Gta San Andreas

Status
Zamknięty.

Malcom

Member
Dołączył
12.7.2005
Posty
179
mam małe sugestie co do tego spłoszczenia..mianowice :

-Dialogi-typu przez komórkę rozmowy są wogóle niespłoszczone..zaledwie pare zdań.
-Filmiki są dobrze spłoszczone ale przydałyby sie polskie znaki (ale to nadrobicie wiem)
-Jak są misje to komendy co trzeba zrobić w tej misji są wcale niespłoszczone.
To na tyle..mam nadzieję że to poprawice w wersji finalnej
biggrin.gif

I jestem z was dumny bo wy jesteście I co zrobili w miare dobre spłoszczenie..wersji Beta.
Pozdrawiam
 
R

ReZiWiz

Guest
Jeszcze jedno, błędy zgłaszajcie tu:

http://seregni.one.pl/~magik/gtasa-pl/boar...wtopic.php?t=97

A tak jeszcze powiem, spolszczenie na dzien dzisiejszy to 80%, wiem ze ejst duzo literowek, ale to wersja beta. Wydana w takiej formie bo lod sie domaga. A teraz lud sie burzy ze pelno bledow (a ostrzegalismy; im pozniej wydamy to tym lepiej).

QUOTE Jak są misje to komendy co trzeba zrobić w tej misji są wcale niespłoszczone.

Tak, w pierwszych misjach w grze - tak, lecz pozniej już spolszczone. Ja chcialbym powiedziec, ze tekst nie jest poukladany (w pliku) wedlug kolejnosci. Ze np. otwoeramy plik a tak wszystkie tekst po koleji ustawione wedlug gry. To nie jest tak. One są porozrzucane i np. pierwsza linijka to jakis dialog z las vanturas, a druga nazwa ssklepu w los santos
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
A ja mam inny problem. Ściągnołem sobie spolszczenie, zainstalowałem i włączam grę. Wszysko cacy, widać, że po polsku jest (mimo, że bez polskich znaków
tongue.gif
). Pograłem jakiś czas i wyłaczyłem kompa. Dzisiaj rano, też sobie chcę zagrać, a tu patrzę - wszystko po angielsku
blink.gif
blink.gif
. Tak jakbym nic nie instalował. Czym to może być spowodowane? Mogę jescze raz zainstalować, ale jak to się powtórzy, to co?
Pozdrawiam.
 

Gornu

Member
Dołączył
1.8.2005
Posty
32
spoko gra tylko krutka strasznie jak trzymasz siem głuwnego wontku to sie konczy na 54 % lipa
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE (Cisu @ 01-08-2005, 12:19) A ja mam inny problem. Ściągnołem sobie spolszczenie, zainstalowałem i włączam grę. Wszysko cacy, widać, że po polsku jest (mimo, że bez polskich znaków
tongue.gif
). Pograłem jakiś czas i wyłaczyłem kompa. Dzisiaj rano, też sobie chcę zagrać, a tu patrzę - wszystko po angielsku
blink.gif
blink.gif
. Tak jakbym nic nie instalował. Czym to może być spowodowane? Mogę jescze raz zainstalować, ale jak to się powtórzy, to co?
Pozdrawiam.
Witamy w n00bolandi...
dry.gif
Noi co z tego? To nie łaska zmienic język spowrotem na polski? Czlowieku, ile masz lat? Czy od wczoraj masz kompa?
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
QUOTE (ReZiWiz @ 01-08-2005, 20:39) QUOTE (Cisu @ 01-08-2005, 12:19) A ja mam inny problem. Ściągnołem sobie spolszczenie, zainstalowałem i włączam grę. Wszysko cacy, widać, że po polsku jest (mimo, że bez polskich znaków
tongue.gif
). Pograłem jakiś czas i wyłaczyłem kompa. Dzisiaj rano, też sobie chcę zagrać, a tu patrzę - wszystko po angielsku
blink.gif
blink.gif
. Tak jakbym nic nie instalował. Czym to może być spowodowane? Mogę jescze raz zainstalować, ale jak to się powtórzy, to co?
Pozdrawiam.
Witamy w n00bolandi...
dry.gif
Noi co z tego? To nie łaska zmienic język spowrotem na polski? Czlowieku, ile masz lat? Czy od wczoraj masz kompa?
Kompletnie mnie nie zrozumiałeś. Chodzi mi o to, że chciałem się zapytać, czy muszę co jakiś czas instalować od nowa, czy jest sposób, żeby to zlikwidować, bo jeżeli takowy jest, to poco mam sobie utrudniać życie? Pomyślałeś, że o to mi chodziło, czy tylko przeczytałeś i napisałeś, co ci do głowy przyszło?
Pozdrawiam.
 
Dołączył
8.1.2005
Posty
72
W gta gram juz dośc długo bardzo mi sie podoba tylko mam pytanie czy wie ktoś gdzie można zobaczyc fotki które wcześniej pstryknąłeś aparatem bo nie mam pojecia co trzeba zrobić
dry.gif
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Musisz wejśc do "Moich Dokumentów" i tam będzie folder "GTA San Andreas User Files" i tam będzie kilka folderów i między innymi "Galery" gdzie można zobaczyć zrobione przez siebie fotki.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom