[Kal Online]

Lord Chudy

Member
Dołączył
3.9.2004
Posty
355
No ściągnąłem sobie to "coś".Mam 10 poziom łuczniczką i dalej już nie chce mi sie grać.To "coś" jest strasznie nudne i ogranicza sie tylko do zabijania tępych potworków które są tak tępe że nie reagują na ciebie nawet gdy stoisz obok nich.Tereny są bardzo puste(kilka drzewek,mała rzeczka,skała i tyle).Może jeszcze kiedyś sobie w to "coś" zagram ale narazie mam dosyć!
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
QUOTE (Khael Thas @ 28-04-2005, 08:44) .....

Po co są te fortyfikacje obozów/miast ?? Że niby obrona przeciw potworkom, czy atakującym klanom ?? Po co są wieżyczki, z kąd i tak nie dosięgniemy łukiem i rzadko czarem ... podsumowując jest sporo niedopracowań, ale polecam gierkę tym bardziej że jest za Free !!
Przypuszczam ze bbyles w wiosce i poszedlesz do Miner Town. Jak pujdziesz z wioski troche dalej to spotkasz tam zamek, a tam sa gildiiowe potyczki wiec warto grac bo nieraz bralem udzial w walkach.





QUOTE No ściągnąłem sobie to "coś".Mam 10 poziom łuczniczką i dalej już nie chce mi sie grać.To "coś" jest strasznie nudne i ogranicza sie tylko do zabijania tępych potworków które są tak tępe że nie reagują na ciebie nawet gdy stoisz obok nich.Tereny są bardzo puste(kilka drzewek,mała rzeczka,skała i tyle).Może jeszcze kiedyś sobie w to "coś" zagram ale narazie mam dosyć!


Na poczatku tesh mnie to troche denerwowało, ale jak pujdziesz troche dalej to jush nie bedzie tak miło
tongue.gif
:

PoZdRo
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
Kal zarobista gierka ostatnio tylko w to gram z przerwami na tibie jak sie wkurze na kala ale bardzo fajna gra wciaga moge komus teraz pomuc bo mam 17 lv archerki i dobry stuff nick to (sory za nick) Kurweczka jak cos to pisac w grze na priv jesli ktos jeszce niewie jak to np. do mnie @Kurweczka <tekst>

duzo osob nazeka tu na update dlugie jesli chodzi wam o przedwczoraj i kolejne dni to przez event (dokladniej przeczytajcie np. na forum kala polskie) a po samym scgignieciu jeszcze niedawno to dlugi update to normalka
 

Xelitas

Member
Dołączył
1.1.2005
Posty
343
Ostatnio dość intensywnie pogrywam w Kal'a. Ta gra naprawdę warta jest polecenia. Szkoda tylko, że zdobywanie leveli jest długie i uciążliwe.

QUOTE No ściągnąłem sobie to "coś".Mam 10 poziom łuczniczką i dalej już nie chce mi sie grać.To "coś" jest strasznie nudne i ogranicza sie tylko do zabijania tępych potworków które są tak tępe że nie reagują na ciebie nawet gdy stoisz obok nich

Na początku potwory nie atakują, jeśli zapuścisz się dalej właściwie nie będziesz mógł odpocząć, bo zaraz coś do ciebie podbiegnie i zacznie walić. Jeśli jesteś początkujący w Kal'a warto znać miejsca w których zbierają się ludzie, wtedy jak cię grupka potworów zaatakuje i zacznie gonić ktoś może cię uzdrowić.
BTW. W takich miejscach często można spotkać ASSASSIN'a, więc gonią tam tłumy, bo jeśli jakiś potwór zabije ASSASSIN'a, jest 20% szans na to, że wypuści on jakiś przedmiot. Mi raz się udało znaleźć buty dla Archera G24, które potem sprzedałem za całkiem sporą sumkę
smile.gif
.

Obecnie jestem Knight'em na 17 LVL
smile.gif
.
 

FaTtaLitY

Member
Dołączył
5.12.2004
Posty
152
No i ja też zacząłem grac W kal'a :] Mam teraz pare pytań
1.Kto jest lepszy: Knight czy Archer (chodzi mi tu o atak) i Trudność grania ;] Bo jeden gośc mi powiedział ze archer ma lepszy atak i teraz mając 40 lv knightem zaluje ze nie wybral archer'a.Jakie są plusy i minusy tych postaci? Nie moge takiego porównania nigdzie znaleźć to moze tu mi ktos pomoze
cool.gif



Aaaa i mam własnie Knight'a na 10 lv ;]
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
Archer ma duże obrażenia od skilli, i z poważniejszym wrogiem bedzie miał trudniej sie poradzić, zato Knight (puszka
biggrin.gif
) może atakować jednoczesnie do 2-4 wrogów, a dla archa to była by masakra
biggrin.gif

Ja gram archem i jest supper mam go na 36 lvl, a knight na 22 i jest duuuuużżżża róznica bo mam tesh 2 archa na 22 (do testu
biggrin.gif
) archer sobie lepiej radzi w pojedynkach PvP, knight a 2-3 wrogów.
Jak chcesz wiedziec jak zaczać grac to masz TUTAJ i jeszcze TUTAJ



Ja mam:
Niniasa
Archer
36 lvl
[8]ChulTea+8 bow +2 agi (G40)
[10]BeakDea bow +6 agi (G45)

PoZdRo
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Ja zaczołem grać znów po długiej przerwie narazie mam Knighta lev 26 mieczyk G40 i jajko tiger na lev 5 troche się pozmieniało od kąd ostani raz grałem
tongue.gif
Może mi ktoś powiedzieć czy można jeszcze jakoś otworzyć red boxy ?
 

Lukas

Member
Dołączył
18.3.2005
Posty
32
Gram już chwil w kala i pardzo mi się podoba.
Mój nic lukasssj2
klasa knight
level 28
pozdrawiam
smile.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A ja już kończe mam dość tej gry Adminów i Modów został mi skradziony miecz G40 +7Hwan Doo Sea... Wydałem na niego ponad 300k !!! A hakerek se skubnoł i tyle wysałem list do GM lecz doczekałem się tylko dopowiedzi w kwesti że nie mogą kolesiowi udowodnić winy pomono tego że nie pierwszy raz kogoś okradł w takim wypadku nie mam więcej co robić na Kalu sątam sami oszuści hakerzy złodzieje ! NIGDY NIE DAWAJCIE POKAZJAĆ SWOICH ITEMÓW POSTACI O NAZIE LEGOLASBE i złodzej i haker !!!!!!!
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
QUOTE .... NAZIE LEGOLASBE i złodzej i haker !!!!!!!

I to wielki n00b!!!

Jak goniłem assa to wypadł z niego amor G42 a ten facet go zwinał i wylogował sie. (może inny nick ale podobny!)

Ps.
Mi sie odechcewa w to grać! Tylko zabijanie, walenie lvl i znów zabijanie kupowanie potionów, i tak w kółko!
1. Mam 36 lvl archerem full set G42, G42 chultea 8 EB, G45 BeakDea bow 10 EB (kto gra ten wie
tongue.gif
) i coś ponad 1 mln geonów. jajo G8
2. Knight 24 lvl set G42 oprócz hełmu i butów, G42 white sword i pare fajnych itemków.
3. Magik 22 lvl i cała pusta (niechciało mi sie grać
tongue.gif
)
Chce ktoś kupić te postać??
Oferty na PM
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
moge sie z kims zamienic kontem na kalu za postac na tibi moa na kalu to 19 luczniczka eq g32 chyba cos tam 42 i luczek g37 chyba jaos tak ale niezla jest ale jajko stracilem w niewyjasnionych okolicznosciach toche questow zrbonych a kasy nawet niepamietam na tym koncie jest jeszcze chyba druga archerka 10 lv chyba zainteresowanych prosze pisac na gg
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
A ja się zmobilizowałem i wróciłem do gry przyjecieli mi pomogli i mam teraz nowiutki i całkiem dobry miecz G40 full set G42 Tiger Egg G10 13.18% i coś koło 200k kasy mój nik to Wilk jestem najczęsciej na tej postaci wieć jak by co wiadomość przez Frienda lub Pm
biggrin.gif

PS : chce ktoś kupić Bow G29 albo Tiger Egg G6 57.42% ?
A i jeszcze jedno NIE SCIAGAJNICE NIC Z www.kalguide.cjb.net ani żadnych innych stron tam są same KEYLOGGERY nie instnieje coś takiego jak trik na kase ani na exp jest tylko na obcinanie głów które odbadają i przenikanie przez tekstóry i wcale nie trzeba nic sciągać !
 

War

Member
Dołączył
28.11.2004
Posty
292
QUOTE (KING @ 10-07-2005, 15:59) A ja się zmobilizowałem i wróciłem do gry przyjecieli mi pomogli i mam teraz nowiutki i całkiem dobry miecz G40 full set G42 Tiger Egg G10 13.18% i coś koło 200k kasy mój nik to Wilk jestem najczęsciej na tej postaci wieć jak by co wiadomość przez Frienda lub Pm
biggrin.gif

PS : chce ktoś kupić Bow G29 albo Tiger Egg G6 57.42% ?
A i jeszcze jedno NIE SCIAGAJNICE NIC Z www.kalguide.cjb.net ani żadnych innych stron tam są same KEYLOGGERY nie instnieje coś takiego jak trik na kase ani na exp jest tylko na obcinanie głów które odbadają i przenikanie przez tekstóry i wcale nie trzeba nic sciągać !
A wchodziłeś na takie strony!? Jak dałeś im passy to mogą znów schackować !
Jak ktoś chce wiedzieć sposób na przenikanie przez ściany albo na te głowy to nic nie trzeba ściągać. Wyślijcie mi PM i wam napisze co i jak. Oczywiście za free
smile.gif
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Stary ja znam takie stronki jak ww.kalguide.cjb.com same trojany i keyloggery a co do haka to był musz przyznać troche niezwykły i naprawde wku***** otóż koleś podchodzi do mnie i mówi że mi broń z polishing stone użyje nie zgadzałem się przez 30 minu aż w końcu sie wkurzylmei mówie ok pozakuje miecz w trade..wszystko ok pięknie okienko znika i patrze koleś wpisuje suicide
mellow.gif
blink.gif
Ja patrze a w interviory nie ma miecza
blink.gif
mad.gif
Zatkało mnie nie dawałem żadnego potwierdzenia w trade ani nic ;/ a tu miecza nie ma no cóż ale teraz mam o dużo lepszy oto jego obrazek


A i teraz mam na sprzedasz następujący mieczyk


A i co do wall hacków to nie trzeba nic sciągać wystarczy wejść do katalogu z grą a potem do data i objects Np" C:\Program Files\Kalonline\data=objects
następnie wycinamy folder B i wklejamy gdzie indziej efekt ? Nie mamy zadnych tekstór przechodzimy przez budynki chowamy się w skałach itp...

Efekt z odpadającymi głowami w głównym katalogu z grą odnajdujemy plik "system.ini
otwieramy go i zmieniamy 3 pierwsze wartości z 0 NA 1 i zapisujemy wchodzimy do gry i gotowe
smile.gif
 
Dołączył
5.6.2005
Posty
24
no wszystko fajnie ale siedzi\e na wakacjach u barta i sie ściągnie za 4 godziny z czymś
więc sobie daruje.. więc postanawiam zagrać w tego knight'a online ale nieznam oficjalnei strony tej gry więc proszę dajcie mi linka na tą grę...






Pozdrawiam wszystkich tych którzy nie zostali pozdrowieni (i niekońecznie dla nich
tongue.gif
)
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
4h to dla ciebie za długo??!! Instalka ma troche ponad 300mb jeśli pamiętam Jezu koleś to co ja mam mówić jak sciagam instalke do Lineage 2 C3 1.8G ?! A co do Knight's Online to wystarczy wpisać to słowa w Google i masz http://www.knight-online.com.my/
 

dobry13

Member
Dołączył
25.4.2005
Posty
30
Słyszałem dużo o tym KAL-u. Ale nawet na screenach widać że jest to jak najbardziej tworzone na podstawie KNIGHT online.
 

KING

Weteran
Weteran
Dołączył
1.4.2004
Posty
787
Wątpie...
dry.gif
Gra jest dużo lepsza niż knight online ale nikogo nie zmuszam do grania
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
ja tu miałem wysoki (jak na kala to chyba wysoki) lvl 37
biggrin.gif
i już niegram bo sie znudziło... grałem knightem, nawet niezłe wyposażenie : butterfly- shaped treasure sword i armor Gang Chul GapJoo bez tarczy żadnej... a i prosze zeby niebyło tu prośb o oddanie konta bo niemoge, za dużo sie namęczyłem zeby je teraz tak poprostu oddać...
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Gra jest rzeczywiście świetna, gram w nią od kilku dni i wcale mi się nie nudzi, a w knighta grałem zaledwie 2 dni i dałem spokój. Mam knighta na 16 poziomie i właśnie dostałem 20. 000 kasy i zastanawiam się co sobie kupić: miecz czy jakąś zbroje. Jedyną wadą gry jest to że kasy mało się zarabia (jak nie ma się ucznia) a przedmioty strasznie dużo kosztują.

Pozdro. Godfather
 
Do góry Bottom