Homoseksualizm

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
Forum przejawia widać duże zainteresowanie homoseksualizmem. Jednakże... zastrzegam, że temat ma służyć dyskusji. Wyrażanie swojego zdania to nie gwóźdz programu...

Używanie obraźliwego określenia "pedał" będzie karane. Jeśli jakimś cudem się z tym nie zgadzacie, proszę byście zajrzeli do regulaminu i rozwiali swoje wątpliwości...

Związki homoseksualne

Jeśli dwoje ludzi tej samej płci jest w sobie zakochanych, a co najważniejsze decyzja o stworzeniu związku nie jest pochopna, to nie mam zastrzeżeń. Nie widzę problemu również w "duchowej" formie tego związku. Jeśli partnerzy spełniają się życiowo i wspierają się, to można taki związek uznać za dobry...

Musimy również rozróżnić dwa stany cywilne dla par homo : małżeństwo i związek partnerski...

Adopcja

Jeśli związek homoseksualny jest w stanie zapewnić dziecku godziwe warunku rozwoju, to generalnie nie jestem temu przeciwny. Podkreślam jednak, że musi to być trwała rodzina z określonymi wzorcami. Niektórzy pisali o możliwości wystąpieniu parafilii w takiej rodzinie, cóż... z tego co wiem, badania którym poddaje się potencjalnych rodziców wykluczają możliwość pojawienia się patologii, jak i pedofili...

Prawa...

Chodzi głównie o prawa, które przysługują związkom homoseksualnym [bardziej formalne...] . Prawo do dziedziczenia, renty po zmarłym partnerze i prawo do wspólnego opodatkowania itd. itp.

Co sądzę o związkach już wiecie, napisałem to powyżej. Chodzi jednak o prawa dla związków i małżeństw, a głównie różnice, które występują między nimi...

Choroba, dewiacja czy orientacja seksualna...

Homoseksualizm był dawniej uważany za dewiację seksualną, lecz według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób, opracowanej w 1991 roku przez Światową Organizację Zdrowia, żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie.

Tekst pochodzi z Wikipedii i można spokojnie uznać go za prawdziwy. Jeśli zaś dziwi was wydźwięk słów "zaburzenia" i "choroby" to... pozwolę sobie napisać, że każda orientacja niesie ze sobą pewne niebiezpieczeństwa dlatego też wszystkie są opisane w w.w. klasyfikacji.

Polecam również strone o podstawowych zasadach [wiedzy...] o homoseksualistach, zaiste przydatne...
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE
Używanie obraźliwego określenia "pedał" będzie karane.

I bardzo dobrze.
Związki homoseksualne
Jestem za legalizacją związków homoseksualnych, które nadawałyby homoseksualistom w związku takie same prawa jak związkom kobiety i mężczyzny. Chodzi tu o dziedziczenie, wspólne rozliczanie się itp. Tutaj nawet nie chodzi o to, czy to jest naturalne czy nie (to jest nawet nieistotne) - jeżeli dwoje ludzi żyje ze sobą i wspólnie prowadzi gospodarstwo domowe, to państwo powinno taki związek zalegalizować. O ślubie kościelnym nie wspominam, bo nikt go i tak nie udzieli.
Prawa
Takie same jak heteroseksualistom. Czym różnią się Ci ludzie od innych? Nie można nikogo dyskryminować ze względu na orientację seksualną.
Homofobia
Powszechnie występujące zjawisko, także na tym forum. To właśnie homofobię, a nie homoseksualizm powinno się leczyć. Definicja na stronie podanej przez Suddena.
I na koniec cytat:
QUOTE
Nie są znane przyczyny tworzenia się orientacji seksualnej, dlatego też nie istnieje możliwość prowadzenia takiej terapii. Nie notuje się przypadków trwałej zmiany orientacji homoseksualnej na heteroseksualną w trakcie terapii.

To do kogoś, kto napisał, że homoseksualistów można leczyć.
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
Witam!

QUOTE
Używanie obraźliwego określenia "pedał"

Same określenia nie sa obraźliwe - obraźliwe są co najwyżej rzeczy które się za nimi kryją.
Bo czy złodzieja nazwiemy złodziejem czy osobą bezprawnie przywłaszczająca mienie nie zmienia faktu że para sie przestepstwem?


QUOTE
Jeśli dwoje ludzi tej samej płci jest w sobie zakochanych, a co najważniejsze decyzja o stworzeniu związku nie jest pochopna, to nie mam zastrzeżeń. Nie widzę problemu również w "duchowej" formie tego związku. Jeśli partnerzy spełniają się życiowo i wspierają się, to można taki związek uznać za dobry...

Musimy również rozróżnić dwa stany cywilne dla par homo : małżeństwo i związek partnerski...

Czyli przyznajesz ze takie zwiazki jako akt prawny są zupełnie niepotrzebne?


QUOTE
Jeśli związek homoseksualny jest w stanie zapewnić dziecku godziwe warunku rozwoju, to generalnie nie jestem temu przeciwny.

Jaki rozwój może zapewnic para dewiantów?
Czy obecny od zawsze w kulturze ludzkiej model rodziny nagle przestał sie sprawdzać?

QUOTE
Chodzi głównie o prawa, które przysługują związkom homoseksualnym [bardziej formalne...] . Prawo do dziedziczenia, renty po zmarłym partnerze i prawo do wspólnego opodatkowania itd. itp.

Które to prawa sa od wielu lat dostepne KAŻDEMU obywatelowi.

QUOTE
Homoseksualizm był dawniej uważany za dewiację seksualną, lecz według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób, opracowanej w 1991 roku przez Światową Organizację Zdrowia, żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie.

