Gta San Andreas

Status
Zamknięty.

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
przed ladowaniem wyciagnij podwozie
biggrin.gif
biggrin.gif

nie no nie umiem tego opisac samo jakos tak mi sie zawsze laduje na wyczucie... i jeszcze jakos nie rozwalilem samolotu przy ladowaniu
biggrin.gif

to moze byc banalne ale sprubuje napisac
tongue.gif


jak bedziesz dolatywal do pasu to pusc "gas"
biggrin.gif

delikatnie podlec nad pas... i
wal strzalke w doł... delikatnie tylko sobie kontruj
dziobem (gora/dol)
zeby ladnie osiadl
smile.gif

no to by bylo na tyle
biggrin.gif
(o ile dobrze zapamietalej jak Ja laduje...)



Tak wogole to po skonczeniu gry mozna grac dalej tak jak w Vice City
smile.gif

(wlasnie skonczylem)

PS. na temat misji u Zero to sie zgadzam... kompletnie bezsensu i wogole glupio sie lata tym malym samolocikiem
tongue.gif

Wole HYDRE
biggrin.gif
biggrin.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
eee doctor ale ja przeszedłem z lądowaniem tylko teraz ta co trzeba skręcać w lewo albo w prawo. noi jush mi się 3 okreghi udalo zaliczyć, ale w 4 sie nie wyrobilem. W morde. Porady do tego bym prosił
biggrin.gif
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
No więc ja też się trudziłem ale mi się udało, wypracowalem metode:
Jak skręcam w lewo lub w prawo to strzałka w lewo lub w prawo i 7 lub 8 z numerycznej (tzn do góry, bo ja se zmieniłem na 1 i 2 nie na numerycznej klawiaturze i nie powiem ci dokladnie który klawisz podbija samolot do góry)

To po pierwsze, a po drugie to sa jedne z najłatwiejszych misji latania, zobaczysz misje z beczką i obrotem wokół lewego skrzydał, to wyprowadza człowieka z równowagi , z 30 minut jedna misje robiłem, głupia jest ze śmigłowcem gdzie musisz zniszczyć 3 ciężarowki na pasie startowym i 2 wozy w ruchu i wulądować w wyznaczonym punkcie. Też wiele razy ja robiłem, raz nawet zrobiłem w czasie około 2 minut i już myślałem że zalicze , jednak nie. Wydawało sie niemozliwe ale jeszcze szybciej ją wykonałem i mi zaliczyli.)

A po 3, teraz mi powiedzcie, misja z 2-go kasyna ,że się jedzie na lotnisko, tam wchodzimy do cesny(samolot dla niewtajemniczonych) i musimy lecieć w strone odrzutowca w ruchu i trafić w obręcz. No i trafiłem ale misja dalej niewykonana.
Wydaje mi sie ,żew od tyłu w tą obręcz nie musimy wlecieć bo to jest chyba niemozliwe, niezadażymy za samolotem. A tak wogołe to o co w niej chodzi, mamy paliwa dostarczyć (jak na filmach hehehehe) a może dostać sie do niego. Nie wiem spróbuje wyskoczyć z samolotu jak będę w obręczy. Mimo to powiedzcie co mam zrobić.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (Kapusta @ 04-07-2005, 14:29)A po 3, teraz mi powiedzcie, misja z 2-go kasyna ,że się jedzie na lotnisko, tam wchodzimy do cesny(samolot dla niewtajemniczonych) i musimy lecieć w strone odrzutowca w ruchu i trafić w obręcz. No i trafiłem ale misja dalej niewykonana.
Wydaje mi sie ,żew od tyłu w tą obręcz nie musimy wlecieć bo to jest chyba niemozliwe, niezadażymy za samolotem. A tak wogołe to o co w niej chodzi, mamy paliwa dostarczyć (jak na filmach hehehehe) a może dostać sie do niego. Nie wiem spróbuje wyskoczyć z samolotu jak będę w obręczy. Mimo to powiedzcie co mam zrobić.
No wlasnie musisz tak zrobic zeby przeleciec przez obrecz od "tylu"
biggrin.gif

zanim doleci do ciebie to ty juz zawracaj ja tak zrobilem i spoko mi sie udalo
smile.gif
tongue.gif


tak jak napisal poprzednik: jesli chodzi o ten samolot to podczas skrecania gdy samolot jest pochylony w ktoras strone ... to delikatnie poderwij przod wtedy zmniejszysz linie skretu
tongue.gif

nie wiem czy dokladnie o to chodzi ale kij
tongue.gif
jakby nie to to mi opisz dokladniej bo ja to latalem juz troche czasu temu...
 

Saturas130

Member
Dołączył
19.3.2005
Posty
43
Eh przeszlem juz polowe gry i szczerze muwiac ta gra zaczyna mnie wkurzac. Ten kto przeszedl SA powie mi czy mozna jeszcze puzniej zdobywac tereny innych gangow tak jak przed wyrzuceniem CJ na jakies pola?
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
No z tego co ja widzailem to chyba nie a mianowicie zdobyłem już sporo terenu innych gangów i chciałem se od tego mordowania niewinnych odpoczać i pojechałem na misję, potem musiałem wypełnić kolejną itd aż sie znalazłem w 2 mieście. Pewnego razy wrociłem do 1 miasta chyba z misją ale już nie było zaznaczonego terenu do zdobycia wiec sie obawiam, ze nie mozna.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Kapusta co ty gadasz ??? Jasne że można, Później jest dopiero totalna rozróba, bo już nie masz misji i tylko się tym zajmujesz, a zazwyczaj przeciwników nie brakuje (tylko strasznie mnie wkurzają te tereny które nie są większe niż kilkanaście metró bo nikog nie mozna tam znaleźdź i trzeba strasznie długo czekać aż się rozwali tylu kolesi by była wojna). Ja mam inne pytanie czy macie jakiś dobry sposób na wyłowywanie wojen. Nie piszcie tutaj ze trzeba zatrzymywać samochody albo blokować drogę bo to nie jest takie dobre i to chyba każdy zna. Ja mam tylko taką wskazówkę, że jak jeździmy samochodem po terenie wroga to częściej się pojawia przeciwnik
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE (Lord Bezimienny @ 04-07-2005, 20:30) Kapusta co ty gadasz ??? Jasne że można, Później jest dopiero totalna rozróba, bo już nie masz misji i tylko się tym zajmujesz, a zazwyczaj przeciwników nie brakuje (tylko strasznie mnie wkurzają te tereny które nie są większe niż kilkanaście metró bo nikog nie mozna tam znaleźdź i trzeba strasznie długo czekać aż się rozwali tylu kolesi by była wojna). Ja mam inne pytanie czy macie jakiś dobry sposób na wyłowywanie wojen. Nie piszcie tutaj ze trzeba zatrzymywać samochody albo blokować drogę bo to nie jest takie dobre i to chyba każdy zna. Ja mam tylko taką wskazówkę, że jak jeździmy samochodem po terenie wroga to częściej się pojawia przeciwnik
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
Niom też to zauważyłem, ale i tak głupio zrobiłem, bo dałem się wywieść na drugą wyspę, zanim zdobyłem cały teren
biggrin.gif
, ale jak będzie się dało później to zdobyć jeszcze raz to się bardziej postaram
tongue.gif
.
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Po przejsciu gry mozna zdobywac dzielnice ...
pokazuja sie jak uwolnimy Sweet'a z wiezienia (wykonamy wszystkie zadanie Torena czy jak on mial)
biggrin.gif
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
czy ktoś tu wogóle przeszedł SA bo widze ze nie... po pierwsze nawet jak przed wyruszeniem do drugiego miasta (san fierro) przejmiejsz wszystkie tereny to pod koniec gry je tracisz i musisz od nowa wszystko przejmować !!!!!!! pomyślcie od tego jest narzędzie zwane muzgiem przecież jak tempenny wywozi nas za miasto to kazdy mówi ze niemozemy tam wrócic bo jest niebezpiecznie i w całym los santos roi sie od ballasów... więc to logiczne tracimy wszystkie tereny i niema co sie bawic w przejmowanie ich na początku (ja je olałem a i tak juz mam prawie 100% gry bo pod koniec przejąłem)
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Sprytny jesteś, ale jak widać ci którzy pisali o przejmowaniu terenów nie przeszli jeszcze gry (ja to zrobilem i już zostaly mi takie dwa male dzielnice gdzie nie można nikogo znaleźdź dla tego mi sie to tak szybko nie udaje) i pytają się bo nie wiedzą. Ja zdobyłęm najpeirw ze trzy dzielnice, a potem to olałem, ale nie wyzywaj innych userów, że nie używają mózgu bo jeśli nie przeszli gry to nie mogą tego wiedzieć
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
To dobrze, ze się da po ostatniej misji znowu zdobywać teren. A mam pytanie do tych co już przeszli grę, czy tak jak w GTA VC na końcu jest pokazane w ilu procentach ukończyliście grę ??? tzn. w te % wlicza się wszystkie dodatkowe misję, pewnie i grafiti w pierwszym mieście, zawody na stadionach, zdobyte muszle, maximum umiejętności itp. I jeszcze coś ile zdobyliście tych procent jak są, muszli i ile grafiti na murach namalowaliście bo ja do tej pory jak byłem w 1 mieście 39 grafiti
smile.gif
, ale jak zakończe grę to poszukam reszty.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Heh wy już o końcu gry myślicie a ja się biadole na tą szkoła latania. dalej jestem w tym 3 zadaniu w tejze szkole. Ale pocieszające jest to że już udało mi się raz przeleceić tylko czas był no ehem ehem troszke za duży, no cush może mi się uda w końcu.
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
QUOTE (Lord Bezimienny @ 05-07-2005, 18:12) Sprytny jesteś, ale jak widać ci którzy pisali o przejmowaniu terenów nie przeszli jeszcze gry (ja to zrobilem i już zostaly mi takie dwa male dzielnice gdzie nie można nikogo znaleźdź dla tego mi sie to tak szybko nie udaje) i pytają się bo nie wiedzą. Ja zdobyłęm najpeirw ze trzy dzielnice, a potem to olałem, ale nie wyzywaj innych userów, że nie używają mózgu bo jeśli nie przeszli gry to nie mogą tego wiedzieć
biggrin.gif
.


Pozdrawiam


no rzeczywiscie to w pewnym stopniu ja nieużyłem muzgu sorry dla wszystkich których obrziłem (byłem wkurzony problemy z kompem) jeszcze raz sorry


QUOTE (Kapusta @ 05-07-2005, 19:49) To dobrze, ze się da po ostatniej misji znowu zdobywać teren. A mam pytanie do tych co już przeszli grę, czy tak jak w GTA VC na końcu jest pokazane w ilu procentach ukończyliście grę ??? tzn. w te % wlicza się wszystkie dodatkowe misję, pewnie i grafiti w pierwszym mieście, zawody na stadionach, zdobyte muszle, maximum umiejętności itp. I jeszcze coś ile zdobyliście tych procent jak są, muszli i ile grafiti na murach namalowaliście bo ja do tej pory jak byłem w 1 mieście 39 grafiti
smile.gif
, ale jak zakończe grę to poszukam reszty.
pewnie pauzujesz gre wchodzisz do stats (o ile dobrze pamiętam) i tam gdzies jest progress w procentach... ja ukonczyłem gre w 83 chyba i tak mi sie znudziła ze niechce mi sie nawet na pudełko patrzec
laugh.gif
laugh.gif
laugh.gif


EDIT: sry za dwa posty pod żąd jestem jakis nietrzeżwy (niepije mam dopiero 14 lat i niewtym sensie nietrzezwy)
 

Kapusta

Member
Dołączył
19.6.2005
Posty
48
Sory, ze to już kolejny post o GTA SA, no ale przeszedłem w końcu grę i pojechałem do 2 miasta, a tam dalej w pobliżu nszej stacji paliw gdzie mamy save jest budynek, na mapie czerwony, a kupić go niemoge bo jest niebieska ikonka domu, to jest chyba salon samochodowy czy coś takiego. Co musze zrobić, może jakieś zadanie bym miał możliwość kupna tego budynku.
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
To nie wiem jak to się stało. Przeszedłeś całęgo Zero ??? Bo ja to miałem tak, że poprostu Cesar do mnie zadzwonił i powiedział, że trzeba to kupić i jak kupiłem. Potem przejechałem się z nim po mieście (miałem bryke z nitro
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
) i teraz amm tam darmowe samochody.


Pozdarwiam
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
No ja też mam te bryki za free. Ale nie o tym chcialem napisać
biggrin.gif
Musze się pochwalić wreszcie udało mi się przejść szkołe latania. byłło cięzko ale wreszcie mam to za soba. A najdziwniejsze jest to że wileu z was pisało iz najtrudniejsze zadanie to beczka przez lewe skrzydło. heh u mnie okazało się ono najłatwiejszym. przeszedłem za pierwszym razem
smile.gif
A teraz te misje na lotnisku LoL troche trudne... bo tak szczerze to ta szkola latania mi nie wiele dała
tongue.gif
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Misje na lotnisku są dosyć łatwe, ale w pierwszej musisz uważać na radar, a żeby nie złapali Cię to musisz wybrać dobrą drogę. Jeśli mogęci coś poradzić to to żebyś leciał nad wodą bo tam jest nawet dobry dolot
biggrin.gif
.


Pozdrawiam
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja juz mam 50% gry
tongue.gif
ale nie których misji nie mogłem przejśc to do qumpla na GG waliłem i on mi przechodził
tongue.gif


Co do szkoły latania to jej nei zdałem
tongue.gif
Przeszedł mi ją kumpel, gdyż ja żadnej gry z samolotami nie lubie i nie umiem nimi latać
tongue.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A ja mam pytanie. Kiedy się uwalnia Sweeta? Bo ja już skończyłem całą szkołę latani i wszystkie misjie na lotniksu. Przeszedłem wszystkie misje tam gdzie był obrazek tego żółtego smoka, ale nie zrobiłem ostatniej misji u Zero (bleeeeee), Mam teraz też te misje, w tym innym kasynie. Daleko mam do uwolnienia Sweeta?
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom