Klimacik

wojtek_wawa

New Member
Dołączył
8.7.2008
Posty
21
Klimat w Gothicu jest zajefajny. Przyjemnie jest tak sobie palić bagienne ziele, grać na lutni, polować na krwiożercze ścierwojady i skopać tyłek jakiemuś palantowi ze Starego Obozu(niestety może się to źle dla nas skończyć :p )
Ale przechodzenie misji też ma swój urok, szególnie tych które mają zaskakujące zakończenia.
 

legolas1997

New Member
Dołączył
19.7.2008
Posty
1
Ja najbardziej lubię klimat w G1 bo jest mroczno ale zobaczcie jaki mroczny klimat jest w ŚW. Śniącego...

Pozdro :eek:

Hmmm zbyt krótko ... upominam bo nowy jesteś - dud
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
macie rację
klimat w Gothicu jest super
zawsze jak gdzies wchodzę to się boję czy nic nie wyskoczy zza ściany :D
w G3 to zatracili i mam nadzieję że w czwórce ten klimat powróci
 

Ancymon

Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
55
A ja jestem fanatykiem.Co jakiś czas coś mnie nachodzi i muszę ,po prostu muszę zagrać.
Nie odstraszjają mnie te same dialogi słyszane po raz setny i to,że znam każdy quest na pamięć :D
 

Kurys4

New Member
Dołączył
29.7.2008
Posty
18
Zawsze kochałem tę grę,też lubiłem upolować jakieś zwierzę :p ,lub upiec jakieś mięsko,kogoś okraść(nawet trudno) ;) ,zapalić ziółko B) ,zrobić jakiś mieczyk.Ogólnie klimacik jest naprawdę spoko,aż zachciało mi się pograć w Gothica I :D :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja popełniłem ten błąd, że najpierw zagrałem w G2, a potem dopiero w 1 i troche byłem przewidywalny. Wieedziałem co sie stanie z filmiku z dwójki, ale i tak było spoko. Najbardziej lubie kuć miecze.
 

palpatin

New Member
Dołączył
11.8.2008
Posty
22
Mnie również fascynuje ten klimat i od czasu do czasu, sobie odpalam G1 i łupie do momentu, w którym dostaje zadanie 'co się dzieje na bractwie' do tego momentu uwielbiam grać, a potem mi się jakoś odechciewa :)
 

tezet

New Member
Dołączył
12.8.2008
Posty
3
Oj tak Gothic 1 ma to coś czego reszta części nie ma i nigdy nie będzie mieć.
Nie mam Gothica ze sklepu ale ściągam z neta i tak ciągle jak mi sie zechce grać,ale save zawsze kopiuje i wklejam.
Mam Save'y do różnych celów,pierwszy i drugi to na normalną gre,trzeci na rzeźnie,czwarty na złodziejstwo,a piąty to gra na kodach.

Gothic jest jak film:pierwsza część najleprza - (najlepsza)
 

ShadowDiego45

New Member
Dołączył
13.8.2008
Posty
12
No gdy jeszcze nie chciałem zaczynać gry i przechodzić kolejne rozdziały i misję lubiłem się pobawić w myśliwego który poluje, udawałem że sprzedawałem skóry różnym NPC, chodziłem do tawerny i różne inne niestworzone rzeczy. Ale to było dawno temu ;)
Klimat bardzo mnie wciągnął w grę i grałem bardzo długo ale gdy to powoli zaczynało się nudzić grałem już w misję i tak w końcu pokonałem śniącego wbijając mu miecze w jego serca :)

Pozdro
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Gothic 1 to chyba najlepsza czesc tej sagi w , ktora gralem G2 tez dobre zwlaszcza klimat kiedy powracamy do GD, ja lubie pograc sobie w G1 i G2 od czasu do czasu bo to wkoncu moja ulubiona saga ;]
 

Gacek15

New Member
Dołączył
24.8.2008
Posty
3
CYTAT(Wenzelzxc @ 21-08-2008, 11:32) index.php?act=findpost&pid=193343
Ah ten klimat z g1 moze sie równać z g3 szkoda tylko grafiki


Jeśli chodzi o grafike w G1 to jest ona jedyna w swoim rodzaju, tak samo jak w G2. To ona też odzwierciedla klimat całego Gothica. Muszę przyznać, że Gothic to gra, w którą grało mi sie najlepiej. Jest wspaniała !
 

Kubax230

Member
Dołączył
27.4.2007
Posty
35
Hehe rozumiem Was.. też tak miałem.. Często odpalam gothica żeby pobawić się np. w Myśliwego ktory mieszka na uboczu, staje się coraz sławniejszy itp. zarabia duże pieniądze za zlecenia, nie no dla mnie bomba ;D w G2 często "bawie" się w Członka farm, najbardziej podoba mi się u Sekoba, chodzę do miasta, napełniam tam zapasy itp. nabywam nowy sprzęt do pracy, wybijam bestie które zagrażają wiosce. ;) G3 nie ma tego klimatu... a szkoda. ;/
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
CYTAT
Ah ten klimat z g1 moze sie równać z g3 szkoda tylko grafiki

Wystarczy, że ustawicie sobie większą rozdzielczość, zainstalujecie G2 textures pack i grafa jest lepsza niż w G2.
 

xardupa222

New Member
Dołączył
7.9.2008
Posty
3
hmm... gothic 1 ma super fabule i wciongajoncy klimacik! wlasnie takie gry lubie :)
 

Dolina

New Member
Dołączył
13.9.2008
Posty
21
Wszyscy macie rację.
Żadna inna część Gothic'a nie będzie taka jak I.
Muzyka jest zarąbista! taka tajemnicza itd.. atmosfera mroczna.. Podoba mi się poznawanie nowych ludzi, nauka, zlecenia itd.
Muzyka w starym obozie, te wszystkie cienie..ludzie którzy mają swoją nie znaną przeszłość, misje ^^ Achhh.
Lubie pograć w Gothic'a I ponieważ są ludzie których w dalszych częściach nie ma :) Sekta, Śniący to wszystko jest takie ciekawe.
Grając w częśĆ 2 wchodząc w niektóre miejsca przypomina mi się 1..i wtedy ją instaluje ;D Tak z ciekawości :)

G2 nie ma już tej atmosfery co 1, jest tak jakby raźniej, weselej ^^ w Górniczej Dolinie już nie :p
Jednak 2 też ma swoje zalety ;) Np. różne jaskinie w których są groby nie znanych ludzi :)
To chyba tylee ;]
 

lordwik

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
28
B) B) B) dla mnie to najlepsze rpg na świecie ponieważ posiada tak zajebisty klimat!
 

Konrad18

New Member
Dołączył
15.9.2008
Posty
8
Ja na przykład uważam ze w dwójeczce jest niezgorszy klimat niż w jedynce,bardzo mroczny i nastrojowy
 

gogologo

New Member
Dołączył
14.9.2008
Posty
21
Ja tak samo lubie se zapalić napić się coś upolować ale najbardziej lubie gwałcić xD.
No i chciałem sie zapytać czy w gothicu naprawde jest jakis koncert w SO.
 
Do góry Bottom