Z tej samej Wikipedi
Parafilia, inaczej dewiacja – zaburzenie preferencji seksualnych
Z czego łatwo wywnioskować, że skoro jakieś 99% ludzkość ma preferencje heteroseksualną, 1% ma ja zaburzoną...
Co wiecej - preferencja ma na celu zachwanie gatunku. O ile preferowanie(przez mężczyzn) blondynek może mieć jakieś głebsze podłoże naturalne - o tyle preferowanie osób tej samej płci nie ma żadnego.
 

Valor

Member
Dołączył
15.11.2006
Posty
52
Jak widzę, temat kontynuujemy.

QUOTE
Podkreślam jednak, że musi to być trwała rodzina z określonymi wzorcami


A może przyjmijmy to tak - związku homoseksualisty z innym homoseksualistom nie można nazwać rodziną. Rodzina to coś, co powinno się szanować i czego definicji nie powinniśmy zmieniać. Rodzina to nie dwóch mężczyzn i dziecko - to jest paranoja.

QUOTE
Nie są znane przyczyny tworzenia się orientacji seksualnej, dlatego też nie istnieje możliwość prowadzenia takiej terapii. Nie notuje się przypadków trwałej zmiany orientacji homoseksualnej na heteroseksualną w trakcie terapii.


Ośmieszasz się. Nieznane są przyczyny? Przyczyny są znane bardzo dobrze - homoseksualizm to jest zboczenie, pewna dewiacja umysłowa. Gdyby to nie było zboczenie czy dewiacja, natura pozwoliłaby na potomstwo mężczyzny i mężczyzny/kobiety i kobiety. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Związki homoseksualne są ograniczone nie tylko przez Biblię, ale przez biologię.

QUOTE
Czy obecny od zawsze w kulturze ludzkiej model rodziny nagle przestał sie sprawdzać?


Sliegheiler88 - tak mi się niestety wydaje...
 

Gother

Member
Dołączył
12.11.2005
Posty
47
QUOTE
Tekst pochodzi z Wikipedii i można spokojnie uznać go za prawdziwy


Po pierwsze, na wstępie. To co pochodzi z Wikipedi nie musi być od razu prawdziwe. Zdarza się fałsz, albo stare informacje. Bójcie się takiego bezkrytycznego podejścia do źródeł, nawet jeśli wasi rodzice je potwierdzają.

QUOTE
Homoseksualizm był dawniej uważany za dewiację seksualną, lecz według najnowszej klasyfikacji zaburzeń i chorób, opracowanej w 1991 roku przez Światową Organizację Zdrowia, żadna orientacja seksualna sama w sobie nie powinna być traktowana jako zaburzenie.


Orientacja seksualna to nie zaburzenie? Nie wiem pod jakim kontekstem to powiedzieli, fakt faktem, że ne jest to normalne wcale. Jak ktoś uważa, że normalne to niech poda jakieś przykłady, a nie to co ludzie w zeszłym wieku napisali. W przyrodzie na pewno nie. Inaczej pary homoseksualne miałyby dzieci, a nie mogą mieć. U zwierząt tez notuje się tkaie przypadki np. bocian z bocianem (samce). Skoro to nie zaburzenie to co to jest w końcu? Kaprys? I przez to, że tacy ludzie robią na przekór prawom natury, bo im się tak zachciało mają adpotować dzieci? Jak dla mnie taka rodzina to patologia, coś nienormalnego w sensie negatywnym.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE
Orientacja seksualna to nie zaburzenie? Nie wiem pod jakim kontekstem to powiedzieli, fakt faktem, że ne jest to normalne wcale.

QUOTE
Przyczyny są znane bardzo dobrze - homoseksualizm to jest zboczenie, pewna dewiacja umysłowa.

Żal mi się was robi... Definicja WHO jest jasna - ŻADNA orientacja seksualna nie jest zboczeniem ani "dewiacją umysłową". Nad tą definicją pracował zapewne sztab specjalistów i psychologów, więc negowanie tego "bo tak" jest dla mnie niezrozumiałe.
Polecam link: KLIK Wiele przydatnych informacji.
Ot chociażby taka:
QUOTE
Podobnie jak osoba heteroseksualna nie wybiera sobie swojej orientacji seksualnej, nie czyni tego także osoba homoseksualna. Dlatego też nie można mówić o ‘modzie’ na homoseksualizm i wybieraniu orientacji seksualnej.

Albo taka:
QUOTE
Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) w 1991 roku oświadczyła, że „homoseksualizm nie może być rozpatrywany jako zaburzenie”. Oznacza to, że nie jest on chorobą i nie stanowi on odstępstwa od normy. Wszystkie trzy znane nauce orientacje seksualne: homoseksualizm, biseksualizm i heteroseksualizm są traktowane na równi.

Albo taka:
QUOTE
Popęd homoseksualny, podobnie jak heteroseksualny, skierowany jest do osób dorosłych. Oznacza to, że lesbijki i geje poszukują dojrzałych partnerów, z którymi mogą tworzyć trwały związek. Nie należy mylić homoseksualizmu z pedofilią (czyli odczuwaniem satysfakcji seksualnej ze stosunków z dziećmi). Problem pedofilii dotyczy zarówno heteroseksualistów jak i homoseksualistów, a ich odsetek w obu grupach jest relatywnie podobny.

Jak i wiele innych. Przeczytajcie, może wam na zdrowie wyjdzie.
-----------
QUOTE
Ośmieszasz się. Nieznane są przyczyny? Przyczyny są znane bardzo dobrze - homoseksualizm to jest zboczenie, pewna dewiacja umysłowa. Gdyby to nie było zboczenie czy dewiacja, natura pozwoliłaby na potomstwo mężczyzny i mężczyzny/kobiety i kobiety. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Związki homoseksualne są ograniczone nie tylko przez Biblię, ale przez biologię.

To był cytat z wyżej wymienionej strony, a nie mój pogląd. Przyczyny są znane, oto one:
QUOTE
uwarunkowania genetyczne, homoseksualne doświadczenia w okresie dojrzewania, wpływ hormonów matki na dziecko w okresie okołoporodowym, wpływ środowiska wychowawczego i rówieśniczego, relacje rodzinne, w szczególności z rodzicami.

Czy jest tu napisane coś o jakimś zaburzeniu psychicznym? Chyba nie.
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
Z tym, ze organizacje typu WHO może na przykład uchwalic, że posiadanie 6 palców u rąk też jest normalne!
Bo na przykład jej macierzysta ONZ nie uznaje za państwo Republiki Chińskiej!

Z resztą idąc tym tropem to pociąg dorosłego mężczyzny do zwierząt - to dewiacja, do dzieci- dewiacja, do zmarłych - dewiacja, do roślin(podobno jest coś takiego) - dewiacja, a do osoby tej samej płci juz nie?
Więc chcąc byc postepowym pozostałe tez nalezało by wykreślic z katalogu dewiacji.

QUOTE
Oznacza to, że nie jest on chorobą i nie stanowi on odstępstwa od normy

Czyli komórki rakowe też nie sa chorobą i nie stanowią odstepstwa od normy?
Bo też mogą stanowić 2 % wszystkich komórek w organizmie
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
QUOTE
Żal mi się was robi... Definicja WHO jest jasna - ŻADNA orientacja seksualna nie jest zboczeniem ani "dewiacją umysłową". Nad tą definicją pracował zapewne sztab specjalistów i psychologów, więc negowanie tego "bo tak" jest dla mnie niezrozumiałe.


Ale weź to na logikę!
Jeśli coś jest wbrew naturze to czy to jest normalne! To jest zapewne jakaś definicja podręcznikowa. Nie wiem w jakim celu ci wszyscy uczeni tą uważaną od wieków definicję zmienili. Może chcieli dowartościować homosiów ;) .

QUOTE
Polecam link: KLIK Wiele przydatnych informacji.


Nie mam zamiaru klikać w link, na którym na wstępie "przywitają" mnie dwaj całujący się panowie...

QUOTE
Nie należy mylić homoseksualizmu z pedofilią (czyli odczuwaniem satysfakcji seksualnej ze stosunków z dziećmi). Problem pedofilii dotyczy zarówno heteroseksualistów jak i homoseksualistów, a ich odsetek w obu grupach jest relatywnie podobny.


A jaki jest odsetek homo. a hetero.?? 98%-2%? Więc jeśli 50% homo. i 50% hetero. to pedofile to ładnie się wkopali z tą swoją argumentacją ;) .
Ale to nie ma znaczenia, dla pedofilów Tylko śmierć.

QUOTE
uwarunkowania genetyczne, homoseksualne doświadczenia w okresie dojrzewania, wpływ hormonów matki na dziecko w okresie okołoporodowym, wpływ środowiska wychowawczego i rówieśniczego, relacje rodzinne, w szczególności z rodzicami.

Czy jest tu napisane coś o jakimś zaburzeniu psychicznym? Chyba nie.


Może nie jest tu napisane, ale wszystko ww. składa się na skrzywienie psychiki.

QUOTE
Czy obecny od zawsze w kulturze ludzkiej model rodziny nagle przestał sie sprawdzać?


No przypadki patologii w normalnych rodzinach, są przez dewiatów bardzo nagłaśniane i służy im do głoszenia swoich haseł na temat dobra w "małżeństwach" homo.
Ale o patologii homo. rodzinach jakoś ciężko usłyszeć, ponieważ szybko są eliminowane, żeby ludzie nie mogli poznać prawdy.


Pozdro.


EDIT:
Ja pie....
QUOTE
Homofobia
Powszechnie występujące zjawisko, także na tym forum. To właśnie homofobię, a nie homoseksualizm powinno się leczyć. Definicja na stronie podanej przez Suddena.



Homofobia? Ty wiesz co to jest!?
Homofobia= normalność, a więc normalność, tradycję należy leczyć?
Nie wiem czy się śmiać czy płakać...
 

zaitsev

Member
Dołączył
22.10.2004
Posty
233
QUOTE
Jeśli związek homoseksualny jest w stanie zapewnić dziecku godziwe warunku rozwoju, to generalnie nie jestem temu przeciwny.


Wporzadku ale dajmy na to ze chłopiec wychowuje sie w rodzinie gdzie ma 2 mamy a nie ma ojca, to skad on ma wziasc przykład? Sadze ze wiekszej czesci meskiej z forum głownym wzorem przez wiekoszosc dorstania byl nasz ojciec, a gdzie znajdzie go chlopiec z takiej rodziny? Tym bardziej fakt faktem dziecko potrzebuje czasem ojcowskiej reki, a raczej sasiad nie zastapi mu prawdziwego ojca. Poza tym narazie w Polsce wikszasc ludzi nie podobaja sie takie zwiazki, wiec jak takie dziecko poszlo by do pierwszej szkoly, a mamy innych dzieci powiedzialy im ze taka rodzina w jakiej sie on wychowuje sie nie jest normalna to wiezysz ze nikt by mu nie dokuczal? A dziecko ktoremu od najmlodszych lat wiele osob wytykalo by to jacy sa jej rodzice raczej mialo by pewne "opcje" w psychice w przyszlosci.


Ciekawostka

W szkole ostatnio mam powtórke z mitologi, i przy okazji powtarzania wojny trojańskiej i momentu gdy Achilles byl schowany przez swoja matke posrod córek królewskich nauczycielka zaczeła nam opowiadać różne rzeczy odnosnie zwyczajów panujacych tam. I niepamietam dokładnie ale chyba Menealos (król Sparty) wprowadzajac Achillesa w królewskie "towarzystwo" mial z nim spotkania homoseksualne. Ale w tych czasach nie bylo tak jak teraz, ze ludzie nie akceptuja takich zwiazkow, tam bylo to wrecz dobra rzecza.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE
Nie mam zamiaru klikać w link, na którym na wstępie "przywitają" mnie dwaj całujący się panowie...

Póki czegoś nie przeczytasz - nie masz prawa do krytykowania tego. A ty sam przyznajesz, że na ta stronę nie zamierzasz wejść... A przydałoby się wejść - na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże.
QUOTE
A jaki jest odsetek homo. a hetero.?? 98%-2%? Więc jeśli 50% homo. i 50% hetero. to pedofile to ładnie się wkopali z tą swoją argumentacją

Odsetek to nie jest procent populacji. Jeżeli np. w 98% heteroseksualistów jest powiedzmy 1% pedofilów, a wśród 2% homoseksualistów też 1% pedofilów, to odsetek pedofilów jest równy.
QUOTE
Jeśli coś jest wbrew naturze to czy to jest normalne!

Zdefiniuj naturalne i normalne.
Jak dla mnie naturalne - występujące w naturze. A homoseksualizm w naturze występuje.
A "normalność" to pojęcie relatywnie różne dla różnych ludzi.
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
QUOTE
Póki czegoś nie przeczytasz - nie masz prawa do krytykowania tego. A ty sam przyznajesz, że na ta stronę nie zamierzasz wejść... A przydałoby się wejść - na pewno nie zaszkodzi, a może pomoże.


Nie krytykuję tego (linka), ale nie kręcą mnie piękne hasełka i jakieś wypaczane definicje zboczeń.
Nie zaszkodzi, ale tym bardziej nie pomoże ;) . Nie chcę sobie "pomagać"wspierając homo. i popierając zboczenia.

QUOTE
Odsetek to nie jest procent populacji. Jeżeli np. w 98% heteroseksualistów jest powiedzmy 1% pedofilów, a wśród 2% homoseksualistów też 1% pedofilów, to odsetek pedofilów jest równy.



Czy jest na tej stronie napisane, że w Polskich więzieniach 25% pedofili to homoseksualiści??
Jeśli nie to warto dopisać. Skoro to (ta strona) ma komuś żekomo "pomóc" to niech ta "wiedza" nie ogranicza się w jedną stronę. Stronę promowania zboczeń.

QUOTE
Zdefiniuj naturalne i normalne.
Jak dla mnie naturalne - występujące w naturze. A homoseksualizm w naturze występuje.
A "normalność" to pojęcie relatywnie różne dla różnych ludzi.


W naturze występuje wiele rzeczy.
Normalne może być morderstwo? Oczywiście, przecież to występuje w naturze.
To chyba nie tak.
"Normalność" dal różnych ludzi :D .
W takim razie nie powinna istnieć żadna normalność, bo jak każdy rzuci swoje hasło to nic nie bęzie nienormalne.


Pozdro.


EDIT:
Jeszcze z tamtego tematu rzedczy których nie mogę przemilczeć... (Choć dostałęm od jednego z modernatorów ("przyjaźnie" nastawionego do dewiacji) PW z wiadomością abym nie starał się reaktywować tematu, pod groźbą ostrzeżenia! No cóż, przepraszam, ale przynajmniej tu, na tym forum nie będę dawał wygrywać "tolerancji".

QUOTE
A ty avatar też widzę masz bardzo neutralny światopoglądowo...



Mój avatar nie ma zamieszczonego odnośnika (prócz adresu strony) do promowania zboczeń i na pewno nie jest na nim powiedziane wprost o czym mówi. W przeciwieństwie do dwóch pań i panów stojąych w parze. Ale to jest dla niektórych normalne <_< .

QUOTE
Sygnaturkę mam taką jaką mam, nikomu nic do tego.


No niby tak, ale to że obrażasz większą część użytkowników forum pewnym cytatem (jak zauważył Megarion) sprawia że choćby ja mam "coś do tego". Oczywiście nie każę Ci tego zmieniać, nawet nie chcę żebyś zmieniał. Zrobisz jak uważasz...

QUOTE
Zanim się coś krytykuje trzeba to poznać i się o tym trochę dowiedzieć, a nie rzucać hasłami. To podstawowa zasada dyskusji na forum.


Poznałem i nie potrzebowałem do tego stron, które to propagują i uznają to zboczenie za coś normalnego. "Piekne" hasła, a fakty dotyczące znacznej części homo.-pedofilów przemilczane.

QUOTE
A po czym to wnoszę? Chociażby po tym:

QUOTE
Nie ma miejsca w Polsce dla gejów i lesbijek

i po tym:

QUOTE
Co do homoseksualistów, to nie powiem, "powstrzymał ich" jeśli mogę tak powiedzieć

To o Hitlerze.



Powiem od razu.
Hitler chciał unicestwić naród Polski. To mówi samo za siebie, więc nie mów mi że bronię, a tym bardziej jestem zwolennikiem "Fuhrera" i jego ideologii. To że akurat w tym aspekcie dałem przykład Hitlera, nie oznacza, jak to powiedziałeś "że niewiele mi brakuje do rzucania kamieniami/jajakami/cegłami w homo." że jestem za wymordowaniem ich.
Przcież to by było chore. Ciężko wstawić inne słowo.

QUOTE
Ja nie wrzucam, ja dyskutuję. Ale coś widzę, ze ta dyskusja nie ma sensu. Ja swoich poglądów nie zmienię, wy też nie, każdy zostanie przy swoim i tylko się pokłócimy.



Nie mam zamaru, jak i nie miałem na początku się z nikim kłócić, ale niektóre wypowiedzi niektórych osób sprawiały że ciężko było wytrzymać <_< .

QUOTE
Nie bronię nikomu mówić co myśli, ale jak dla mnie dyskusja jest zakończona.
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE
Normalne może być morderstwo? Oczywiście, przecież to występuje w naturze.

Morderstwo/zabójstwo jest naturalne tak samo, jak naturalnym jest chęć zdobycia pożywienia czy potrzeba fizjologiczna. To, czy jest dobre czy złe, to już co innego.
QUOTE
Stronę promowania zboczeń.

Homoseksualizm to nie zboczenie, wszystkie orientacje seksualne traktowane są jako równe sobie. Nie ma orientacji normalnych i orientacji zboczonych.
QUOTE
(Choć dostałęm od jednego z modernatorów ("przyjaźnie" nastawionego do dewiacji) PW z wiadomością abym nie starał się reaktywować tematu, pod groźbą ostrzeżenia!

Ja też.
QUOTE
Nie mam zamaru, jak i nie miałem na początku się z nikim kłócić, ale niektóre wypowiedzi niektórych osób sprawiały że ciężko było wytrzymać

Tak jak i ja.
QUOTE
No niby tak, ale to że obrażasz większą część użytkowników forum pewnym cytatem (jak zauważył Megarion) sprawia że choćby ja mam "coś do tego".

Cytat zostawię, choćby dlatego, że moim zdaniem jest on trafnym podsumowaniem pewnego światopoglądu, który reprezentuję i ja swoja skromną osobą. Forum chyba jest od tego, prawda? Wy też możecie dać sobie w sygnaturkach opisy potępiające ateizm, niewiarę itp. Mi nic do tego.
Powtórzę jeszcze raz - skończmy te dyskusję, bo kłócimy się o kwestie nie bezpośrednio związane personalnie z nami, ale o światopogląd, o który się kłócić nie powinniśmy.
Uważam dyskusję za zakończoną, jeżeli w czymś Cię uraziłem czy poczułeś się obrażony - przepraszam. Nie było to moim zamiarem, może w kilku zdaniach trochę przesadziłem, ale bezpośrednio moją intencją nie było obrażenie Ciebie, tylko pokazanie bezmyślności pewnego spojrzenia na świat.
Pozdrawiam.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Ja osobiście nie toleruję homoseksualistów. Owszem, jak ktoś jest gejem, niech sobie bedzie. nie obchodzi mnie co robi ze swoim kumplem w nocy. ale TO ze homoseksualisci chca adoptowac dzieci, brac sluby itp. jest dla mnie niedopuszczalne, nienormalne, chore i dzialajace na szkode dla spoleczenstwa. to tylko sie tak mowi ze jesli dziecko bedzie mialo dobre warunki, opieke itp. a czy ktos z was chcialby miec dwoch ojcow lub dwie mamy i byc posmiewiskiem, na ustach wszystkich?baaardzo w to watpie.
Po drugie, dla objasnienia. dla mnie homoseksualizm jest zboczeniem!i nikt mi nie bedzie wpajal ze to jest normalne. bo odsetek i wogole. a jakby 98% ludzi mialo dwie rece, a 2% cztery to co? tez ktos powie ze to jest normalne?no bez jaj...
I kolejne: niby dlaczego hetero nie wychodza na ulice i nie manifestuja, tylko homo?afiszują sie swoim zboczeniem i domagają się swoich praw. owszem, prawo sadowe powinno byc rowne dla wszystkich i inne, ale prawo posiadania dzieci?śluby?daj palca a cala reke wezma. najzdrowszym punktem programu ich manifestacji sa chyba wygoleni do zera dresy co biegna w pewnym momencie za nimi i robia porzadek :D

Niech sobie zyją i dadzą żyć innym.orientacja jest ich prywatna sprawa i niech nie domagaja sie bezsensownych praw, bo i tak nie uda im sie ich osiagnac. a jak sie im uda to dresy zrobia jedyny dobry uczynek dla ludzkosci.kazdy wie jaki.
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
QUOTE(Siegheiler88)
Czyli przyznajesz ze takie zwiazki jako akt prawny są zupełnie niepotrzebne?


Nie, nie przyznaję. Uważam, że w naszym kraju pary homoseksualne powinny mieć prawo do rejestracji swoich związków...

QUOTE(Siegheiler88)
Jaki rozwój może zapewnic para dewiantów?



Ciągle dziwie się faktem, że niektórym po prostu nie chcę sie zaakceptować faktu istnienia innych orientacji. Homoseksualizm nie jest dewiacją, badaniom WHO możesz zaufać.

QUOTE(Siegheiler88)

Które to prawa sa od wielu lat dostepne KAŻDEMU obywatelowi.


Każdemu ? Pierwszy raz słyszę... związki homoseksualne np. w Niemczech, nie mają tych samych praw co małżeństwa heteroseksualne. Siegheiler... nie rozmawiamy o Polsce, bo tutaj praw Homoseksualiści nie mają.

QUOTE(Valor)
Ośmieszasz się. Nieznane są przyczyny? Przyczyny są znane bardzo dobrze - homoseksualizm to jest zboczenie, pewna dewiacja umysłowa. Gdyby to nie było zboczenie czy dewiacja, natura pozwoliłaby na potomstwo mężczyzny i mężczyzny/kobiety i kobiety. Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć? Związki homoseksualne są ograniczone nie tylko przez Biblię, ale przez biologię.


Homoseksualizm nie jest zboczeniem....

Biblia mnie nie obchodzi. Nie mieszam wiary do dyskusji o homoseksualizmie, przypominam również, że żyjemy w państwie świeckim. Co zaś do biologii... mamy w naszym kochanym i tolerancyjym świecie 3 orientacje, homoseksualną, biseksualną i heteroseksualną. Wszystkie wytworzone przez naturę...

QUOTE(Gother)
Po pierwsze, na wstępie. To co pochodzi z Wikipedi nie musi być od razu prawdziwe. Zdarza się fałsz, albo stare informacje. Bójcie się takiego bezkrytycznego podejścia do źródeł, nawet jeśli wasi rodzice je potwierdzają.


Myślisz, że ktoś podawał by fałszywe informacje w tak "kontrwersyjnym" dziale jakim jest homoseksualizm ? Niesądzę...
Zresztą informacje podane przeze mnie możesz uznać za sprawdzone, WHO się w takich sprawach nie myli...

QUOTE(Siegheiler88)
Z tym, ze organizacje typu WHO może na przykład uchwalic, że posiadanie 6 palców u rąk też jest normalne!



Porównujesz homoseksualizm do błachostek i tak można pokrótce przedstawić twój tok myślenia... WHO nie zajmuję się byle czym. Badania są efektem długiej pracy określonej grupy ludzi...

QUOTE(Siegheiler88)
Czyli komórki rakowe też nie sa chorobą i nie stanowią odstepstwa od normy?
Bo też mogą stanowić 2 % wszystkich komórek w organizmie


No comment... Od kiedy rak ma cokolwiek wspólnego z homoseksualizem ?

QUOTE(RobsonAjax)
Ale weź to na logikę!
Jeśli coś jest wbrew naturze to czy to jest normalne! To jest zapewne jakaś definicja podręcznikowa. Nie wiem w jakim celu ci wszyscy uczeni tą uważaną od wieków definicję zmienili. Może chcieli dowartościować homosiów


Widzisz oni tak po prostu marnują czas i robią te badania. Marnują fundusze, bo większość ludzi i tak nie ma zamiaru tego zaakceptować. Tak po prostu...

QUOTE(RobsonAjax)

A jaki jest odsetek homo. a hetero.?? 98%-2%? Więc jeśli 50% homo. i 50% hetero. to pedofile to ładnie się wkopali z tą swoją argumentacją


Czytanie ze zrozumieniem mile widziane...

QUOTE(RobsonAjax)
Homofobia? Ty wiesz co to jest!?
Homofobia= normalność, a więc normalność, tradycję należy leczyć?
Nie wiem czy się śmiać czy płakać...


Homofobia, to normalność, no no... Ciekawe gdzie za to podziała się nasza mentalność, bo to już jest po prostu chore.
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
Witam!

QUOTE
Uważam, że w naszym kraju pary homoseksualne powinny mieć prawo do rejestracji swoich związków...

Mieć, tylko po to zeby mieć?
Czy to ma im dawac jakies inne(lepsze?) przywileje(jakie?) których nie maja jako zwykli obywatele?

QUOTE
Ciągle dziwie się faktem, że niektórym po prostu nie chcę sie zaakceptować faktu istnienia innych orientacji. Homoseksualizm nie jest dewiacją, badaniom WHO możesz zaufać.

Dewiacja seksualna, parafilia, trudne do precyzyjnego zdefiniowania i różnie opisywane zaburzenie potrzeby seksualnej
Organizacji Narodów Zjednoczonych jako takiej nie ufam - z resztą ona pierwsza wycofała homoseksualizm z listy chorób(lata 70? - ktoś chce sprawdzić dokładnie?) przez głosowanie(sic!)

QUOTE
nie mają tych samych praw co małżeństwa heteroseksualne

Bo nie są tym samym co małżenistwa i to chyba oczywiste...


QUOTE
bo tutaj praw Homoseksualiści nie mają.

Czy homoseksualsci(geje, pedały) to jakis odmienny naród, ze piszesz to z wielkiej litery?
A prawa mają - dokładnie takie same jak wszyscy obywatele - jak chcesz to sprawdź w konstytucji

QUOTE

Porównujesz homoseksualizm do błachostek i tak można pokrótce przedstawić twój tok myślenia..

A dlaczego to porównywac do nie-błachostek?
Przeciez te 1-2% populacji to błachostka przy leworecznych, utykających, niebieskookich etc - a oni nie chca dla siebie innych praw nieprawdaż?

QUOTE
Zresztą informacje podane przeze mnie możesz uznać za sprawdzone, WHO się w takich sprawach nie myli...


Skoro tak chetnie tym WHO szastujecie, to ja bardzo chetnie bym sie dowiedział na jakich podstawach to uznano?
Ile osób przebadali? W jaki sposób? Jak te wyniki maja sie do heteroseksualnych mężczyzn i kobiet? Z jakich kręgów kulturowych pochodziły badane osoby? Co uwzgledniali badający?
I prosze, nie piszcie, ze "przecież oni sie znaja itp. itd" - bo to taki sam argument jak bym powiedział, że "moj kolega/lekarz/profesor/WKU:)))/WHO ktróry/które sie znaja powiedzial ze jest zboczeniem i basta"
Bo chyba nie podchodzicie do dyskusji bez żadnego zaplecza merytorycznego i z góry ustanowionym poglądem, prawda?

QUOTE
Od kiedy rak ma cokolwiek wspólnego z homoseksualizem ?

A od kiedy homoseksualizm z ustawodawstwem panstwowym?
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
QUOTE(Siegheiler88)
Czy homoseksualsci(geje, pedały) to jakis odmienny naród, ze piszesz to z wielkiej litery?
A prawa mają - dokładnie takie same jak wszyscy obywatele - jak chcesz to sprawdź w konstytucji


Możesz to nazwać odruchem, albo lepiej... po prostu się pomyliłem. Zaś za użycie "obraźliwego" określenia, masz ode mnie ostrzeżenie...

Praw takich samych nie mają związki. Mówimy o związkach, małżeństwach itd. które mają swoje określone przywilieje, obywatele mają prawa nieco inne...

QUOTE(Siegheiler88)
Skoro tak chetnie tym WHO szastujecie, to ja bardzo chetnie bym sie dowiedział na jakich podstawach to uznano?


Oficjalna strona WHO

Poszukaj sobie, trochę trudu nie zaszkodzi...

QUOTE(Siegheiler88)
Bo chyba nie podchodzicie do dyskusji bez żadnego zaplecza merytorycznego i z góry ustanowionym poglądem, prawda?


Moje poglądy opieram na sprawdzonych badaniach m.in. WHO. Zresztą... czego tu się czepiać ? Największa organizacja zdrowotna pod kontrolą ONZ. Nie sądzę by wyniki długoletnich badań, był heh... "sfałszowane" bądz źle przeprowadzone...

QUOTE(Siegheiler88)
A od kiedy homoseksualizm z ustawodawstwem panstwowym?


Całkiem sporo... oni też mają swoje prawa, które nie różnią się bardzo od naszych. Jednak... ich związki nie posiadają wielu praw, które przysługują małżeństwom heteroseksualnym. Nie chodzi mi jednak o prawo do adopcji ...
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
Witam,
QUOTE
Morderstwo/zabójstwo jest naturalne tak samo, jak naturalnym jest chęć zdobycia pożywienia czy potrzeba fizjologiczna. To, czy jest dobre czy złe, to już co innego.



A więc skrzywienie psychiki (nieleczone) jest dobre?

QUOTE
Homoseksualizm to nie zboczenie, wszystkie orientacje seksualne traktowane są jako równe sobie. Nie ma orientacji normalnych i orientacji zboczonych.



Jak Cię tak denerwuje słowo "zboczenie", to będę używał słowa "skrzywienie psychiki", nie ma problemu.

QUOTE
QUOTE
(Choć dostałęm od jednego z modernatorów ("przyjaźnie" nastawionego do dewiacji) PW z wiadomością abym nie starał się reaktywować tematu, pod groźbą ostrzeżenia!

Ja też.

QUOTE
Możesz to nazwać odruchem, albo lepiej... po prostu się pomyliłem. Zaś za użycie "obraźliwego" określenia, masz ode mnie ostrzeżenie...



Ale jednak moderacja nie jest neutralna w wykorzystywaniu swoich przywilejów ;) .
Inna sprawa że było ostrzeżenie że nie można używać tego "obraźliwego(?)" słowa.

QUOTE
Nie mam zamaru, jak i nie miałem na początku się z nikim kłócić, ale niektóre wypowiedzi niektórych osób sprawiały że ciężko było wytrzymać

Tak jak i ja.



Powinienem dodać "niektóre antykatolickie, przeciw tradycyjne, antypolskie wypowiedzi niektórych osób sprawiały że ciężko było wytrzymać"

QUOTE
Cytat zostawię, choćby dlatego, że moim zdaniem jest on trafnym podsumowaniem pewnego światopoglądu, który reprezentuję i ja swoja skromną osobą. Forum chyba jest od tego, prawda? Wy też możecie dać sobie w sygnaturkach opisy potępiające ateizm, niewiarę itp. Mi nic do tego.



Mówiłem że możesz se to zostawić, wszak od tego są fora. Ale ten odnośnik jednak przekracza trochę granice dobrego smaku i wystarczy tylko link żeby można się było domyślić o czym mowa ;) .

QUOTE
Powtórzę jeszcze raz - skończmy te dyskusję, bo kłócimy się o kwestie nie bezpośrednio związane personalnie z nami, ale o światopogląd, o który się kłócić nie powinniśmy.



Przecież ja nie mam zamiaru kłócić się między userami, tylko właśnie przeciw ich światopoglądom. A ja uważam odwrotnie.
Właśnie to jest dobry temat do dyskusji. Bo te chore idee toleranji trzeba bojkotować (słabo powiedziane).

QUOTE
Uważam dyskusję za zakończoną, jeżeli w czymś Cię uraziłem czy poczułeś się obrażony - przepraszam.


Ja również, ale nie mam zamiaru oddawać przez to pola.

QUOTE
Ciągle dziwie się faktem, że niektórym po prostu nie chcę sie zaakceptować faktu istnienia innych orientacji. Homoseksualizm nie jest dewiacją, badaniom WHO możesz zaufać.



Nie akceptowano tego od wieków, zaczęto tolerować i nadawać prawa niedawno. Niech se nauka mówi co chcę, homoseksualizm był zboczeniem, jest i niedługo dojdą do będzie.
Być może dojdą do wniosku że inne odchylenia (np. pedofilia) też jest tylko inną orientacją.
Właściwie to już tylko kwestia czasu. Świat idzie do przodu...

QUOTE
Widzisz oni tak po prostu marnują czas i robią te badania. Marnują fundusze, bo większość ludzi i tak nie ma zamiaru tego zaakceptować. Tak po prostu...


I prawidłowo że nie chcą zaakceptować. Jestem normalny, więc nie będę tolerował nienormalności (oczywiście w tym wypadku). Oczywiście nie jest tak jak mówią dewiaci na tych swoich paradach. "Na paradzie zbierają się homoseksualiści, ..., osoby niepełnosprawne".
Współczuję takim ludziom. Pokrzywdzonym przez los. Ale to tylko taki mały fragment ich propagandy.
No marnują fundusze, napewno jest wiele innych chorób którymi warto się zając, a nie zmienianie czegoś co trwa odwieków.

CODE
Czytanie ze zrozumieniem mile widziane...


No rzeczywiście mój błąd.
Tylko że gdzieś wcześniej napisałem że 25% pedofilów odsiadujących wyroki w Polskich więzieniach to homoseksualiści,
(spośród 780)


CODE
Homofobia, to normalność, no no... Ciekawe gdzie za to podziała się nasza mentalność, bo to już jest po prostu chore.


Sprzeciwianie się nienormalności, która zagraża normalności to jest chore <_< . Homofobia to kolejne hasło "walki o normalność" dewiatów.

CODE

nie mają tych samych praw co małżeństwa heteroseksualne

Bo nie są tym samym co małżenistwa i to chyba oczywiste...



Chyba dewiaci starają się nie widzieć takiej różnicy, że małżeństwa hetero. są od początku istnienia ludzkości.


Pozdro.

Uważaj z tym cytowaniem, czasem nie wchodzą... - SH
 

Siegheiler88

Member
Dołączył
27.10.2004
Posty
84
Witam!

I od razu na poczatek,

QUOTE
Zaś za użycie "obraźliwego" określenia, masz ode mnie ostrzeżenie...

Skoro jest obraźliwe w cudzysłowiu, to jak można dostać za nie ostrzeżenie?
Czy za "łamanie" regulaminu też?

QUOTE
Oficjalna strona WHO

Poszukaj sobie, trochę trudu nie zaszkodzi...

Ależ, kolego...
Skoro TY używasz tego jako dowodu, to TY powinienieś odpowiednio to uzasadnić.
Takie "poszukaj sobie" to nie jest ani specjalnie kulturalne moim zdaniem, ani oswiecone, ani tym bardziej tolerancyjne!


QUOTE
Nie sądzę by wyniki długoletnich badań, był heh... "sfałszowane" bądz źle przeprowadzone...

A czy jakies badania były wogóle przeprowadzane?
Bo sie jeszcze nie doczekałem ich treści, metody, osób et cetera.

QUOTE
Całkiem sporo... oni też mają swoje prawa, które nie różnią się bardzo od naszych.

To wógóle się róźnią? :eek:
A przeciez wg. konstytucji jesteśmy wszyscy równi oraz mamy takie same prawa!
W których miejscach ich prawa różnia sie od np. moich?

QUOTE
Jednak... ich związki nie posiadają wielu praw, które przysługują małżeństwom heteroseksualnym.

Ale nie posiadaja ich także inne związki bo i po co?
Małżeństwa sa szczególnie uprzywilejowane - to prawda - ale ma to na celu przetyrwanie naszej populacji, wiec jest zrozumiałe...

QUOTE
Mówimy o związkach, małżeństwach itd. które mają swoje określone przywilieje, obywatele mają prawa nieco inne...

Jakie?
Czy małżeństwo może mieć np. samochód a inni obywatele nie?
Zupełnie nie rozumiem o czym piszesz

Przekroczyłeś granicę dobrego smaku. Ostrzeżenie za rasistowską sygnaturę... - SH
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Sory że odbiegam o d tematu ale Siegheiler weź te sygnature zdejmij bo jest naprawde obraźliwa i rasistowska (mnie to obraża osobiście bo znam wielu wartościowych czarnych ludzi). Co do obraźliwego słowa "pedał" jesli ktoś z forum czuje sie osobiście dotkniety tym słowem to niech sie zgłosi, chyba ze to sam Suden poczuł sie dotknięty, wtedy oczywiście ostrzeżenie uzasadnione.

QUOTE
- Na forum nie używamy wulgaryzmów, nie obrażamy, ani nie krytykujemy nikogo (dotyczy to również prywatnych wiadomości). Krytykę pozostaw adminom i moderatorom.


Nie sądze żeby Siegheler obraził kogoś na forum.





Z wyrazami szacunku. Godfather
 

Sudden Hoof

Weteran
Weteran
Dołączył
7.5.2005
Posty
154
QUOTE(Siegheiler88)
Skoro jest obraźliwe w cudzysłowiu, to jak można dostać za nie ostrzeżenie?
Czy za "łamanie" regulaminu też?


Powiedźmy sobie tak... napisałem, że użycie tego słowa będzie karane i karane będzie. Słowo wulgarne bądz obraźliwe nie traci swojego znaczenia nawet w cudzysłowiu.

QUOTE(Siegheiler88)
Ależ, kolego...
Skoro TY używasz tego jako dowodu, to TY powinienieś odpowiednio to uzasadnić.
Takie "poszukaj sobie" to nie jest ani specjalnie kulturalne moim zdaniem, ani oswiecone, ani tym bardziej tolerancyjne!


Powiedźmy sobie tak...
Czy kulturalne jest posiadanie rasistowskiej sygnatury ? Niee, a jednak. Widzisz, strony dokładnej Ci nie podałem, bo nie chciałem tracić czasu na poszukiwania. Spokojnie, jeśli "zależy" Ci na zmianie poglądów to znajdziesz wyniki tych badań... bez problemu.

QUOTE(Siegheiler88)
A przeciez wg. konstytucji jesteśmy wszyscy równi oraz mamy takie same prawa!
W których miejscach ich prawa różnia sie od np. moich?


Kaaboom...

Opracowanie niedokładne co prawda, ale są to głównie sprawy majątkowe.

QUOTE(Godfather)
Co do obraźliwego słowa "pedał" jesli ktoś z forum czuje sie osobiście dotkniety tym słowem to niech sie zgłosi, chyba ze to sam Suden poczuł sie dotknięty, wtedy oczywiście ostrzeżenie uzasadnione.


Czyżbyś coś sugerował... ?

Regulamin jest niedokładny i pomija kilka ważniejszych rzeczy m.in. sprawę rasistowskich sygnatur, odzywek, avatarów itd.
Słowo "ped..." [acch, muszę uważać...] jest potocznie uważane za obraźliwe i rasistowskie.

QUOTE(Godfather)
Sory że odbiegam o d tematu ale Siegheiler weź te sygnature zdejmij bo jest naprawde obraźliwa i rasistowska (mnie to obraża osobiście bo znam wielu wartościowych czarnych ludzi)


Heh...

Nie znam co prawda "zbyt" wielu murzynów, ale miałem okazję poznać kilku. Nie miałem jednak okazji poznać np. homoseksualistów. Czy daję mi to prawo do używania wobec nich rasistowskich odzywek ? Niee ? Bez bzdur, więc... regulamin trzeba zmienić...
 
Do góry Bottom