[Kal Online]

Sever Sharivar

Słodka...
VIP
Dołączył
1.5.2005
Posty
1339
Panowie potrzebuje waszej rady i pomocy. Otóż jak każdy z was ściągnęłam to cudo, ale pojawił się jeden problem. Nie chce się zinstalować, wyskakuje komunikat o braku miejsca (jasne, ma 6G wolnego). Kombinowałam chyba z 2 h i nic. Błagam, pomóżcie! Jak mam to sciągać po raz drugi...W rozpacz padne przy moim necie...


Ok, ściągne po raz drugi, może to coś pomoże. A jak nie to wracam do FF XI.
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
No cóż próbowałem ci pomóc ale niestety:
a) albo masz coś z systemem operacyjnym
B ) albo plik jest uszkodzony
c) albo masz virusa

A oto lekarstwa:

a) sćiągniecie po raz drugi
B ) zamienienie pliku ( moge ci wysłać gmailem )
c) albo format dysku
tongue.gif


Nic innego nie przychodzi mi do głowy
tongue.gif


Pozdro All
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Hmm ja mam jeszcze instalke z 2004
happy.gif
Co prawda update robiłem pół godziny ale ok hmm są mój kumpel miał podobnie sciągnij jeszcze raz kala bo ostatnim razem strona została haknięta więc możliwe że instalke szlag trafił
dry.gif
Życze powodzenia
smile.gif
 

Pan Peruczka

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
18
No nie powiem gra fajna (sam w nią grałem dość długo,ale później jakoś mi sie znudziła).Dobra do zabicia czasu lub do pogrania gdy nie mam nic ciekawego na dysku,ale jakoś później coraz mniej się w nią angażowałem ,że przestalem w nią grać.Ale chyba znowu zaczne
tongue.gif
Chociaż gra,była by o wiele lepsza,gdyby nie,niektorzy oszuści i naciągacze w grze
mad.gif
 

Dager_1992

New Member
Dołączył
14.5.2005
Posty
17
hmm no wiec widze tu duzo ludzi grajacych w kala
smile.gif
... No wiec i ja sie prztyłoncze.

Nick: Vartirius
LvL : 20
Klasa: Knight

Ta gra jest super ... gram w nia pare dni i strasznie mi sie podoba ... faktem ze kasy mało czasem ale jest good ;] Jeśli chodzi o mnie to posiadam fool seta G32 i miecz G25 jesli ktos ma na zbyciu lepszy sword chetnie odkupie. A i nie jest prawda ze w grze chodzi tylko o mordowanie mobów .... w grze jest masa questów i wogóle jest super :]
 

Johny

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
61
War, Wilku miło mi ze moge was spotkac rowniez na tym forum ^^ (choć jestem tu zarejestrowany od daaawna jak widac:D)

Moja postac w grze to
Knight lvl 42
nick JohnyPL
oprucz tego mam maga 21 lvl i archera 14 ;P

Pozdro!
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Ja chciałem zapytać czy jest jakaś strona polska o kla online ??
unsure.gif

Bo widze że dużo osób gra w tą świetną gierke
biggrin.gif
Jeżeli nie ma to może czas pomyślec na stworzeniu takiej
biggrin.gif
??
 

Cahir

Member
Dołączył
15.7.2005
Posty
477
Stronka o kalu Mówiąc szczerze to już ta gra mi się znudzila i jakby ktoś chcial to moge oddać caly ekwipunek archera (luk g40 +1 zbroja set g32 ) Jak coś to pm wyslać albo tu napisać

Pozdro Cahir
 

cavalorn

Member
Dołączył
10.12.2004
Posty
331
Gram od niedawna, gra całkiem fajna ale chwilami bardzo mnie nudzi...

Nick:cavalornPL
Profesja:Knight
Lvl:26

Jak ktoś szuka nauczyciela to pisać tutaj lub w grze;p
 

wladek

Member
Dołączył
27.2.2005
Posty
66
Eh wyskakuje mi taki błąd przy instalacji kala może wie ktos co zrobić zeby to badziewnie nie wyskakiwało ??
Oto screen
blad.JPG
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
nie wiem ja takiego czegos nie mialem, dj na forum www.kalonline.abc.pl

Gra ktoś jeszcze w KALA?
 

<INOS>

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
457
Ja mam pytanie:) zasssalem Kala i czy musze przy rejestracji podawać swój adres. Czy można to jakoś ominąc!!! Ucze sie Niemca więc Angielski mam słaby:(
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Siemka
Właśnie zasysam kala tylko że z prędkością 6,30 kb/s. Czasami jest jeszcze mniejsza. A wcześniej śmigało z prędkością ok 16 kb/s . Czy da się to jakoś przyspieszyć ??? Mam Neostrade 256 śmiga okolo 320 kb/s. A i czy w ogóle na takim łączu będe móhł sobie w nią pograć ??? O sprzęt się nie martwię. Mam Celerona D 2,5 GHz, 512 Mb ram pc 400 MHz, Geforce FX 5200..... Proszę was o jak najszybszą odpowiedz.
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Spokojnie, czasami tak bywa, że transfer się zmniejsza...
Ja też mam neo 256 i czasami bywa, że prędkość dochodzi do ponad 30 kb/s a czasami 10...
Różnie z tym bywa...

Zostaw kompa na noc, w te 8 godzin z pewnością się ściągnie. A co do wymagań... No cóż, kiedyś grałem w Kala BARDZO krótko. Stworzyłem postać i znalazłem sie w jakiejś wiosce... Ale ile ludu tam było! I z deczka sie przycinało, a chcę zaznaczyć, że mam o wiele gorszy sprzęt od twojego...

Jak mi chodzi L2 to tobie Kal tym bardziej
biggrin.gif
 
G

Gray_Fox

Guest
Witam. Właśnie sciągnął mi się Kal. Niestety nie przychodzi mi link aktywacyjny z jakimś tam numerem
dry.gif
dry.gif
dry.gif
Wiec rejestruje sie aż do bólu. A może i was zaskocze ale Kal mi się sciągnął z prędkością 40 kb dokładnie w 1 godz i 5 min ^^ ( a mam łącze 128 lol, zawsze tak jest..cóż net miodzio^^)

Pozdrawiam
biggrin.gif


Jak coś to zedytyuje posta i dopisze refleksje na temat tej gry.
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Mam problem mianowicie po rejestracji powinienem otrzymać kod na e- meil. Odczekałem 10 min ale go nie wysłali. Poprosiłem więc o ponowne wysłanie. Odczekałem 10 min i znowu nic. O co tu do c***** biega. Ściągnąłem gierke długo bo długo ale sciągnąłem a tu okaże się że sobie nie pogram !!!
Proszę o szybką pomoc !!!!!!!

Odpaliłem gierke jednak nie wiem dlaczego udało się to bez klucza ?? Czy ten klucz dodaje nam coś.........Na pzrykład jakaś premia pieniężzna na początku gry.
 
G

Gray_Fox

Guest
Ja troche poszukałem i znalazłem odpowiedź. na polskim seriwsie Kala www.kalonline.haa.pl , na ich forum jest Faq czyli najczesciej zadawane pytania. I co sie okazuje :

Czemu nie dostaje klucza do autoryzacij ?

Głównie polskie serwery pocztowe nie odbieraja tego. Najlepsze to Gmail.com/hotmail.com / aol.com / msn.com

I to jest odpowiedź. No ale jak założyć w takim razie konto na gmail? Niemogłem znaleźć rejestracji wiec założyłem konto na hotmial i czekam na odp.

Pozdro

EDIT : WTF! Nawet na hotmaial nie przyszło agrrrr
mad.gif
mad.gif
mad.gif
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Mam problem
tongue.gif
Zainstalowałem Kala i jak go próbuje włączyć to wyskakuje engine z Piratów z Karaibów (z gry) a później wyskakuje jakiś error że to nie ten engine
blink.gif
Mieliście coś takiego?
ph34r.gif

PS: Dajcie jakieś screeny z tego Kala
tongue.gif


Pozdro
cool.gif
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
mi na hotmail.com przyszło po minucie wczoraj.

btw.
Zapraszam na największe Polskie Forum O Grze KalOnline! www.kalonline.abc.pl
 

Moozi

Member
Dołączył
23.10.2005
Posty
260
Nadal nie wiem co robić. Nie przysłali kodu a w gre gram 5 dni. Ciągle podczas gry wywala mi jkiś komunikat po lewej stronie napisany na niebiesko. Coś tam od KalOnline. Czy wy też to macie. Pomocy !!! A jeśli przez to dostane jakąś kare ??? Kiedyś pisało "The policy of KalOnline" czy coś tym stylu.

POMOCY
 
Do góry Bottom