G4 Czy Już Ostatni

Status
Zamknięty.

Nekromanta Boom

Dzika Karta
Weteran
Dołączył
1.10.2004
Posty
3777
Miałem na myśli następną część Yeedowski :) kiedy sprawa Beziego najprawdopodobniej już się rozstrzygnie.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Miałem na myśli następną część Yeedowski :) kiedy sprawa Beziego najprawdopodobniej już się rozstrzygnie.


Tego nie jesteś w stanie rozstrzygnąć. Trudno powiedzieć jak zakończy się Arcania.
Bezi jest na tyle istotnym elementem fabuły, że trudno powiedzieć czy twórcy będą chcieli go wyeliminować.
 

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Bezi jest opętany przez demona uwięzionego w amulecie śniącego, który nosi teraz na szyi. Na 80% odprawimy jakieś egzorcyzmy i Bezimienny wróci do siebie i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie do czasu...
... Arcania 2, o której coraz częściej słychać. Także chyba temat ten jest wyczerpany - Arcania 2/Gothic 5 powstaną raczej na pewno, ponoć już nawet trwają nad nią/nim prace.
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
ezi jest opętany przez demona uwięzionego w amulecie śniącego, który nosi teraz na szyi. Na 80% odprawimy jakieś egzorcyzmy i Bezimienny wróci do siebie i wszyscy będą żyli długo i szczęśliwie do czasu...

Bardziej skłaniam się do opcji Rangiza. Niczym W LOTR akcja xD
 

Koza123

Nadworny błazen Rangiza
Dołączył
1.7.2010
Posty
309
Moim zdaniem będą jeszcze co najmniej 2 części( Arcania i 5-tka). Pewnie, że może być więcej, ale nawet jak już nowych części nie będzie, to albo jakieś firmy, albo nawet organizacje fanowskie zaczną robić remake'i (np. gothic 3 na silniku gothic1...) więc to może trwać a trwać.

Koza to cichy ninja :ph34r: :ph34r: :ph34r:
 
Dołączył
4.8.2010
Posty
185
Czy będzie jeszcze coś po G4, jest mi to obojętne. Arcania to przedłużenie serii ''na siłę'', nawet już wiadomo, że gra będzie najwyżej średniakiem, może jakby JoWood znowu współpracowało z Piranią...
 

cichun

New Member
Dołączył
14.7.2008
Posty
9
Dlaczego mówicie że gra jest co najmniej średniakiem mi już na samą myśl o fabule ślinka cieknie :p
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dlaczego mówicie że gra jest co najmniej średniakiem mi już na samą myśl o fabule ślinka cieknie :p

bo zdawało się im, że dostana klona G1/G2 w nowej oprawie, a tu gra zupełnie inna. Mnie tez jara fabuła na maxa :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom