Gildie

Status
Zamknięty.
Dołączył
7.3.2008
Posty
101
Innos:

/Giernek-Rycerz-Strażnik-Strażnik Kopalni\
Cień \
\Nowicjusz-Alchemik-Druid-Mag Ognia/Światła-Magnat


Adanos:

/Najemnik-Myśliwy-Zapuszkowany-Zbrojny\
Szkodnik \
\Dusza-Iluzjonista-Mag Wody/Lodu/Gromu.... \-Wodny Mistrz


Beliar:

/Niszczyciel-Pogromca-Czarny Paladyn-Terror\
Mroczny \
\Adept-Wtajemniczony-Mag Mroku-Nekromanta. \-Zguba Świata


Śniący:

/Wypoczęty-Rycerz Snu-Palladyn Marzeń\
Pomiot \
\Śpioch-Mag Snu-Przywoływacz-Mag Marzeń\-Guru




Podoba mi się też Podział na gildie z Morrowinda

Wojownicy(koniecznie)
Magowie(j/w)
Złodzieje(ok tylko żeby nie byli już poukrywani)
Legiony Cesarskie(tacy jakby strażnicy,bez nich gra traci urok)
Kult Tamriel(koniecznie)
Świątynia(Przyda Się)
bractwo Ostrza(nieźli są tylko niech Caisus Cosades Koszulę założy :lol: )
Morag Tong(Zabójcy)(Tak Sobie)
Cammona Tong(j/w)(j/w)
Rose Tong(j/w-tylko że ci zabójcy są nielegalni)(extra)
Wampiry(Odjazd)
Wielkie Rody(5-Cały czas toczą wojne,koniecznie)
Szósty Ród(Nareszcie pierwotne zło)
Popielni(Do Du**)
Kult Smoka(Fajnie uzbrojeni,mistrzowie Magii,Świetni wojownicy,Zręczni złodzieje,Wszystko co najlepsze,KONIECZNIE)

No i fajnie by było jakby były rasy np.Mroczny Elf,Ork,Cesarski,Elf wys. rodu,Breton(no wiecie swoboda w tworzeniu postaci).
 

rad001

New Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
23
Ja bym chciał żeby w G4 można było być królem :p bo coś tam gadali że po śmierci Rhobara 2 bezio będzie królem ;)
 

Wenzelzxc

Member
Dołączył
20.4.2008
Posty
281
Chciałbym żeby było coś jak nekromanci skrytobójcy i jakaś gildia związana z podziemiem(nie wiem jaka może być nazwa)Mogło być by jeszcze jakieś bóstwo które czci jakiegoś nowego boga
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Gildie .... na pewno chciałbym aby do gildii w G4 trza by dołączyć. Zdecydowanie ciekawiej się gra. A jakie chciałbym zobaczyć ? ....
Zabójcy .. tego mi brakowało stowarzyszenia zabójców z siedzibą gdzieś w kanałach.
Łowcy tacy jak opisał to DS.
Gildia czarnych magów i magów wody aby wreszcie móc zostać kimś innym niż magiem ognia.
Przydała by się gildia rzemieślników taki wymóg na zostanie kimś wyżej jak w G2, tylko tam od razu przechodziłeś do straży.
Jacyś łowcy przygód ..... grupa wojowników magów złodziejaszków tułających się po świecie z siedzibami w lasach itp. To by mogło być fajne jakby nad tym więcej pomyśleć.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Dla mnie przydałoby się żeby po jakiejś stronie trzeba by się opowiedzieć:
Dobro, zło, albo zostać neutralnym.

Do tego mogłyby by być gildię poboczne do których można ale nie trzeba dołączyć. jak w G2 byli np. złodzieje. To dać gildię złodziei czy zabójców.

Dobry: zostać Paladynem albo Magiem ognia
Zły: zostać czarnym magiem albo *** Tu popis
Neutralny: Magiem wody, albo wolnym wojownikiem.
 
T

Thran

Guest
Ja bym chciał aby gildie były jak w G2 aby należeć do jednej to raz.

Dwa to żeby było takie urozmaicenie jak w G3 czyli że pomagasz innym albo ich rozwalasz.

A gildie jakie bym chciał to:

Magowie Ognia, Magowie Wody, Druidzi, Czarni Magowie, Paladyni, Najemnicy, Barbarzyńcy z Nordmaru, Assasyni z Varantu.

Takie gildie bym widział ale zobaczymy jaki teren gry będzie bo to od świata gry zależy.
 

Xingu

Member
Dołączył
2.5.2008
Posty
92
Warto też dodać że w G2 przyjemne było to że NPC reagowali różnie zależnie od przynależności do gildii. Np. przed Magiem ognia szacunek. Paladyni jako tako ale nie lubieni u najemników. Najemnicy nie lubieni w mieście etc. W G3 można było w zbroi buntownika czy paladyna paradować przed orkowym przywódcą nawet nie drgnął.
 

Broother

Member
Dołączył
27.5.2008
Posty
397
Z tymi NPC zgadzam się... Moim zdaniem powinni wywalić druidów i tych nowych z G3. Zamiast nordmarczyków dobrzy byliby jak w starszych częściach najemnicy. Paladyni też mogliby być... Broń Boże przed nekromantami! Najlepiej się na dobrej drodze gra moim zdaniem. Magowie to tylko wody i ognia oczywiście. No... mogłaby powstać jakaś nowa gildia bandytów czy coś w tym stylu. To podobałoby mi się bardzo.

To tyle ode mnie... Pzdr.
 

Najemnik@

Member
Dołączył
16.7.2008
Posty
531
ja bym chcial takie:

- Najemnik
- Paladyn
- Magowie: Ognia/Wody/Nekromani
- i jacys lowcy smokow orkow czy cholera wie czego xD
 

kondzio1993

Member
Dołączył
13.1.2007
Posty
128
a może bardziej rozwinięta postać łucznika/kusznika?
Fajnie sie wakczy na odległość.
 

wojownikAngar

New Member
Dołączył
2.8.2008
Posty
12
Gildie z gothica 3 mogłyby zostać.
Może jakieś nowe np.
-piraci (plądrowanie itp.)
-zabójcy(zabijają za pieniądze)
-jacyś nowi magowie
-zakon kuszników itp.
Możliwości jest wiele.Miejmy nadzieję że będzie dużo fajnych gildii, które dostarczą zabawy na długie godziny :)
 

Qiubi

New Member
Dołączył
29.6.2008
Posty
25
Pewnie będą buntownicy, którzy będą walczyć przeciwko Królowi, a co do dalszych frakcji to sam nie wiem większość propozycji zostały zaprezentowane. :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Ja bym chciał żeby zostały gildie z g3 i g2. Najemnicy to podstawa, oczywiście z Lee na czele, bez nich to nie ten sam Gothic.
W g3 najemnicy są jacyś dziwni. Paladyni to już normalka ale bez hełmów, bo to mi sie nie podobało. Mogli by dać jakiś
ukryty klasztor czarnych magów i rycerzy w jednym. Może jakieś mroczne elfy... chociaż nie w żadnej z części nie było
nic o jakiejś innej rasie w tym stylu oprucz orków.
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Jeśli chodzi o gildie ktore mogly by sie znalesc w Gothic4 to na pierwszy plan ida:
Paladyni,Najemnicy,Magowie,Druidzi,Straznicy i te wszystkie ktore wystepuja w calej sadze Gothic.
Chcialbym rowniez aby znalazly sie tam gildie ktorych jescze nie spotkalismy z poprzednich czesci gothica.

Moje propozycje to zabojcy, podobni troche do wiedzminow ale bardzo malym stopniu ktorzy mieli by zabijac zagrazajace wiosce lub miastu potwory.
Łowcy głow: konkretne zlecenia. Np. nasz bohater kogos zabil lub cos ukradl i teraz wlasnie sciga go taki ktos.
Sekciarze: grupka ludzi wierzaca w roznorakich bozkow

P.S Jak bede mial wiecej pomyslow bede edytowal posta,moze mi jescze przyjdzie cos do glowy :)
 

mirek5

New Member
Dołączył
12.9.2008
Posty
2
Ja sobie tak pomyślałem by bylo podobnie jak w 2 bo to im wyszło i podam nawet jak dążyć do wyższych tytułów dodatkowo ze 3 nowe albo więcej
Innos
Magia
nowicjusz->mag ognia->arcymag ognia*
Miecz
Strażnik miejski->paladyn->generał armii królewskiej*

Adanos
Magia
nowicjusz->mag wody->arcymag wody*
Miecz
uczeń miecza->paladyn wody->generał armii wodnych paladynów*

Beliar
Magia
uczeń zła->czarny mag->arcymag Beliara*
Miecz
adept zła->rycerz zła->anioł zagłady*


Neutralne(nie związane z bóstwami)

Najemnicy
najemnik->dowódca jednostki->dowódca armii najemniczej*
lub
najemnik->łowca nagród

Piraci
służący->pirat->kapitan statku*

Złodzieje
szkolony->złodziej->szef złodziei*

Łowca skór
uczeń->łowca skór
Jak mi coś przyjdzie na myśl to dopisze

adnotacje
*-poziomy nieosiągalne
Prosze nie winić mnie za to że podkradam pomysły.
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
A ja chcę żeby skończyli z tymi gildiamy i dali coś na wybór ścieżki czy coś takiego albo po prostu masz gdzieś ta sytuację a później zaczyna Ci zależeć na dobru świata
 

barlogo

Member
Dołączył
13.10.2008
Posty
96
rany możemy se pisać posty o g4 jakie gildie bedą ale to nie od nas zalezy a może 11%?? xD ale chyba nie ja bym chcial żeby jak był asasyn to taki jak Altair iżeby każda mniała klodeks postepowania żeby go nie łamac bo wywalasz z gildi np rycerz broń slabszych itd ale w G3 są potrzebne jak dla mnie wyprawy zbrojne a asasyni to tacy zwiadowcy i pewno znajdą coś do roboty xD ale jezeli nie bedzie gildi magów ognia to co biedny milten pocznie jak będzie w g4 :( bedzie mi go żal będzie rolnikiem pewnie który ma tylko swoją chate i pola uprawne a innymi to cos tam zrobią pewnie ale jak nie będzie bezziego i przyjaciuł kubusia puchatka(czyli diego gorn milten lester lee itd)to się zalamnie i wywale wtedy g4 na smietnik ale dobra sory odrywam się od tematu ale mnie ponioslo a więc muszą być straznicy równowagi na tym świecie musza byc wyrzutki zdrajcy a także ci dobrzy
 

umbras

New Member
Dołączył
24.11.2008
Posty
28
odniosę się do mojego posta . Gothic miał założenie niezależności w rozgrywce więc chyba nikt by nie chciał aby nagle nie można było przejść przez jakiś skrawek trawy bo jest to za 10 cm płotem a jest zablokowany:)(to jest do wydedukowania :))

Niezależność to jest 1 z zalet Gothica czuję że to dużo daje graczom :)



Przyszła mi nowa myśl i nie chce pisać w starym poście:)

Może byłoby super gdyby każda "gildia" "klan" miał swoje oznaczenie np. jeśli należymy do asasynów robią nam tatuaż asasyński (wąż np.) może tak jak myslicie?

Nie chcesz, ale musisz, nagroda.
 

orkinal

New Member
Dołączył
19.2.2010
Posty
6
jak dla mnie dobrze by było gdy by były nowe i stare gildie:
nowe-gildia wojowników,magowie wiatru
stare-gildia złodziei,najemnicy.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Może byłoby super gdyby każda "gildia" "klan" miał swoje oznaczenie np. jeśli należymy do asasynów robią nam tatuaż asasyński (wąż np.) może tak jak myslicie?

Popieram. Jak już wiadomo z opowiadań, każdy paladyn ma tatułaż na ramieniu. Jeśli chodzi o gildie to ja widzę je jakoś tak:

Armia Rhobara III:

Ścieżka Magii:
Nowicjusz/ Mag Ognia/ Arcymag Ognia.

Ścieżka Walki:
Giermek/ Żołnierz/ Dowódca Części Armii Królewskiej

Ścieżka Szpiega:
Posłaniec/ Szpieg/ Cichy zabójca

Armia Ludzi Wysp Południowych:

Ścieżka Magii:
Nowicjusz/ Mag Ognia/Wody/ Arcymag Ognia z podstawowymi umiejętnościami Maga Wody

Ścieżka Walki:
Giermek/ Żołnierz/ Zastępca Generała Armii Królewskiej

Ścieżka Szpiega:
Posłaniec/ Szpieg/ Cichy zabójca

Ludzie i Orkowie Uciekający Od Wojny: (wszyscy bez wyjątku)

Ścieżka Magii:
Nowicjusz/ Mag (Ognia/Wody/Ciemności)/ Arcymag (Ognia/Wody/Ciemności)

Ścieżka Myśliwego:
Uczeń/ (Łucznik/Kusznik)/ Myśliwy

Ścieżka Szpiega:
Posłaniec/ Szpieg/ Cichy Zabójca



Jeśli chodzi o gildie to chyba wszystko, ale powinno się także spotykać mniejsze obozy wyznawców Beliara, Innosa, i Adanosa, myśliwych, żołnierzy itd. Ale żeby oficjalnie można było dołączyć do Gildii wyżej opisanych :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom