Głowny Przeciwnik..

Status
Zamknięty.

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
Coz.. jak to ma byc ostatnia czesc.. to kto bedzie glownym przeciwnikiem? moze sam Beliar? hmm.. to by było prawdobodone... hehe.. Beliar by przywrocil Sniacego i Smoka ozywienca na swej strazy.. a by przesiadywal gdzies w swiatyni beliara:p jakies tajne przejscie
tongue.gif
ech... to marzenia... ale zobaczymy moze bedzie to co mowie... wymyslajcie swoje glowne przeciwniki!:D

PS. Jezeli taki temat byl to ten.. przepraszam..
 
Dołączył
27.12.2004
Posty
713
Nie wiem kto bedzie głównym przeciwnikiem , ale na pewno nie Beliar , bo twórcy gry by wtedy przesadzili , bo przecież bezsensu byłoby walczyć z jednym z bogów. Może Xardas bedzie głównym przeciwnikiem , chodzą też słuchy że będzie mozna zejść na drogę zła więc wtedy głównym przeciwnikiem mógłby być jakiś arcymag ognia albo przywódca paladynów , ale według mnie najbardziej prawdopodobne jest że znowu głównym przeciwnikiem będzie jakiś potwór(sługa beliara).
 
Dołączył
25.2.2005
Posty
165
Tak ja też uważam że walka z bogiem byłaby lekką przesadą. Może będziemy musieć pokonać przywódce orków a ten pewnie będzie jakimś potworem. Prawdopodobnie Xardas stanie się naszym wrogiem(z miłą chęcią zatłuke drania)
 

Biały

Barotelli
Dołączył
2.9.2004
Posty
290
Jak dla mnie może to być Xardas wraz ze swoimi demonami, albo jakaś bestia. Beliar to się leje tylko z Innosem
laugh.gif
.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Ja uważam że takowego głównego przeciwnika niebędzie ponieważ napewno bedzioe można się zemścic z Lee na Królu(mój domysł) no i może staniemy do walki z xardasem ale tego nie wiem ale może jednak Beliar zrobi kolejnego swojego wysłańca?? No ale fajniue by było walczyć z Beliarem przy pomocy Inosai Adanosa bysmy jakoś ich przyzwali a oni by nam pomagali to by było coś ale tak napewno nię bedzie
laugh.gif
 

Lord Maniek

Member
Dołączył
23.3.2005
Posty
177
wysilcie troszeczke swoją wyobraznie, tak oczekiwana gra nie będzie zawierać na końcu potworów z I i II części co to by było za zakończenie śniący i ożywieniec.Beliar to rzeczywiście przesada ,zgadzam sie że może być to Xardas,i oczywiscie jakaś nowa bestyjka ,sądze też iż nasz bohater zostanie jakąś znaczącą postacią,może nawet królem -przecież jest wybrańcem bogów.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
A ja mysle ze xardas stanie sie prawa reka Beliara i ze bedzie bardzo ale to bardzo potezny i bedzie naszym glownym przeciwnikiem, a Inos i Adanos chcac pomoc nam w pokonaniu go przekaza nam poprzez swoich kaplanow wiadomosc o ukrytych artefaktach, ktre bedziemy musieli zdobyc odbywajac dlugie wyprawy, tych wlasne bogow, bedzie to np. miecz i tarcza Inosa i zbroja Adanosa, beda to przedmioty o wilekiej mocy poniewaz zostaly stworzone przez bogow dla wybranca by mogl ocalic swiat:)
 

Phoenixx

Member
Dołączył
12.2.2005
Posty
400
QUOTE (none @ 28-04-2005, 18:12) A ja mysle ze xardas stanie sie prawa reka Beliara i ze bedzie bardzo ale to bardzo potezny i bedzie naszym glownym przeciwnikiem, a Inos i Adanos chcac pomoc nam w pokonaniu go przekaza nam poprzez swoich kaplanow wiadomosc o ukrytych artefaktach, ktre bedziemy musieli zdobyc odbywajac dlugie wyprawy, tych wlasne bogow, bedzie to np. miecz i tarcza Inosa i zbroja Adanosa, beda to przedmioty o wilekiej mocy poniewaz zostaly stworzone przez bogow dla wybranca by mogl ocalic swiat:)
Ladnie to ujoles , mam podobne zdanie na ten temat , moim zdaniem na bank nie bedziemy walczyc z zadnym bogiem, owszem fajnie by bylo gdyby innos lub adanos nam pomagal (np objawiajac sie nam , udzielajac nam rad , i pomocy w postaci artefaktow ) , o ile wiem xardas posiadl ogromna moc wiec , adanos jak straznik rownowagi na pewno na pomoze w pojedynku z nim
smile.gif
, Wiec sadze ze glownym "Bossem" bedzie Xardas :]
 

Haldir

Member
Dołączył
21.3.2005
Posty
430
fajnie by bylo gdyby nie bylo takiego bossa, ale np starcie z orkami . Bylo by 40paladynow troche magow, najemnikow i moze jakis innych gild ktorych jeszce nie znam. Walczyli by przeciwko 500 orkow
dry.gif
, nie no moze na 250.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE fajnie by bylo gdyby nie bylo takiego bossa, ale np starcie z orkami . Bylo by 40paladynow troche magow, najemnikow i moze jakis innych gild ktorych jeszce nie znam. Walczyli by przeciwko 500 orkow , nie no moze na 250. co to jest 250 orków znalazł byś odpowiednią pozycje i dwa razy deszcz ognia i po nich. Wystarczyło by być dostatecznie szybkim.


Ja uważam że Xardas będzie naszym głównym przeciwnikem. W końcu teraz on jest wybrańcem beliara i on ma teraz moc podarowaną mu przez boga. A wiadomo że zawsze walczą zesobą wybrańcy beliara i inosa.
 

Kan

Member
Dołączył
5.1.2005
Posty
786
Według mnie Xardas będzię tylko jednym z pionków. Kto wie może na powrót przyłączy się do nas aby osiągnąć jeszczę większą moc. W filmiku na końcu G2 mówi że nie jest do końca wierny Beliarowi. A walka z Beliarem ? Jego nie można pokonać, bo oznaczało by to koniec także Adanosa który jest bogiem równowagi.
Cokolwiek to będzię zapewnę doprowadzi do zamknięcia się przejścia między dwoma światami. (czytaj "Boska moc gwiazd")
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
QUOTE (Haldir @ 28-04-2005, 19:31) fajnie by bylo gdyby nie bylo takiego bossa, ale np starcie z orkami . Bylo by 40paladynow troche magow, najemnikow i moze jakis innych gild ktorych jeszce nie znam. Walczyli by przeciwko 500 orkow
dry.gif
, nie no moze na 250.
No taka bitwa tez bylaby ekstra, ale jak by sie wszyscy naraz znalezli w jednym miejscu to bylo by ich strasznie duzo, a biorac pod uwage ze i tak G3 bedzie mial niebotyczne wymagania to przy tylu postaciach naraz w jednym miejscu nie dalo by sie grac, tak by sie zacinalo, no chyba ze ktos bedzie mial superhiper i wogole komputer.No ale fakt faktem ze taka bitwa bylaby bardzo mile widziana.
 

none

Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
161
QUOTE (IMac... @ 29-04-2005, 11:44) Tja... Xardas... Znacie stornkę Andre? Nie? oto ona - na forum jest ciekawy infos, z którego jasno wynika, że Xardas będzie, a przynajmniej będzie udawał przyjaciela! (I pojawią się wierzchowce!)
Link:
http://www.gothicextra.d8b.pl/phpBB2/viewtopic.php?t=198
Jak przeczytalem ten tekst o G3 to myslalem ze padne
blink.gif
Wiedzialem juz wczesniej ze Gothic (wszytkie czesci) to gra kultowa ale po tym co tu zobaczylem to naprawde nie mam slow, ale rownoczesnie z ta ekstaza spowodowana tym tekstem serce mi sie kraja bo bede musial wydac jakies 700pln zebym mogl w przyszlosci pograc w G3.Ale na razie sie tym nie przejmuje tylko upajam sie myslami jaki G3 bedzie wypasiony
biggrin.gif
 

Kenshi

Member
Dołączył
28.1.2005
Posty
119
pomyslalem.. i cos mi postukalo w lbie.. np ze bedzie jakis potwor.. taki jak sniacy czy ozywieniec... my go pokonamy.. bo on bedzie prawa reka beliara i bedzie mial nieprawdobodna MOC! pozniej xardas wchłonie jego moc i stanie sie potezniejszy od beliara..
biggrin.gif
on beliara pokona.. bo wtedy bedzie mial wladze na zlem i takie tam
biggrin.gif
pozniej by chcial np uniecistwic innosa i adanosa... ale my pokonamy ofiarom..chodzi mi o bogow..
tongue.gif
i oczywiscie bedzie nowy zwoj o nazwie "Potega Xardasa" czyli ze w tym zwoju bedzie cala potega xardasa i jak bedziemy juz walczyli z xardasem uzyjemy zwoju i cala jego moc zwroci sie przeciwko jemu:p... ale moge sie mylic
biggrin.gif


wlasnie przeczytalem w gothicextra.pl ze
-orkowie mają inne sprawy niż niszczenie królestwa


Moze oni sie czegos boja ? mzoe tego naszego glownego przeciwnika? coz... zobaczy sie
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE ja gdzies czytalem ze xardas wchlonie moc wszystkich 3 bogow (ktorzy okazali sie polbogami) i wtedy zacznie sie prawdziwa jadka
ale watpie by tak bylo
A gdzie coś takiego wyczytałeś/usłyszałeś?? Wydaje mi sie to troszke głoopie ponieważ to my posiadamy moc Inosa a Xardas Bekiara więc jak by on miał moce wszystkich trzech bogów to był by niesmiertelny.
 

piottrek_14

New Member
Dołączył
20.3.2005
Posty
19
według mnie Xardas nie będzie naszym wrogirm a jeśli chodzi o to czy jest wybrańcem to raczej nie, on raczej wybrańcem nie jest tylko ma jego moc bo przecież wybraniec bogów nie powinien mieć imienia tak jak Bez czy Smok-Ożywieniec a pozatym jaśli Beliar wybrał by Xardasa na sowjego wybrańca to po co wysyłał by S-O skoro to Xardas ma być wybrańcem myślę że Xardas chciał być tylko potężniejszy ale którz wie co Piranie wymyślą
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE według mnie Xardas nie będzie naszym wrogirm a jeśli chodzi o to czy jest wybrańcem to raczej nie, on raczej wybrańcem nie jest tylko ma jego moc bo przecież wybraniec bogów nie powinien mieć imienia tak jak Bez czy Smok-Ożywieniec a pozatym jaśli Beliar wybrał by Xardasa na sowjego wybrańca to po co wysyłał by S-O skoro to Xardas ma być wybrańcem myślę że Xardas chciał być tylko potężniejszy ale którz wie co Piranie wymyślą Ale Xardas na statku bo zabiciu smoka w rozmowie z bezem mówi cos w stylu "Stało sie Beliar wybrał mnie!!!" Więc chyba to świadczy ze jest wybrańcem Beliara?? Co nie??
huh.gif
 
E

eMzi

Guest
Najlogiczniej by było gdybyśmy w G3 walczyli z Xardasem. Jednakże on sam mówi w ostatnim filmiku "Nie jestem bardziej posłuszny Beliarowi niż ty Innosowi". A sami wiemy że Bezimienny w gruncie rzeczy nie robił tego co chciał Innos tylko po prostu ratował świat bo Xardas mu kazał ^^. Możliwe więc jest że w G3 Bezimienny i Xardas zjednoczą się przeciw Beliarowi i wypędzą go do innego wymiaru.
Pozdrawiam Verin.
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
QUOTE Najlogiczniej by było gdybyśmy w G3 walczyli z Xardasem. Jednakże on sam mówi w ostatnim filmiku "Nie jestem bardziej posłuszny Beliarowi niż ty Innosowi". A sami wiemy że Bezimienny w gruncie rzeczy nie robił tego co chciał Innos tylko po prostu ratował świat bo Xardas mu kazał ^^. Możliwe więc jest że w G3 Bezimienny i Xardas zjednoczą się przeciw Beliarowi i wypędzą go do innego wymiaru.
Pozdrawiam Verin.

To jest niemożliwe żeby walczyć z bogiem według mnie i wcale nie dlatego że zasilny albo cos takiego. Poprostu gdybyśmy wygrali zniszczyli byśmy świat zakłucając równowage w nim panującą
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom