Kim Najlepiej Grac?

Status
Zamknięty.

Cwirek

New Member
Dołączył
5.5.2008
Posty
2
Ja przeszedłem grę magiem i najemnikiem. Magiem jest dużo trudniej na początku gdyż obrażenia z początkowych czarów są mizerne, ale od 5 kręgu jest lepiej i to jest najlepsza postać. Najemnik -> łowca smoków jest w miarę dobry przez całą grę, ale jednak magiem można najszybciej przejść dwór Indorath. A więc jest to trudny wybór, ale jednak najemnikiem było ciekawiej poza tym wolę broń białą.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Paladyn zdecydowanie najprostsza droga przeznaczona dla początkujących. Ma dość silne a tanie czary i dobrze walczy.

Łowca Smoków i Mag, przeznaczony dla bardziej doświadczonych graczy są trochę swoimi przeciwnościami. Magiem ciężko na początku jak ma mało many i musi walczyć wręcz a mu to słabo idzie, ale potem jest bardzo potężny. A łowca jak na początku trzeba dużo walczyć to on sobie da radę, ale później takim ciężko :p
 

Król Bezi II

New Member
Dołączył
4.5.2008
Posty
28
Paladyn bo możesz mieć ułatwione wejście do straży, czyli pójść do Laresa wybrać drogę strażnika, a on wyśle cię do Martina ( pilnuje magazynu tam gdzie stoją rycerze). Marin da ci zadanie, które polega na tym żebyś przypilnował jego skrzynie w nocy. Prześpij się do nocy i wróć w tamto miejsce. Będzie stał tam taki strażnik i podkradał rzeczy. Miła pogawędka :D i idziesz do Martina. Zgłoś, że to ten strażnik podkrada jego rzeczy i przypomnij mu o nagrodzie. Dostaniesz list polecający do Andre, który odrazu mianuje cię strażnikiem. Według mnie to jest najłatwiejsza z dróg. :)

Od 11 lutego Szakall na pewno wybrał jakąś gilidię..... Nie odkopuj takich tematów...
 

Beziox

New Member
Dołączył
10.5.2008
Posty
3
lepiej arcymag bo jak byłem nim to miałem trzy bardzo fajne runy (kamienie z magią):

1. Armia Ciemności
2. Deszcz ognia
3. (najlepsze) Śmiertelna fala a jak się używa to nazywa się Masowe Zniszczenie

CO??????? statuetka wystarczy aby być magiem??? :(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom