Genesis- Prequel?

Status
Zamknięty.
Dołączył
13.11.2007
Posty
44
HHmm mówili że ma być dodatek do G3 może właśnie G4 to będzie kontynuacja G3 tyle że chcą to ukryć :p
Jak dla mnie to powiano być przed wojna jak do kontynentu przybywają ludzie dzielą sie na assasynów, ludzi ( z myrthany) i nordmarczykow i by sie nawalali mogli byśmy se wybrać tak jak w G2 do jakiego panistawa będziemy należeć (nordmaru lub Vantarul ub myrthany ) będziemy należeć na początku gry i nawalały by sie państwa wtedy było by cool ;p
 

Kmiot

New Member
Dołączył
10.11.2007
Posty
6
A może bedziemy grali mlodym xardasem i wyjasni sie do konca jego droga przejscia na ciemna srone mocy....
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT(Kmiot @ 23-11-2007, 18:12) [snapback]159891[/snapback]
A może bedziemy grali mlodym xardasem i wyjasni sie do konca jego droga przejscia na ciemna srone mocy....

Czy ty grałeś w G3. Wiedziałbyś, że Xardas wcale nie przeszedł na złą stronę. On był po niczyjej stronie
 

Kmiot

New Member
Dołączył
10.11.2007
Posty
6
Ale w jakichs okolicznosciach chyba zmienil czerwony kubraczek na czarny i wywalili go (czy sam odszedl, nie pamietam) z magow ognia no nie!?!?
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tak ale w trójce się okazuje że on nie przeszedl na strone Beliara tylko na stronę Adanosa, czyli pomiędzy. Ale nie o tym ten temat
 

Kmiot

New Member
Dołączył
10.11.2007
Posty
6
Co prawda G3 jeszcze nie przeszedłem, ale z tego co sie orientuje po 1 rozmowie z Xardasem, to on nie by po niczyjej stronie, te decyzje pozostawił Beziemu, a Adanosa nie brał nawet pod uwage (wspomniał tylko o mozliwosci istnienia 3 rozwiazania).

Zeby nie było offtopu, ciekawym rozwiazaniem moglo byc tez pokierowanie losami Lee, wkoncu był on generałem Robara, i z niewyjasnionego powodu trafił za bariere, byc moze Robar uwazał ze to on jest wybrancem.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
To jak dlużej pograsz to zobaczysz. Ja myśle że nie będziemy grali żadnym znajomym
 

Kmiot

New Member
Dołączył
10.11.2007
Posty
6
A ja wrecz przeciwnie, uwazam ze glownym hero bedzie własnie jeden z naszych znajomkow (o ile akcja nie bedzie sie rozgrywac XXXXXX lat wstecz), bo jak inaczej uzasadnic jego pojawienie sie i znikniecie ot tak w fabule??? Bo raczej nie bedziemy kierowac losami przecietniaka ktory z boku obserwował wydarzenia w myrtanie, cos tam walczył, ale nic nie osiagnal i zostal z biegiem lat zapomniany. No chyba ze bedziemy kierowac losami załozyciela myrtany (tego kolesia ktorego imie wyczytalismy w tym klasztorze w nordmarze z ksiegi i rezydenta jednego z grobowcow w tymze obszarze).
 

Potak

Member
Dołączył
12.11.2004
Posty
781
Ja uważam, że jak GIV okaże sie teoreetycznie początkiem wszystkiego, początkiem Gothica, to będzie dramat ... Nie powinno się cofać wstecz, albo niech zrobią grafikę i styl gry coś w barwach GI, a to jest niemożliwe ... Dla mnie osobiście bez sensu sytuacja <_< Jeśli chodzi o Bezia to mogliby go wysłać już na emerytkę, bo ileż można ratować nim świat :) Będę tęsknił do niego, ale nie powinien on się nam już pojawiać B) Powinen zostać nawiązany może nie nowy wątek, ale bohater, może z innych krain, które też walczyły z Orkami, bądź nadal walczą, a Myrtana to pierwsze królestwo świata, które wygrało na swoich ziemiach z najeźdzcą B) Jednak również nie sądze, aby te moje zamysły miały racje, ponieważ jeśli kojarzycie (Ci co przeszli GIII) to w finałowym filmiku Bezi mówi tekst w stylu: " ... i wszystko jest wporządku, ale czy na pewno, to sie dopiero okaże " Wiem, że nie jest ten tekst dokładny słownie, ale coś w tym stylu zostało powiedziane przez naszego bohatera ;) Więć, pozostaje nam tylko czekać ;] Pozdrawiam
 

sebabb

New Member
Dołączył
14.11.2007
Posty
17
Według mnie najlepiej by było gdyby G4 był kontynuacją G3, bo przecież Bezi i Xardas wyruszyli do Nieznanej Krainy i może coś tam będziemy odkrywać. Wszystkiego sie dowiemy za kilka lat
A być może tą nieznaną krainą jest właśnie Genesis?
Ale wtedy w 100% nie byłoby żadnych znajomych chyba, że tylko Xardas bo przecież w G3 opóściliśmy tamtą krainę NA ZAWSZE
Być może w G4 Xardas będzie naszym dobrym kumplem?
Ja już sie doczekać nie mogę do G4 hehe :D
A może będziemy grali kim innym a kto wie może gdzieś spotkamy Bezi jako NPC :D:D i by się dla niego pracowało
 

Rolland

Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
60
Jezeli Genesis to znaczy poczatek to ja jestem za wersja taka ze akcja gry bedzie sie toczyc w czasach pradawnych czyli okres powstania Jarkendaru i tych swityn z artefaktami.
 

Mroczek208

New Member
Dołączył
19.12.2006
Posty
6
Super by było widzieć filmik z oczu zwykłego mieszkańca widzieć co przeskrobal bezi i czemu poszedł do bariery
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
CYTAT(sebabb @ 25-11-2007, 20:02) [snapback]160226[/snapback]
Według mnie najlepiej by było gdyby G4 był kontynuacją G3, bo przecież Bezi i Xardas wyruszyli do Nieznanej Krainy i może coś tam będziemy odkrywać. Wszystkiego sie dowiemy za kilka lat
A być może tą nieznaną krainą jest właśnie Genesis?
Ale wtedy w 100% nie byłoby żadnych znajomych chyba, że tylko Xardas bo przecież w G3 opóściliśmy tamtą krainę NA ZAWSZE
Być może w G4 Xardas będzie naszym dobrym kumplem?
Ja już sie doczekać nie mogę do G4 hehe :D
A może będziemy grali kim innym a kto wie może gdzieś spotkamy Bezi jako NPC :D:D i by się dla niego pracowało


Raczej niemożliwe. Zauważ, że G3 miał trzy różne zakończenia. Jako Król Myrtany, Król Varrantu, lub jako zabójca obydwu i uciekinier do tej krainy. Jakby G4 był kontynuacją, akcja musiałaby się dziać dużo, dużo później, lub wcześniej przed wydarzeniami ze znanej trylogii. Ja strzelam na to, że będzie to akcja odgrywająca się przed.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Genesis.. Troche tak dziwnie będzie przenieść się w czasy gdy jeszcze nie było bariery... Jedno mnie jednak ciekawi.. Był wywiad i twórcy powiedzieli że będą dialogi nawiązujące do poprzednich części, ale nie będzie to miało żadnego wpływu. Czyli jeśli dobrze rozumuje to będziemy rozmawiać o tym co działo się za czasów bariery itp., Ja osobiście wolałbym aby działo się to dalej Bezimiennym..
CYTAT
A być może tą nieznaną krainą jest właśnie Genesis?
Ale wtedy w 100% nie byłoby żadnych znajomych chyba, że tylko Xardas bo przecież w G3 opóściliśmy tamtą krainę NA ZAWSZE

No, fajnie by było ;p
CYTAT
aczkolwiek elementy takie jak historia, charakter gry, dialogi będą nawiązywać do poprzednich części jednak fabuła ma być całkiem nowa.

Twój post kac z innego tematu ^^. A troche dziwnie by było gdyby ludzie przed powstaniem bariery mówili o tym jak ją bezi zwalił itp...
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
witam jestem tu nowy.Ja poprostu kocham wszystkie części gothica :) Wszystkie przeszedłęm 1 raz po za kolejnym razem nie jest to już tak ciekawe.A wracając do tematu: mi podobało by się gdybyś my chodzili ojcem lub dziadkiem wójkiem bezimiennego.Poprostu żeby to było rozpoczęcie tej casłej przygody.Np. Matka jest w ciąży z bezimiennym w brzuchu a my jesteśmy ojcem na wojnie.Dowiadujemy się dzieciństwa bezimiennego i całej reszty.Chciałbym żeby pojawili się tam starsi bohaterzy z g1-3 tacy jak magowie wody ognia itd. jako młodzieniaszkowie.Było by to naprawdę wspaniałe
 

Tonny Soprano

New Member
Dołączył
29.1.2008
Posty
1
Ja mam nadzieje, ze tworcy gry nie dadza za przeproszeniem ciala i nie ujawnia imienia naszego Bezimiennego, to by byla siara. Nadac gostkowi jakies imie: Jack, Joe, Marvin lol nie wyobrazam sobie. Ino racja ze genesis z greki oznacza poczatek tylko jak ten poczatek rozumiec ? Saga gothica dotychczas opisywala przygody bezimiennego bohatera i mysle ze powinno tak zostac.
Gdyby jednak g4 opisywal wydarzenia, zycie bezimiennego sprzed trafienia do gorniczej doliny to producenci mogli zrobic nam smaczek w g3 i umiescic np. jakiegos npc i w tym momencie np. dialog naszego bohatera: -Wydaje mi sie ze gdzies cie juz widzialem. Byc moze banalne ale mysle ze zajaraloby kazdego bo nie wiedzialby o co c'mon a sprawa ta bylaby nie wyjasniona do konca g3.
 

czesio2504

New Member
Dołączył
26.1.2008
Posty
27
CYTAT(Kmiot @ 23-11-2007, 19:24) [snapback]159898[/snapback]
Co prawda G3 jeszcze nie przeszedłem, ale z tego co sie orientuje po 1 rozmowie z Xardasem, to on nie by po niczyjej stronie, te decyzje pozostawił Beziemu, a Adanosa nie brał nawet pod uwage (wspomniał tylko o mozliwosci istnienia 3 rozwiazania).

Zeby nie było offtopu, ciekawym rozwiazaniem moglo byc tez pokierowanie losami Lee, wkoncu był on generałem Robara, i z niewyjasnionego powodu trafił za bariere, byc moze Robar uwazał ze to on jest wybrancem.


Powód był dokładnie wyjaśniony oile się niemyle w jednej z ksiąg w bibliotece magów wody W G1.Z tego co pamiętam to Lee został wygnany ponieważ jacyś inni ludzie z dworu robhara chcieli zając jego miejsce i zabili królewską żonę.Robhar mimo wielkiej sympatii do Lee musiał go powiesic.Moim zdaniem niewiarygodną rzeczą jest że Lee wogóle przeżył i po co on chce się mścic na robharze..... Przecież gdyby robhar go nie zesłał za barierę tylko ocalił i dfalej trzymał u swego boku stracił by reputacje.

Co do dokładnego opisu tej historii nie jestem pewien czy bytł on w wyżej napisanej książce.Może usłyszałem to z dialogów??Nie wiem ale jedno jest pewne to co mówie to prawda
 

Ragnarokma

Member
Dołączył
21.3.2008
Posty
34
Historia ta powinna nieco nas oświecić jeśli chodzi o historię Beziego i Xardasa. Może nie będzie opowiadała ich historii bezpośrednio ale jednak może czegoś sie dowiemy. Osobiście mam nadzieję, że wyjaśni atak orków na imperium oraz dowiemy się czegoś więcej o bogach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom