Gothic Mod

Status
Zamknięty.

Gorn376

New Member
Dołączył
20.9.2005
Posty
5
Grafika ma być lepsza niż w Gothic2 mnie niepokoi fabuła mam nadzieje, że będzie jeszcze lepsza niż w Gothic2 o ile może być lepsza
Pozdro!
P.S chciałbym już pograć w Gothic3
biggrin.gif
wink.gif
laugh.gif
 

Xardas33

Member
Dołączył
24.5.2005
Posty
181
Ja uwazam ten pomysl za fatalny w gothicu uzeklo mnie to jaki jest tam klimat i fabula jakby byl system mowiony z morrowinda i inna grafika nie lepsza tylko inna to by zepsolo klimat jesli fabula by byla z gothica a swiat np z morrowinda to jeszcze gorzej w morrowindzie odstraszyl mnie duzy pusty swiat dlatego ja osobiscie nie polecam branie sie za cosik takiego
pozdro
biggrin.gif
 

Grour

Member
Dołączył
27.7.2005
Posty
357
Widze że kolesie którzy wtorzą ten mod znają się na rzeczy
cool.gif
. No i dobrze bo niektórzy robią mody tylko po to żeby były
mad.gif
. Gothic na engainie Morrowind'a, niezły pomyśł
wink.gif
jak ten modzi wyjdzie to (jeżeli bede miał okazje
dry.gif
) sobie w niego pogram. Nie jest fanem "The Elder Scrolls", ale i tak sobie zobacze co Tym modowcom udało się zrobić
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


Pozdro Wszystkim...
 
Dołączył
22.9.2005
Posty
387
Tia pomysł ciekaw i nawet dobry. Mam full respekt dle twórcy bo w Morrowinda gralem i bawilem sie w edyteorze i wiem ile to przcy kosztuje
biggrin.gif
. Sądze ze to nawet niezly pomysl. Gothic w Morrowindze hehehe
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
dobre, dobre
 

Bor@

Member
Dołączył
19.1.2005
Posty
274
cos ostatnio jakies klopoty techniczne ze stronka sa. boje sie aby ta stronka nie zginela i projekt nie zostal przerwany. ale jestem dobrej mysli. u was tez sie nie wyswietla?
 

Jonny

New Member
Dołączył
30.7.2005
Posty
2
Według mnie, ktoś miał dobry pomysł ale .... mógł zrobić odwrotnie.
A wyobrażacie sobie Morrowind w Gothic 2 ? Myśle, że to by było lepsze. Bo przecież każdy z nas woli poruszać się jak w Gothicu, ten klimat
smile.gif
Ale niczego nowego nie wniose. Pozdro !
 

Lares 2

Member
Dołączył
16.10.2005
Posty
45
To moża być niezłe, ja jak gralem w Morrowinda to brakowało fajnej grafy.... A jakby wprowadzić taka jak w Gothicu mogloby byc niezle
biggrin.gif
To by bylo ekstra....Fajnie by sie gralo
biggrin.gif
 
Dołączył
30.10.2005
Posty
43
nie wyobrażam sobie gothica w morrowindzie tam są do niczego dialogi gorsza grafika i jakaś taka ponura i nie pasująca do gothica gdyby dialogi były normalne to może było by ciekawie
dry.gif
 

ppp

New Member
Dołączył
25.8.2004
Posty
23
Wiecie co walcie się na ryj wszyscy spadam z tąd siemka debileHA HA HA HA HA HA AH HA AH AH AHA HA AH AH AAH AH AH dauny i śmicie już nigdy na tą strone nie wroce papa................






by;Kuba Szpak pozdro ziomy acha to moje prawdziwe imię i nazwisko !!!!!!!!!!!!
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Bleeeee!
tongue.gif
Paskudna grafa, nie powiem
tongue.gif
Pomysł jest całkiem niezły tyle tylko że silnik Morrowinda zupełnie nie pasuje do Gothica (styl grafy) i wszystko wygląda paskudnie
tongue.gif
Ciut lepsze wykonanie i modyfikacja silnika... to wszystko czego trzeba
tongue.gif
tongue.gif


Pozdro
smile.gif
 

Kamexo

New Member
Dołączył
29.10.2005
Posty
10
Nieźle to wygląda
tongue.gif
Możnaby też przenieść swiat Gothica w świat San Andreas hehe
biggrin.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom