G4 Czy Już Ostatni

Status
Zamknięty.

Rangiz

Weteran
Weteran
Redakcja
Dołączył
13.11.2007
Posty
4946
Tego oficjalnie jeszcze nie wiemy. Najprawdopodobniej wszystkiego dowiemy się po premierze G4.
Osobiście jednak uważam, że to nie będzie koniec Gothiców.
 

Elessar

Inkwizytor
Weteran
Dołączył
30.12.2007
Posty
2679
W zasadzie Gothic miał być trylogią, ale podobno kiedy Spellbound przejeło tworzenie, postanowiono o 5 częściach.
PODOBNO.
 

dudekkss

Carcass
Weteran
Redakcja
Dołączył
2.2.2005
Posty
3346
Trylogia, nie trylogia. Teraz to już będzie chodziło o kasę więc nie wierzę w to, że nie wyjdzie więcej części. Może się będą troche inaczej nazywać, może i nie. Ale będą bo i kasa z tego będzie niezła. Moje zdanie.
 

Phantom Lord

Active Member
Dołączył
9.8.2007
Posty
1351
Powiem tak - wątpię, by powstał kiedykolwiek pełnoprawny Gothic, ale jak widzimy, na forum jest już nawet dział Risena, więc myślę, że można powiedzieć, że to nie jest koniec Gothików. A przynajmniej, że to forum jeszcze będzie się miało czym w przyszłości zajmować :)
 

Darq

New Member
Dołączył
16.11.2007
Posty
3
Jak się gothic skończy to będzie Risen, jak się Risen skończy będzie coś innego, a my będziemy jeszcze raz z sentymentu przechodzili wszystkie części Gothica i zachwycali się na nowo kunsztem naszych Piranii...
 

Pw1996

New Member
Dołączył
7.10.2008
Posty
2
AAA ciarki mnie przeszły na myśl o zakoniczenu serii gothic ...
 

Karpielek

VIP
VIP
Dołączył
7.5.2008
Posty
1208
Ja uważam tak samo ja dudekkss. Myśle że po premierze gothica pojawi sie co najwyżej jeszcze jedna ,jak sie pojawi.Ale trzeba przyznać chodźby ile lat miał gothic i tak zawsze bedziemy w niego grać, ponieważ nigdy nam sie nie znudzi. :D
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Może i sie nie znudzi, ale nie wiemy jaką grywalnoś będzie miała czwórka.
Ja stwierdzam, że gothic 4 to będzie ostatni oryginalny gothic, który zakupiłem.
1 i 2 to były gry, teraz to nie jest ta sama, tajemnicza gra.
 

sinenomen

New Member
Dołączył
4.11.2008
Posty
8
wiekszosc uwaza,ze tylko pierwsza i druga czesc byla robiona z sercem a trzecia dla kasy. ja uwazam ze wszystkie trzy maja w sobie to cos choc gothic 1 jest najlepszy jesli chodzi o atmosfere (pamietam jak sie przestraszylem gdy pierwszy raz zobaczylem ogara ^^ xD). o dodatku i arcania mysle ze sa robione tylko dla kasy choc nie znaczy to ze beda do du.. ykhm,no wiecie co mam na mysli. nie sadze zeby na gothicu 4 sie skonczylo, kto by porzucil taka zyle zlota?
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Dopóki będzie taki popyt na markę gothic to i producenci nie będą chcieli z niej zrezygnować
Jeśli G4 sprzeda się z porównywalnym wynikiem do G3 lub lepszym to z pewnością producenci pokuszą się o dodatek i kolejną część zwykła marketingowa kalkulacja....jeśli kura znosi złote jajka...to debilizmem byłoby ugotować z niej rosół (mała analogia)
 

Dzyl

El Principe
Dołączył
14.9.2008
Posty
1961
Ja myśle że będzie jeszcze 5 cześc, a może i 6... kto wie...Ale 5 powinna byc bo w 4 częsci ma byc nowy bezi więc zapewne będą 2 lub 3 częsci o jego przygodach tak jak ze starym bezim.
 

Droner

Member
Dołączył
13.3.2008
Posty
68
Powiem wam, że Spellbound na pewno będziee chcialo wykorzystać to, na co wypracowało sobie PB. To na pewno nie będize ostatnia część, ponieważ... money money! Wykorzystanie reputacji jaką sobie nakosił Gothic jest bardzo... hmmm... kasodajne ( nie wiem jak to ująć :lol: ).
 
Dołączył
30.6.2009
Posty
41
Zależy od sukcesu Arcanii;p Jeśli będzie duży zysk i sukces to z pewnością dadzą kolejną część bo po co odmawiać zysku:D Więc pewnie dlatego dość długo robią Arcanii bo wiedzą że jej sukces to będzie wielki krok dla nich. Wyłazi na to że będą starać się zrobić grę prawie że bez błędów tylko żeby nie przegięli z tym :D.
 

Hadler

Member
Dołączył
12.2.2010
Posty
199
Myślę, że to będzie ostatnia część GOTHICA, ale nie ostatnia część ARCANII, według mnie Gothic skończył się już na Zmierzchu Bogów (wiem, że wiele osób nie na widzi Zmierzchu Bogów, ale z patchami to jest naprawdę fajna gra:)) Arcanię będę raczej traktował jako hmmm... nie oficjalną kontynuację gry :(. Czytałem, że zmienili tytuł dlatego, ze nie chcieli psuć opinii starej dobrej sagi :), ale według mnie chcieli dalej to tworzyć, bo jeśli Europejczycy przestaną kupować następne części, to pozostają Amerykanie, którzy dopiero za znajomą się z tą grą (także z tego powodu zmienili nazwę, żeby w Ameryce to była PIERWSZA część ich gry).
 

Vendetta

Deathproof
VIP
Dołączył
27.2.2009
Posty
1393
Czytałem, że zmienili tytuł dlatego, ze nie chcieli psuć opinii starej dobrej sagi
Nic podobnego, chyba PB ma prawa autorskie do tytułu Gothic :)

Myślę, że Arcania nie będzie ostatnią odsłoną serii. Pewno będą do niej dodatki kilka miesięcy po premierze. Ale czy będzie Arcania 2? Nie wiem. Nie wątpię w to, ale myślę, że twórcy nie podołaliby temu. Patrząc na poprzednie gry SB, jestem prawie pewny, że będzie to kaszanka na miarę Gothic 3 Zmierzch Bugów. Arcania: A Bugged Tale? :)
 

RoMek

Niewolnik systemu
Członek Załogi
Dołączył
7.5.2008
Posty
4785
Myślę, że jesteśmy trochę niepoważni myśląc o kolejnej grze, skoro jej pierwsza część jeszcze się nie ukazała.

Twórcy gry zarobią kupę kasy choćby dlatego, że saga Gothic ma wielu fanów, i kupią Arcanie poto, żeby mieć komplet Gothiców na półce
Może i będzie Arcania 2 i 3 ale kogo to obchodzi, to już nie będzie ten sam Gothic, uniwersum już dawno straciło swój blask (dokładniej to przy wydaniu gothic 3) i już go nie odzyska. Kontynuowanie zniszczonej już serii jest lekkim nonsensem, a przecież mogli by zrobić nową, świetną grę.
 

Vaderous

New Member
Dołączył
29.3.2010
Posty
21
G4 Czy Już Ostatni ?? jeśli sięsprzeda jak G,2 to raczej będzie zaraz po nim g5 ;) z tego co wiem i wyczytałem G4 ma wyjśc równocześnie na Ps3,xbox360 i pc z tym że na pc i ps3 będzie Bardziej dopracowana fizyka(pogody i świata) ,nie gnioć za to ;) tak tylko czytałem
 

yeed

Trolololo Guy
Weteran
Moderator
Dołączył
10.1.2007
Posty
8223
Z pewnością to nie koniec. Bardzo prawdopodobne, że będą czekały nas jeszcze dwa dodatki do czwartej częsci. Dalsze plany zapewne będą zależeć od finansowych wyników.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom