Jowood Przeprasza :(

Status
Zamknięty.

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(5iemin @ 30-11-2008, 15:46) index.php?act=findpost&pid=204499
ej słuchajcie mam jedno pytanie odnośnie tego filmiku od CDP. Otóż tam mówią że wymagania będą niższe niż w podstawie. Natomiast wymagania które pojawiły się na tym portalu (dnia 11 października) przewyższają wymagania "zwykłego" gothica 3. To jak wkońcu będzie?

(w ramach potwierdzenia powyższych informacji pozwalam sobie przekopiować wymagania podane na stronie głównej:
" (...) Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium 4 3 GHz,
RAM: 1.5 GB ,
Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
Dysk: 4.6 GB HDD,
System: Windows 2000/XP "
natomiast wymagania podstawy to:
- 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
- 1024 MB Ram
- Karta graficzna 128 MB obsługująca PixelShader 2.0
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0
- 4,6 GB wolnego miejsca na dysku " )

///////tak wiem że jest osobny temat "wymagania", ale no nikt by tego tam nie przeczytał :p pozatym tu głównie chodzi o poprawość tego filmiku-bajki CDP, dlatego postanowiłem że tu bardziej pasuje.



Po tych wszystkich informacjach (mniej lub bardziej prawdziwych) już nic nie wiadomo... musisz kupić i sprawdzić...
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
No to po prostu dno. Jeśli studio przeprasza za wydanie gniota, to oni mogą robić w spożywczaku, jeździć tirami, nie wiem, puszki zbierać, ale na pewno nie robić gry. Ile razy, do chu**a Gothic wychodzi z mnóstwem błędów które dopiero później naprawiają patche? To już bym wolał aby przesuwali premierę tak jak to było z G2NK ( chociaż o ile dobrze pamiętam tam nie było problemu z błędami tylko z naszym wydawcą CD Projekt )

Nie zrobili żadnej świetnej gry, a zabrali się za taki tytuł i widzimy tego efekty. Po prostu są kiepscy. Niech się wezmą za coś innego.
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Z tego co widzialem na filmiku Gamestar to liczba bugow jest ogromna.Te zapadajace sie w tekstury postacie te sciany nie widzialne itd.............................................................................
..... Moim zdaniem Gothic3 byl super dopracowana gierka w parownaniu do ZB
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
CYTAT(Rolland @ 01-12-2008, 13:44) index.php?act=findpost&pid=204543
... Moim zdaniem Gothic3 byl super dopracowana gierka w parownaniu do ZB



I to chyba boli najbardziej - nie poprawili błędów tylko zrobili ich więcej...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Już sam wybór studia Trynigy Games czy jakoś tak

Ja się pytam..kto do ch*** pozwolił im robić dodatek...to są jacyś nowicjusze.
Którzy złapali za G3 i przerobili w nim fabułę...przy okazji kopiąc wszystko inne
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Zostało teraz tylko czekać na G4, mam nadzieję, że tej gry nie zpieprzą. A już chciałem sobie kupić tą gre jak dostane
nowego kompa na święta.
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
nie no, to jest po prostu kalectwo najwyższego poziomu. Skopać coś, co przecież działało już dobrze. Siadło parę hindusów i wycięło kupę linijek "bo ma szybciej działać". Te problemy z misjami pobocznymi to i tak nie jest duży problem (w G3 i tak bez tego miałem kupę expa), ale to znikanie postaci i chodzenie...
Ja potrafię w G3 (oczywiście 1.6) grać bez wspomagania melisą i tabletkami uspokajającymi. G3 jest inny niż NK i dlatego gorszy. Nie ma takiego nacisku na fabułę, ale to było początkowe założenie - stworzenie otwartego świata, w którym chodzimy gdzie chcemy i zdobywamy reputację.



Dochodzę do wniosku, że dla nas gothic jest jak Andrew Gołota. Wyśmialiśmy go dawno temu, ale nadal chcemy oglądać. Gdy było dobrze (GI-NK) wszystcy go podziwiali i uwielbiali, a gdy pojawiły się błędy i porażki (G3 i wszystko jasne) fani odwrócili się od niego. Gdy zaczął znowu walczyć (patche) i odnosić sukcesy niektórzy pukali się w głowę, ale większość wróciła do niego. Kolejnym upadkiem jest Zmierzch Bogów. Czy jeszcze się podniosą (Andrew i Gothic? :D)


Opcja edytuj nie gryzie...
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Mówiąć szczerze, to ja nie wiem co mam o tym myśleć :unsure: Wydali dziadostwo i jescze za to przepraszają, trzeba było tego nie wyadawac a wydać gówno i przeprzaszać... Już myślałem, że nie upadna niżej jak po skończeniu G3. Ale mówiąc szczerze G3 to już nie jest za bardzo Gothic ale sama gra fajna, to wam powiem :) Bieda, naprawdę bieda... Chyba się ośmieszyli w oczach świata, byli jedna z najlepszych firm, JW... PB... wszyscy chyba znają choć jedną z tych firm. A teraz klapa, zobaczymy co będzie dalej, chyba poproszę pod choinke ZM :lol:
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Grę skaszanili po całości i każdy się z tym zgodzi, ale jedyne co zostało zajeb*ste z dawnych Gothiców, a mianowicie oprawa muzyczna, jest również świetnie dopracowana w 3 częsci. I jako, że jestem optymistą, mam nadzieję, że w Gothicu 4 i tego nie popsują, bo szczerze mówiąc, gdyby nie muzyka + ogromny, piękny graficznie świat, to bym już dawno tą gre, za te wszystkie bugi, wyrzucił na śmietnik.

pozdro
 

bimber12345

Member
Dołączył
6.12.2008
Posty
266
oprawa muzyczna jest dokładnie taka sama jak w trójce, więc nie musieli w tym kierunku Hindusi nic robic. Ta gra u mnie ma 2,5 na 6
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom