Gothic Up Radio

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
http://www.mediafire.com/?x5qy6xvve7nh4g3
1 część wczorajszej audycji. Niestety dalszych części nie wrzucam bo jakość jest fatalna a to z powodu naszej liczebności. Na pewno w przyszłości będzie to działać lepiej :)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
A więc radio ruszyło, z kopyta czy bez, ważne że ruszyło.

Z przyjemnością ogłaszam, iż w sobotę o godzinie 18 odbędzie się audycja, mam nadzieję nowego i stałego cyklu, BooM Pyta. Moim i mam nadzieję Waszym gościem będzie ArminaS. Jak zapowiedziałem, będziemy już raczej unikać rozmów w licznym gronie, co nie znaczy, że pogawędek grupowych nie będzie w ogóle. Na razie, szykujcie się na krótki, pewnie pół godzinny wywiad przeplatany muzyką. Również niedługo powinna wystartować być może znana niektórym audycja BoBo, gdzie ja i Bojan dyskutujemy o muzyce. Terminu jednak na razie żadnego podać nie możemy.

Serdecznie zapraszam :)
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
czekam na kolejną audycję, mam nadzieję że tym razem merytoryczną a nie nasz głupawki ;)
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Jutro może spróbujemy z BooM Pyta. Dzisiaj nie było bo Adonixa nie było, ale to mnie nawet na rękę bo mogłem popracować nad nowym projekcikiem :trollface:
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Dzisiaj o 21 kolejna audycja. Gośćmi będą: Kray i Adonix. Zakochana para, jacek i Barbara :trollface:
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o zapowiada sie ciekawa audycja :D
 

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Nikt go nie słuchał więc jakoś tak samoistnie ( jak zwykle zresztą ) przestaliśmy nadawać.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dawno nie było masowej audycji :) Ahh te stare dobre czasy
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
o tak piękna sprawa, ale byłą dawno dawno temu i już nie wróci, niestety,
także temat zamykam :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom