Galeria Cieni

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
heh, nazwa zaczerpnięta z filmu, ale co mi tam ^^.
nowe pracki:
av-64533.jpg
- robione na Forum Actionum (nick Vendetta777)
finalfact.jpg
- tak samo, jak wyżej
vendetta555.jpg

Wersja sygny na GUP:
gupven.jpg

I userbary:
fablegb.jpg

gup.jpg

sasay.jpg

youtubetze.jpg

Nadal jestem noobem w dziedzinie grafiki, no ale co mi tam ^^ Nie nauczysz się chodzić, póki nie upadniesz.
Oceniajcie surowo, wytykajcie najmniejsze błędy.
Dzięki :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
A przepraszam że zapytam, ale co tutaj jest Twoim dziełem ?
W avatarze widzę tylko krechy charakterystyczne dla UBków, sygny to po prostu wycięte kadry z filmu (no tak mi się wydaję tylko) i dodany napis. Sygny i avki bez szału, chociaż nie są brzydkie to da się je wykonać w niecałe 5 minut.

UBki wyglądają lepiej, choć nigdy nie potrafiłem ich wykonywaać. Jedynie pierwszy wygląda jakbyś przy nim dłużej siedział, kolejne to po prostu tło + render bez wielkiej obróbki.


Sam grafiki dobrej wykonywać nie potrafię (bawię się tylko dla własnej przyjemności tym), ale wielkiego wkładu w to nie włożyłeś. Ciężko oceniać.
 

=BLADE=

Dowódca Rycerzy Wody
Dołączył
6.2.2007
Posty
444
Te ostatnie całkiem niezłe. Co prawda nie jestem bardzo biegły w grafice, ale widać dobrą robotę... szczególnie podoba mi się ostatnia praca. Jeszcze trochę i będziesz robił całkiem niezłą grafikę :D Będę wiedział do kogo po sygnę się zgłosić hehe.

pozdro
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
Ładnie, ładnie ;). Na grafice od strony technicznej się nie znam, ale wychodzi Ci coraz lepiej. Najbardziej do gustu przypadła mi praca nr 2. Próbuj dalej, a na pewno w końcu zostaniesz świetnym grafikiem (co jest równoznaczne z setkami próśb ode mnie xD).

Ave
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Gup to raidowa insta na 20k osób ;]
Najlepsze gildie PvE nie ogarnęły jeszcze jej xD
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Ensidia zwipowała przy trashu^^

EDIT


necrotos.png

Nie spędziłem nad tym dużo czasu, chyba za wcześnie skończyłem bo wena mi przeszła. Niestety. Wiem że jest dużo błędów, prawdopodobnie poprawię.

Oceniajcie mnie, surowo czy nie, oceniajcie. Proszę^^
 

abi

Witch numero Uno
Członek Załogi
Dołączył
22.11.2008
Posty
8869
to ja będe brutalna :p


no więc ten 'rysuneczek' po lewej wyglada efektownie ale to tło z napisami przy tym rysuknu - no nie pasuje, takie zbyt puste te tło i daje z byt wieli kontast, jakbyś na tym tle za tekstem coś delikatnego ledwo widocznego dodał to mion zdaniem było by ciekawsze :)
 

Feomathar

Über Boss
Moderator
Redakcja
Dołączył
5.10.2004
Posty
5242
Ogólnie nie jest złe, ale zbyt wielkie jak na sygne i trochę mało 'czytelne' to wszystko.
Najlepiej wyszła z wszystkiego ta sygna, bo reszta prac jest kompletnie zapchana, wszystko na sobie i nie widać na pierwszy rzut oka co i gdzie jest.
 

Fahrenheit

Pimpu?
Dołączył
2.9.2009
Posty
1342
Vendetta, jak dla mnie to te sygny są super. Po pierwsze bohaterowie gry, za którą zapłaciłem 70 dych, więc jak mam jej nie lubić :) Po drugie - rendery z Devil May Cry pasują do wszystkiego, a tu jeszcze są klimatycznie poukładane. Właśnie to wrażenie ruchu wywołane nagromadzeniem elementów bardzo mi się podoba. I jeszcze jedno pytanie: Dlaczego tak fascynuje cię robienie postaci wychodzących poza obrazek (np.moja sygnatura)?
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Postać pokazuje, że jest wyjątkowa, wychodząc ze schematycznego prostokącika, Fah :)
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
lololaa.png

stare, robiłem dla Faha

Doublepost, ale odkopuje temat zeby był widoczny i wstawiam prackę ;)
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Prosisz to ok.. Ale będę ostry. Sam już w grafice od dawna nie siedzę, ale co tam ;p

Twoje prace są ohydne... Nie no, bez przesady, nie jest aż tak źle : P. Choć co do tej z napisem ''Necro..'' to na prawdę jest okropna ;p. Używam białej skórki na forum i wogóle do niej nie pasuje, oczywiście, lecz to tło.. Jeden kolor z tego co widzę. Dla Faha, też jakaś taka.. trudno znaleźć słowo, po prostu brzydka. Cóż, nie jest źle, pamiętam jak zaczynałeś.. widać znaczną różnicę. Za rok moze dwa będziesz mistrzem : P
Pozdrawiam
 

Pele

Dowódca Straży Magów Wody
Dołączył
5.4.2008
Posty
315
Wystający render to ZŁO.
Niepotrzebnie dajesz tak dużo renderów na sygny najlepiej jeden maksymalnie 2 wtedy sygna jest zgrabniejsza.
Ostatni Vandetta może być.

Ogólna ocena za wszystkie sygny to 5/10

Staraj się, staraj używaj tutoriali na pewno pomogą.

p.s Jakiego programu używasz ?
 

Aniol Stroz

Najlepszy grafik
Moderator
Redakcja
Dołączył
14.10.2006
Posty
2045
Jak na gimp to wyszło Ci o dziwo dobrze xD.
Wreszcie wtopiłeś render! I wyszło Ci bardzo dobrze ;]
Ale reszta, już gorzej. Tło makabryczne xD. Z jednej strony jasne z drugiej ciemne - FAIL!
Kolejna sprawa to napis. Resteryzuj go i użyj smużu, aby wpasować go w otoczenie.
Mogłeś dodać jakiś c4d/teksturkę dla ozdoby. Ale i tak jak na gimpa to jest nieźle ;].
Moja ocena to 4,5/10
Ćwicz ćwicz i jeszcze raz ćwicz ^ ^ (albo załatw photoshopa xD)

Pozdrawiam.
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
To nie fail z tym tłem, tak miało być. Napis... po co go wtapiać?
Co do reszty- nie. To było robione na sygnę, chciałem, aby było proste, bez nawalonych c4dów i tekstur. Mnie się podoba ;P
 
Do góry Bottom