Filmik: Gothic 3

Status
Zamknięty.

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Pod tym linkiem znajduje się wywiad z gościem z Piranhi Bytes na temat Gothica 3.
Można się tam czegoś ciekawego dwiedzieć (znając niemiecki oczywiście)
Jest to relacja z Game Convention w której są także pokazane różne momenty z samej gry
biggrin.gif
biggrin.gif

Plik zajmuje ok 120 MB i trwa 20 min.


Oto link:
http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...ads&file_id=173

PS: osobiście wydaje mi sie że Bezimienny jest bardziej podobny do Gorna.
""wiem, że ostatnio założyłem troche tematów ale staram sie być na bieżąco""

EDIT:
Tu jest drugi filmik ukazujący samą grę Gothic 3. Trwa 9 min i zajmuje 66,5 MB
Oto link: http://gameswelt.de/artikel/index.php?id=843

EDIT: A tu jest kolejny filmik w którym Piranha Bytes prezentuje Gothica 3.
Wprawdzie więcej tu gadki niż samej gry, ale jeśli ktoś zna j.niemiecki to może nam coś przetłumaczyć
tongue.gif

Oto link: http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...ads&file_id=176

EDIT:
A tu jest kolejny filmik, który udało mi się znakeźć
biggrin.gif
Też pokazuje tereny gdzie strażnikami są orkowie (podobnie jak w poprzednich filmikach) ale pokazuje nie co więcej tego obszaru
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Oto link: http://www.gamona.de/index.php?sektion=dow...34&file_id=1895

EDIT:
Tutaj jest filmik, który udało mi się znaleźć.. pokazuje jak nagrywano muzykę do Gothica 3. Ukazana jest tam cała orkiestra w Bochum.
Filmik ten trwa niecałe 5 min.Niestety aby go zobaczyć trzeba się zalogowć na tej stronie.
PS: może ktoś już to widział (ja nie) ale nawet jeśli to nie krytykujcie tego zbytnio
tongue.gif

Oto link: http://www.giga.de/dl/frame.php?refid=56&f...=&lang=de&ext=0
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Eno Kahalid a skad masz ten link?? Ja miałem zamiar go umiescić tutaj.
Bo ja go jako jeden z pierwszych wypatrzyłem. Troche nie ąłdnie no ale cóż.

A co do filmiku to tak:
Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to sposob w jaki porusza się psotać. Nasz bezi chodzi tak jakby był pedalkiem lub coś podobnego. Wymachuje rączkami i idzie tak jakby sobie podskakiwał. noo do wyglądu się można jeszcze przyczepić. Bo bezi ma czrne włosy i kucyk (a'la Diego)
Pozatym wszystko ejst wypas. Grafa wypasiona, a jak oglądniecie ten filmik caly to w jednym momencie jest coś takiego że bohater podchodzi (chyba) do jakiegoś orka, ten go nie atakuje tylko stoi w miejscu, a gdy bezsi sie zatrzymuje zaczyna sie drapać po tyłku
laugh.gif
Fajnie to wyglądało. jak dopracują sposób poruszania się postaci to G3 będzie naprawde świetny
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Filmik jest bardzo intrygujący... Pomijając to, że jest po nie niemiecku (uczę się tego języka 6 lat, ale oni gadają za szybko...) To naprawdę jest super. Ale Bezio przypomina mi bardziej Diega niż NN z poprzednich dwóch części...


QUOTE Jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to sposob w jaki porusza się psotać. Nasz bezi chodzi tak jakby był pedalkiem lub coś podobnego. Wymachuje rączkami i idzie tak jakby sobie podskakiwał

Faktycznie trochę śmiesznie to wygląda, ale ten filmik pochodzi z wersji pre-alpha, więc jeszcze wiele zostanie poprawione, więc myślę, że w końcowej wersji Bezio będzie chodzić normalnie...



QUOTE noo do wyglądu się można jeszcze przyczepić. Bo bezi ma czrne włosy i kucyk (a'la Diego)


Co do koloru włosów to mam nadzieje ze będzie to zmienione... Ale co do kucyka to przecież fryz bezia ewoluuje w G1 był trochę krótszy niż w G2 idąc tym torem uwzględniając podróż statkiem na kontynent otrzymujemy właśnie takie włosy
smile.gif
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja widziałem już ten filmik wczoraj i powiem, że mało co z niego można się dowiedzieć, no chyba, że ktoś zna dobrze niemiecki. Brutalnie przefarbowali nam bezia, cóż szkoda. Grafika prezentuje się nieźle aczkolwiek rewolucji chyba nie będzie (choć trudno z takiego filmiku coś wywnioskować). Ruchy bezimiennego wyglądały źle, za to drapanie po tyłku wyglądało efektownie ;P No cóż ciężko mi coś więcej powiedzieć. Aha i jeszcze ten ork prezentował się nienajgorzej.
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Bardzo fajny filmik i łądnie zrobiony. Ale coraz mniej mi się Gothic 3 podoba
smile.gif

Z bezia zrobili jakiegos pedanta z czarnym kucykiem. Nie podoba mi się jego styl chodzenia i wygląd. Grafika jest bardzo dobra ale nie rewelka
sad.gif

Wiele ten filmik mi nie ukazał, gdyż większość już wiedziałem
smile.gif

Ale irytuje mnie jedno co oni zrobili z bezia!
 

Z@dzior

Member
Dołączył
29.1.2005
Posty
412
Filmik bardzo mi si podobal, tylko... bezio byl trzy (czy nawet 4 razy) w tym samym miejscu, chodzil po tych samych ternach. Mogli by wyposcic go na jakies nowe tereny (wiecej bysmy zobaczyli), co do drapania po tylku... spoko, ale orki w G2 tez sie przeciez drapaly. Teraz o kucyku. Jak widzielismy na innch filmikach to beda zbroje ihelmy wiec po tym zrytym kucyku ani sladu.
 

J-Flod

New Member
Dołączył
19.8.2005
Posty
6
Nic nadzwyczajnego, ale to dopiero alpha, więc myślę, że wiele zmienią.

Sądzę, że to nie był Bezio - nie zmienili by go, aż tak bardzo. Rozumiem kosmetyczne zmiany, ale tu za ostro pojechali. Zgolili mu nawet bródkę i tylko wąsik został, a ten kucyk to już wogóle - za długi, dobrze chociaż, że mu związali tą kitę - jest bardziej realistycznie.

Śmiesznie ta kamera pracuje podczas odwracania. A co do grafiki to jestem zawiedziony, żadnej rewelacji tylko trochę ulepszona.

Ale wieżę w Piranhe i wieże, że finalna wersja będzie super grywalna i wciągnie mnie na długi, długi czas.
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Coś mi się wydaje, że to nie był nasz bochater
wink.gif
tylko jakiś inny ludzik
huh.gif
. Pewnie nie chcą nam pokazać głównego bochatera gry
dry.gif
. To po czym chodzili to chyba był jakiś fort w górach
ph34r.gif
. Taki jak te na screenshotach. Ładna grafika, ładne postacie i otoczenie
biggrin.gif
. Oby nas nie rozczarowali grywalnością i fabułą gry.
rolleyes.gif
 

donricardo

Member
Dołączył
26.6.2005
Posty
57
fajna grafa ale oczywiście jak ktos juz wspomniał kidyś nie to co na screenshotach tam to troche przesadili.Gra jest dość podobna do popszednich częsci oprucz troche ulepszonej grafy i otoczenia.Rozczarowuje mnie jedynie to ze za niewielki zmiany będziemy musieli zaplacić tak wygórowanymi wymaganiami sprzetowymi ale kto wie to dobiero wczesna forma gry moze będzie jeszcze lepsza a moze wymagania sie zmniejsza.No ale oczywiście sukces zalezec bedzie tez od grywalności i tu mam nadzieje ze nas nie zawiodą no bo to wkoncu Gothic III !
a co do bezia to po tym co nawyrabiał w khorinis no i po pozbawieniu robcia dostepu do magicrudy to nie sądze zeby zeby witali go z otwartymi rękam i stad te zmiany wyglądu
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Sory ale jak możecie mówić że grafika jest słaba na podstawie filmiku w rozdzielczości 480x360 ?? Co przecież wiadomo że większosć osób będzie grać na 1024x768 i tam grafika będzie robić zupełnie inne wrażenie niż na tym filmiku. Myśle że filmik ten nie może oddać grafiki jaka będzie w grze... Prędzej już screeny chcoaż te z kolei są podrasowane.
 

zino

Member
Dołączył
17.6.2005
Posty
49
EH co prawda to wersia Pre-Alpha ale nie podoba mi sie wyglad bezia przypomina laczej on gorna lub na upartego diega a to chodzenie to chyba poprawią mogli by pokazać
jakąś rozmowe lub jak wyglada okno handlu
Widziałem też tego orka o którym mówiono pare postów wyrzej może to jakis orkowy obóz dla złapanych ludzi Lub to były jakies posagi
Poszlachtował bym PB jak by dali inne rasy jak w morrowidzie
Grafika jest niczemu sobie co prawda na podstawie tego filmiku nie da sie poprawnie okreslić


Ps. Jak chcecie usunać mi następnego posta to powiecie co zle robie bo sam już nie wiem ( a jezeli chodzi o błędy to mam dysgrafie i dysortografie)
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Filmik jest 100% super bardzo mi sie podobal

wsluchiwalem sie w to co ten niemiec mowil i uslyszalem ze to miasto nazywa sie imutera i jest zajete przez orkow jest to jedno z niewielu miast ktore przyzwyczailo sie do tego ze jest opanowane prez orkow w innych miastach panuja nastroje powstania jedenym miastem ktore nie jest zajete przez orkow to stolica nazywa sie vengrad z tego co uslyszalem ludzie na tym filmiku sa to niewolnicy ktorzy pracuja dla orkow

z tego mozemy wywnioskowac ze jednym w glownych zadan bezia bedzie uwolnienie ludzi i powoli wszedzie wszczynac powastania

Wsluchalem sie jeszcze w ten filmik i on na nasze piekne szczescie mowi ze to nie jest bezimiemnny ze tak nie bedzie wygladal nasz kocahny bezio tylko ta postac jest na pokaz do tego filmiku ufff a juz sie wystraszylem

dowiedzialem sie jeszcze ze bedzie mozna (to pewnie zadna nowosc) ze bedzie mozna bez przeszkod chodzic po calej myrtanie

Historia bedzie sie rowniez obracala wokol xardasa



P.S mam porzbe jesli ktos by mial sciagniety wiekszy filmik i mial ochote mi go wyslac niech napisze na blackivanhoe2@wp.pl zebym podal mu adress gdzoe mogl by to wyslac


Oni maja ten sam komputer co ja mam teraz tylko moj jest po ulepszeniach maja ten sam monitor i ten sama kalwaiture nawet wiem w jakim sklepie i za ile go kupili to brat mojego kompa:D:D:D
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
To bez wątpienia wspaniałe wieści
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Sam nie wierzyłem, że ta postać to bezimieny... myślałem raczej że to Gorn, ale skoro to tylko postać wymyślona do pokazania gry to bardzo dobrze
tongue.gif


PS: jak to dobrze, że ktoś choć troche zna j.niemiecki
tongue.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Hmm no to fajnie że to nie jest Bezi,a le wiecei co on mi go strasznie z twarzy przypominał. Ale ja się tam nie wsłuchiwałem w filmik, no bo z dojcza to mi tak sobie idzie. Skoro tak mowisz to spoko. A co do tego miasta to napewno masz racje, bo widzialem tam wielu orków strażników, którzy pilnowali jakby niewolników którymi byli ludzie. no nic pozostaje tylko czekacd
biggrin.gif
 
Dołączył
5.5.2005
Posty
375
Film bardzo mi się podobał, jest bardzo dobrze zrobiony. Nie podobało mi się natomiast to, jak ta postać chodziła. Ale bardzo dobrze, że ta postać to nie Bezimienny. Niezbyt spodobałoby mi się to, że najpierw miał brązowe włosy, a potem czarne. To, że historia będzie się obracała wokół Xardasa było oczywiste. W końcu to wybraniec Beliara (jak np. Śniący i Smok-Ożywieniec), a nie byle kto. Szkoda, że ta postać była niemal ciągle w tym samym miejscu. Lepiej byłoby, gdyby "wypuścili" tego człowieka poza miasto zdobyte przez Orków.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Filmik mi się podobał, wprawdzie był troche nudny i nic nie zrozumiałem z paplaniny szwabków to sporo się dowiedziałem na temat grafiki i bezimienngo
( dzięki Robinhood za info, bardzo mnie to uspokoiło ), grafika naprawde super się prezentuje chociaż jest on pewnie jeszcze lepsza sądząc po tym że był on nagrywany kamerą cyfrową. Super że będzie można wzniecać powstania, a że fabuła będzie kręciła się wokól Xardasa to wiedziałem od początku, przecież to wybraniec Beliara.
Czekam z niecierpliwością na tą wspaniałą gre.
 
R

ReZiWiz

Guest
Lol. Jakbyscie dobrze znali niemiecki, to jest mowione, ze to nie bezimienny a zwykly NPC. Ja mialem jeszcze inny filmik (4 minutowy) i widac bylo ze komp na tych targach był za slaby na gothic 3
laugh.gif
Czasem poprostu gra klatkowala.
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
No powiem tak : Grafika dobra , ale szkoda że nie pokazali beziego
wink.gif

Ale zapowiada się ciekawie
wink.gif

A z tego co słyszałem to wymagania ma hohoho ... duze
wink.gif


Z tego co tutaj napisaliscie o Fabule to moze byc naprawde ciekawie - nie moge sie doczekac jak zobacze dokładnie całą gre
wink.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
""Zedytowałem mojego pierwszego posta... zamieściłem tam nowy filmik z Gothic'a 3"""

Jeśli ktoś rozumie j.niemiecki niech to przetrłumaczy.
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE A z tego co słyszałem to wymagania ma hohoho ... duze

Raczej male. Podobne wymagania ma Battlefield 2 oraz nastepna czesc call of duty. Intryguje mnie to, ze inne NPC przedtswiane w filmikach brzydko wygladaja... Czas pokaze co PB ukaze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom