Filmik: Gothic 3

Status
Zamknięty.

cichy

Member
Dołączył
15.5.2005
Posty
749
Extra robota Robin! Jak zobaczyłem wymagania jakie powiedział Stefan to mnie zatkało, chyba to jest nie możliwe żeby to potrzebowało aż tyle Ramu! No ale tym narazie się nie przejmuje, wygląda na to że świat będzie wiele lepiej dopracowany od poprzednich części. Co do gildi to napewno nie przyłącze się do orków będe z całych sił próbował oswobodzić niewolników i sprowadzić pokój na Myrthane. Nie mogę sie doczekać zrobić własnej zbroji na pewno będzie to o wiele lepsze niz w Morrowindzie, nie trzeba będzie szukać rękawiczek do zbroji, tylko będą tylko trzy segmenty, moim zdaniem będą to spodnie, pancerz na klatke piersiową i hełm.
Jeszcze raz dzięki za przetłumaczenie, powinieneś dostać jakąś nagrode czy cos
biggrin.gif
 

s_e.b_a

Active Member
Dołączył
13.2.2005
Posty
1253
Kolejna porcja informacji jest bardzo ciekawa i zachęcająca. Wszystko zapowiada sie wspaniale Tylko te wymagania... Są po prostu straszne!! Nie wiem czy uzbieram dostatecznie pieniędzy, aby poznać G3 w na najwyższych ustawieniach. Co prawda na minimalnych zapewne mi zadziała ale obawiam się że będzie działać skokowo
sad.gif
 

Paladyn7

Member
Dołączył
3.8.2005
Posty
49
Sądząc po tym tekście gra bedzie bardzo dobra, ale te wymagania odpychają.
W grze ma się większą manewrowość. Ciekawe jak się będzie rozmawiać i walczyć, oby nie odbiegało zabardzo od poprzednich części.
BRAWA dla Robinhooda za przetłumaczenie tekstu. Twoja nauczycielka powinna wstawić ci 6+. LOL.
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Nieno stary wielki respect. Kolejne ciekawe informacje. bardzo się z tego ciesze,a le coraz bardziej się obawiam o płynność działania G3. Tak gra będzie boska jezuu tego sobie nie idzei wyobrazić,a le to będzie cudowne. Ahh ciesze się że będzie sto stary dobry Gothic. Nic tylko ulepszac kompy i zbieać kaske na gre. Bo to chyba jasna sprawa że g3 trzeba mieć orginalne.

Robin wielkie dzieki za tłumaczenie
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
No... wszystkie te informacje są bardzo fajne. Na pewno nie będzie to jakiś chłam tylko wspaniała gierka. Niestety martwią mnie wymagania ( są bardzo wysokie).
Ale ogólnie myśle, że będzie ok
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif


PS: widze że wszyscy zapominają że to wszystko to też moja inicjatywa ( w końcu znalazłem te wszystkie filmiki... co nie)


POZDRO "Khalid"
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
Ej skoro juz tak tłumaczysz (to do Robina) to jak przeglądałem tą strone ghdzie miał byc ostatni filmik, który podał Khalid, znalazłem mase tekstu o naszej ukochaneh gierce. nie wiem czy to wszystko było czy jak. ALe jakby co to ten tekst zaczyna sie tutaj
i trwa przez kilka stron, więc jakbyś mógł Ty Robinie, albo ktokolwiek inny przetłumaczyć to na nasze i powiedzieć czy to już było czy nie to było by fajnie...

BTW ja tego ostatniego filmiku nie moge znaleść
dry.gif
rolleyes.gif
 
R

ReZiWiz

Guest
Prosze pana Robinhooda, jak widac, pan nie umie dobrze niemieckiego. A czemu? Stefanowi chodzilo o 1024 DUAL CHANNEL! Wiesz co to? To to co napisalem w newsie w zalecanych, i jest wszystko OK. Dziś rozmawiałem z nim na ICQ (komuniaktor) i powiedział mi ze 1024 ram to zalecane i nie wykluczone ze pojdzie na 512 ramach! Więc zadnych plotek mi tu nie puszczać.
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
A wiec tak panie szanowny przyjacielu stefana bergera na tym filmiku wyraznei slyszalem dwa giga ramy a pozaten powiedzialem ze na 2 giga ramach gra ma chodzic na maxsie anie ze ledwo na tym pojdzie ale zreszta nie bede sie klocic o glupi jezyk i czy go umiem czy nie ale nastepne filmiki albo newsu od twoejgo przyjaciela przytlumaczysz osobiscie poniewaz ja juz nic nie zrobie.


Wogule to przetlumacz te filmiki jeszcze raz bo moze wszytko zmyslilem
 

Lord Bezimienny

Weteran
Weteran
Dołączył
30.1.2005
Posty
1092
Robinhood nie obrażaj się tak od razu. Co do twojego tłumaczenia to nie mam żadnych zarzutów, bo czy popełnisz mały błąd czy nie lepiej jest dostać taką dużą dawkę wiadomości z małym (jeśli gb ramu to mało
tongue.gif
)błędem niż nic. Co do filmiku to ja od początku wiedziałem ,że ten koleś to nie Bezio, bo chyba nie ma człowika który z satysfakcą ipremedytacją kopałby sobie sam grób żeby później go ktoś tam żywcem zakopał. Mamy coraz więcej info, więc myśle, że premiera jest coraz bliżej
tongue.gif
(to się nazywa dedukcja co ?
biggrin.gif
biggrin.gif
tongue.gif
----> jakby w kalendarz nie można było spojrzeć, OMG).


Pozdrawiam
 

Pirat_Skip

Member
Dołączył
26.8.2005
Posty
86
Rzeczywiście miło czytało się ten tekst
smile.gif

Za dużo to już nie pamietam co wnim pisało (skleroza)
tongue.gif
:p
ale fajnie że będdzie dużo broni ,to wiedzialem na poczatku ale exstra że bedzie do tego stopnia będziemy rozwijać postać .To będzie bardzo bardzo duga przygoda z gothiciem 3 miejmy nadzieje że nie ostatnim .
Gra będzie trwała około 200 godzin a w tym czasie jeszcze będzie szkoła przynajmniej dla większości tej strony graczy.
Czekam z niecierpliwościa na gothic 3
Pozdrawiam
wink.gif

jak zwykle
biggrin.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Taa... tu się zgodze.
Premiera coraz bliżej (chociaż nie dawno została oddalona
tongue.gif
)
O grze wiemy już wszyscy coraz więcej... to chyba powód do radości.. co nie
tongue.gif
?
Ja myślę, że te wszystkie wymagania są zbyt wygórwane... i tak wszyscy wiemy że na słabszych kompach też ta gierka pójdzie. Musimy być dobrej myśli.

Cały czas jednak zastanawia mnie pytanie: "czy Piranha planuje zrobić Gothica 4".
Na razie nie poznamy prawdziwej odpowiedzi choć są ku temu wielkie domysły.


PS: Prosiłbym modów o nie zamykanie tego tematu, gdyż jeśli znów uda mi się znaleźć jakiś nowy filmik to poprostu go tu umieszczę.
Zamieściłem ich już kilka... czemu nie zamieścić kilka kolejnych ?!
biggrin.gif
biggrin.gif

Cały czas szukam... na pewno coś znowu znajdę.



POZDRO "Khalid"
 

Szynszyla

New Member
Dołączył
22.7.2005
Posty
27
Miło dowiedzieć się czegoś nowego o kontynuacji tej wspaniałej gry. Słyszałem że coś mówili żę nie zdąrzą na 1 kwartał następnego roku, ale się jednak z tego wycofali
biggrin.gif
, w końcu taka gra nie zdarza się codziennie i chyba warto poczekać, aby gra była jak najlepsza. A co do filmiku to gra jeszcze bardziej mi się podoba, nie mogę już się jej doczekać. Zostało nam już tylko czekać.
Pozdrawiam wszystkich!
 

Yezo

Active Member
Dołączył
19.10.2004
Posty
1604
QUOTE (Khalid @ 30-08-2005, 11:31) Taa... tu się zgodze.
Premiera coraz bliżej (chociaż nie dawno została oddalona
tongue.gif
)
O grze wiemy już wszyscy coraz więcej... to chyba powód do radości.. co nie
tongue.gif
?
Ja myślę, że te wszystkie wymagania są zbyt wygórwane... i tak wszyscy wiemy że na słabszych kompach też ta gierka pójdzie. Musimy być dobrej myśli.

Cały czas jednak zastanawia mnie pytanie: "czy Piranha planuje zrobić Gothica 4".
Na razie nie poznamy prawdziwej odpowiedzi choć są ku temu wielkie domysły.


PS: Prosiłbym modów o nie zamykanie tego tematu, gdyż jeśli znów uda mi się znaleźć jakiś nowy filmik to poprostu go tu umieszczę.
Zamieściłem ich już kilka... czemu nie zamieścić kilka kolejnych ?!
biggrin.gif
biggrin.gif

Cały czas szukam... na pewno coś znowu znajdę.



POZDRO "Khalid"
Szukaj Khalid bo zdolny poszukiwacz jesteś ;]
A co do gothica IV to hmmm ja bym ciał żeby wyszedł,a le musielby to jakoś fajnie zrobić bo wiadomo że cześć 3 ma zakończyc sage. No chyba że zrobią coś takiego " 25 lat później" Wtedy wszystko by się dobrze skńczy ło Bezi założy by rodzine, spłodził syna, który to 25 lat później walczyłby z odradzającym się złem,a le to tylko gdybanie. Pożyjemy zobaczymy ;]
 

Kacperex

KacŚpioszek
Dołączył
26.10.2004
Posty
6508
QUOTE PS: Prosiłbym modów o nie zamykanie tego tematu, gdyż jeśli znów uda mi się znaleźć jakiś nowy filmik to poprostu go tu umieszczę.
Zamieściłem ich już kilka... czemu nie zamieścić kilka kolejnych ?!
Cały czas szukam... na pewno coś znowu znajdę.

A ja proszę o nie odbieganie od początkowej dyskusji. Rozmawiamy tu na temat filmików z Gothica 3 a nie rozmawiamy o Gothicu 4.
Bardzo fajnie, że się starasz i znajdujesz bardzo ciekawe rzeczy. Oby tak dalej
smile.gif

I zamieszczaj każdę wartę uwagii!
 

Robinhood

Member
Dołączył
9.1.2005
Posty
354
sory ze sie unioslem ale mialem zly humor

ale co do filmiku wiadomosci sa swietne bardzo mi sie podobaja te rozne frakcje zywy swiat i interakcja z otoczeniem gothic trzy zapowiada sie cudnie premiera jest niby w pierwszym kwartala 2006 ale czy ktos zastanowil sie co do naszego kochanego sc project??? oni lubia sie spozniac

P-s sebek swietny poymsl co do gothica 4
tongue.gif
 

Milten1

Member
Dołączył
29.8.2005
Posty
66
mi sie te filmiki podobały ponieważ:

-jak na gothica jak zwykle dużi interakcji
-Orkowie żyjący z ludźmi

A co do tekstu przetłumaczonego przez RobinHooda dużo nam mówi o Gothic 3 o tym co w nim będzie tarcze podrywnie kobiet Orkowe kobiety i inne rzceczy które cieszą każdego fana Gothica dobrze że nie ma koni, dlaczego bo to takie nie Gothicowe
biggrin.gif
 

Khalid

Member
Dołączył
13.9.2004
Posty
453
Znowu znalazłem filmik.... tym razem nieco inny niż poprzednie.
Jest to filmik, który ukazuje jak nagrywano muzykę do Gothica 3 (w Bochum)
Jest tam pokazana cała orkiestra no i kawałek innego soundtrack'u.
Szczegóły zamieściłem w pierwszym poście.


POZDRO "Khalid"

PS: może ktoś to widział, ale ja nie, dlatego pisze.
 

Harves

Debile
Dołączył
20.7.2005
Posty
120
No jesli chodzi o G4 to najpierw myślmy o 3 ... Mi tam tłumaczenia pasują a jeden mały błąd nie zaszkodzi
wink.gif
Pożyjemy , zobaczymy ...

Wielkie dzięki dla Khalida i Sebka za wszystkie filmiki i dla Robina i Reziwiza za tłumaczenia
wink.gif
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom