Homoseksualizm

G

Gray_Fox

Guest
Jay_Kay > cieszyłbyś sie że masz za rodziców dwóch tatusiów lub dwie matki? Byś czuł sie z tym dobrze, i byś czuł sie w pełni zdrów psychicznie? Jak tak, to nic tylko gratulować...
 

mogget

forumowy obibok
VIP
Dołączył
7.2.2006
Posty
488
QUOTE
"dobry pedofil"


nie wiem czy ty wiesz chociarz co słowo pedofil oznacza skoro w ten sposób piszesz -_-
 

Jay_Kay

Magister vitae
Dołączył
22.10.2005
Posty
589
QUOTE
Jay_Kay > cieszyłbyś sie że masz za rodziców dwóch tatusiów lub dwie matki? Byś czuł sie z tym dobrze, i byś czuł sie w pełni zdrów psychicznie? Jak tak, to nic tylko gratulować...

Na pewno lepiej niż jakbym miał ojca pijaka, który bije moją matkę, a całą swoją pensję przeznacza na alkohol.
Podstawowym warunkiem wychowania dziecka jest miłość jakim jest otaczane, a nie płeć jego rodziców/opiekunów. Na pewno wolałbym przebywać w domu, gdzie miałbym dwóch ojców/matki zajmujących się mną i kochających mnie, niż w "tradycyjnej" patologicznej rodzinie.
EDIT
QUOTE
"dobry pedofil"

Przecież te wyrazy wzajemnie się wykluczają. Pedofilia to rzecz godna najwyższego potępienia i powinna być surowo karana.
 

Godfather

Maruda Di Tutti Capi
Weteran
Dołączył
30.7.2005
Posty
1062
Ludzie dajcie sobie juz spokój, każde ze stronnictw powiedziało chyba juz wszystko co miało do powiedzenia, zwolennicy adopcji, i praw homoseksualistów nie przekonają przeciwników i odwrotnie jak widać, a argumenty zaczynają się już powtarzać. Moim zdaniem dyskusja ta prowadzi już tylko do kłótni. Nie wnoszee o zamknięcie tematu ale o zaprzestanie podawania tych samych argumentów, jeśli coś nowego wyjdzie wrócimy do tego tematu, narazie uważam go za zamknięty. Sory za offtop.

Z wyrazami szacunku. Godfather
 

RobsonAjax

Member
Dołączył
4.2.2005
Posty
761
W zasadzie też nie mam ochoty kontynuować tego tematu ;) .

QUOTE
nie wiem czy ty wiesz chociarz co słowo pedofil oznacza skoro w ten sposób piszesz


A ja nie wiem czy Ty czytasz co ja napisałem. <_<

QUOTE
Przecież te wyrazy wzajemnie się wykluczają. Pedofilia to rzecz godna najwyższego potępienia i powinna być surowo karana.


No tak, a co ja napisałem o pedofilach?? Tu i jeszcze w poprzednim temacie.
Taka "polityka" doprowadziła do powstania partii pedofilów. To jest postęp...

QUOTE
Na pewno lepiej niż jakbym miał ojca pijaka, który bije moją matkę, a całą swoją pensję przeznacza na alkohol.
Podstawowym warunkiem wychowania dziecka jest miłość jakim jest otaczane, a nie płeć jego rodziców/opiekunów. Na pewno wolałbym przebywać w domu, gdzie miałbym dwóch ojców/matki zajmujących się mną i kochających mnie, niż w "tradycyjnej" patologicznej rodzinie.



Patologie w rodzinach homoseksualnych też się zdarzają i nie ograniczają się jedynie do picia itp., ale również do wielu przypadków molestowania dzieci adoptowanych...


Pozdro.
Oczywiście nie bronię tu normalnych rodzin, w których takie rzeczy mają miejsce.
 
Do góry Bottom