Komiksy.....

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8225
Co sądzicie o czytaniu komiksów hm????
Czytacie je w ogóle czy czytaliście kiedyś????? jeśli tak to jakie?????
jaka jest wasza ulubiona seria i czy uważacie że dorosły człowiek czytający komiksy
wystawia się na śmiech publiki czy nie???


Osobiście czytałem wiele komiksów....gdy byłem młodszy......
od komiksów ze stajni amerykańców DK czy DC ...
Spawn...Spider man Batman Fantastic four i inne
przez komiksy disneyowskie czy Gościnnego i Uderzo....
aż po polskie produkcje typu "Romek Tytus i a'tomek".."kapitan żbik" i inne...
w dzieciństwie miałem masę świetnych komiksów i zaczytywałem się
z czasem jakoś to zagasło u mnie ale też komiksy się popsuły też trochę...
za duża komercha a za mało oryginalności...
moją ulubioną serią zawsze był "asterix i obelix"(Gościnnego i Uderzo)....
miałem praktycznie ich wszystkie komiksy
i czytałem je po milion razy tak jak oglądałem większość rysunkowych adaptacji filmowych tych komiksów....miłe wspomnienia mam do serii gigant...
disnejowskie postacie też były fajne...no i z tych mroczniejszych fascynował mnie Spawn.....
dziś już tak nie czytam jak kiedyś
ale od czasu do czasu miło przysiąść obie przy jakimś komiksie dla relaksu..
i nie uważam by to było nie na miejscu gdy koleś 40 letni czyta komiks...
moim zdaniem to jest pasja a pasje to nic złego...jeśli to lubi niech tak robi....a komiksy są gites
 

Kacpereks

New Member
Dołączył
13.7.2007
Posty
5
Ja lubie komiksy bo nie sa tak glubie jak ksiazki i tylko dla tego jes lubie do tez sa obrazki. Moj ulubiony to kaczor donald.

Papa, za całokształt i głupotę - szczur
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Czytałem, czytam i pewnie bede czytał.
Zaczęlo się odserii Tytus, Romek i Atomek. Wójaszek mnie zaraził, kiedys kolekcjonowal te komiksy i jak d niego wpadalem to czytalem. Duzo tego było ale czytało sie przyjemnie :)
Potem Kaczor Donald. Przyznam ze do dzis podbieram bratu ten komiks jak tylko kupi i siadam gdzies w kącie odizolowany odświata.
Oprucz tego komiksy umieszczane w necie, ale to żadziej.
Komiksy są dla wszystkich, jesli ktos kto czyta komiksy sie tego wstydzi to chyba cos jest z nim nie tak ;]
 

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Kiedyś to zbierało się crosscovery, miałam tego pełno, ale część oddałam a część sprzedałam. Oczywiście był tam i Batman, i Spidermen i Superman i temu podobne. Już mnie to zbytnio nie interesuje, brat jeszcze dwa lata temu kolekcjonował giganty, ale też mu już się nie chce. Giganty sobie zostawił, reszte oddał.
Hm, ale za to kolekcjonuje mange. Ile ja na to kasy wydałam, ale jaka pokaźna kolekcja^^ I ślicznie wygląda na półkach.

Wszystko jest dla ludzi.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Czytałem za młodu ^^ teraz niestety jakoś mi się odwidziało.
Na początku był Spawn. Łał ... do był komiks. Do dziś mam mój pierwszy numer w domu, gdzieś w gratach. Potem były Spider Many, Żółwie Ninja no i legendarny Kaczor donald w wydaniach komiks Gigant. Innych nie czytałem jeśli chodzi o Donalda. Niestety teraz już tylko sporadycznie komiksy w internecie albo jakieś mangi jak dorwę u kumpla. A tak to niestety już nic.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Nie wiem czy ja jestem jakiś inny, ale nigdy specjalnie nie czytałem komiksów. Fakt raz na czas zdarzało mi się coś dorwać, ale bardzo rzadko, dlatego też nie mogę wymienić nic konkretnego. Logiczne jest, że skoro nie robiłem tego dawniej to także nie robię tego dzisiaj, a co za tym idzie nie będę tego robił w przyszłości ;p
CYTAT
czy uważacie że dorosły człowiek czytający komiksy
wystawia się na śmiech publiki czy nie???

E tam, co to ma do rzeczy. Jeśli sprawia mu to przyjemność to jego sprawa. Mogę tylko pisać za siebie, dlatego też mi nie przeszkadzało by to w ogóle i nie byłoby powodem do żartów, śmiechu itp. Jednak znając ludzi na pewno dostrzegli by w tym coś co najmniej dziwnego.

PS Tak trochę dziwnie mi ten post wyszedł, ale słońce mi w łeb przygrzało, więc to może dlatego ; p
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Uważam, że każdy ma prawo do czytania komiksów obojętnie ile ma lat. Osoby z tego się śmiejące są według mnie nie dojrzałe albo same nie mają jakiegoś "hobby". ;) Ja sam czytałem komiksy kilka lat temu. Teraz już nie, bo mało jest interesujących.

Komisk to coś akurat na odprężenie czy na nudne wieczory.

Czytałem najpierw kaczora donalda, potem przerzuciłem się na asterixa a skończyłem na Thorgalu. Swoją drogą polecam serie Thorgala.

Pozdro.
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Cóż, ja nie byłem tak zapalonym fanem komiksów, jak co poniektórzy z was :).
Jedyne co czytałem tak w miarę regularnie, to Żółwie Ninja. Bardzo spodobały mi się te klimaty. Spider-man'a, Batmana, Supermana i tym podobnych zbytnio nie czytałem, od tak jeden komiks na jakiś czas, ale przyznam, że niektóre były naprawdę fajne. Miałem też okazję przeczytać kilka sztuk z serii "Spawn" - bardzo mi się spodobały. Kiedyś czytałem komiks o nazwie "Lobo" i również był fajny ;). Ale jakoś nigdy nie było to moją większą pasja, a giganta to może jednego przeczytałem xP.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Gdy byłem jeszcze małym dzieckiem (ok. 6-7 lat) owszem, czytałem. Może źle to ująłem. Oglądałem. Wtedy jeszcze za bardzo czytać nie umiałem ^^. Pamiętam że pierwszym komiksem którego wziąłem do ręki były.... Smerfy :D. No a później gdy nauczyłem się czytać było fajnie : P.. Hmm. Później było bodajże Kaczor Donald xD. Były oczywiście jeszcze inne to było bardzo dawno :). Ostatni komiks jaki przeczytałem to było jakieś 3-4 lata temu.. Szczerze mówiąc wolę książki (nawet niektóre lektury).
CYTAT
czy uważacie że dorosły człowiek czytający komiksy
wystawia się na śmiech publiki czy nie???

Jeśli komuś podoba się tego typu spędzanie czasu to dlaczego nie? Ja np., w tym nie widzę w tym nic dziwnego.. No, chyba że ktoś siedzi przed komiksami całymi godzinami i nie może się oderwać ^^.

CYTAT
Ja lubie komiksy bo nie sa tak glubie jak ksiazki i tylko dla tego jes lubie do tez sa obrazki. Moj ulubiony to kaczor donald.

Mah, wykazałeś się tutaj inteligencją <_< . Weź ty lepiej idź zabawiaj się z owieczkami.. n/c. kolejne dziecko neo..
 
Do góry Bottom