GOTHIC 3 - INFO

Status
Zamknięty.

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

Jezeli w gothicku 3 zabraknie bezimiennego będe płakać 40 dni i 40 nocy ;D <joke> TAk serjo to by było zajebisicę np. Idzie sobie zombi a ty ciach ciach i juz
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
[INFORMACJE G3]

Engine Gothic III będzie korzystał z możliwości pakietu DirectX 9.0b (planuje się nawet użycie 9.0c), wraz z takimi dobrodziejstwami jak technologie Pixel Shader 3.0 i Vertex Shader 3.0. Co zaś tyczy się wymagań systemowych, twórcy zaprzeczają jakoby miały one być zbyt wygórowane, w co oczywiście trudno uwierzyć przy nafaszerowaniu programu takimi nowinkami.

Gothic III to nieograniczone możliwości zwiedzania świata gry, w którym dotrzemy m.in. w górskie i śnieżne krajobrazy Nordmar. Sama zaś fabuła programu nawiązuje do historii wojny bogów – „kłótni pomiędzy Beliarem, Innosem i Adanosem”, której zagadki prawdopodobniej będzie nam dane rozwiązać. Twórcy gry zapowiadają też, iż świat Gothic III będziemy mogli przemierzać różnymi środkami transportu, z których najbardziej wiarygodnymi wydają się konie i wielbłądy. Gothic III nie będzie należeć do popularnego dziś gatunku internetowych gier MMORPG, twórcy nadal skupią się na przedstawieniu bezimiennego bohatera dla pojedynczego gracza.

Rozgrywka w najnowszej części serii będzie umożliwiać wykorzystywanie z myszki do klikania na przedmioty w celu ich użycia/zebrania oraz na wrogów do ich unicestwiania. Niemniej jednak opcja gry klawiaturą pozostanie.

Wydawcą gry będzie, tak jak miło to miejsce w przypadku sequelu Gothic – JoWood, data premiery jest jednak wciąż wielką niewiadomą.

Tymczasem przyjrzyjmy się artworkom z Gothic III, na których możemy zobaczyć arabskiego wojownika, orientalne miasto i obóz rozbity na piaskach pustyni.
 

daru1026

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
499
Żeby ta gra była tak fantastyczna jak sie zapowiada to będzie super... :)
 

StrażnikŚwiątynny

Weteran
Weteran
Dołączył
1.6.2004
Posty
654
Nazgul, już lepiej zacznij się uczyć niemieckiego, bo jak dpbrze stwierdził Raven polskie tłumaczenie będzie pewnie koło 2008 albo później.
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Nie będe musiał mam siostre ktura uczy sie niemca.:] :twisted:
 

Nazgul

Member
Dołączył
15.7.2004
Posty
358
Znajde słownik a co myślałeś albo jakims cudem poczekam do premiery. :p
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
To rozumiem!
Jeżeli woda będzie jak w Morrowindzie to rozumiem!
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Nie sądzę, że zbytnio poprawią Engine gothica... Z lekka podrasują, ale nie do przesady... Fabuła wydaje się być ciekawa wg tego co napisał cLoNe_xx... Tylko czekać! A w tym czasie zagrajmy w warcaby online :]
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
do 3 trzeba będzie mieć wyrembaną grafe i procesor conajmniej 2,2
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
lol

"ktura" ?? chyba "która" ;] ale to mniejsza z tym co do enigme gothicka to na niemieckiej wersji nie widziałem dużych zmian i chwała bogu
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
ld

Nie można mówić tego, jeżeli nie graliśmy w nią jeszcze. Ja jestem nastawiony że będzie tu super gra. Ale nie zapominajmy że skład piranha bytes może się zmienić a wtedy sam gothic, zostanie zmieniony
 

Vampek

Weteran
Weteran
Dołączył
17.4.2004
Posty
810
"jóż"? Chyba "już"...

Jak mówiłem, ekipa CD-Projekt powinna już zacząć tłumaczyć scenariusz i zatrudniać aktorów, jako podkład pod postacie. Poza tym- wosio, chyba stać cię na więcej, niż tylko jedną linijkę, której użyć można do każdej gry RPG?
 

ozi

Athlete
Weteran
Dołączył
29.8.2004
Posty
1047
ja chce gothic'aIII. juz nie moge sie doczekac
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom