Grafika?

Status
Zamknięty.

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Byćmoże bajkowa grafika wcale nie będzie taka zła jeśli doda sie do niej odpowiednio zaje...stą fabułe . Nie mam tu na myśli takiego Gothicowego odpowiednika Shreka tylko porządna dobrze zrobioną grafę. Zresztą wszystko czas pokaże. Jeśli stanie się cud i Gothic 4 podtrzyma ducha 1 i 2 to ja będę bił ukłony. :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Nie mi się to nie podoba. Jeszcze kilka takich wiadomości a ogłoszę, że ta gra nie będzie miała szansy znaleźć się na moim twardym... To jest stary Gothic, który ukazywał nam zawsze jako taką ludzkość, za co go lubiłem bardziej od Morrowinda. Tragedia, ta gra nie powinna się nazywać G4.
 

Igor0401

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
1
fajnie jak by zmienili system walki i żeby było by móc spotkać starych przyjaciół.Ciekawie gdzie będzie odbywała sie gra.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Wiesz, krąży plotka, że nie będzie już Bezimiennego, więc pomysł ze starymi przyjaciółmi też jest chybiony... Poza tym to jest temat o grafice :p

PS Mi się tam system walki bardzo podobał w G3, szczególnie walka dwoma mieczami na arenach Varrantu :D Uwielbiam szermierkę średniowieczną...
 

maxior1997

New Member
Dołączył
2.9.2007
Posty
3
TO JUŻ NIE GOTHIC!!!!!!
ta nowa produkcja jest do kitu pogorszyła grafike zmieniła bochatera i też fabułę zmienili jeśli ta część nie będzie podobna do innych serii ,to gothic będzie już historią :( :(:(:(
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
CYTAT(Phantom Lord @ 02-09-2007, 14:13) [snapback]152093[/snapback]
Wiesz, krąży plotka, że nie będzie już Bezimiennego, więc pomysł ze starymi przyjaciółmi też jest chybiony... Poza tym to jest temat o grafice :p

PS Mi się tam system walki bardzo podobał w G3, szczególnie walka dwoma mieczami na arenach Varrantu :D Uwielbiam szermierkę średniowieczną...


Uh , chłopie ilekroć spotykam twoje posty jestem całkiem innego zdania (Jednak w pełni sznuję twoje ;) ). System walki w G3 jest do bani ! Wbiegałeś sobie na lajcie w pluton orków i rozwalałeś ich bez zadyszki a później sobie szedłeś przez jaskinie i nawalały cie DWA wilki. To już chyba oznacza że coś jest nie tak . A pozatym nie jestem fanem tego żeby zaklikać wroga na śmierć. Czasami od klikania aż mnie palec boli :p
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(Eskel @ 03-09-2007, 08:10) [snapback]152216[/snapback]
Uh , chłopie ilekroć spotykam twoje posty jestem całkiem innego zdania (Jednak w pełni sznuję twoje ;) ). System walki w G3 jest do bani ! Wbiegałeś sobie na lajcie w pluton orków i rozwalałeś ich bez zadyszki a później sobie szedłeś przez jaskinie i nawalały cie DWA wilki. To już chyba oznacza że coś jest nie tak . A pozatym nie jestem fanem tego żeby zaklikać wroga na śmierć. Czasami od klikania aż mnie palec boli :p


Wiesz, jakby system walki był jeszcze lepszy wcale bym się nie obraził - jednakże w porównaniu z G1 i G2 to ten system dla mnie jest Boski (wiem, wiem G3 jest do d...). I mówiąc o systemie walki nie chodzi mi o to ilu orków mogłeś wybić naraz tylko o to, jak używa się np.: łuki, jak atakuje się mieczem (nie np.: trafiasz tylko tego w kogo celujesz).
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
A co to to tak ;) Miałem na myśli system bojowy bohatera a nie jak wywija mieczem czy strzela łukiem :lol: Prawdą jest że tego typu sprawy w G1 i G2 to była słabizna i dobrze że poprawili to w trójce.

P.S. - Nie myśl że jestem zagorzałym przeciwnikiem tej gry. Mimo iż dużo krytykuję i wytykam błędy jest to jedna z moich ulubionych gier. Po prostu daje głośno znać że wolę wcześniejsze części i w porównaniu z nimi te jest słaba :p . Dlatego też nie pisz że G3 jest do dupy bo to nieprawda. ;)

Pozdrawiam...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
Gothic 4 zamierza związać audiowizualizacje długości do poprzednika (poprzednik- chodzi o Gothic3) . To oznacza, że grafika i jakość muzyki i zsynchronizowani spikerzy będą tacy jakich ich zapamiętaliście z Gothica 3. Naturalnie, Gothic 4 w czasie jego wypuszczenia na rynek będzie najlepszy i ambitny.


Czyli chyba jednak autorzy zrezygnowali z baśniowej grafiki :)
I chce zobaczyć fakt, iż będzie najlepszy
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Uh , ulżyło mi . Jednak lubię normalną grafikę Gothica. Nie wiadomo jak by wyszła ta baśniowa ale to by pewnie zepsuło klimat gry. :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(Eskel @ 06-09-2007, 16:13) [snapback]152480[/snapback]
Uh , ulżyło mi . Jednak lubię normalną grafikę Gothica. Nie wiadomo jak by wyszła ta baśniowa ale to by pewnie zepsuło klimat gry. :p



No ja też się ciesze, że bedzie po staremu jednak jak ma być lepsza od G3 to już widze te wymagania ;(
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Heh, kupuje sobie teraz kompa, ale jestem pewien ze na g4 mi nie styknie... Mam nadzieje ze nie przesadzą z tą grafiką, a wymagania nie będą wypasione w kosmos...
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(szczurek @ 08-09-2007, 20:53) [snapback]152700[/snapback]
Heh, kupuje sobie teraz kompa, ale jestem pewien ze na g4 mi nie styknie... Mam nadzieje ze nie przesadzą z tą grafiką, a wymagania nie będą wypasione w kosmos...



Miejmy nadzieje, że wymagania rzeczywiście będa niskie ;)
ja też nie mam zamiaru modyfikować kompa, jednak wydaje mi się , że jak grafa ma być lepsza od G3 to już wiem, że będzie mi się haczył :p
 

Kushi

Weteran
Weteran
Dołączył
3.9.2004
Posty
1283
Umówmy się. G3 nie był w ogóle zoptymalizowany. Ta gra ma być no nowym enginie, tak? Myślę w takim razie, że twórcy coś z tym zrobią i wymagania będą takie jak g3 lub nawet niższe :p.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Przyglądając się informacjom o silniku graficznym to może nie będzie wyglądać tak źle z wymaganiami
http://www.trinigy.net/index.php?id=20
tu macie adres gdzie możecie zobaczyć co udało się wycisnąć z twego silnika na kilku grach.
Ofc na G4 silnik zostanie jeszcze ulepszony i wykorzystany do granic możliwości
a przynajmniej tak zapowiadają producenci
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(yeed @ 09-09-2007, 15:27) [snapback]152786[/snapback]
Przyglądając się informacjom o silniku graficznym to może nie będzie wyglądać tak źle z wymaganiami
http://www.trinigy.net/index.php?id=20
tu macie adres gdzie możecie zobaczyć co udało się wycisnąć z twego silnika na kilku grach.
Ofc na G4 silnik zostanie jeszcze ulepszony i wykorzystany do granic możliwości
a przynajmniej tak zapowiadają producenci


Silnik ogólnie jest kpnią :) Nie ma co tu ukrywac, że bez tuningu o którym mówią działacze nie bedzie tak źlę.
Mam tylko nadzieje, że engina mocno stuningować nie idzie i wymagania będą znośne.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Można w sumie spróbować prześledzić wymagania wymienionch gier i pobawić się w spekulacje tego jakie wymagania bedzie miał g4.
Jeśli mają coś tuningować to niech to zrobia dobrze.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Skoro G4 ma wyjść za dobre 4-5 lat ( Nie oszukujmy sie ) to na pewno wyjdzie juz tyle nowych komputerów i technologii że na pewno trzeba będzie sobie ulepszać kompa. Uh , znowu :(
 
T

Thran

Guest
No masz racje Eskel napewno wtedy będzie potrzebny Directx 11,2 Giga Ramu i co najlepsze Karta graficzna która będzie mieć 500 Mega max tego można być pewnym.
 

Wrobeleq

New Member
Dołączył
21.9.2007
Posty
24
nieprzeczytalem tego do konca ale.....
Gothic III mial sie zaczynac tak ze przyplywamy do myrtany i znajdujemy dowody ze to nie Lee popelnil zbrodnie :p a jak bylo ? zupeeeeeelnie inaczej :p wiec nieweirze w 1 wiadomosci :p mam tylko nadzieje ze ta z G IV jest prawdziwa ;]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom