Galeria Cieni

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ok, to ważne że Tobie się podoba, lecz ja niestety (a może to i dobrze;p) zaczynam się upodabniać do tych z graffiki i patrzę na to już bardziej ''profesjonalnym'' okiem.
Co do napisu, po co wtapiać? By się ładnie komponował z całą sygnaturką. Tutaj się strasznie wyróżnia. Uwierz, gdybyś lekko posmużył z góry i z dołu byłby świetny ^^. Spróbuj chociaż : ).

Pozdrawiam.
 

Arven

Mr. Very Bad Guy
Weteran
Dołączył
18.5.2007
Posty
3647
Jak na gimp to wyszło Ci o dziwo dobrze xD.

Sugerujesz, że gimp jest zły? Jeśli tak, to jest to jeden wielki bullshit.

Tło jest bardzo dobre, nie wiem czego tu się czepiać. Całość mi się podoba.
Jeśli w gimpie wychodzą Ci takie prace, to wyrzuć PS'a. Moim zdaniem wyjdzie Ci to na korzyść (chyba, że sygnatura była robiona na chybił-trafił).
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
This is the new shit, jak mawiał M.Manson
ven2n.png

Komentarze mile widziane
 

Nauczyciel

Martwy Pluszak
Weteran
Dołączył
12.11.2006
Posty
2497
pracka 1: supersexi, bys tylko sciemnil tlo po zachodniej stronie jak mowi ass, byloby fdeske, a i przy tym napisie, czy to sie piksele wysuwaja od spodu (albo bokow liter) ? czy what ? nie lubie gdy tak sie dzieje, men

pracka 2: do düpska, za duzo kolorow, napis lipa i w ogole chaos do potegi 666
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Nau, ta ostatnia praca jest właśnie zbyt mało kolorowa- tematem jest Nocna Elfka, a przedstawiciele tej rasy ubierają się fikuśnie, w kolorowe ciuszki, itp. Tak, jak było to w książce :)
Dziś zrobię coś z Lich Kingiem <3
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Ta ostatnia pracka, w przeciwieństwie do Nau, spodobała mi się. Wcale nie jest aż tak kolorowa. Gdybyś nieco zmniejszył render, wg. mnie było by lepiej. Napis, źle dobrana czcionka. Daj jakąś prostą typu Impact ^^.
Co by tutaj jeszcze dodać, widać że się uczysz dość szybko, w Gimpie wychodzą Ci coraz lepsze prace, aż strach myśleć co będzie jak dostaniesz photoshopa w swoje ręce ^^


A, jeszcze do pytania Arvena:

Sugerujesz, że gimp jest zły? Jeśli tak, to jest to jeden wielki bullshit.

Cóż, Gimp może nie jest zły, ale jednak dużo mu brakuje do photoshopa. No i tworzenie grafik zajmuje więcej czasu. Wyczytałem gdzieś że po zainstalowaniu dużej ilości dodatków PRAWIE dorównuje Photoshopowi.
Nie mniej jednak ja myślę że nie poradziłbym sobie w nim..
Pozdrawiam.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
GIMP nie jest gorszy od Photoshopa, tylko jest mniej zautomatyzowany i prace w nim wymagają więcej czasu i umiejętności.

Chyba przedobrzyłem przekombinowałem... Mija się z tym, jak to sobie wyobrażałem, ale i tak zamieszczam:
beznazwyl.png

Zapraszam do oceny
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wrr :p. Znów render za duży ^^. Na tle wielki chaos ;]. No i pamiętaj - nie dawaj jednego koloru na całą pracę. Nie wiem czy w gimpie jest taka opcja, ale spróbuj użyć mapy gradientu. Jeśli takowej nie ma, to przepraszam bardzo :).
Kolejna sprawa to napis. Literkę ''V'' ładnie wkomponowałeś, ale resztę już niestety nie.

Wg. mnie powinieneś iśc w kierunku tej pracy. A dokładniej to umieszczenie rendera :].

Nie jest źle, rób kolejne, czekam :p.

Pozdrawiam.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Render nie jest za duży, jest taki, jaki być powinien- chciałem ładnie ująć "popiersie" (?).
Kolor... Może dla Lich Kinga dam czerwony? lul On jest powiązany jedynie z czarnym i niebieskim, wpisz sobie w google Lich King ;)
Tło- mnie się podoba, najbardziej z całej tej pracy.

Doublepost, ale nowa praca to nowa praca... I przy okazji odświeżę temat:p
crydk.png
 

Electric Dragon

Majster
Weteran
Dołączył
22.8.2009
Posty
4209
Ot prace początkującego grafika. Mnie by tam pewnie część z nich odpowiadała, bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Ze wszystkich tu zamieszczonych ostatnie dwie mi siętylko nie podobają. Z lich kingiem i Crisisem. Reszta w porządku jest.

Masz
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
V 5,9 Zapytał go też: "Jak ci na imię?" Odpowiedział Mu: "Moje imię Kacper, bom kot V"

xbiox.jpg

By vendetta666, shot with NIKON D70 at 2010-03-09
I iz on ur desk, playin on ur xbox


niggay.jpg

By Vendetta666 at 2010-03-09
Prawdziwe zło czai się w poduszkach.


lovecr.jpg

By vendetta666, shot with NIKON D70 at 2010-03-09
Miłość nie jedno ma oblicze.



dsc1813.jpg

By vendetta666, shot with NIKON D70 at 2010-03-09
fck off ima tired


69356987.jpg

By vendetta666, shot with NIKON D70 at 2010-03-09
Za monitorem jest cieplutko


dalei.jpg

By vendetta666, shot with NIKON D70 at 2010-03-09
Jestem taaki duży, że nie mieszczę się w obiektywie




Zdjęcia oczywiście też do oceny ;D wiem, że wieje amatorszczyzną, ale nie każdy jest doskonały ^^
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam.
Na zdjęciach się nie znam i szczerze mówiąc nie chcę się znać ^^. Ale skoro prosisz, to powiem co o nich sądzę.
Podobają mi się ujęcia w jakich to robiłeś. Zdjęcie nr 5 po prostu genialne.
Ta praca z xbox odpada ;d. Trochę bez sensu zdjęcie ;p. Chyba że ja gdzieś tam nie widzę ukrytego zła.
Powiem tak, ja wolę zdjęcia krajobrazów, choć te twoje również mi się podobają.
Zarzuć je na jakieś forum dla fotografów.. ;]

Pozdrawiam, AS.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam.
Co by tutaj wiele mówić, fotka mi się podoba, lubię tego typu fotografie. Roślinność, dróżka, extra. Troszeczkę niepotrzebnie przyciemniłeś boki, ale można na to przymrużyć oko. Jak dla mnie to jest świetne. Good job.

Pozdrawiam, AS.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Wybacz, ale mam tylko jedno określenie co do tej sygnatury... OHYDA! Imo, miałeś pomysł, ale niestety z wykonaniem było już gorzej. W tle panuje za duży chaos, ten 'napis' V kompletnie nie pasuje. Kolorki również nie zachwycają. Jest płasko, brak światła głębi. Ważne żeby Tobie się podobała. Nie ukrywam jednak, że u mnie wywołuje mdłości.. : ]

Pozdrawiam, AS.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam.
Ano tutorialowa praca. Outcome autora był lepszy, aczkolwiek twój też jest niczego sobie. Hm, tło mi się kompletnie nie podoba. Takie powielenie kilkukrotne rendera i późniejsze rozmazanie go nie wchodzi w grę. Masakraa xD. Render jest kompletnie nie wkomponowany, choć z własnego doświadczenia wiem, że ciężko jest wkomponować 'skórę'. Te kółeczka na nodze bardzo ładne, git. A co do napisu, to 'woman tag' jest zbyt mało widoczne. Lipna czcionka.. A 'Vendetta' już lepiej.
Jako że jest to praca z tutoriala, powiem tylko, że dobrze go zrobiłeś. Mnie outcome nie zachwyca, ale to tylko moje skromne zdanie.

Pozdrawiam, AS.
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Witam.
Pomijając fakt, że cały czas używasz jednego rendera, sygna jest lepsza od poprzednich. Nie jestem w nastroju by się rozpisywać, ocenię krótko. Postać jest zdecydowanie za mała. Ona ma być focalem i ma przyciągać naszą uwagę. Tak tutaj nie jest. Za to jest dość ładnie wkomponowana. Światełko wreszcie zrobiłeś ale strasznie jest mdłe. Powiel je raz, żeby było bardziej widoczne. Napisy bardzo ładne, podobają mi się. Jest niestety strasznie płasko i ponuro.
Cóż, lepiej od poprzednich, aczkolwiek szału nie ma. Ćwicz, ćwicz ;).

[*]
 
Do góry Bottom