej lubiłem
tongue.gif
).
 

Annihilator

New Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
28
Muszę się zgodzić z moim przedmówcą. Ja również uważam, że Gorn to najlepszy przyjaciel Bezimiennego a Diego pomógł nam w kolonii bo taki był jego obowiązek; pamiętacie ??? Może się i trochę zaprzyjaźnili ale i tak Gorn jest najlepszy !!!
 

E_F_o_D

New Member
Dołączył
13.3.2005
Posty
3
Ha, zdecydowanie Diego.

1. Uratował od Bullita.
2. Oprowadził po kolonii.
3. Kumpluje się z Gornem, Miltenem i Lesterem (powinno być pytanie kto należy do paczki przyjaciół Beza)
4. Było mnóstwo śmiesznych wstawek Diego.
5. Razem duuużo polowali w jedynce.
6. Razem duużo zrobili w jedynce.
7. Mają własnie najbardziej przyjacielski stosunek do siebie nawzajem.
 

mari11

New Member
Dołączył
9.3.2005
Posty
8
ja sądze że diego bo najwcześniej się poznali noi uratował mu skóre na początku G1.
 

URABY

New Member
Dołączył
30.3.2005
Posty
11
Zdecydowanie myśle żę najlepszym przyjacielem bezimiennego jest Xsardas
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
co by nasz Bezimienny bez Diega przecież to on na początku GI okazał sie jedynym człowiekiem ze starego obozu na którego mógł zawsze liczyć,nawet po wymordowaniu magów ognia przez gomeza.
 

misiu

New Member
Dołączył
31.3.2005
Posty
2
Njlepszym przyjacielem według mnie jest Diego. To on nas wprowadza w Gotiku 1 i pomaga załapać się do obozu Gomeza(fuj). No cuż przecierz nie jest wszech wiedzący
 

shooX

Ciasteczkowy Potwór
Weteran
Dołączył
3.2.2005
Posty
1515
Moim zdaniem Lee pomaga nam np. w gothicu II na dworze Irdohard ( źle napisałem wiem ) !!! Jeste wiernym towarzyszem !! Duże ma troche wymagania ale co to by była za gra bez Lee !!
 

Rahim

Member
Dołączył
6.4.2005
Posty
37
Jak dla mnie najlepszym przyjacielem jest Gorn, a zaraz za nim (prawie równo
wink.gif
) Diego. Jednak Gorn jest dobrym kumplem do wszelkiego trunkuj, a jak znajdziemy się w tarapatach to nie będzie szczędził topora i nam pomoże. To samo z Diego, ale on jest bardziej zamkniety w sobie i bardziej "cichy"
wink.gif
.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom