Gothic Mod

Status
Zamknięty.

Rafaell

New Member
Dołączył
3.9.2005
Posty
2
jakie jest wasze zdanie na ten temat... co myślicie o przeniesieniu Gothica 2 do morrowinda...
www.rp.hk.pl

na stronie możecie oglądać screeny, a na forum uzyskacie bliższe informacje
 

Laska

Active Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
1041
Patrząc na te screeny ma się wrażenie, że to jest G2 w troche innej grafice!!! Nie grałem w Morrowinda, więc nie wypowiadam się na temat "łączyć G2 z M?? Przecierz G2 jesy XXX razy lepszy...", ale sam pomysł (i wykonanie) wydają się super. Zwłaszcza, że to jest amatorski mod, a nie profesjonalny!! I komu chciałoby się pracować prawie (czy ponad, bo nie mam otwartej stronki) rok, żeby stworzyć coś, za co (prawdopodobnie) nie dostaną kasy...
 

Y'berion

New Member
Dołączył
4.9.2005
Posty
3
biggrin.gif
Według mnie pomysł jest kozacki! Nie wiem ten gość przekazał mi telepatycznie ten pomysł, bo jakieś pół roku temu powiedziałem mu, że w morrowindzie brakuje mi tylko fabuły np. takiej jak w gothicu! Więc gdyby to połączyć...
Ale są dwa problemy:
1. Beznadziejny, nie mówiony, i wogóle jakiś chory system gadania z Morrowinda może zepsuć klimat!
2. Nie długo wychodzi Oblivion (Czy jakoś tak) więc ten mod to będzie przeżytek.
sad.gif
sad.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmmm więc tak screeny wyglądają conajmniej imponująco, to musiało kosztować twórców wiele pracy, ale efekty są widoczne. Wygląda to bardzo ciekawie, acz nie wiem jak w realu by to było, ale myśle że nie najgorzej..Nie przeglądałem tej stronki tak strasznie dokładnie, przeczytałem niusy oglądnąłem screeny i mi się spodobało. Tylko szkoda że to G2 jest przenoszone do M, a nie M do G2
tongue.gif

Spoko, fajny pomysł
 

Lord Sado

Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
398
No, no screeny wyglądają imponująco. Grafa lepsza normalnie, to jest po prostu dobre, choć wygląda jak Gothic o innej grafice jak powiedział Laska. Pomysł jest dobry, ech, szkoda że mam noc kruka, bo bym se tego moda załatwił. Nie chce mi się rejstrować bo jest ROK SZKOLNY którego nie nawidzę, ale pomysł spox, Pozdro.
rolleyes.gif
 

laserek

New Member
Dołączył
12.8.2005
Posty
18
Sam kiedyś myślałem o zrobieniu czegoś takiego ale nie mam talentu do tworzenia modów więc jak dla mnie pomysł jest super. Też się martwie beznadziejnym systemem mowy i bliską premierą Obliviona ale w wolnym czasie napewno pogram. Więc stwórzcie jak najlepszego Gothico - Morrowinda.
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Te screeny wyglądają tak "dziko". Oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Widać zmiany w grafice i to duże. Miejmy nadzieję, że ten projekt przetrwa i będzie w co pograć. A nawet jak wejdzie Oblivion to jak się go skończy to można sięgnąć po to zapowiadające się nieźle dzieło.
 

Mattias

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
159
Ja mam natomiast na ten temat takie zdanie ... Nie powinniśmy łączyc gothica i morrowinda razem bo i gothic i morrowind są w swoim rodzaju najlepsze i nie wyobrażam sobie ich razem ... jako jedną całości
dry.gif
to nawet dziwnie brzmi dla moich uszu
biggrin.gif
. To tylko moje zdanie a screene moga byc.
 

glakus

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
82
to jest conajmniej genialne zawsze chcialem polaczenie tego typu ale troche zle napisales bo to jest morrowind w gothicu a co do samego pomyslu jest boski
 

Felix

Member
Dołączył
16.6.2005
Posty
61
No fajny ten mod te screny robią wrażenie mam nadziejeż że to niesą podrubki ale chociarz po co robić kolejnego moda do Gothica?Może by tak zrobić moda do Gothic2 czyli taka sfiksowana wersja Gothica3 Hę? po co czekać?do roboty pogadam z tym kolesiem
dry.gif

pozdro-FeLiX
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Inponujące. Autorowi moda udało się zachować ten sam klimat co w G2. Chociaż jak ktoś się przyzwyczaił do grafiki z G2 to możę się poczuć trochę dziwnię. Ale to nic razem z możliwościami jakie daję Morrowind to możę być nizła żecz. Ciekawe tylko czy bochatera będzie mozna sobie stwożyć czy będzię morrowindowska wersja Bezimiennego
tongue.gif
.
Poczekamy zobaczymy.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Lol gothic 2 tylko brzydzsy jednak grafika z gothcia jest nie zastapiona no ale mozna dostac pomylenia gothic 2 normlany gothica2 a nawet noc kruka
tylko nie bardzo mi sie to podoba gothic to gothic i wtego moda raczej na 100% nie zagram
 

Geezer

Member
Dołączył
9.9.2005
Posty
833
Hmmm... nieźle rokuje! Może to być coś napawdę niezłego. Zastanawiam się nad ostatecznym efektem moda i czy wszystko pójdzie dobrze. Jestem jak najbardziej na tak, bo w domu przywiewa nudą i z chęcią sięgnął bym po coś dla odprężenia. A ze screenów... wywnoskowałem pozytywne uczucia. Interesująca modernizacja.
Czekamy....
 

Odydoz

Member
Dołączył
25.11.2004
Posty
545
Pomysł jest swietny i mam wrażenie, że coś z niego wyjdzie. Ale na miejscu tego goscia zrobiłbym najpierw Gothica w wersji Morrowind, G2 może sie okazać zbyt skomplikowany... Sam myslałem kiedys nad tym, żeby zrobić sam Stary Obóz w edytorze i zamiescić go jako luźny mod do Mora na jakiejś wyspie, ale ci, którzy bawili sie edytorem trochę dłużej niż "włączyłem, zobaczyłem, wyłączyłem" wiedzą, że zrobienie domu może zając parę dni (szczególnie, jak sie ma brata
smile.gif
). Poza tym zastanawiam się w jaki sposób autor zrobi z moda oddzielną grę? Z tego co mi wiadomo, edytor do Mora nie ma takiej możliwości. Chyba, że mod zainstalowany automatycznie zmieniałby całą grę.
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
Pomysł wydaje mi sie czadowy. fajnie tak sobie bedzie poganiac na silniku morrowinda po swiecie gothica. grafika jest gorsza od GII, ale przeciez nie mozemy wymagac od autorow jakiejs revolution! poza tym grafa nie jest wcale najwazniejsza!
mod bedzie naprawde super i gdy wyjdzie to juz pierwszego dnia sobie w niego zagram!

(i nie zgodze sie z kilkoma osobami jesli chodzi o wlozenie morrowinda przez Spacera do gothica. robilem w CS i Spacerze i doskonale wiem, ze CS jest o sto razy lepszym edyotrem. wlozenie morka w gothica przez Spacera zabralo by okolo 5 lat roboty. ja wcale nie zartuje)

pzdr by Bor@
wink.gif
 

Zelgadis Graywords

New Member
Dołączył
11.9.2005
Posty
2
Moim zdaniem to dobry pomysł
smile.gif
Lubie gothica jak i morrowinda dzięki temu modowi będę mógł pogodzić obie te gry(nigdy nie moge się zdecydować
sad.gif
)
A te screeny wyglądają obiecująco
biggrin.gif
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Wg mnie to calkiem calkiem pomysl...
ale morrowind to kupa shitu wg mnie (bez obrazu) nie wspominajac o dialogach w grze ktorych nie ma
tongue.gif
wiec nie weim jak mialoby to wygladac tak wogole
 

Mace Windu

Member
Dołączył
17.9.2005
Posty
36
Ja od dawna śledzę ten temat i trochę mogę opowiedzieć.
1) To będzie odwzorowane Khorinis, bez Jarkendaru
2) Będą postacie z GII
3) Będą wprowadzone nowe modele i textury
4) Kilka nowych twarzy dla Bretonów i Redgardów (chyba)
5) Nowa broń, zbroje i zioła
6) Duuuuużo nowych zadań
Według mnie gdy ten mod wyjdzie, topór wojenmny zostanie zakopany. Nieliczni fani obu gier (jak ja) będą w siódmym niebie.

Edit:
Hhmmm... A na Adamantytowej Wieży pisali że jej nie będzie...
 
Dołączył
7.5.2005
Posty
46
mace windu, ty chyba jesteś lekko przyślepiony bo w pierwszym newsie pisze że własnie skończyli górniczą dolinę a ty napisałeś że jej niebędzie...
 

chery

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
693
Miąłem przykrość grania w Morrowinda i jeśli świat gothica tak cudny i piękny miałby zostać tak zepsuty (choćby pod względem graficznym) to ja dziękuje bardzo ale nie!!!
P.S
Chyba że chodzi wam o któryś z dodatków do Morrowinda w które nie grałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom