Filmik: Gothic 3

Status
Zamknięty.

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
przetlumaczylem ten nowy filmik a wiec tak

na poczatku gry dotrzemu z kilkomy przyjaciolmi(nie wiadomo jakimi) do Myrtany
myrtana to jedno z 3 krolestw oprocz niej jest jeszcze gorska kraina nordmar oraz pustynia varantu wszytko oczywiscie zajete przez orkow
Ludzie juz nie pracuja dla krola robara a orkowie okazuja sie bardzo ucywilizowani i nie tepia ludzi tylko wykorzystuja ich jako niewolnikow .w miascie muranie(czy jakos tak)ludzie juz przyzwyczaili sie do orkow.
Jednak w innych miastach caly czas ludzie mysla o buncie. jedynie stolica nie jest zajeta przez orkow stolica ta nazywa sie Vengrad
My jako bezimienny wchodzimy do gry czyli przyjezdzamy na kontynent w momencie kiedy orkowie szykuja sie by zadac krolestwu ostateczna kleske i mamy wybor czy wspomoc ludzi i odbudowac krolestwo(ja tak zrobie:D)czy jednak zemscic sie na wladzach za wtracenie do koloni i przystapic do orkow i razem znimi zniszczyc krolestwo myrtany

teraz gada ze rozwineli kompletnie nowy engine (kurde narazie mowia wszytko to co juz wiemy tlumacze to krok w krok zeby niczego nie pominac:D)

teraz gildie wygladaja jak w prawdziwym zyciu mozna sie z nimi dobrze rozumiec ale nie koniecznei czeba miec te same pogaldy i zaraz do nich przystapic na stale

Kai ro. zali sie ze w gazetach robia im wyzuty ze gothic nie jest tym co mysleli ze bedzie i tlumaczy ze to jest wersja pre alpha i to jest jeszcze nic na tamy bedzie sie dopeiro swiat budowal tu jest praktycznie nic nie zrobione i grafika bedzie o 200% lepsza i wszytkie te systemy jeszcze bede ulepszone a te wersje wypuszczaja zeby od fanow dowiedziec sie co powinno sie zmeinic a co jest juz dobre
rozmawiaja rowniez o zwierzetach transportowych dlugo nad tym rozmyslali i zwierzeta te wywolaly kilka problemow zwaizanych z realistycznym wygladem jazdy i uzytku tych zwierzat
i powiedzial ze beda nad tym jeszcze eksperymentowali i nie powiedzial z gory ze tych zwierazt nie bedzie tylko jest mozliwe ze ich nie bedzie(sa poprostu za leniwi na rozwiazanie tych kilku drobnych problemow:p)
Bezimienny zostanie bezimiennym i to jest postanowione postac widoczna na filmie to nie jest bezimienny to jest wynik eksperymentow na nim oczywiscie bezieminny bedzie blondynem i bedzie wygladal w maire tak samo tylko musza jeszcze opracowac jego twarz na nowy engine
nie ma juz magi dobrej i zlej i wody i jakis tam inych pierdol tylko jest cos zupelnie nowego tylko powiedzial ze jeszcze tego nie zdradzi jednak bedzie mozna z ta nowa magia wyprawiac bardzo fajne efekty
poruszanie bedzie ulatwione wiekszosc rzeczy bedzie sie robilo za pomoca myszki co znacznie ulatwi wszystko wspomnial rowniez o nowym systemie walki oraz o tym ze bezimienny bedzie umial pare rzeczy i sztuczek ktore nauczyl sie podczas sowjego pobytu w gorniczej dolinie i przygody w khorinis( ja to ladnie pwoeidzialem on powiedzail popsortu podczas gothica 1 i 2:p:p)
wstawili nowy system animacji dziemki ktoremu bedziemy mogli sie poruszac jak chcemy i robic siwtne zworty ruchy oraz uskowki i takie tam (widzieliscie kolesia grajacego na lutni jego palce chodza jak bylby prawdziwym muzykiem)
smile.gif

w gothiciu 3 orki to juz nie sa te same stowrzenia w gothicu 2 robily za glupie potwory do exp i zabijania ludzi a w gothicu 3 maja zupelnie inna role
maja wlasna kulture cywilizacje mozesz z orkami handlowac oraz traktowac ich jako swoich przyjaciol(fajnie bedzie czadowo ciekawe czy mozna byc dwulicowym:p) cos tam gadali o przyjemnosci bezia ale nie abrdzo zrozumialem
xardas ukonczyl gre gothic 2 jako twoj wrog ale w gothicu 3 bedzie sie mozna szybko zorientowac ze on prowadzi wlasna gierke i zgarnia tylko moc beliara pod siebie ale jesli myslicie ze pod koniec gry bedzie zly to dajcie sie zaskoczyc;)
tym razem jesli bedziemy pilowac drewno lub kopac rude czy nawet gotowac zawsze cos nam z tego wyjdzie tym razem wszystko co mozna uzyc bedzie cos przynosilo beziowi . kobiety zyja jako normalne mieszkanki mozna je podrywac A co najlepsze kobieta odgrywa jakos wazna role w grze!!(sa rowniez kobiety orki o boze czyzby pomysl wzail sie ze strony www.ochyda.abc.pl??
tongue.gif
zartuje oczywiscie fajnie nareszcie koneity orki)
Zbroje to juz nie sa komplety bedzie mozna zlozyc wlasny komplet zrboji wiec teraz bezio musi sie duzo bardziej naprawcowac zeby zdobyc wypasionom zbroje
teraz system walki wyglada zupelnie inaczej wybiera sie podstawowy sposob wylki a dalej go sie rozwija w sposob inny niz zawsze czeba uczyc sie nowej umeijetnosci do tej samej czynosci np. zwiekszone obrazenia na orkow czyli znalesc sobie trenera ktory wyuczy nas jak dobrez atakowac orkow.
czyli teraz dani wojownicy bede sie specjalizowac w walce z danymi stworami czyli czeba rowniez myslec z czym bezio bedzie mial duzo do czynienia i czego go uczyc.
teraz nie bedzie sie czeba pytac obywateli co nowego i zamiast gadac "to tajemnica o ktorej wszyscy wiedza" beda opowiadali tak miedzy soba co nasz bohater wyczynil co sie dzieje w meiscie o czym slyszeli bedzie to jednak najwyzej 20 min rozmowa poniewaz jest nie mozliwe wymyslic i nagrac 2 godzina rozmowe ,wiec ludzie rowniez bede sie powtarazli ale jesli zrobisz cos nowego to bede mowili o tym.
Beda dalej punkty nauki a co najlepsze chyba spelnienie zyczen kazdego fana gothica inwentarz jest nie ograniczony znowu bedziemy mieli luksus.
caly interwejs jest oblusgiwany myszka.
nie mozna byc johen rambo tak jak w poprzednich czesciach. nie mozna byc mistrzem wszytkich profesji cyzli nie mozna jednosczesnie byc super lucznikiem oraz super szermierzem bedzie to mozna troche mieszac ze tam troche z tego luku bedzie sie dalo ale jednak jesli bedziesz chcial swietnie wladac mieczem i lukiem to przeszkodzi ci tajk zwana naturalna bariera (po prostu koneic exp:p:p)

bede rowniez wporowadzne kilka zartow czyli znany wszytkim krasnolud z kosmosu i takie tam pierdoly .

I tlumaczac ten filmik dowiedzialem sie ze pewien stary artykul z cd action zrobil nas w bambus

BEDA Tracze w gothciu 3 i mozna je uzywac zarowne same jak i razem z bronia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gothic 3 wyjdzie na 1000% na poczatku 2006

w gothciu 3 beda krypty piwnice wiec bedzie kupe zwiedzania rowniez pod ziemia!!

to by bylo na tyle filmik sie zkonczyl wiecie do czego mnei zmusiliscie??
tongue.gif
do wysluchiwanie prez 23 min gadania niemcow nie no zratuje sam chetnie lscuahlem o gothicu mam nadzieje ze moje tlumaczenie jest znosnie

pozdro robinhood:)
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Człowieku jeśli ty to ze słuchu tłumaczyłeś to mistrzu jesteś i tego nie podwarze. lol kojelne ciekawe info. ajjj kobiety będzie się działo. no teraz to już czekam pełna parą na Gothica 3 dochodze do wniosku ze jednak będzie genialny. Sądząc po tym artykule. Jesli to prawda oczywiście, ano ale czemu mialbys kłamać. Swietne to jest. Ahh to wyczekiwanie, ciekawe kiedy w polsce będzie premiera.
Thx za przetłumaczenie..
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Koleś ty jesteś super!! Można podrywać kobiety?! To ja chyba stane się jakimś alfonsem tej gry
biggrin.gif
biggrin.gif
, żartuje, super że wprowadzą również tarcze, ciekawe jak bedzie wyglądać system walki, troche szkoda że nie będzie można być dobrym łucznikiem i szermierzem ale to da sie znieść, troche to będzie dziwnie wyglądać że będą orkowe kobiety, ale przynajmniej będzie wiadomo skąąd biorą się takie hordy
biggrin.gif
, nie tak jak we Władcy Pierścieni że orkowie wychodzili z jakiegós śluzu tylko normalnie, tak jak to ludzi robią. Jedno mnie strasznie ciekawi kto z przyjaciół będzie nam towarzyszył w zwiedzaniu Myrthany? Myśle że pozostanie Lee i Gorn ale wszystko okaże się w dniu premiery.
Wielkie dzięki za przetłumaczenie i czaekam z niecierpliwością na G3...
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Ten tekst powyżej napewno mile zaskoczył wszystkich fanów (mnie rónież).
Bardzo fajnie, że mamy tu jednego, który rozumie niemiecki
tongue.gif
tongue.gif
tongue.gif


JEŻELI ZNOWU ZNAJDE JAKIŚ NOWY FILMIK TO ZEDYTUJE PIERWSZEGO POSTA I GO TAM ZAMIESZCZE.
MAM NADZIEJE ŻE ROBINHOOD ZNOWU TO PRZETŁUMACZY.



POZDRO "Khalid"
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
Pewnie ze wam ziomki przetlumacze Sluchanie gadania o gothicu to same pryzjemnosc a jesli jeszcze moge sie tym komus przysluzyc to abrdzo sie ciesze a co do tesktu jest w 100 % prawdziwy tylko nie dokladnie doslyszalem to z podrywem ale cos tam mowil o sprawach sercowych reszta to na 100 % prawda

pozdro robin:)
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Jezu jestem pod wrażeniem .... nie wiem co powiedzieć
poprostku zatkalo mnie z wrażenia i tyle !!

Dzieki za przetłumaczenie tego nadzwyczajnego tekstu sam ucze sie niemca 5 lat teraz 6
biggrin.gif
ale i tak nie zrozmiałem ani jednego słucha .
twój tekst czytalo sie wspaniale no cóż cekam na dalsze informacje ...
MAm nadzieje ze bedzie jednak jeździc na zwierzetach JESZCZE RAZ DZIEKI WIELKIE
smile.gif


pozdrawiam artur (pirat skip)
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Brawa za znajomość języka.
smile.gif


Co do informacji to są one wspaniałe. Bardzo mnie uspokoiły, a za razem pobudziły. Już nie mogę się doczekać, kiedy Gothic 3 wpadnie w moje rączki. Fajnie, że system nauki będzie zmieniony. Trochę dziwne to było jak umieliśmy prawie wszystko. Jestem również bardzo ciekawy, o co chodzi z tą magią. No nic trzeba czekać na samą grę i kolejne nowości...
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
Super !!! Jest !!! Dzieki ci Robinie
wink.gif


Mi bardzo podoba sie ten pomysł że można dołaczyć do orków i przeciwstawić sie robharowi
wink.gif
I orkowe kobiety
wink.gif
No ale najbardziej zastanawiam sie o co chodzi z tym Xardasem ... pogramy , pożyjemy , zobaczymy ...
tongue.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Znowu zedytowałem pierwszego posta.... zamieściłem tam kolejny filmik... niestety trzeba się najpierw zalogować na tamtej stronce.


POZDRO "Khalid"
 
R

ReZiWiz

Guest
Bisher bekannte Minimalanforderungen:
# 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
# 1024 MB Ram
# 64 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 8.0

Bisher bekannte Standardanforderungen:
# 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
# 1024 MB Ram (Dual-Channel)
# 128 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 9.0c

Mówi cos to wam? :] Poszukalem i znalazlem
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (ReZiWiz @ 28-08-2005, 09:16) Bisher bekannte Minimalanforderungen:
# 2 GHz Pentium 4/AMD 2000+
# 1024 MB Ram
# 64 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 8.0

Bisher bekannte Standardanforderungen:
# 3 GHz Pentium 4/AMD 3000+
# 1024 MB Ram (Dual-Channel)
# 128 MB Grafikkarte
# Windows 2000, ME, XP, Vista
# DVD-Rom Laufwerk
# DirectX 9.0c

Mówi cos to wam? :] Poszukalem i znalazlem
ee te wymagania chyba były już znane. No ale ja już szykuje kase na dokupienie 1 GB ramu (będe miał 1536 MB, bo podobno się ram sumuje ) i Gothic 3 mi pojdzie <joke>
A co do wymagań to nie powiem optymalne sa bardzo wysokie. naszczęście karte graficzną mam ze 128 mb, więc tylko pod względem ramu moj pecek nie spełnia wymogów ;]

A co do filmiku to zaraz się biore za ściąganie tylko hmm Lineage 2, ajj będe musiał wybrac, albo granie albo ściąganie
biggrin.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE . naszczęście karte graficzną mam ze 128 mb, więc tylko pod względem ramu moj pecek nie spełnia wymogów ;]


Zalezy jaka karta, bo nimimum wedlug mnie to Geforce 4 Ti lub radeon 9600 PRO :]


QUOTE ee te wymagania chyba były już znane.

Mylisz sie, byly troche inne
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Dla mnie te wymagania są chore. Grafika wcale nie prezentuje się tak dobrze. Teraz wiem już na pewno, że sobie nie zagram w G3. Nie mam kasy na nowy sprzęt i mówi się trudno. A co do karty, to niby mam 128 MB, ale gorszego syfu nie można mieć. Najpierw pisało, że minimalne wymagania to 512 Ram, a teraz już 1024. Nie no ja już wiem, że nie zagram. Opowiecie mi co było w G3.
 

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Ja pier***e co ja zrobie mam kompa AMD Athlon 1700+ a potrzebne jest 2000+, 256 Ram a potrzebne jest 1024! Karta graficzna to lepiej nie mówić bo ma 64 MB i jest Radeon 9200, prawda jest taka że prawdopodobnie nie zagram w G3, musze kupić lepszego procka, ramu 700 coś i tylko karte graficzną za 500 zł, wyjdzie jakieś ponad tysiąc złotych i napewno sobie zagram
dry.gif
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (ReZiWiz @ 28-08-2005, 09:55) QUOTE . naszczęście karte graficzną mam ze 128 mb, więc tylko pod względem ramu moj pecek nie spełnia wymogów ;]


Zalezy jaka karta, bo nimimum wedlug mnie to Geforce 4 Ti lub radeon 9600 PRO :]


QUOTE ee te wymagania chyba były już znane.

Mylisz sie, byly troche inne
Fakt może nie znam się jakos na sprzęcie...hmmm a GeForce 5200 ??
Boo w sumie nie jest to najgorsza karta, fakt nie ejst wspaniała ale myśle że pójdzie.
Yhy masz racej wymagania były troszke inne, ale nie wiele ;]

P.S Dadex jak mi pójdzie g3 to Ci opowiem o czym było ;]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
Tłumaczenie Robinhooda jest ciekawe. Bardzo wiele informacji ukazałeś nam. Gothic 3 to będzie rewelka i napewno będzie to hit. Ciekawie zapowiada się podryw kobiety ale to będzie podobne do Simsów. Super, że będziemy latać z tarczami itp.
smile.gif


A co do wymagań to są one dla mnie za duże. Po kiego takie wielkie wymagania? San Andreas jest tez wymagającą grą ale bez przesady. Gothic 3 wierze, że będzie potrzebował dobrego sprzętu ale takiego? Heh w jakich realiach oni żyją.
 

Blademaster

Member
Dołączył
25.8.2005
Posty
42
Ostatnio ukazane hity: GTA:SA, Battlefield 2 i kilka jeszcze innych.Wymagania tych gier w gazetach i internecie były poprostu ogromne.Tymczasem okazuje się że w SA z kartą 128mb, obsługującą shader 3.0, proc +1,7 i 512 DDR można grać na prawie maxa.Z Battlefieldem jest troche gorzej ale dziala na kompach ponizej 1GB DDR.Druga sprawa to to ,że kiedy gra jest dopiero zapowiadana, kiedy niemożna jeszcze nawet zagrać w demo wtedy publikowane są najcięższe wymagania.Gdyby G3 bylby robiony na tym samym silniku co G2 czy G1 moznaby te wymagania określić dokładniej(napewno bylyby mniejsze ale z gorszą grafiką).Uważam że procek powinien wystarczyć od +2400 w zwyż.1GB DDR raczej wskazane ale to napewno mniejszy problem niż wymiana procesora(kość DDR zawsze się przydaje tongue.gif), a kartę graficzną 128mb i shaderem 3.0 mozna już kupić za całkiem przyzwoite pieniądze.Zatem niema co się martwić na przyszłość
 

Lord Vader

Member
Dołączył
8.7.2005
Posty
191
Do tego jeszcze dochodzi sprawa, że jak G3 wyjdzie po polsku to ceny kompów tez spadną więc nie ma co rozpaczać. Ja już zbieram kaskę na nowy sprzęt i myślę że nie będzie tragedi, ale i tak te wymagania porażają...
A co do tekstu Robina to thx, bo dowiedziałem się paru ciekawych rzeczy, które mnie również uspokoiły i zaintrygowały. Jak coś się ukaże to postaraj się jeszcze tłumaczyć
tongue.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
QUOTE a kartę graficzną 128mb i shaderem 3.0 mozna już kupić za całkiem przyzwoite pieniądze

No pewnie, 600zł to nic takiego ;P


QUOTE .Tymczasem okazuje się że w SA z kartą 128mb, obsługującą shader 3.0, proc +1,7 i 512 DDR można grać na prawie maxa

Cos sie tego pixelshadera uczepil? nie ma roznicy czy masz pixelshader 2 czy 3, bo to nie ma rozniwy w grach (jak narazie). Pixelshadera 3 nie wykorzystuje żadna gra. Moze za rok lub dwa...


QUOTE kiedy niemożna jeszcze nawet zagrać w demo wtedy publikowane są najcięższe wymagania

Kto ci takich głupot nagadał? Czytałem o gothic 2 kiedys, bylo to rok przed premiera tej gry. Nie pojawilo się demo, a oni juz napisali ze wymagania to pocek 700mhz, 128 ram, i karta 32 mb, pomylili sie? - Nie.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
kurde to jest znacznie trudniejsze bo mowi to austrycjak stefan berger a oni maja cholernie dziwny akcent i ledwo to rozumiem
no ale coz tlumacze

ten filmik to wczesna wersja ktora nie przestawia tak jak to bedzie wygladalo wszytko niby wyglada dobrze ale nie ma jeszcze efektow switlnych cieni a grafika jest rozmazana
w takim stania jak na tym filmiku znajduja sie aktualnie prace nad gothicem
Indywidualnosc miasta widocznego na filmiku polega na tym ze zostalo jako pierwsze zajete przez orkow i ludzie juz sie do nich przyzwyczaili.Mozna juz rozpoznac ze ludzie zyja tutaj z orkami w spokoju ludzie swoim trybem i orkowie swoim.W miescie tym miesci sie jednak arena gdyz orkowie lubia ogladac jak ludzie sie tluka czasami sami rowniez sobie zawalcza.W gothiciu 3 zobaczymy napewno wielu przyjaciol i znajpmych z poprzednich czesci na koncu gothica 2 opuscilismy gre z wieloma pytaniami np kim jest xardas to wszytko zosatnie wyjasione. Orkowie zajeli prawie cale krolestwo i normalnie bohater pomagal ludzia ale tutaj przyjechal juz za pozno . Przeciez sam nie pokona 100 tysiecznej armi orkow swoim mieczem wiec musi znalesc inne rozwaizania tego problemu(jeden z nich to oczywiscie przystapienie do nich
biggrin.gif
) w tej czesci jak zawsze w gothciu rowniez bedzie wielki zywy swiat bohater bedzie mogl wplynac na jego losy nowy silnik graficzny daje mu nowe mozliwosci ruchu oraz unikow walki ciosow.
Miasto pokazane na filmiku to jest jedno z 20 miast ktore zobaczymy w gothicu 3(wiec bardzo duzo wporowananiu do poprszedniej czesci gdzie bylo tylko khorinis i powiedzmy jeszcze farma onara jako wioska) Inne miasta sa mniej poszkodowane poniwaz rzadza w nich ludzie ktorzy wspodzialaja z orkami i prowadza z nimi handel zywym towarem sa rowniaz miasta lepiej ufortyfikowane w ktorych orkowie nie maja nic do gadania oraz miasta gdzie mysli sie o powastaniu.
Swiat bedzie bardzo realistyczny jesli pomozesz rebeliantom orkowie juz nie beda cie chcieli widziec na oczy . Do poszczegolnych gildi mozesz sie przylaczyc ale mozesz im tylko pomagac .Tekstury broni i zbroji nie sa jeszcze do konca dorobione wiec bronie ktore juz teraz sa swietne beda jeszcze duzo lepsze.
I w tym filmiku podaje Stefan wymagania I TO MNIE JUZ MARTWI procek 3 ghz (cholera nie mam 200 mhz myslicie ze robi to roznice??) 2054 ramy 8to ponad dwa razy tyle ile mam!!!!!!!!!!!!!!!)mowi rowniaz ze na slabszych kompach to pojdzie te wymgania sa naszczescie na maksymalne piekno gry .
Stolica to jedene miasto ktore jest jeszcze w rekach ludzi ale dlaczego tak sie stalo niechce nam powiedziec(wiecie niespodzianka no tak jak by nam wszytko powiedzial to co by to bylo)ZNowu jest wprowadzony zasieg widzenia wiadomo im mniej tym mniej ramy sa potrzebne i procek i powiedzial rowniez ze jeszcze bardziej to rozszezyli ta cala widocznosc( wiecie jest jeszcze 12 min filmu a juz tyle newsow:D)Znowu mowia ze bezio jest nie do konca slaby a oslab dlatego po kapitanowi sie cos popiepszylo i zabdzil jak by nie zabladzil to bezio zdazyl by jeszcze zapobiec inwazji orkow .Pozniej opowiada ponownie ze jest myrtana pustynia varantu (wlasnie tu handluje sie zywym towarem) Oraz na polnocy gorzysta kraina nordmar.Z polnocy wlasnie pochodza orkowie zyja tam ludzie podobni do wikingow oni nie cierpia orkow i chetnie ci pomoga jesli bedziesz potrzebowal pomocy w zabiciu paru tych besti. W gothicu 3 zbroje sa w czesciach
i juz samemu mozna dobrac sobie stroj i poszczegolne jego czesci . Co do gildi beda tak orkowie rebelianci ,bedzie mozna przewodzic niewolnikom i po prowadzic ich do wolnosci. Cala muzyke zrobil geniusz od tego pirania bytes Kai Ro. to on skomponowal ta wspaniala muzyke. powiedzial tylko ze inwazje orkow powtrzymalo poszukiwanie przez nich poteznego arktewaktu jednak jakiego po co i dlaczego go szukaja nie powie. W swiecie tym bedzie pelno drobnych szczegolow.
Obiecuje on ze Gothic 3 nie straci klimatu ze oni nie robia jakies nowej gry tylko z tego wyjdzie ten sam kochany przez wszytkich gothic.mowi rowniez ze fani bede ja kochali .Co do animacji wszytkiego bedzie wiecej od ruchow reki czy palca az po MIMIKE TWARZY!!na khorinis nie bedzie mozna wrocic poniewaz nie mialo by to sensu gracz dostanie do uzytku tak wielki teran ze gdyby zobaczyl khorinis dostal by ataku smiechu.Na kontynecie jest duzo nowych broni takich ktorych w khornis nie bylo.nowe bronie wynalezione specjalnie by pokonac orkow nie sa juz z rudy ruda sie skoczyla ostatecznie.Normarczycy maja wielki miecze z twardego tworzywa oraz wspaniala wielkie topory.
System walki mieczem zaznaczam mieczem pozostanie podobny tylko duzo bardziej rozbudowany a co do rozwoju herosa bedzie go mozna rozwinac w takim kierunku i tak rozbudowac i wyszkolic w danym kierunku jak by sie chcialo.Co to magi twardo chca zrobic z tego niespodzianke jest bardziej rozbudowany system poruszania postacia mozna obracac kamere dookola niego mozna zobaczyc herosa od przodu mozna nim poruszac w kazdym kierunku ktorym sie chce i wyglada to prawdziwie.
Teraz chwali powstale mody i obiecuje ze robienie modow w przyszlosci bedzie latwiejsze(znaczy w gothciu 3) ale to chyba nie wazne

Translated by Robin
Koniec

OK moj komentarz na temat Gothica 3 moim zdaniem to bedzie najbardziej zarabista gra najblizyszych 2 lat po prsotu hit sezonu i od tych wszytkich newsow az mi sie w glowie przewraca


P.s Clone jesli chesz to mogbys te dwa tlumaczenia zamiescic na stronie w dziele gothic 3 ale oczywiscie all rithes reserved:p:p

mam nadzieje ze sie wam podobalo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom