GOTHIC 3 - INFO

Status
Zamknięty.

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
Nie mialem pojecia gdzie dac ten temat ale sami zobaczycie dlaczego dalem tutaj - mam nowa wiadomosc na temat Gothica 3:

[INFORMACJE G3]

"Tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo przyniosły garść wieści na temat tworzonej przez Piranha Bytes kontynuacji serii Gothic. Akcja gry rozegra się bezpośrednio po wydarzeniach z drugiej części. W odróżnieniu od poprzednich odsłon, nasza postać już od samego początku będzie dysponować kilkoma umiejętnościami. Dodatkowo autorzy obiecują udostępnić teren o powierzchni kilkukrotnie większej niż dotychczas."

info pobrane ze strony: ksgry.redakcja.pl
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Dobrze, że Tibrion stworzył ten temat przy okazji coś ja napisze.

[INFORMACJE G3]

Świat:
Gothic III rozpocznie się tam, gdzie zakończył się poprzednik – bohater dopłynie do nowego lądu, który będzie cztery lub pięć razy większy od świata Gothic II. Kraina obfitować będzie w zróżnicowane tereny, włączając w to góry, dżunglę i pustynię (ta ostatnia zawiera diuny, oazy oraz orientalne miasta). Autorzy nie zadecydowali jeszcze, jakim głównym środkiem transportu będzie poruszał się nasz bohater. Proponuje się użycie koni lub wielbłądów, z czego te drugie wydają się bardziej prawdopodobne, jako że tereny pustynne wydają się w Gothic III dominować. Pewną informacją jest natomiast to, że część zdolności jakie gracz nabył w poprzedniej grze zostaną zlikwidowane. Według magazynu Gamestar, ważną rolę w programie odgrywać będą też rozmaite frakcje i grupy.

Fabuła:
Fabuła Gothic III będzie nawiązywać do poprzednich części gry. Po licznych wojnach z orkami, większe miasta nowej krainy zostały podbite przez konkurujących wojowników. Gracz będzie miał okazję przystać do którejś z grup atakujących ludzkie posiadłości lub stanąć u boku króla i bronić jego terenów. Poza tym, zostanie poprawiona sztuczna inteligencja przeciwników (np. reakcja na ataki z dystansu) oraz interfejs użytkownika, który będzie teraz standardowo obsługiwany myszą.

Sposób Pracy Nad Gothic III:
Games printmag PC przeprowadził krótki wywiad z kompozytorem Piranha Bytes i dostał kilka ciekawych informacji na temat Gothic III. Gra będzie stworzona na całkowicie nowym silniku graficznym. Pierwszy prototyp będzie grą działania i walki. Dopiero kiedy samo zabijanie zwierząt i zwiedzanie terenu będzie dobre, sprawiało przyjemość i chcęć grania. Wtenczas w gre zostanie włożona całkiem nowa fabuła i wszsytkie inne szczegóły.

Gothic III, według magazynu Gamestar, ma ukazać się pod koniec przyszłego roku.

Te informacje miałem zamieścić na stronie ale nie miałę cazsu więć narazie będą tutaj.,
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
yeyeye

A oto krótka recenzja napisane przez korporacje ReveN 8) :

Szykuje się najwiezzky hit wszechczasów ,,,,,,,,,, Gothic 3 wpasniały poprzednik napewno zrobi furore po sukcesacg g 1 i g 2 i g2 nk. WSpaniała oprawa graficzna , rozległy świat to jest to :D

2003 @ copyrigt by ReveN :p
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
nie ma sprawy cLoNe_xx przeciez jesli znajduje material to trzeba poinformowac innych czekajacych z niecierpliwoscia graczy - cosik mi sie wydaje ze G3 tesh kupie oryginalna
 

KaCzor!

Member
Dołączył
8.9.2003
Posty
251
A co wy chchecie znać już wymagania :/ a skąd ktoś to może wiedzieć napewno większe niż Gothic , Gothic II i Noc Kruka przecież jeszcze nie wiedzą skore nie zrobili tej gry :]
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Ten nomad na artworku jednym jest niezły, ale czy to może znaczyć, że będzie dwuręcznośc? ;)
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
artworki so MEGA gdyby cala gierka byla utrzymana w takim klimacie to byloby MEGA
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
Wedłuk mie jak by Gothic 3 występowały same sahary to by straćił bardzo durzo.A jak by było tylko trohe pustyni to by zysał bardzowiele. Itesz słyszałem ze Gothic 3 ma mieć ogromny świat napewno jak mapa będzie wielka to krutko tej gry nie skoncze bo będe odkrywał całom gre będe hciał wszystko znaleść co się da w Gothic 3.:)


Podonżaj za słowem Inosa
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Mnie sie wydaje że świat Gothica 3 będzie taki dyży jak Morrowind bez dodatków tak słyszałem!
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
jeżeli będzie tak duży jak kraina Tamiriel to łohoho i jeszcze troche będe się jarał gierką na MAXA i będzie MEGA dobra i kupie oryginalną
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
jeżeli będzie tak duży jak kraina Tamiriel to łohoho i jeszcze troche będe się jarał gierką na MAXA i będzie MEGA dobra i kupie oryginalną

Czyżby przyszło ci do głowy kupienie G3 ######? :twisted:

Ale tak czy inaczej pozostaje czekać do następnego roku...
 

Tibrion

Weteran
Weteran
Dołączył
3.4.2004
Posty
732
jeżeli będzie tak duży jak kraina Tamiriel to łohoho i jeszcze troche będe się jarał gierką na MAXA i będzie MEGA dobra i kupie oryginalną

Czyżby przyszło ci do głowy kupienie G3 ######? :twisted:

Ale tak czy inaczej pozostaje czekać do następnego roku...

szczerze mowiąc nie przyszło mi do głowy zakup !@#$%^&* wersji g3 ale przegranie soboe od kogoś - ale postanowiłem nie grzeszyć i kupie sobie oryginała
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
Uważam że gothick 3 będzie się rozciagac od syberi do pustyni :lol:

Te obrazki są naprawde good :D
 

Morf Szczecin

Member
Dołączył
29.5.2004
Posty
57
ja jusz wiem kiedy miej więcej będzie gothic 3.,, Gothic III powinien pojawić się pod koniec 2005."to był fragment z strony gothica :D
 

RaVeN

Admin Site
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
1642
no tak

CZyli jeśli trafi pod tłumaczenie cd-projektu to zagrmay w niego w jakims 2007 roku po polski gdziesz tak nie ? :p
 

cLoNe_xx

Król Nordmaru
Dołączył
7.9.2003
Posty
1328
Morf czytaj dokłądnie i nie powtarzaj sie. Przewidywalna data Gothica 3 była już podana przezemnie wyżej.
Pozdrawiam cLoNe_xx
 

Gumlic

Member
Dołączył
6.7.2004
Posty
65
JA taam slyszałem że w Gothic'u da sie walczyć 2 mieczami było by Lajtowo :D Ale do końca przyszłego roku troche czasu zostało wiec wszystko sie może zdażyć
 

GaNdi

Weteran
Weteran
Dołączył
29.5.2004
Posty
1306
JA taam slyszałem że w Gothic'u da sie walczyć 2 mieczami było by Lajtowo :D Ale do końca przyszłego roku troche czasu zostało wiec wszystko sie może zdażyć

Było by fajnie gdyby dało się walczyć dwoma mieczami takie coś było w Diablo II,ale tam trzeba było zostać barbarzyńcą,może w Gothicu też trzeba będzie kimś zostać
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom