Klimat...

Status
Zamknięty.

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
QUOTE (Khalid @ 16-08-2005, 19:57) Wiem że to co pisze to w jakimś tam rodzaju spam, ale jestem cholernie wkurzony na GROMA.
Grom.. skoro zakładasz nowy temat to musisz sie liczyć także z krytyką.
A to że jesteś dysklektykiem mógłbyś napisać !
Co do mojego opisu to gdybyć był mądrzejszy i znał coś takiego jak STAR WARS widziałbyś o co chodzi, a że lekko przerobiłem jedną kwestie to moja sprawa.
Strasznie wkurzają mnie twoje teksty
mad.gif


PS: Jeszcze coś... wolałbym żebyś niektóre uwagi zostawił dla siebie !!!!
Sam nie wiem o co tyle krzyku...
Popieram, każdy ma swoje zdanie. A co do klimatu, to G3 będzie go miał, ale napewno inny niż w poprzednich częściach. Bo moim zdaniem w G1 był dużo lepszy i całkiem inny niż w G2. I teraz pewnie będzie podobnie. Llimat buduje fabuła i muzyka. Muzyka jest bardzo dobra, jak już słyszeliśmy, więc o to się nie musimy martwić. pozostaje kwestia fabuły i tu man nadzieję, że będze lepsza niż w G2. Bo jak znowu będzie tak, że musisz pokonać zło blablabla to nie bedzie za ciekawie.
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Klimat to nie tylko grafika gry! Od klimatu gry zależy wiele czynników np. wygląd budynków, odpowiedzi i zaczowanie NPC, a nawet roślinność (w jedynce gdy wchodziło się do lasu był on nadal jasny i "przejżysty", nie był on taki ciemny jak w dwójce-pełno zarośli, wydawało się że jest się na bagnach, głównie tam gdzie spotykaliśmy Lestera w kotlince lub w lesie obok farmy Akilla). Nie tylko takie rzeczy wpływają na klimat gry, jest ich pełno. Trudno oceniać grę zanim została wydana, więc pozostało nam czekać!
Pozdrawiam wszystkich!
 

zino

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
49
Dla mnie grafa może byc lepsza aby bezio i jego kumple zbytnio sie nie ruznili od porzednich częsci ale jeżeli popie***** fabułe to bedzie ch** nie gothic
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom