Klimat...

Status
Zamknięty.

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Jak podobny topic jusz był to srry.....



Obawiam się w Gothicu 3 bozbawienia klimatu z poprzednich części...Ludzie spujszcie na te Screeny...dżyzys krajs .... to niebędzie jusz ten sam gothic! wystarczy spojżec na orków... na drzewa ...dotego strasznie ponuro ( nie wspominając jusz o pogodzie) jezu ..spojżcie tylko na screen ludzia z pólnocnych krain czy jakos tak , no niby "Realistic" ale ta realistyczna grafa znizczy klimat tej gry !!!!!! jak dotąd seria Gothic cieszyła się specyficzną grafiką która spodobała się ludzią ... ateraz....te całe next geny zaczynają mnie denerwowac.... moje obawy są wielkie , araczej ogromne
sad.gif
...... patrząc na orków czy ludziów północy jusz niechce sobie wyobrażać Bezia czy Diega (jezeli wogule tam wystąpi) i nieche wiedziec jak bedzie wyglądac Kkorinis czy GD .... ale wspomnienia po wspaniałym klimacie oraz tej grafiki zostaną pośród fanów Gothica na wieki...
A wy co otym myślicie???
huh.gif


Pozdrawiam

Grom Młot Zagłady
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Nie no...!
Co wy chcecie..!
Żeby Gothic cofnął się w czasie!!!!!!!
Przecież musi być lepsza grafika i troche zmian inaczej po co powstawałby Gothic 3.
W ogóle nie rozumie ludzi, którzy twierdzą że nowa grafika popsuje klimat Gothica...
Ten temat jest co najmniej dziwny.
cool.gif


POZDRO "Khalid"

PS: Grom... kiedyś oglądając Star Wars usłyszałem hasło: "niech moc będzie z wami"... potem gdzieś zobaczyłem nieco przekształcone to zdanie i uznałem że jest ono śmieszne.. widać nie jest.
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
no wiesz.....

po jedno jestem dyslektykiem oraz dysgrafikiem (strasznie pozno to moi starzy odkryli i z mmy ort. jest coraz gozej
sad.gif

aco do grafiki pożyjemy zobaczymy .....
niechcę żeby gothic cofną sie w czasie ,
owszem potrzeba leprzej grafy ale poco ją zmieniac ja tak drastycznie...
można przeciesz ją uleprzyc anie zmieniac i psuc klimat!
aja nierozumiem ludzi którzy mają teksty "Niech mocz bedzie z wami"
(chyba widziałem to u ciebie , jesli nie to srry i tak nierozumiem takich tekstów)
i nierozumiem ludzi którzy sie simieją z ludzi co robią błędy ortografiyczne!!!



Pozdrawiam

Grom Młot Zagłady

P.S. Troche mnie obużyłeś tym textem (nielubie jak ktos sie zemnie brechta)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
chlopie o czym ty do nas mowisz ten nowy klimat gothica jest jeszcze lepszy a jesli chesz starego klimata sciagnij se moda gothic musi isc z duchem czasu zeby pokonal obliviona


p.s zanidlugo sa targi w leipzigu czy jakis takim miescie wiec dowiemy sie nowe newsy o gothic
moim zdaniem temat jest do zamkniecia
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
a czemu do zamknięcia, pyta co myslilimy o nowym Gothicu z nowa grafika i jak wypadnie klimat przy tych nowościach.
moim zdaniem powinno byc dobrze,a le wszystko zalęzy od fabuły. jeśli autorzy stworzą ciekawa fabułe to klimat się sam zrobi.

P.S te targi są w Lipsku.
Btw będzie tam nowy Gothic pokazany ?
 

pepon

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
353
taaak.....
myśle że nowa, jakże świetna grafika Gothic 3 faktycznie bardzo zmieni tą grę. może nie popsuje, ale na pewno strasznie zmieni. jak dla mnie na filmikach z targów E3 (czy jakoś tak)gdzie pokazywali bardzo wczesną wersje Gothica, grawika była, jakaś zupełnie obca.

owszem rozumiem zmiany ale bez przesady. np. koleś który walczył z bandytami miał spiczasty hełm, a bandyta to nie był bandyta tylko jakiś goły barbarzyńca (te postacie wyglądały podobnie to postaci z Heroes. szczerze mówiąc to też mam obawy co do klimatu Gothica 3.

apropos to też nie chce żeby Gothic cofnął się w czasie tylko chce żeby nie stracił jakże fantastycznego klimatu Gothica 1. jednak mam nadzieję że nie cofając się w czasie będzie miał klimat podobny, albo taki jak w Gothic 1.

no cóż pozostaje wierzyć w Piranha Bytes, że stworzą kolejną cudowną grę.

Edit. nie ma to jak moja szybkość w pisaniu....
biggrin.gif


Pozdrowienia - pepon.p
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Hmm... Wg. mnie ulepszenie grafiki i efektów nie wpłynie za bardzo na klimat gry. Nawet nielubiane przez niektórych ścierwojady przypominające dinozaury (poruszane w innym temacie) nie pogorszą specyficznego klimatu Gothic'a. Wręcz przeciwnie! Jak dla mnie - mogą go tylko poleprzyć.

QUOTE P.S te targi są w Lipsku.
Btw będzie tam nowy Gothic pokazany ?
Tak, Gothic będzie pokazany na Games Convention w Lipsku.

pzdr.
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Napewno nowa grafika zmieni klimat Gothica 3 ale czy aby napewno go popsuje? Ja myśle że klimat głównie zależy od fabuły i lokacji w jakich przebywamy np. lasy w Gothicu były zawsze czy wedłóg ciebie bardziej szczegółowe drzewa popsują ich klimat? Nowa grafa wniesie tylko powiew świeżego powietrza który urozmaici rozgrywkę. I zgadzam się z tym że nowy Gothic musi być lepszy od Obliviona a grafika się do tego niwątpliwie przyczyni.

P.S Też jestem dyslektykiem.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Mnie sie wydaje... ze mamy obawy o klimat bo po prostu jestesmy przezwyczajeni i przywiazani do poprzednich czesci gotha i dlatego sie boimy ze to zle wypadnie...
mnie tez sie w sumie nie podoba zbytni realizm bo po prostu ubustwiam gotha takim jakim jest
smile.gif
ta gra uzekla mnie...

martwia mnie zmiany ale czekam na caloksztalt jaki z tego wyniknie moze g3 przypadnie nam do gustu a moze po prostu bedzie przecietny a za kalsyke bedziemy uwazac poprzednie czesci...

smile.gif
koniec koncow to w koncu goth i trza zaufac producentom
smile.gif

w koncu zalezy im na sprzedazy
biggrin.gif
biggrin.gif
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Ehh no nie wiem jak lepsza grafika może zepsuć klimat gry. Jak ci się nowa grafa nie podoba to napisz a nie pier... że grafika może zepsuć klimat. To że grafika jest bardziej real. to nie znaczy że cała gra musi być bardziej realisstyczna. Według ciebie gry które mają słabą grafike są lepsze?? A zresztą nie można jeszcze mówić o klimacie bo widzieliśmy tylko kilka tapet i filmików.
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Ja też trochę obawiam się o klimat, ale PB musieli coś zrobić z grafiką, bo byliby oskarżani, że cały czas na tej samej grafice jadą i nie umieją zrobić nic innego. Chociarz jeśli zrobią super fabułę, to o klimat możemy być spokojni...

PS. Lipsk to po niemiecku Leipzig, więc to to samo
tongue.gif
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
Ehhh.........Raziel nie napisałem że nowa grafa mi sie niepodoba ! i wcale nie przepadam za starą grafą typu kilku pikselowa postac , nie pisałem tesz o Klimacie z Gothica 1 tylko części drugiej ...... Popieram sprawe z Oblivionem i ufam twórcą ale mam tylko obawy , wielkie obawy i to nieznaczy ze nielubie new grafy i nieufam twórcą!!!!!!!!!!!! i chyba macie rację że klimat zależy od fabuły .Jeślli chodzi o las przestałem się martwić bo przeciesz drzewa niemusza byc wszedzie takie jak na screenach .... ale wciąsz dobija mnie myśl o wyglądzie Bezia...
dry.gif




P.s. Popieram Doctora i chciałbym podziękowac Sebkowi za obrone
biggrin.gif


Ups byłbym zapomniał.. jesli chodzi o Khailda : taaaa żarty o moczu są wspaniałe !! masz rację!!! atak serio tematy o "Moczu" nie są dla mnie śmieszne.....To jest żenujące... jęsli podobają ci sie klimaty "ala Mocz" czy "ala Odbyty i odchody" to zapraszam na opowieśc o "Wżodzie" napewno ci sie zpodoba i bedziesz miał banana na twarzy przez dłuuuugi czas...




Pozdrawiam

Grom Młot Zagłady

Na przyszłośc sam edytuj - Dadex
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Uważaj...post za postem...no, no.

Niestety technika komputerowa brnie do przodu i nie chce się zatrzymać. Eh, ciągle te zmartwienia na temat nowego kompa lub ulepszania. Wiadomo że PB musieli zrobić grę z nową grafiką. Przecież Oblivion to główna konkurencja dla Gothica i niemożliwością by było żeby G3 siedział na starym silniku. Wtedy ludzie popatrzyliby na obie gry i pomyśleliby, że PB chcą się cofać. Gothic by na tym wiele stracił. Nieuchronne jest ulepszanie grafiki gry. Musimy wierzyć że faceci z PB nie mają za priorytet dodawania szczegółów w grafice. Oni z pewnością skupiają się na fabule gry i starają się by wypadła ona jak najlepiej. Chcę wierzyć w to ponieważ nie przepadam za Morrowindem, a Gothic stoi u mnie na piedestale. Więc nie zamartwiajcie się na zapas. Gothic musi wyjść świetnie. Bo przecież faceci z PB to profesionaliści i nigdy nie wypuściliby na świat G1 i G2 gdyby nimi nie byli. Bądźmy dobrej myśli........................ale to dopiero za jakieś dwa lata
tongue.gif
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
No nieeeee. Grom, co ty sobie myślisz?? Jak gry mają lepszą grafę to nie mają fabuły czy klimatu? Qpa prawda.
biggrin.gif
Każda gra idzie z duchem czasu i aby pokonać konkurentów musi mieć dobrą grafę. A przecież fabuły w grze nie ocenia się po tym, jaką ma ona grafikę. A grafika może tylko potęgować klimat gry.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Po pierwsze to sorka za ten Lipsk, nie wiedziałem że po niemiecku to Leipizig
wink.gif

Widze, ze temat grafiki wzbudza wiele kontrowersji. Fakt, gothic moze stać się zbyt realny, ale czy to popsuje jego klimat. Moim zdaniem nie. Owszem przyzwyczailiścmy się do starszych części i taka zmiana moze nas lekko zszokować napoczątku, ale uwierzcie że jak pogracie kilka godzin, to zappomni cię o całym świecie
biggrin.gif

Jesli Gothic by był podobny do poprzedniego, bz żadnych innowacji to wydał by nam się nudny. Jesli byłby na starym silniku, to moze najwięksi fani byli by zadowoleni, ale tutaj chodzi o zysk. PB chcezarobić na Gothic'u 3 i nie ma co ukrywać. A żeby to zrobic musi zainteresować swoim produktem wiele osób, międzyjnymi tych, którzy nie styknęli się jeszcze z tą serią. Dlatego te zmiany są nie uniknione. Zresztą każda gra ma inny klimat i Gothic 3 też będzie inny. Ale czy to źle, może będzie wręcz przeciwnie, bedzie poprostu genialna, fabuła w połaczeniu z cudowna grafiką stworzą coś nie powtarzalnego. ufff
A co do klimatu to G1 mial miał go najlepszego moim zdaniem
wink.gif


P.S Nie masz za co dziekować, pisze to co myśle i to co uważam za słuszne
wink.gif
 

Grom

Member
Dołączył
15.8.2005
Posty
30
No nieeeee.... Lordzie Crack mam jusz dość tłumaczenia co ja myśle !! Człowieku czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem????? ja nie mówie że gry z lepszą grafikom niemają klimatu!!!!!!! i to niejest temat o innych grach!! to temat o gothicu i ja niemowie ze bedzie z nową szatą graficzną pozbawiony klimatu!! ja mówie że ten klimat niebędzie taki sam! i sie zgadzam z innymi że się przyzwyczailismy do starej grafy z poprzednich części!!! i poprostu jak pogramy to się przyzwyczaimy i dotej ....... może się dziek wam mniej oto jusz martwie ale niemoge pozucic mysli jak bedzie wyglądał Bezi
laugh.gif





Pozdrawiam


Grom Młot Zagłady
 
Dołączył
27.7.2005
Posty
76
Według mnie nowy silnik graficzny,jaki będzie w Gothicu III,musi być wystarczająco dobry,żeby pokonać obliviona,który jest jedynym(według mnie,poważnym rywalem Gothica III).Gothic III nie może mieć słabego silnika graficznego,ponieważ oblivion pokona go pod każdym względem,jak i grywalności,tak i jak grafiki.Jaka grafa taka grywalność,a większości graczy napewno znudziła się grafa z GII i NK,i chcieliby czegoś bardziej ładnego,takiej gry w której nawet chodzenie od miasta do miasta,sprawia frajde,np.deszcz,burza przed którą,bochater by uciekał,a na starym silniku graficznym GII, takiej frajdy nie będzie.

Pozdro

Obrońca Jerozolimy
 
R

ReZiWiz

Guest
Szczerze? Screeny są poretuszu jak każda gra, ktora jest ukazywana na targach E3
laugh.gif
nie ma co się martwić bo grafa duzo nie bedzie lepsza niz w g2 :] daję słowo :] Klimatu? Nie zniszczy, ja Ci to powiadam. A czy Gothic 2 zniszczyl klimat G1? Raczej nie, nieprawdaż?
 

Mordimer

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
319
Czytać ze zrozumieniem umiem. Nie wiem jak Ty. W innych grach też obawiano się, że grafa zapsuje klimat, lub nie będzie on taki jak kiedyś. I co? Tym grom wyszło to tylko NA DOBRE. A według mnie, twoje obawy co do Gothica są bezpodstawne.

Takie moje zdanie. Howgkh
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Wiem że to co pisze to w jakimś tam rodzaju spam, ale jestem cholernie wkurzony na GROMA.
Grom.. skoro zakładasz nowy temat to musisz sie liczyć także z krytyką.
A to że jesteś dysklektykiem mógłbyś napisać !
Co do mojego opisu to gdybyć był mądrzejszy i znał coś takiego jak STAR WARS widziałbyś o co chodzi, a że lekko przerobiłem jedną kwestie to moja sprawa.
Strasznie wkurzają mnie twoje teksty
mad.gif


PS: Jeszcze coś... wolałbym żebyś niektóre uwagi zostawił dla siebie !!!!
Sam nie wiem o co tyle krzyku...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom