Jowood Przeprasza :(

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Wydawca serii Gothic firma JoWooD przeprasza graczy za wydanie tak kiepskiego dodatku jakim okazał się Zmierzch Bogów.JoWooD podziękował fanom za wsparcie i chęć dopracowania produktu. Co ciekawe wydawca twierdzi, iż wydanie produktu, który spełniłby oczekiwania graczy byłoby niemożliwe. Michael Kairat pracownik firmy zapewnia, że za kilka dni ukaże się mega patch poprawiający większość bugów. Smuci fakt, że wydawca wypuszcza niedopracowaną grę i zaraz po jej premierze przeprasza i zasłania się fanami. Czy Zmierzch Bogów to zamach na nasz portfel? O tym przekonamy się już 4 grudnia.


Wpychają ludziom niedopracowany shit i przepraszają. Ewidentny skok na kasę , i mogli by się chociąz do tego nie przybijać.
 

daria

Szejn
Weteran
Dołączył
3.3.2007
Posty
1525
Skoro tak piszą, to na prawdę musi to być g*wno. No cóż, całkiem niedawno pisaliśmy, że nie należy się kierować opiniami serwisów komputerowych, no i myliliśmy się, a PC Games miało rację :( Zawiodłam się na całej lini, bo miałam nadzieję, że zrekompensują się za G3, a tu lipa.
Nasuwa mi się pytanie... Dlaczego nie opóźnili premiery i nie wydali dobrego dodatku, tylko zmieścili się w terminie, wypuścili na rynek shit? I co, teraz będą robić patche... Przecież fani nie obrazili by się, gdyby mieli poczekać jeszcze jakiś czas, bo w końcu nam chodzi o jakość, a nie... Wygłupili się, polecieli na kasę i stracili zaufanie pewnie większości fanów Gothic'a.

Porażka jak nic :/
 
E

Electric_Dragon

Guest
Ojojojoj, co to się porobiło. Dla mnie osoby która nie czyta czasopism o grach komputerowych, ta wiadomość to klęska. Kurcze jeszcze w niedawnych dyskusjach płonęła w nas nadzieja, że jednak ZB będzie swojego rodzaju rekompensatą za G3. W takim wypadku, szansa kupna przeze mnie tej gry spadają poniżej zera.

To oświadczenie JW rzeczywiście pokazuje jak bardzo spieprzyli robotę.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
No cóż. Muszę przyznać, że ta wiadomość mnie całkowicie dobiła :( Naprawdę szkoda, że wydawnictwo się nie spisało a teraz na rynek wypuszczają niedopracowaną grę. A miało być tak pięknie...
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Heh....no cóż...i od początku miałem rację.....i tylko sprawdziło się moje zdanie
 

Szpeniu07

New Member
Dołączył
17.3.2008
Posty
23
a ja chciałem ją kupić w ciemno...
teraz muszę najpierw wypróbować to...
ALE WTF MA TO ZNACZYĆ?
CDP wydaje filmik, w którym mówi, jaki to ZB jest piękny i wgl...
a JoWood w chyba ten sam dzień przeprasza za wydanie zjeba* gry.
Ktoś tu leci ze mną w kulki i tym kimś są chyba wszystcy, dzięki którym MÓGŁBYM kupić sobie ZB
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
HAHAHAHA

Sorka, ale aż nie mogę wyrobić.

Wydawca przeprasza za wydanego gniota. Łahaha.

Wiecie JoWood gdzie ja mam wasze przeprosiny? W D U P I E.

Spieprzyliście Gothica i tyle. Oby każda firma, która ma zamiar wydać u was grę spojrzała na to jak zniszczyliście legendę Gothica i nie podpisała z wami kontraktu.

Obyście upadli.

Bye bye.
 

GOFER152

Member
Dołączył
3.11.2008
Posty
194
NO TO JEST PONIŻEJ PEWNEJ MĘSKIEJ CZĘŚCI CIAŁA jak nas potraktowali ,wydali G..NO i eraz przepraszają . CDP wydaje ZB w polsce i dali nam filmik o "wspaniałej rewolucyjnej grze" żeby kase na nas zarobić , a to oświadczenie JoWood im pewnie teraz bokiem wychodzi ,i robią w gacie że nikt tego teraz nie kupi.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Mogli się chociaż nie dobjać do tego, że wydali gówno.
Ot słaba gra i tyle. A teraz zasypią nas tysiącami patchy, którw w ogóle nie wpłyną na rozgrywkę gry.
Mam ZB od kilku dni i zawiodłem się masakrycznie.
 

Thran

Che Świniara
Dołączył
17.11.2008
Posty
914
Teraz to już jestem pewny że nie kupie ZB chyba że z miłości do Serii jaką darzę Gothica ale tylko z tego powodu choć dobrze że Jowood przeprasza za swoje błędy bo rzadko się zdarza żeby Koncern jakiś przepraszał za swoje błędy więc to jest już moim zdaniem pewien postęp bo za G3 to nie przepraszali jeśli dobrze pamiętam.

BTW:

Kamyk jedna prośba.

Zamknij się już i nie rób z siebie pajaca bo może i miałeś racje co do ZB ale ciągłe przypominanie o tym że "HA JA MIAŁEM RACJE A WY NIE" Jest już nudne.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Załamka :( A ja tak liczyłem, że wreszcie będzie fajna gra... JoWood pokazali klasę, a raczej jej brak. Zasłaniają się fanami, bo zrobili gówno. Tak jak Daria, uważam, że mogli poczekać kilka dni z wypuszczeniem gry na rynek i wgrać ten patch do orginalnych gier. Ale po co ? Niech się gracze męczą. W dupe nas pocałujcie !

Pozdrawiam
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Trudno, wyszło co wyszło. Można się tego było spodziewać gdy zerwali kontrakt z PB.
CDP nagrał filmik czysto marketingowy, ale dlaczego się dziwić, skoro sam producent gry ogłosił że jest to kaszanka ?

Mimo wszystko i tak zagram w ZB, ot tak z sentymentu.


Maniaków Gothica może pocieszyć jedynie fakt że w grudniu ma mieć jeszcze premiera modyfikacji Czas Zapłaty.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
Ja juz liczylem , że bedzie cos dobrego cos co przebije G1 i G2 ,a tu prosze bardzo mozliwe ze to "cos" bedzie jeszcze gorsze niz Gothic III. Teraz naprawde wacham sie czy kupic ten dodatek bo po tym co przeczytalem juz odechcialo mi sie w to grac.
 

Bojan

Spirit Crusher
Weteran
Dołączył
12.1.2008
Posty
2680
Mega patch może i wyjdzie, ale pewnie nie wniesie do gry za wiele poprawek.
Cóż, zawiodłem się. Miałem nadzieję, że panowie przyłożą się trochę do pracy i wydadzą coś lepszego niż G3. Ale jak widzę, totalnie olali sprawę i wykorzystali dobrą renomę marki, aby napchać sobie kieszenie... Marne pożegnanie JoWooD z sagą...
Mimo wszystko i tak zagram w ZB, sam muszę się przekonać czy to faktycznie aż taki gniot. Pozostaje liczyć na to, że Polska wersja będzie posiadała nowe patche.

Pozdrawiam
 

Wrb

Member
Dołączył
14.10.2008
Posty
44
Po tym co zrobili wydaje mi się, że nie przetrwają nawet roku... nikt kto zna gothica już pewnie nie spojrzy nawet na tą firmę... nie życzę im źle ale to już prawdopodobnie koniec JW.

@Kamyk
należą Ci się przeprosiny...
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Waszym błędem było napalenie się na ten dodatek. Ja w cale go nie wyglądałem i dzięki temu, szczerze mówiąc wisi mi i powiewa to, że go zgrzmocili. Czy Hindusi mogą zrobić dobrą grę tego typu, kultury Europejskiej? Śmiech na sali, oddawać produkcję takiej gry niepewnemu studiu Made in India.
Oczywiście zagram w to i sam ocenię. Ale taki ewenement, żeby studio przeprasza za wydanie gry mówi samo za siebie...


[SIZE=12pt]Dobry Gothic skończył się na NK, a Gothic ogólnie skończył się razem z odejściem PB. [/SIZE]
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
To było pewne ze ten dodatek to będzie klapa...Tak jak sam Gothic III....
Rangiz dobrze gada, dobry gothic konczy sie na g2nk.G3 juz sie zje***y, choc dla niektórych jest najlepszy ze wszystkich bo dla niektórych grafika liczy sie najbardziej, a nie sam klimat i fabuła.
 

haxo22

Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
53
kurwa niech polsce dadza prawo robienia gothica pewnie bedzie lepszy :D :D

Mi tam bugi nie przeszkadzaja zabardzo jak sie da przejsc gre to jest git :D wiec ja i tak kupie :p trzeba byc fanem a nie ! :D

Zreszta zobaczymy jak bedzie premiera narazie nie ma co duzo gadac ! :D
 

5iemin

New Member
Dołączył
18.11.2008
Posty
14
ej słuchajcie mam jedno pytanie odnośnie tego filmiku od CDP. Otóż tam mówią że wymagania będą niższe niż w podstawie. Natomiast wymagania które pojawiły się na tym portalu (dnia 11 października) przewyższają wymagania "zwykłego" gothica 3. To jak wkońcu będzie?

(w ramach potwierdzenia powyższych informacji pozwalam sobie przekopiować wymagania podane na stronie głównej:
" (...) Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium 4 3 GHz,
RAM: 1.5 GB ,
Karta graficzna: 256 MB (GeForce 6800 lub lepsza),
Dysk: 4.6 GB HDD,
System: Windows 2000/XP "
natomiast wymagania podstawy to:
- 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
- 1024 MB Ram
- Karta graficzna 128 MB obsługująca PixelShader 2.0
- Windows 2000, ME, XP, Vista
- DVD-Rom
- Karta graficzna kontabilna z DirectX 8.0
- 4,6 GB wolnego miejsca na dysku " )

///////tak wiem że jest osobny temat "wymagania", ale no nikt by tego tam nie przeczytał :p pozatym tu głównie chodzi o poprawość tego filmiku-bajki CDP, dlatego postanowiłem że tu bardziej pasuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom