Grafika?

Status
Zamknięty.

dudek_007nt

New Member
Dołączył
26.9.2007
Posty
1
Według mnie bardzo źle zrobili zmieniając grafikę . Nie chce czuć się jak w bajce tylko jak w realnym świecie . Gdybym nie był fanem Serii Gothic to chyba nigdy bym nie kupił Gothic 4 . :angry: :angry: :angry: [SIZE=14pt]Strasznie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/SIZE]
 

artistic

Member
Dołączył
24.3.2007
Posty
100
ja z tego co wiem to w G4 nie bedzie bajkowej grafiki... z wywiadow przeprowadzonych ze Spellbound jasno wykina ze chco oni zrobic nieco mroczniejsza grafike wiec jak na moje oko wyklucza to basniowy krajobraz
 

Dark Shadows

Active Member
Dołączył
21.10.2005
Posty
1349
Fakt, że nie będzie jednak baśniowej grafiki powitałem z ulgą. :D Co do silnika gry. Widziałem screeny co dał Yeed. Źle nie wygląda ale mogło by być lepiej. Nie ma co ukrywać.

Pozdro.
 

Azzazelosoz

New Member
Dołączył
28.10.2007
Posty
11
g4 moze sie juz nawet tak nie nazywac. nie bedzie zadnych cofniec w czasie do myrtany sprzed 200 lat. nie bedzi tez bezimiennego. nic nie bedzie z sagi gothic. to bedzie poprostu inna gra i juz nie ma co sie oszukiwac:) moze tez bedzie dobra:)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT(Kacperex @ 31-08-2007, 08:23) [snapback]151832[/snapback]
DObra luz przepraszam :)

http://gameexe.pl/Gothic-4-Genesis-com2083.html Ci też pisza o bajkowej grafice i kilka nnych portali, których neichce mi się teraz wymieniać, i szukać a spotkałem się na kilku.

Zródła newsów wole zachować dla siebie, wiesz konkurencja jest duża, a każde dobre info jest na miare złota.
Prócz tego znajmy z innej redakcji był na GC, ja nie mogłem być żona nie puściła :(
Również wymienił zdanie z osobami zainteresowanymi Gothiciem i padły hasła o basniowej grafice. Na forum producenta także znajduje się wzmianka o takowym fakcie. Aczkolwiek to co pisałem nie jest potwierdzone w 100% :)

Pozdrawiam
No ja na tamtej stronie nic o baśniowej grafice nie widze ale to szczegół. Niektórzy tą baśniowość nie przypisują grafice tylko grze( Elfy itp.) Nie wiem co gorsze
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Rangiz @ 15-11-2007, 15:17) [snapback]158531[/snapback]
No ja na tamtej stronie nic o baśniowej grafice nie widze ale to szczegół. Niektórzy tą baśniowość nie przypisują grafice tylko grze( Elfy itp.) Nie wiem co gorsze



no amigo - co do tej grafiki to chodzi wiele tez.
jednak jak na razie nie ma nic oficjalnie potwierdzonego :)
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Mnie to już szlak bieze. Czemu te studio nie poda dla opini publicznej co bedzie konkretnie w gothicu 4 czyli fabula w jakich bedzie czasach, co z Beziem, Jaki silnik graficzny. Co im szkodzi?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Walic grafe. W 2009/2010 nie moga zrobic gorszej grafiki niz jest teraz. Ja widziałem gry które byly robione na 4-letnich silnikach i tyle z nich wyduszali że wyglądają pięknie a wymagan dużych nie ma. Trzeba się martwic innymi aspektami.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
CYTAT
Mnie to już szlak bieze. Czemu te studio nie poda dla opini publicznej co bedzie konkretnie w gothicu 4 czyli fabula w jakich bedzie czasach, co z Beziem, Jaki silnik graficzny. Co im szkodzi?


To im szkodzi, że trzymając fanów w napięciu pobudza zainteresowanie i podgrzeją atmosferę.
A po 2 Najprawdopodobniej nie mają opracowanych wszystkich aspektów gry
i po prostu jeszcze sami nie wiedzą co chcą zrobić

CYTAT
Głupie studio głupia grafika to jest bardzo prawdo podobne


cóż za wywód.....równie niesamowity jak jak to..że Innos3 = noob
 

smog1996

Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
45
ja moge powiedziec jesdno dowiedziałem sie że grafika w gtohic 4 ma byc lepsza niz w gothic 3 i jeszcze co były tam jakies obrazki na forum to ma byc jescze lepsza grafa niz na ty obrazkach :rolleyes: :rolleyes: moze i sie myle :( ale trzeba zcekac kilka z pewnością lat B)
 

tormoran

New Member
Dołączył
7.2.2008
Posty
10
Mój komp to:
Core2duo E4400
GF 8500GT 512
GoodRam 1024 (800mh)
HD 250 gb

I nielicze na gothica 4 za będzie działał na choćby średnich cieszył bym sie jak bym miał 20 fps na LOW ;)
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Jednak musi być świetna i dopracowana.Na pewno chce by nie miało to wielkich wymagań graficznych.I chce by ta gra rządziła jako Rpg a nie wiedzmin.Chodziarz grafika w wersji rozszerzonej bedzie powalała
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom