Genesis- Prequel?

Status
Zamknięty.

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Jak wiemy Gothic 4 będzie nazywał się genesis, i to daje trochę pomysłów.
Z tego co wiem Genesis znaczy - powstanie, początek .

CO za tym idzie?
Nie wiem ale chodzą mi po myślach pewne sprawy skoro Gothic 4 nei będzie bez pośrednią kontynuacją serii, i nazwa jest jaka jest. To czwarta część cyklu może być prequelem do przygód Bezia!
A to by mogło być na prawdę Ciekawe. Byśmy widzieli świat przed wojny z orkami itd.
Co myślicie o tym?
 

Cisu

Member
Dołączył
2.7.2005
Posty
852
Przyznam, że pomysł jest nawet ciekawy. IMO lepszy od kontynuowania tego, co już było. Jeżeli twórcy się dobrze spiszą i nie będzie żadnych większych niedociągnięć (nie ma gry bez niedociągnięć) to wraca nadzieja na to, że zagramy w porządną gierkę. Ciekaw też jestem kto będzie głównym bohaterem tej gry.
 

szczurek

Menda serowa
Weteran
Dołączył
26.10.2004
Posty
4565
Hmm, faktycznie bardzo ciekawy pomysł. Wiele informacji na temat przeszłości beziego, które do tej pory były nam, nie znane mogą ujrzeć światło dzienne. W końcu ci twórcy nie mowili że nie będą zdradzać nic o swoim bohaterze :]
Gra mogła by się kończyć w momencie zepchnęcia bezika do kolonii karnej.
Troche fantazjuje, ale taka perspektywa wydaje mi sie być ciekawa.
 
V

Vergil

Guest
No, ekstra. Ale żeby to było na silniku graficznym Z G1-2^^
Ale pomysł- wspaniały! Chciałbym dowiedzieć się, za co Bezio został wtrącony do Kolonii Karnej. I kim jest? Wybrańcem, to wie każdy. Ale jak wyglądał przedtem świat? Bezi chyba pochodzi z Kontynentu, to by oznaczało, że będzie G3 z inną fabułą :/ Ale jeżeli w Khorinis... No fajnie, ale chciałbym, żeby plan miasta był taki sam jak w G2 :) I może spotkamy Y'Beriona :D?
Pomysł wspaniały, pozdro.
 

dudi18

New Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
6
Ale przeciez bylo juz wzaimka o tym ze akcja gry
toczyc sie bedzie jeszcze przed kolonia karna
Czyli jesli mnie pamiec nie mysli - przed wielka walka z orkami

Czyli orkow jeszcz enie bylo :angry:

Wiec kraina byla basniowa, a to pasuje to zapowiedzi producentow !

Wiec ukladanka sie zaczyna laczyć <_<

Takich opcji moga byc tysiace, nie pozostaje nic tlyko czekac rok,dwa,trzy...
 

halek

Member
Dołączył
1.9.2005
Posty
487
Hm.. jak to nie było orków? A więc zrzuciły ich bociany? Czy znaleźli ich w kapuście? ;) Orkowie byli, ale bariera powstała bo wojna z tymi oto orkami pochłaniała dużo kasy. Kraina, moim zdaniem, nie była bardziej baśniowa niż podczas wojny z orkami. Tzn. zawsze była baśniowa, ale to nie tłumaczy baśniowej grafiki. A więc, moim zdaniem, łączyć się za bardzo nie łączy, ale to że G4 może być prequelem to optymistyczna wiadomość.
 

dudi18

New Member
Dołączył
13.3.2007
Posty
6
dawac tu 1 screena

:lol:

Bo nie wytrzymam.
GII-2002
G3-2006[ o rok za wczesnie, teraz powinien wyjsc dorobiony ]

G-IV ? nie najnowszy silnik graficzny, czyli co bez dx10 ??
hmm 2010-2011 ??
 

Lares_

Paladyn Wody
Dołączył
29.11.2005
Posty
806
Albo będziemy wysłanikiem króla i będziemy odkrywać przepowiednie, która dotyczy bezimiennego.
Coś w tym stylu. Przynajmniej taka gra by mi się podobała.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT
G-IV ? nie najnowszy silnik graficzny, czyli co bez dx10 ??
hmm 2010-2011 ??

Prawdopodobnie bez DX10 :)

Co do roku to nicby 2009/2010 choć bardzie
j przystawałbym przy 2010.
 

bovers

New Member
Dołączył
15.6.2007
Posty
5
Genesis??? To znaczy ze skończymy grę trafiając do koloni karnej, czy będziemy grali kimś innym? No bo inaczej sie nieda prawda ?
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Kto wie co wymyśla producenci gry ;) Gothic bez Bezia to już nie byłby ten sam Gothic. A poznać jego historie nim trafił do GD, mogło by być całkiem dobrym pomysłem, bo to ciągle ratowanie świata staje sie strasznie monotonne. :p
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
CYTAT(bovers @ 30-08-2007, 20:16) [snapback]151795[/snapback]
Genesis??? To znaczy ze skończymy grę trafiając do koloni karnej, czy będziemy grali kimś innym? No bo inaczej sie nieda prawda ?


Nie wiadomo jak skończymy grę i nie wiadomo czy w ogóle Gothic 4 to będzie prequel, a byłoby ciekawie.
twórcy juz oficjalnie zapowiedzieli, że gra nie będzie nawiązywać do poprzedników, tak więc chyba z Beziem możemy sie pożegnać.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
Byćmoże autor ma rację. Całkiem dobrym pomysłem byłoby ukazanie świata myrtany jeszcze zanim urodził się nasz znany i kochany skazaniec bezi. Jeśli tak by było naprawdę to byłbym zdania że ktoś w końcu na powarznie zabrał sie za gothica. Spójrzmy prawdzie w oczy . PIRANIA SIĘ WYPALIŁA :(
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Tak to by było moim zdaniem świetne. Gdyby grało się np.: Robalem II mogłoby być ciekawie... Na przykład quest 'Znajdź sześć złotych pucharów' - Jak wiadomo, trzeba takie w GII ukraść, nazywały się Krwawymi Pucharami bo Robal poświęcił wielu ludzi by zdobyć cacuszka.
 
T

Thran

Guest
Szczerze ? to będzie coś w stylu Pamiętnika Beziego że będziemy toczyć epicką przygodę jak w Fable od malucha po dorosłego potem wiadomo co dalej trafiamy do koloni i tak dalej ale pomysł fajny nawet mam nadzieje że będzie to coś w stylu wspomnień że Matkę mu bandyci zabili jak był niemowlęciem a Ojciec był nieznany mu i tak dalej.
 

Eskel

Member
Dołączył
24.5.2007
Posty
79
CYTAT(Thran @ 15-09-2007, 11:31) [snapback]153360[/snapback]
Szczerze ? Mam nadzieje że będzie to coś w stylu wspomnień że Matkę mu bandyci zabili jak był niemowlęciem a Ojciec był nieznany mu i tak dalej.


Aż się wzruszyłem :lol: Zabili matkę a on biedny i samotny musiał sobie sam radzić w życiu. Daj spokój przecież to jest oklepana do cna historyjka. Myślę że wcześniejszy pomysł o czas przedwojennych był lepszy. ;)

Pozdro...
 

Innos 3

New Member
Dołączył
8.11.2007
Posty
19
Ta gra byłaby by beznadziejna ponieważ gdybyśmy grali jakimś palantem i wrzucali dziwki do kloni , to przecież nie miało by sensu
a poco mam chodzić po Myrtanie jak już ją zdobyłem. <_<
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
ja gdzies czytalem ze genesis to nazwa krainy do której bezio i Xardas weszli w G3. Ale jak tworcy zaprzeczyli ze to bedzie kontynuacja to nie wiem. chyba ze zmienili zdanie
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
CYTAT(Innos 3 @ 14-11-2007, 19:18) [snapback]158446[/snapback]
Ja słyszałem to samo

2 taki post już widze... - szczur

I dla mnie bylo by to dobre rozwiązanie. Dla mnie osobiście wizja latania Beziem (lub co gorsza kims innym) przed wrzuceniem do koloni nie pasuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom