Kim Najlepiej Grac?

Status
Zamknięty.

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
Jak myslicie kim najlepiej sie gra w G2 NC paladynem, lowca smokow, czy arcymagem ognia bo wody rozumiem ze nie mozna. Zaczynam grac w gothic 2 NC i niewiem do ktorego jest najlatwiej doloczyc.? :p
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Najłatwiej dołączyć do magów -- 1000 szt złota + owcę i właściwie witamy w klasztorze.
Można też znaleźć posążek Innosa dla jednego z magów, wtedy też od razu do klasztoru się dostaniesz.
 

RICARDO KAKA

Member
Dołączył
28.1.2008
Posty
33
tylko jak chcesz zostać magiem to tą owcę ciężko doprowadzić i trzeba uważać żeby żaden potwór nas niezatakował ;)
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Można poszukaj o tym na forum :)

A postać to zależy co lubisz.
osobiście preferuje magów i zawsze praktycznie przechodzę tą drogą grę.
Miło też wyżyna się wszystkich i wszystko wręcz dlatego polecam najemnika - łowcę smoków.
Musisz wybrać do czego Cię ciągnie czy do ognia, czy do miecza.
 

Szakall

Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
100
A co z paladynami oni tez sa dobrzy?? ja chce byc dobry do walki zwarciu na miecze. Bo mnie do paladynow ciagnie a nie wiem kto lepszy czy najemik czy paladyn kto ma lepszy pancez i miecz??
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
paladyn to człowiek miecz i troche czarów.
łowca to miecz i kusze - lułki.
W teori :)
A w praktyce możesz zrobić jak chcesz, masz ochotę na drogę Innosa to nią podążaj.
 

matix24

Member
Dołączył
20.12.2007
Posty
105
Najbardziej lubie najemnikow i zawsze tam wybieram a magow polecam tylko w ostatecznosci bo magii nie lubie i nawet jak gralem magiem to skonczylem gre caly czas walczac mieczanii a magii nie uzywalem paladyn nawet nie jest zly ale mnie tam nigdy nie ciagnie.
 

El Bastardo

Władca Wiedźm
Moderator
Redakcja
Dołączył
1.10.2007
Posty
3025
Grałem wszystkimi możliwościami i to naprawde zależy od tego co lubisz. Grając paladynem to jest (najłatwiejsza opcja) miła i przyjemna połączenie miecza i troche magi, potem najemnik trochę trudniej ale też fajnie można pobawić się w duże miecze i dobre kusze, no i mag (niby najtrudniej) ale grało mi się w g2 chyba najlepiej miło i fajne i czary dość potężne fajnie się zabija tylko zanim się zdobędzie takie czary i te kręgi i sporo many to trzeba się namęczyć i to sporo ale wsumnie jak jest ciężko to jest ciekawie i grać się chce .
POzdrawiam.
 

Kamcio $

New Member
Dołączył
14.2.2008
Posty
1
Jesli będziesz cierpliwy to najlepiej się gra magiem

ponieważ mag jest najlepszy od 4 rozdziału bo wtedy ma lepsze runy a paladynem idziesz do górniczej doliny zabierasz miecz co ma 190 obrażeń i jest dobry juz od 2 rozdziału.

nawet jak sie ma miecz 190 obrażeń, siłę 1000, zręczność 1000 i jakąś pożądną zbroje to paladyn nie jest lepszy bo np. mag ma chyba od 5 rozdziału deszcz ognia co ma 500 obrażeń magicznych a chyba 250 normalnych. użyje go 2 razy i po sprawie. Jak znasz sposób na 10000 pkt. many to deszcz ognia jest boski (ja znam) i rozwaliłem wszystkie orki dookoła zamku w górniczej d. w ok. niecałe 4 min.

Polecam maga

a łowca smoków jest przereklamowany!!!

Mistrzu, po co ta kolorowanka i to jeszcze w takich rozmiarach ?? - szczur
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Paladynem jest najłatwiej - najpierw łatwo dołączyć do straży, a jak już jestem paladynem to musisz dobrze śmigać mieczem i dobrze jest mieć jakieś runy (przynajmniej na uzdrowienie). Inne runki też się mogą przydać, ale to zależy, jak kto lubi. Łowca smoków runek nie posiada, a magiem lepiej inwestować w magię nić bronie. Paladyn jest po środku (no, więcej w nim woja :p).
 

Geralt92

New Member
Dołączył
20.2.2008
Posty
21
Ja uwielbiam grać paladynem bo ma dobrą zbroję,fajny miecz i nawet,nawet runy (zniszczenie zła zabiera 600obrażeń)
 

bastek14

New Member
Dołączył
7.3.2008
Posty
4
moim zdaniem palladynem jest najłatwiej ale łowcą smoków fajniej ale musisz bić się z palladynem magiem jest najtrudniej
 

meiram

New Member
Dołączył
16.3.2008
Posty
26
A ja gram paladynem, jakoś najbardziej lubię tą opcję.

Prosiłbym o dłuższe posty i bogatsze uzasadnienia......
 

Oskarmnus

New Member
Dołączył
7.4.2008
Posty
4
Moim zdaniem mag. Na początku dośc trudno nim grac ale pod koniec wymiatmy! :] Poprostu rzucamy tchnienie śmierci lub deszcz ognia i wszyscy giną.
 

Klimus

New Member
Dołączył
6.4.2008
Posty
28
Przechodzenie NK magiem to tragedia. Będąc w Jarkendarze mamy stosunkowo mało many i co najwyżej Większe kule ognia. Mana szybko sie wyczerpuje i trzeba spierniczać, aby ją uzupełnić i znowu wracać. Nie polecam gry Magiem. Najlepiej się gra Najemnikiem. Dlaczego? Po prostu...
 

Everon_92

Member
Dołączył
5.4.2008
Posty
172
Ja tam cały urok Gothica widzę w przechodzeniu go ścieżką wojownika.Niema to jak pojedynek na miecze czy topory.Pozatym magiem stosunkowo trudno grać(moim zdaniem) w Górniczej Dolinie
Palladyn-człowiek honoru,nieugięty wojownik,korzysta z magii Innosa,mistrz w walce mieczem.
Łowca-człowiek odważny,zabijaka,jego cechą jest siła i mistrzowskie władanie mieczami i toporami.Dodatkowo znakomicie posługuję się kusz i łukiem.W zasadzie pomiędzy tymi wojownikami nie ma różnicy,to zależy jak ich wyskillujesz.Łowcy mają zbroję lepiej przystosowane do walki ze smokami(których jest aż 6 w całej grze).Ale za to palladyn może korzystać z niektórych run.No i jeszcze Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki u Łowcy.Wybór jest naprawdę trudny ale polecam przejść grę 2 czy 3 razy za każdym razem inną gildią.Pozdro :p
 

assasinX

New Member
Dołączył
23.4.2008
Posty
4
ja zwykle gram łowcą smoków czsem paladynem raz magiem i dla mnie najlepszy łowca a mag najgorszy nie lubie magi najlepiej walczyć bronią jednoręczną
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Najlepiej grać magiem może musisz przechodzić kręgi ale potem sie to opłaci np.rzuć czar deszcz ognia na smoka
 

Wisniak777

New Member
Dołączył
28.4.2008
Posty
7
Ja najchętniej przechodzę grę magiem.Pewnie dlatego że jest bardzo dobry już od 2 rozdziału (jak się ma dużo many kula ognia wymiata :D ).Jednak w noc kruka nie jest już tak dobry bo czary wymagają więcej many.
Osobiście polecam maga do zwykłego G2 a do NK tylko w ostateczności.
Strażnik/Paladyn Jak dla mnie najlepsza w noc kruka lecz w zwykłym G2 jest słabiutki.
Najlepiej nauczyć się walki bronią dwu ręczną i trochę many do czarów.
Najemnik\Łowca smoków w NK cięko nim zostać ale jest on świetny szczególnie w podstawce
najłatwiej nim pokonać smoki najlepiej uczyć się siły i zręczności.Ja walczyłem bronią dwu ręczną i kuszą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom