Kim Byście Byli Gdybyście Przenieśli Się W Realia Gothica?

Status
Zamknięty.

pavi24

New Member
Dołączył
4.4.2007
Posty
13
Ja chciałbym być magiem w gildii złodzieji. Szacunek i pieniądze :lol: .
 

EvIL

New Member
Dołączył
6.4.2007
Posty
13
Xsardas. Nim chciałbym być, albo chociaż jego wiernym uczniem. Manipulacja między Bogami, sfera magi, sfera tajemnicy. On jest moją ulubioną postacią w gothicu.
 

Matteox

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
92
Ja sie wypowiadałem w wielu postach i wiadomo ze Mag Ognia :p
Wiadomo ze po stronie dobra w imie Innosa :)
Chociaż mogłbym zostac jeszcze silnym i odważnym wojwnikiem...czemu?Bo bym sie potworom przygladał z bliska :lol:
 

Johnny

Member
Dołączył
7.4.2007
Posty
173
Myśliwy ! Lub Goniec Leśny. To głównie dlatego że lubie łuk. Żaden Wojownik czy Mag nie wchodzi w rachubę. Tylko myśliwy albo Goniec Leśny.

Pozdro
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
ja bym zostal scierwojadem xD bym was wszystkich ze?ar? i by?o by wam ?yso:p ?cierwojad forever;D:D:D

Ten post jest tak g?upi ?e a? ?mieszny, nie wlepie ci warna ale sie pilnuj, i pisz d?u?sze posty - God.

dzieki xD
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Zastanawiam się, czy wolał bym być kowalem i wyrabiać broń dla paladynów, czy raczej zostać Paladynem.

Jeśli chodzi o Paladyna, to chciałbym walczyć za ojczyznę. Jeśli bym poległ: trudno, zginąłbym w dobrej sprawie. Jeśli bym przeżył, to dalej bym służył ojczyźnie i byłbym dobrze spostrzegany przez obywateli.

Natomiast jeśli o kowala chodzi, to było by tak: wykuwał bym broń dla Paladynów. Przyjmował bym zlecenia od obywateli. Męczył bym się w kuźni, ale przynajmniej bym zarabiał.

Kto wie, może dało by się połączyć Paladyna z kowalem?
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Gdybym miał przenieść sie w reali gothica zostałbym na pewno łucznikiem . Mógłbym pracować dla każdego . Kto wiecej zapłaci . Byłbym najemnikiem , który bardzo dobrze porusza się w lesie ( jestem dość chudy wiec raczej potrafie poruszać sie cicho i niepostrzeżenie ) . Mieszkałbym na farmie jednego z Farmerów i chronił ją przed nibezpieczeństwami . :p
 

Lorden

New Member
Dołączył
10.6.2007
Posty
16
Jeżeli miał bym wybierać to Paladynem bądź Łowcą Smoków.
Paladyn dlatego że nosi mocny pancerz i służy królowi, ale również przesiaduje sobie w ogromnych domach, jednym słowem dobry sposób na emeryturę :D
Łowca smoków dlatego że ma pięknie wykonany pancerz i broń. Poszukuje sławy, bogactwa i trofeów. I gdy już dojdzie do celu, to spędzi resztę życia w spokojnym miejscu :)
 

switek17

Member
Dołączył
14.3.2007
Posty
447
Spójrzmy prawdzie w oczy. Co wy byście zrobili na widok hordy orków, która najchętniej widziałaby was martwych? Nie wiem jak wy, ale nie uśmiecha mi się takie bohaterstwo. Wszyscy (no dobra, większość) piszecie, że zostalibyście paladynami, najemnikami, magami i walczylibyście przeciwko orkom. Ja prawdopodobnie gdybym miał wybór, ukrył bym się w najdalszym zakątku świata, na jakiejś nieznanej wyspie i miał w dupie orków, smoki i poszukiwaczy ;]
Ok, a teraz dodam sobie trochę odwagi i zostanę bohaterem. Jak bym już miał walczyć, to raczej najemnik byłby doskonały. Miecz jednoręczny + łuk kompozytowy i byłoby gites.
 

UbEr

Member
Dołączył
1.2.2006
Posty
32
Ja bym mógł stać na murach i strzelać z kuszy w przechodniów. Klasa nie gra dla mnie, żadnej roli. Mogę być nawet chrząszczem. Podzielam zdanie poprzednika, w świecie Gothica nie ma miejsca dla niedzielnych poszukiwaczy przygód, co najwyżej, można by zorganizować wielką wyprawę na śmierć i życie do pobliskiej wsi, na panienki ^_^
 

dankan

Member
Dołączył
17.5.2007
Posty
56
Ciężkie magiczne ostrze na smoki, ciężka zbroja łowcy smoków i oczywiści młot kowalski w rękach silnego kowala - czyli mnie, to byłoby moje przeznaczenie w świecie gothica :lol: :lol:, oczywiście zaczalbym od wielkiego treningu, jako czeladnik u jakiegos kowala, i nie rzucalbym sie na orkow na samym poczatku, a z reszta i tak lepiej zginac jak bohater niż prowadzic farmerskie życie, pełne trosk i głodu. :lol: :lol:
 

ingvar

Member
Dołączył
6.7.2007
Posty
37
ja chciałbym zostać nowicjuszem ognia, no a później magiem. Życie w klasztorze jest fajne, pielisz grządki, czytasz księgi, modlisz się, żyć nie umierać. A jak już jesteś magiem ognia to masz WŁADZĘ. :rolleyes:
 

Gravell

Member
Dołączył
29.1.2007
Posty
88
A ja bym chciał być zwykłym myśliwym... Ot tak sobie... Jakoś to całe "paladyństwo" mnie nie kręci :p

Pozdro
 
V

Vergil

Guest
Ja chcia?bym zosta? wojownikiem cienia... kim?
takim jak nekromanta...ale
wojownikiem...dzia?aj?cym solo... bez niczyjej pomocy...
?y? w cieniu i w blasku pe?nego ksi??yca zamienia? si? w wilko?aka...zabija? paladynów...mordowa? pod os?on? nocy...?eby pokaza? i? jest si? niezale?nym...
 

Resheph

New Member
Dołączył
20.7.2007
Posty
29
Ja najchętniej zostałbym kimś rodzaju miejskiego wojownika, może straż miejska? nie wiem, ale chciałbym uchodzić za takiego małego "bohatera", znaczy byłbym znany przez lud w mieście za takie dobre uczynki, na przykład złapanie złodzieja, pomaganie kowalowi, przyłojenie gościowi co bije swoją kobietę... zabicie wilka mordującego grzybiarzy ;) ale również chciałbym być biegły we władaniu bronią, i być może wicemistrz lokalnej areny? :D
 

Dawido90

New Member
Dołączył
27.8.2007
Posty
16
Ja najchętniej został bym Najemnikiem (tym z Nowego Obozu) stał bym ramie w ramie z Lee.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Ja zostałbym Gońcem Leśnym... Może druidem nie po zrobiłbym pod siebie jakbym zobaczył białego rozpruwacza, ale i tak - mój styl. Strzeżenie natury świata, używanie lekkich pancerzy i życie na łonie natury... No i łuki :D
 

Kruk35224

Member
Dołączył
14.9.2007
Posty
45
ja został bym Nekromantą bo to żadko spotykana gildia i wyznają Beliara. Ale nie miałbym nic przeciwko gdybm był magiem wody któraś z tych gildi żadna inna.
 

111zxc111

Member
Dołączył
16.9.2007
Posty
39
Ja został bym czymś pomiędzy koczownikiem a Gońcel leśny założył bym na pustyni świątynie Adanosa, swój klan podrużował bym głosząc nauki adanosa i nauczjąc magi od czasu do czasu wracałbym do swojej świątynie zostawał dzień czy dwa i dalej ruszał w droge a i jeszcze bym nauczał walki kosture
 

Kicper

New Member
Dołączył
18.10.2007
Posty
10
najlepiej magnatem
mają władzę i kobiety :)

jeśli nie nim to chyba nekromantą bo z nikim nie walczy, a nawet jeśli to ma niezwykle potężną magię

chociaż mógłbym być Beliarem albo Innosem :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom