Film Na Podstawie Gothica

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (Gucio @ 14-01-2006, 23:20) Ściągnąłem trailer i to niesety nie będzie chyba film bo jest na enginie gry
sad.gif
Szkoda, wolałbym jednak by niemcy się nie zajmowali się tym filmem bo Uwe Boll już niejeden spartaczył
tongue.gif
Nie wiem jak to jest do końca z tym filmem bo gadają po niemiecku a ja nie znam zazbyt niemca
tongue.gif


Pozdro
cool.gif

to nie jest filmik, który pokazuje częśc filmu bo film dopiero będzie powstawał i dopiero będzie do niego scenariusz pisany, więc niema co się martwić, a ten filmik to tylko to taka jakby zapowiedz co będzie.
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
Chcecie smoków? - Władcy Ognia (Jedna z moich ulubionych pozycji. Mały rozgłos w kinach, żaden znany aktor. Film wręcz genialny.)

Checie orków? - Władza Pierścieni (Kolejni władcy...)

Chcecie ludzi zamknięty na niewielkim obszarze? - Cube (ew. Cube 2 dla lepszych efektów ale gorszej fabuły -czyżby wzorowane na Gothicu?)

Pomysł tragiczny. Wykonanie też pewnie tragiczne. Nie, nie po trzykroć nie. Wyłączie podpisy w Gothicu, ustawcie na max efekty i rozdzielczość, każcie komuś innemu za was grać - i macie film! To może jeszcze zrobimy film TES'a? NWN'a? Diablo?! A zróbmy np. film o Saperze...! Sam miewałem w życiu głupie pomysły, ale to... :/
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
Grigor no to bedzie zrobiony na podstawie enginu gry czy nie bo juz nie wiem :/
jak na engine gry to lipa, :/ kto przetlumaczy ?
biggrin.gif
a jak ekranizacja kinowa no... to juz temat na dlusza dyskusje
tongue.gif
tongue.gif
wole zeby nie bylo "kinowego" gotha
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Arcane skąd ten pesymizm? (prawda pewnie będzie jakieś gówno z tego) ale w filmie mnie inetereuje głównie takie rzeczy jak:

1. Wyobraż sobie dzielnice portową z gry i filmy. Takie rezvzy są ciekawe jak naprawde takie miejsca mogą wyglądać? (kapujecie o co mi chodzi??)
 

Big Boss

Member
Dołączył
20.11.2004
Posty
811
QUOTE (doctor @ 15-01-2006, 00:00) Grigor no to bedzie zrobiony na podstawie enginu gry czy nie bo juz nie wiem :/
jak na engine gry to lipa, :/ kto przetlumaczy ?
biggrin.gif
a jak ekranizacja kinowa no... to juz temat na dlusza dyskusje
tongue.gif
tongue.gif
wole zeby nie bylo "kinowego" gotha
sam niewiem ale jakoś nie wydaje mi się żeby zroblili film z enginem z gry bo to by było troche nie tak, a teraz szukam więcej informacji i będe sledził ten temat o filmie, może puźniej dadza coś ciekawszego.

Nawet jak by to była jakaś lipa to i tak chętnie zobacze z ciekawości (zawsze może być jakis przełom), teraz to wogule z gier same filmy robią, ostatnim przykładem tego jest zapowiedz filmu "Silent Hill"
 

Arcane

Czarująca Anomalia
Weteran
Redakcja
Dołączył
11.11.2003
Posty
1613
QUOTE (Baton @ 15-01-2006, 00:37) Arcane skąd ten pesymizm? (prawda pewnie będzie jakieś gówno z tego) ale w filmie mnie inetereuje głównie takie rzeczy jak:

1. Wyobraż sobie dzielnice portową z gry i filmy. Takie rezvzy są ciekawe jak naprawde takie miejsca mogą wyglądać? (kapujecie o co mi chodzi??)
Użyj wyobraźni. Nie trzeba chyba po to robić od razu filmu? Możliwe, że kasowego, co nie znaczy dobrego. A jeżeli naprawdę chcesz coś podobnego zobaczyć to wyjedź nad morze ; P
 

sonny

Member
Dołączył
14.1.2006
Posty
56
Mi to się podoba będzie przynajmniej oczym z kumplami z podwórka gadać i tu na forum hehe. Ale muszą się przyłożyć bo niełatwo będzie zoobrazować takie cudeńko tymbardziej że to rpg fantasy. Ale i tak będzie cool. Życze twórcom filmu powodzenia.
 

Baton

Weteran
Weteran
Dołączył
11.12.2003
Posty
742
Przeszła mi do głowy jeszcze jedna myśl. Jeżeli ten Trailer jest po coś zroboiny prócz tego żeby pokazać jak wygląda to można zrozumieć z niego że:

1. Bochater zostanie najemnkiem na kązdym obrazku jest najemnikiem
2. Będzie zebieranie kamieini ogniskujących
3. Tradycyjne dołączanie do obozów
4. Pokonujsze śniącego z drużyną (albo oni przychodzą po pokaninu śniącego)

I mamy troche info na temat filmu. No chyba że nie po to zrobli tego trailera!
 

Gucio

Member
Dołączył
23.1.2005
Posty
353
Zapytałem się na forum World of Gothic czy ten trailer to zapowiedź prawdziwego filmu (takiego z aktorami). Okazało się, że to tylko fanowski projekt, który będzie dostępny za friko (niestety chyba tylko po niemiecku)
tongue.gif
. Kto wie, może ten minifilm będzie protoplastą prawdziwego "Gothic: The Movie"??

Pozdro
cool.gif
 
Dołączył
23.12.2005
Posty
33
Po pierwsze:
Już jest film Gothic i trzeba by go inaczej nazwać.
Po drugie:
Może napiszmy list do Alfreda Hickoka... albo do kogoś innego.
Po trzecie:
Prawa autorskie....
Po czwarte:
Fajnie by było...
 

doctor

Wariat
Weteran
Dołączył
4.3.2005
Posty
2138
QUOTE (____Xardas____ @ 18-01-2006, 17:35) Po pierwsze:
Już jest film Gothic i trzeba by go inaczej nazwać.

jest film Gothika :/
dry.gif

a king kongow jest pelno i nikt nie narzeka
biggrin.gif

ja od poczatku wiedzaielm ze to nie bedzie film centralnie z aktorami tylko cos robione przez fanow
tongue.gif
przeciez tak to byloby o tym naprawde glosno i wogole uslyszelibysmy cos w stylu DreamWorks , WB, 20th Century FOX a nie jestes ITG czy jak to sie tam nazywa...

tongue.gif


a co do niemieckiej wersji ja uwazam ze ktos z forum moglby zrobic przeciez napisy
smile.gif

smile.gif


ja jestem noga z niemca ale ogolnie mysle ze jakby sie zebralo pare osob to dalyby rade
smile.gif
 
Dołączył
18.1.2006
Posty
32
Przyznam że taki film to bym z chęcią obejżał, ale pozostaje tylko mażyc o czymś takim... I pytanie co do samego filmu kto miałby go nakręcic? Amerykanie, Niemcy... a może Polacy... w tym ostatnim przypadku na efekty specjalne to nie było by co liczyć ale może by sie przyłożono do fabuły. Na film niema co liczyć ale może na książke....
cool.gif


POZDRO
 

Dragomir

Adam Konopka
Weteran
Dołączył
25.9.2004
Posty
2527
Film? A gdzie do cholery byś znalazł aktorów? Na bezia nadawałby się Mike Hoge z Piranha Bytes, bo to na nim jest wzorowany główny bohater, a reszta??

Film dobrym pomysłem byłby jeśli to byłaby animacja komputerowa.

Muzykę, aby była klimatyuczna do Gothica powinien stworzyć KaiRo, spec od podkładu do Gothica.
Fabuła?Hmm... cI, co tworzą historię do Gothica - Björn Pankratz, Mike Hoge, Stefan Kalveram oraz Mattias Filler.
Grafika? Sascha Henrichs - też z Piranii.

Ale twórcy z PB mają lepsze rzeczy do roboty niż kręcenie filmu!!!
Wiec czegoś profesjonalnego nigdy nie będzie, a wątpie żeby zgodzili się jeśli uwe boll zapyta
biggrin.gif


Więc - filmu nie będzie oprócz tego na bazie engine'u przygotowanego przez zespół T.M.T.

To tyle.

W sumie racja
biggrin.gif
Wszedzie takie pospolite mordy
biggrin.gif
A bielmo na oku Cor Angara byłoby charakteryzacją.
Ale to musieli by być ludzie, którzy znają grę, lubią, i by się wczuli...
Aha i nie mogłoby tam zabraknąć Wrzoda, bez neigo Gothic to nie to samo
biggrin.gif
 

Morgahard

" I'm what you call a demon..."
Weteran
Dołączył
15.9.2004
Posty
1186
Jejku żaden problem znaleźć aktorów Dragomir. Przecież w grze wszyscy mają tak pospolite gęby że wstawienie aktorów na ich miejsce nie byłby niczym trudnym. Ja obejrzał bym z chęcia taki film ale tylko ze względu naa gre na której by bazował. Jak mogli nakręcić filmy z wielu trudniejszych do sfilmowani scenariuszy to fabuła gothica nie byłaby wyzwaniem. Jeśli byłby to film dobrej wytwórni może byłby fajny ale jęsli niskobudżetowy badziew lepiej żeby nie powstawał.
 

Dadex

Al di là delle nuvole
Weteran
Dołączył
5.11.2004
Posty
1789
Ja będę raczej przeciwny, ponieważ znam Gothica na wylot i po co miałbym się zanudzać oglądając to w co wcześniej grałem. Jeśli miała by być inna fabuła, to czy to by był już Gothic? Nie, nie moim zdaniem ekranizacja Gothica i w ogóle jakiejkolwiek gry komputerowej nie może odnieść sukcesu.
Co do aktorów to może by kogoś się znalazło, ale i tak była by kicha. Jeśli by powstał ten film to pewnie by był tak beznadziejny jak nasz polski Wiedźmin, który choć powstał na podstawie genialnej książki to był kiepski (delikatniej tego ująć nie mogę).

QUOTE Więc - filmu nie będzie oprócz tego na bazie engine'u przygotowanego przez zespół T.M.T.
No to taki już wolałbym obejżeć niż ekranizacje.
 

GoKU gm

Member
Dołączył
1.6.2005
Posty
212
ja uwazam ze film bylby doskonałą odmianą
smile.gif
często mam tak ze chce sobie cos zjesc i obejrzec przy tym dobry film na kompie tylko wolalbyl zeby filmik powsalby
z dobrą grafika np. taka jak w shreku to ze bylby po niemiecku to nci bo co to za problem zrobic napisy dla kogos kto sie zna moim zdaniem bylo by fajnie niewiem skąd u was tyle pesymizmu co do fabuly to mysle ze jakos by to poskładali w logiczną całośc nieujmując piekna gry, coz to tyle.Pozdro
 

Jedi

Caporegime
VIP
Dołączył
21.7.2005
Posty
1605
Jeśli chodzi o film na podstawie gothica to myślę że bez namysłu kupię bilet do kina jeśli owy powstanie... w roli bezia bym widział Bruce Willisa, tylko trzeba by mu trochę fryzurkę ztuningować na warkoczyk
tongue.gif
... do xardasa by mi pasował ten kolo co gra Dumbledora w Potterze ( normalnie nie wiem jak się kolo zowie
tongue.gif
) ale też trzeba mu było fryza zmienić... zresztą skoro Doom wyszedł to czemu nie gothic??


Pozdro
 

saviol

Member
Dołączył
21.1.2006
Posty
78
co racja to racja, ja nalewno bym w pierwszej kolejności na niego poszedł, chodź powinni trochę faktów dodać bo krótki były trochę gdyby wsadzili samą fabułę
 
Do góry Bottom